Far Cry
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
<#mf1>#mf1><#mf1>#mf1><#mf1>#mf1>
Eddig is lehetett hallani, ha füleltetek.<#idiota>#idiota> Amúgy ja, fogtok elvileg, de majd holnap tesztelünk. <#vigyor3>#vigyor3>
Eddig is lehetett hallani, ha füleltetek.<#idiota>#idiota> Amúgy ja, fogtok elvileg, de majd holnap tesztelünk. <#vigyor3>#vigyor3>
#17176
cool
http://thenamelessphoto.com/
#17175
akkor most már hallani is fogunk ts-en? wow 😄
Ha már TS, akkor egy jó hír: Megdugtam a mikimet, szal most már zsírul szól. Legalábbis azt mondják 😄
#17173
gyer ts azt mennyetek zúzni <#vigyor3>#vigyor3>
http://thenamelessphoto.com/
#17172
nya írjatok mán...<#vigyor4>#vigyor4><#vigyor4>#vigyor4><#vigyor3>#vigyor3><#vigyor3>#vigyor3>
Fiúk !
Hol lehet kapni normális egéralátétet ?Olyan hely kellene BP-n ahová bemegyek és megveszem nem kell rendelni .Mert most egy igen jó fajta 200 Ft-os van , és melegben mikor kicsit izzad a kezem az alátét is finoman nedves lesz az egér meg innentõl rátapad és csak rángatni lehet .Mellesleg innen üzenem az egér gyártóknak , hogy a Sony már kitalálta a kontrollerein , hogy apró ventillátor fújja a levegõt az ember tenyerébe....Ja meg kb mennyibe kerül ...Mármint az alátét ...
Hol lehet kapni normális egéralátétet ?Olyan hely kellene BP-n ahová bemegyek és megveszem nem kell rendelni .Mert most egy igen jó fajta 200 Ft-os van , és melegben mikor kicsit izzad a kezem az alátét is finoman nedves lesz az egér meg innentõl rátapad és csak rángatni lehet .Mellesleg innen üzenem az egér gyártóknak , hogy a Sony már kitalálta a kontrollerein , hogy apró ventillátor fújja a levegõt az ember tenyerébe....Ja meg kb mennyibe kerül ...Mármint az alátét ...
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Tacticalboard szintén a billentyûzet hatékony kiváltását célozta meg a nagyobb játékélvezet és teljesítmény reményében. Ha kezünket ráhelyezzük, akkor azonnal láthatjuk is, hogy 20 nyomógomb a csukló esetleg csak csekély elmozdításával is azonnal elérhetõ és kezelhetõ. Ezen kívül még a szerkezet tetején további 22 billentyû is található. Az összesen 42 billentyûbõl 41 teljességgel programozható a Tacticalboard 3 programmal, így az FPS vagy stratégiai játékok kedvelõi hihetetlen jó és hatékony felületet kapnak. A Tacticalboard-on három zóna a kényelem érdekében állítható: a hüvelykujj-gombpanel, a csuklópad (ez el is távolítható) és a felsõ gombsor. Az elsõ 20 gomb a következõ panelekre van szétosztva: 4 iránygomb, 7 hüvelykujj-gomb és 9 gyorsbillentyû. Bizonyára örülnek a további funkciónak azok a játékosok, akik hálózatban, együtt szoktak játszani és játék közben egy célszoftver és egy head-set segítségével beszélik meg az akciókat. Nekik a Tacticalboard Chatterbox funkciója nyújt lehetõséget, hogy a team-vezetõ utasítást adjon a csapattagoknak. A Chatterbox funkció használatához szükség van egy mikrofonos fejhallgatóra (headset) és a GameCommander2, illetve a Teamsound programokra, mely szoftverek természetesen a Tacticalboard csomag részei. A Chatterbox szintén egy egyszerû parancsbillentyûvel hozható mûködébe.
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
#17166
jaja
#17165
Jól láttam, hogy keddre (05.10.) van betervezve az olaszokkal a pótmeccs?
Ne izgulj én sem magunkat irtam le , csak elmontam a csoport állását , ha sikerül továbbmenni a csoportból és újra összekerülünk velük (reményeim szerint a döntõben 😊 akkor aztán nem állunk le holmi fos szerveren jáccani , és akkor odabaszunk nekik. (Szerintem , Szerintem)
#17163
Azért én a németek ellen kiállnék egy német internettel ellátott gépen. <#violent>#violent>
lvl 55 undead warrior (Bloodscalp) lvl 60 human warlock (Ragnaros) lvl 45 dwarf paladin (Ragnaros)
Ez az egész lassan olyan, mint a Bajnokok Ligája. Dezsvûm van: az Inter-Milan-t a 73. percben fújták le. MIndkettõ digó.(csak aki kevésbé tájékozott) Ez náluk hagyomány? 😊
Ahogy elnézem a csoportunkban elkezdett felburulni a papírforma : AUT - NOR : 2-2 (egyik favorit AUT volt) , Az olaszok biztos kiesõk a németek biztos elsõk , gyakorlatilag 4 csapat tülekedik még a biztos továbbjutást jelentõ 2. helyre , elég kemény dió , asszem itt az ideje hogy elmongyak pár imát 😊
#17158
loool
pont most nézek állás után , holnap megyek a CDgalaxisba 😄
hátha felvesznek aztán dõlhet a kedvezmény 😄
remélem 😄
pont most nézek állás után , holnap megyek a CDgalaxisba 😄
hátha felvesznek aztán dõlhet a kedvezmény 😄
remélem 😄
Na de a maradékban sem?? Ez több mint gyanús! Mer' még ha 1-ben nincs..... Visszaadták a pénzt, szerdán hozza a futár a cdgalaxisból a cuccot 😊. Írtam az Automexnek is és Wazze, visszaírtak. Küldjem el póstán, látatlanba kicserélik. Azért ezt nem gondoltam. Le a kalappal elõttük. Ez igen pozitív hozzáállás.<#wow1>#wow1> Nem gyõzök pislogni. 😊 Köszi a hozzászólásokat. Most már tudok röhögni rajtuk 😊
#17154
yup
#17153
Tehát, hogy tiszta legyen: a teljes 20 perces támadást ki kell bírnunk?
#17152
Úgy tûnik hétvége felé játsszuk majd le a hátralévõ részt.
#17151
Na, megtudtam, mi lesz.
Csak az olaszok támadását kell újra lejátszanunk (mangon).
Azt még nem tom, mikor, de amint megtudom, beírom. 😊
Csak az olaszok támadását kell újra lejátszanunk (mangon).
Azt még nem tom, mikor, de amint megtudom, beírom. 😊
Úgy látom a magyrokat kirúgták a kupából !!!
(Csíter banda ...)<#idiota>#idiota>
(Csíter banda ...)<#idiota>#idiota>
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Na most írták be az eredményeket. Miénk még nincs ott. Ez már rosszat jelent. :S
STALKERRRRR! Ha tudsz, akkor nyögj ki valamit. Majd megöl a kíváncsiság, hogy mi lesz ezzel az üggyel. <#vigyor3>#vigyor3>
STALKERRRRR! Ha tudsz, akkor nyögj ki valamit. Majd megöl a kíváncsiság, hogy mi lesz ezzel az üggyel. <#vigyor3>#vigyor3>
Ha ujrajáccattyák akkor elkezdek zoom nélkül snipolni hogy mégjobban felbasszam az agyukat <#mf2>#mf2><#idiota>#idiota> , azt csak megunnyák a szarakodást 😊
Jaja. Gyönyörû csapatmunka volt. ^^ Lehet ha nem olyan laggos szar az 'elsõ' szerver, ahol az airstript-et játszottuk, akkor simán meglett volna a 3 : 0 is. 😛 Végeredményben meg 6 : 0 ami nagyon szép lett volna. Bár engem most ennél jobban csak azé érdekel, hogy a CB mit szól ehhez a kis icidenshez?! Elõbb néztem, még semmi eredmény nem volt kint. Azért jó nagy szar lenne ha az egészet újra kéne játszani. :S Az lenne a zsír ha csak egy kb 10 perces védekezést kéne megjátszanunk. 😊
#17144
~TeaM~HuN~ 😛
Emberek ébreggyetek fel ez még mindig Magyarország , itt mindig csak roszabb a helyzet , itt bármi megtörténhet ami nem jó.
Nagy örömömre megemelték a sávszélemet 3M/386K-ra... Bár ne tették volna. Tegnap este beugrottam HOC-ra, de 5 perc után már ki is léptem. Nekem háttal álló csókába 70(!) golyó, mire meghal. SWAT4 ua a helyzet. Remélem csak átmeneti prob, mert ha nem, végleg le kell mondanom a netes játékokról. Ráadásul ismét elõjött ua a probléma mint a multkori emelésnél, 10-20 percenként bont a net. Hajrá Magyar Telekom RT!
(Valójában az a problémám, hogy ha ezen a sebességen nem ok a net, visszaállítják a régi profilt, de ugyanannyit fizetek, mintha az új menne...)
(Valójában az a problémám, hogy ha ezen a sebességen nem ok a net, visszaállítják a régi profilt, de ugyanannyit fizetek, mintha az új menne...)
#17140
Még annak idején a M****M****-ban volt ilyen szállítmány, hogy nem volt key a dobozban. Sõt, olyanról is hallottam, hogy a DVD-s dobozba volt belezsúfolva az x darab CD. Pff, hogy még most is elõfordul ilyesmi.
Amikor vettem a cuccot, mondtam a csókának, hogy szeretnék belenézni, mert hallottam rémhíreket. Azt mondta, ne izguljak van benne kód. De én szeretném kibontani... Semmi gond, a pénztár után bátran megtehetem... De én most szeretném... Nem!
Szerencsére DVD volt a dobozban és ott figyelt alatta a kulcs...
Az olaszok meg bek*****ják.
Amikor vettem a cuccot, mondtam a csókának, hogy szeretnék belenézni, mert hallottam rémhíreket. Azt mondta, ne izguljak van benne kód. De én szeretném kibontani... Semmi gond, a pénztár után bátran megtehetem... De én most szeretném... Nem!
Szerencsére DVD volt a dobozban és ott figyelt alatta a kulcs...
Az olaszok meg bek*****ják.
#17139
bazz. ez akkora szopacs, hogy nincs bene sn, hogy egyszeruen csak rohogni tudok rajta.. hihetetlen, hogy ilyen megtortenhet
Ezaz. Én ma akartam megrendelni a galaxisból, de a nejemmel szombaton vásároltunk, mentünk erre, arra. És 1xcsak ott volt elõttem. Nem bírtam ellenállni. 😮 MOst meg szívok.
Én megrendeltem és mégis volt benne kód és házhoz jött!<#wink>#wink>
az légy aki vagy;és add mindig önmagad!!
Jaaa, és nehogy legyen másik. Neeeem, már csak az az 1.<#violent>#violent><#gun>#gun><#mf3>#mf3>Ez azért már nem véletlen.
Na erre kössetek csomót: vissza lett víve az FC a vételi helyre. Kicserélték. Kibontom. ÉS ABBAN SINCS KÓD. GyáááHeeeee!!!!!!!!!<#csodalk>#csodalk><#falbav>#falbav>
#17132
nem azert nem emelik mert koltsegesebb, hanem mert igy joval kisebb az osszforgalom is (lenyegeben megolik a peer to peert)
Azért szerintem nem éri meg többet fizetni hogy pár emberrel többet elbírj , ugy is kevesen farcry-oznak (és amugyis a lényeg az a feltöltés és ha jól tudom az az amit ritkán emelnek mert az sokkal kölcségesebb).(meg aztán az ilyen házi szerverek nem az igaziak csak max pár haverrel bohóckodni néha néha de komolyabb szervernek nem jó)
Engem az Axelero szivat már háromszor kérvényeztem a sávszélesség váltást de vagy nem emlékeznek vagy hülyének néznek vagy azt sem tudják mirõl beszélek vagy sorolhatnám .Kész vagyok tölük. Fentebb akarok lépni egyet mert csak 5-6 embert birok el a Farcry-ban éss jobb lenne több egy kicsit . / ez is csak akkor igaz ha hazaiak/
ゾルターン