Far Cry
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
baszdmeg.....
na jól van , persze.....
ilyen nincs......
csíter ,csaló cigány......
hihetetlen......
mindenki menjen pozicióba....
3-szor lõttem fejbe sniper-ral......
egy tár belement......
egy lövéssel lelõt full hp-ról.....
lagg......
<#idiota>#idiota>
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
http://thenamelessphoto.com/
http://thenamelessphoto.com/
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
http://thenamelessphoto.com/
Next PC upgrade: 2022
| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |
| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Hát nem tudom, nekem is volt már ilyen, de én nagyon lusta vagyok, és utálok új rendszert rakni, szóval én mindig addig nyúztam, míg 'meg nem javult'. <#idiota>#idiota>
Van egy Far Cry Project (vagy Project: Far Cry néven is emlegetik) címû fejlesztés alatt lévõ játék, ami igazából nem folytatás, hanem a Far Cry elõzménye.
Nem túl sok infó van róla a neten, de ha beírod a szavakat egy keresõbe, akkor találsz néhány oldalt, amelyek közül valamelyikrõl trailert is letölthetsz.
ibrik játékmagyarítás oldala: http://ibrik.atw.hu
Az elöbb már kikapcsolni sem akart a gép , elötte meg nem indult a far cry mert valami ablakkezelõ leállítás alatt van ....Meg most már olyan lassú , hogy az FC-t 30 fps-el viszi , lassabban mint a 9800 pro-val .
Jártam én már így , hogy az új rendszer még aznap beszart utána újra raktam és ment fél évig...Ez van , szar...Még Win98-at használtam évekig ment gond nélkül :-)
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Nem annyira szar ám a Windows, csak nagyon oda kell rá figyelni, mint egy rossz gyerekre.<#idiota>#idiota> Ilyen dolog pl a "lemeztöredezettség-mentesítõ", és ez az ami egy nagyon szar dolog a windows eddigi file-rendszereibe, ellentétben Linux-al, de hát ez van. Minden formázás után javasolt lefutattani + havonta egyszer. Én most igazából csak mondom a magamét, és nem tudom mi a gáz nálad, de nekem ez szokott jelentõs lassulást okozni 'rejtetten'. 😉
(persze ezen kívül lehet ezernyi apró kis 'hiba', ami lassíthatja a rendszer)
Tegnap mikor felraktam az F1C-t még 98 fps-re mérte be a full texturát. Ma már csak 60 ...
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Bakker ! Nem sikerült a screenshot a 170 fps-rõl ubisofton mert a hülye fraps úgy volt beállítva , hogy az fps kijelzõt nem vette rá a képre :-(
Az életben nem lesz ennyi fps-em többet mint akkor a tök friss rendszerrel ...Elraktam volna emlékbe...
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Max. az Alaplapcseréhez kell, ill. ajánlatos...
steam, origin: ACE_hun
Ultra high beállítás anizo , élsimítás 50-150 fps...
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Innen üzenem nekik , hogy kurvára nem tud jól játszani csak a nagy pingje miatt nem lehet lelõni mert olyan gány lassú a letöltése , hogy nem jut el hozzá a szerverrõl az adat ...
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Meg szoktam szólni, hogy ki merrõl jön, szal nem vagyok az a tipus, hogy "a társak biztos tugyák honnan , hányan , kik jönnek azt ugyis elintézik" ^^
Mentor: LOL, megoldottam okosba. <#idiota>#idiota>
1, mindjárt megyek aludni.
2, alszik az egész familia, szal nem nagyon kéne ugatnom így 2 óra tájékában. 😄 Ma waroztam, és egész sokáig elnyúlt azt már tesóm itt ugatott, hogy áthallatszódik a dumám, és aludni akar. 😛
Mellesleg hiányozni fog az az érzés, amikor ordítok, és senki nem hallja. <#vigyor3>#vigyor3>
http://thenamelessphoto.com/