Far Cry

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

lac coo
#17227
Készítettem statisztikát , hogy mely szavak hangzanak el leggyakrabban warokon:


baszdmeg.....
na jól van , persze.....
ilyen nincs......
csíter ,csaló cigány......
hihetetlen......
mindenki menjen pozicióba....
3-szor lõttem fejbe sniper-ral......
egy tár belement......
egy lövéssel lelõt full hp-ról.....
lagg......

<#idiota>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

WizArts
#17226
Volt az 4 is.

WizArts
#17225
Három éve talán megvettem az elsõ komolyabb gépet(AMD 1.8/133, ABit KG7Raid, Gef2 64Mb, 256!!RAM), és az elsõ játék amivel nyomtam az a SOF 2 volt. Nagyon tetszett. Akkor az volt a legjob szerintem. A gépek lelke meg amúgy is kifürkészhetetlen még ha ért is hozzá valaki, akkor is. Csak 1 példa, simán felment az XP, aztán az elsõ újraindításnál megjelenik a hibaüzenet, pedig még csak tényleg az XP volt fennt. Se driver se semmi: A RENDSZER SÚLYOS HIBA UTÁN ÁLLT HELYRE. A hiba maga az XP lehetett 😄.

I love Techno
#17224
Miért? Seggbe kurtak a szörnyek? <#nevetes1>

I love Techno
#17223
Ha olyan rég nem telepitetted ujra honnan vagy benn biztos hogy nem lenne sokkal jobb 😊<#idiota> vazzeg több mint egy éve nem telepitetted újra , te mazoista állat 😊

I love Techno
#17222
<#idiota>

I love Techno
#17221
Én nem értek a számitástechnikához csak poénkodtam.... de az biztos hogy egy rendszertelepités csak javithat a dolgon (mégha csak egy videókártya cserérõl is van szó) (a sof 2 meg ténleg csak volt jó játék)

grebber
#17220
Van itt egy video is most szedem elvileg a jó minõségüt.

Next PC upgrade: 2022

#17219

http://thenamelessphoto.com/

#17218
lac coo
#17217
Nemhogy inkább valamit a netkódon javítanának ...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#17216
vávává, thx!
Közben néztem pár mirrort, innen nekem full sávszéllel jön. 😉

#17215
<#worship><#worship><#worship><#worship><#worship>

http://thenamelessphoto.com/

grebber
#17214
lac coo
#17213
LOL....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

tigeroo
#17212
..ne legyenek a 2 be zombik és késsz!!!
mert sztem az elég buziság volt bele.
#17211
Az osztrákok meg toljanak fel maguknak egy rúd párizsit! Vagy inkább hármat...egyszerre!!! <#fogmosas><#gunyos1>

PyRex
#17210
Nemtom, ezek a fura Windows lassulások nekem még az életben nem jelentkeztek. A mostani Win XP-m 2004 janurárban lett telepítve. OK, a boot az viszonylag lassú, de ha betöltött a rendszer, onnantól minden full jó, mint régen, amikor még friss volt. Nálam az fps értéknek nincs ahhoz köze, hogy mikor raktam fel az oprendszert. Nemtom más miért szív annyit, de nálam soha nincsenek ilyen gondok (7xkopp)... Sõt a gépem sem szoktam kikapcsolni. Átlag 7-8 naponta indítom újra, a rekord eddig 12 nap volt ha jól emlékszem 😊

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

PyRex
#17209
Ehh, az simán csak "The Project" - semmi köze a Far Cry-hoz - legalábbis a névnek. Valójában persze annak az elõzménye, de szinte 100%, hogy ilyen game nem lesz soha. Az csak egy techdemo volt, azt mutatta be, hogy hol tart az engine. És akkor még azért nem használhatták a Far Cry nevet, mert Ubi és Crytek szétváltak. De mivel most mind2 az EA kezében van, szerintem lesz Far Cry 2. Ami nem hiszem, hogy az elõzményeit mutatja majd be, bár ki tudja...

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

lac coo
#17208
Na lo , van újj winfos...Mindjárt más : fps HOC-on : sajnos néha lemegy 80-ra <#buck>



Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#17207
Nálam az az elsõ Win install után , hogy mégegyszer Win install !!!<#idiota><#gonosz2>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#17206
Tetszik az aláírásod 😄DD

XeeN
#17205
Amint elindítod a defragot, meglátod. (Komolyan) Nálam is ez az elsõ win install után.

#17204
Ööööö! Formázás után defrag? Miért is?

#17203
Jelenleg egy kiegészítõje készül + van ez a project is, nem tom, hogy ez egy új játék lesz-e, de biztos vagyok benne, hogy lesz még folytatása. 😊

Ability
#17202
LOL!

Hát nem tudom, nekem is volt már ilyen, de én nagyon lusta vagyok, és utálok új rendszert rakni, szóval én mindig addig nyúztam, míg 'meg nem javult'. <#idiota>
ibrik
#17201
Errõl már tavaly is beszéltünk.
Van egy Far Cry Project (vagy Project: Far Cry néven is emlegetik) címû fejlesztés alatt lévõ játék, ami igazából nem folytatás, hanem a Far Cry elõzménye.
Nem túl sok infó van róla a neten, de ha beírod a szavakat egy keresõbe, akkor találsz néhány oldalt, amelyek közül valamelyikrõl trailert is letölthetsz.

ibrik játékmagyarítás oldala: http://ibrik.atw.hu

SASboy
#17200
Senki sem tudja h lesz-e folytatása?

nice legs. what time to open?

lac coo
#17199
Lemeztöredezettség-mentesítést én is sürün használom .
Az elöbb már kikapcsolni sem akart a gép , elötte meg nem indult a far cry mert valami ablakkezelõ leállítás alatt van ....Meg most már olyan lassú , hogy az FC-t 30 fps-el viszi , lassabban mint a 9800 pro-val .
Jártam én már így , hogy az új rendszer még aznap beszart utána újra raktam és ment fél évig...Ez van , szar...Még Win98-at használtam évekig ment gond nélkül :-)

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Ability
#17198
Lac-coo:

Nem annyira szar ám a Windows, csak nagyon oda kell rá figyelni, mint egy rossz gyerekre.<#idiota> Ilyen dolog pl a "lemeztöredezettség-mentesítõ", és ez az ami egy nagyon szar dolog a windows eddigi file-rendszereibe, ellentétben Linux-al, de hát ez van. Minden formázás után javasolt lefutattani + havonta egyszer. Én most igazából csak mondom a magamét, és nem tudom mi a gáz nálad, de nekem ez szokott jelentõs lassulást okozni 'rejtetten'. 😉
(persze ezen kívül lehet ezernyi apró kis 'hiba', ami lassíthatja a rendszer)
lac coo
#17197
LOL !!!

Tegnap mikor felraktam az F1C-t még 98 fps-re mérte be a full texturát. Ma már csak 60 ...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

SASboy
#17196
Far Cry-nak lesz folytatása?

nice legs. what time to open?

lac coo
#17195
Hát bassza meg az anyját BG !!! Tegnapi a rendszer és be van lassulva mint az állat !! Csak tudnám mi a fasztól ....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#17194
Tulajdonképpen mit csinál az anizo szûrés ???

Bakker ! Nem sikerült a screenshot a 170 fps-rõl ubisofton mert a hülye fraps úgy volt beállítva , hogy az fps kijelzõt nem vette rá a képre :-(
Az életben nem lesz ennyi fps-em többet mint akkor a tök friss rendszerrel ...Elraktam volna emlékbe...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

WizArts
#17193
Ja, régebben én is nyomtam a SOF2-õt. Jó járék. (volt)

WizArts
#17192
Ha így vágod a témát akkor segíthetnél a PCTV-s problémámon. 😄 Mert ez a szar új rendszerrel sem mindíg megy. (És a VGA cseréhez akkor sem kell új rendszer.) (Bár néha tényleg csak az segít.) És mielõtt fújnál rám valóban elfogadok bármi használhatót a Pinnacle tunerrel kapcsolatban.

#17191
Énis annó 9800 Pro-ról frissítettem X800-ra, szépen eltávolítgattam minden eszközét. kikapcsoltam, kivettem régi kártyát, beraktam újat, driver felrak, és már ment is... Nemértem miért kell ehhez Win install.
Max. az Alaplapcseréhez kell, ill. ajánlatos...

steam, origin: ACE_hun

I love Techno
#17190
Te is tedd újra a rendszert 😊

#17189
Van egy bizonyos mondás, ami nagyjából így szól: "Új hardver, új winfos." 😉

WizArts
#17188
Wazzeee. Az kurva jó. Irigyellek 😄

lac coo
#17187
Hát mégis jót tett neki egy új rendszer mert most gond nélkül megy ...
Ultra high beállítás anizo , élsimítás 50-150 fps...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

WizArts
#17186
Háát Lac-coo, sztem sem kell. Régebben én sûrûn cserélgettem a kártyákat de egyiknél sem kellett rendszert raknom. Azt nem hiszem, hogy nem csináltad végig az ilyenkor szokásos hardwere illesztõ eltávolításokat stb.... Még ha ugyanattól a gyártótól is volt a régi kártyád.(AtiR9800pro) A legutóbb ati9600pro-t cseréltem nVidia 5900-re. nekem gond nélkül ment. Én a pinnacle PCTVpro kártyával szívok olyan szinten amit még nem látott a világ. A kártya nem megy a saját illesztõjével, viszont a studio9.3pro videoszerkesztõvel simán tudok felvenni vele. Hogy is van ez????? Uninstall, restart, nincs dvd meghajtó,rendszervisszaállítás, van dvd, uninstall újra,restart vandvd nincs progi. király. újratelepítem a PCTV-t, restart, a progi nem megy. fasza. Na ez, hogy is van?? Együttérzek a gondoddal.

lac coo
#17185
A faszom ki van már megint ...A sok köcsög játszik 80 as pingel és mág nagyképüen futtatja is magát milyen jól játszik !
Innen üzenem nekik , hogy kurvára nem tud jól játszani csak a nagy pingje miatt nem lehet lelõni mert olyan gány lassú a letöltése , hogy nem jut el hozzá a szerverrõl az adat ...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#17184
LOL...Megint rakhatok rendszert...Azt hittem egy kártyacseréhez nem kell ....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#17183
Milyen konzolparanccsal lehet kikapcsolni az árnyékokat a játékban?
Ability
#17182
Áááhhhh... ha bemérgelnek, akkor ugatok egyfolytába. Ezeket a kis keciket is szidtam, mert nem akartak meghalni egy fejes- sniperlövéstõl. 😄D
Meg szoktam szólni, hogy ki merrõl jön, szal nem vagyok az a tipus, hogy "a társak biztos tugyák honnan , hányan , kik jönnek azt ugyis elintézik" ^^

Mentor: LOL, megoldottam okosba. <#idiota>
Iminyó
#17181
A lyukak nem voltak túl kicsik? <#vigyor3>

I love Techno
#17180
Én meg aszittem hogy te ilyen nyugottan jáccol , meg hogy a társak biztos tugyák honnan , hányan , kik jönnek azt ugyis elintézik 😊

Ability
#17179
Hát van 2 apróság.

1, mindjárt megyek aludni.
2, alszik az egész familia, szal nem nagyon kéne ugatnom így 2 óra tájékában. 😄 Ma waroztam, és egész sokáig elnyúlt azt már tesóm itt ugatott, hogy áthallatszódik a dumám, és aludni akar. 😛

Mellesleg hiányozni fog az az érzés, amikor ordítok, és senki nem hallja. <#vigyor3>
#17178
jöhetsz mostis. mindenki farcryozik

http://thenamelessphoto.com/