Far Cry

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#17280
Hi! Az itt-et nem nyitja meg a gépem.Félúton megáll.Valaki látja az mp szerereket vagy csak nálam van gond? Az ubira hogy kell fel menni? Gongolom regizni kell valahogy.

Ability
#17279
Semmit nem tudunk tenni ellene, és persze az se jó ha mi is élünk ezzel a lehetõséggel. Csak az a baj, hogy minden nagypofájú csapat másként gondolja ezt, és minden szart megtesznek azért, hogy nyerjenek. :S Nekünk is 'csak' annyi elõnyünk lett volna, hogy továbbjutottunk volna a bajnokságban. (szerintem)
Ability
#17278
ITT le tudod ellenõrizni az MP részleg alatt futó szervereket. 😉
ThugEdge
#17277
Far Cry Instincts Trailer:
http://www.worthdownloading.com/download.php?gid=1239&id=4275

Az élet egy kurva nehéz játék...nem lehet benne sehol menteni!

lac coo
#17276
Na de mit tehetnénk ez ellen ?
Ha mi is nekiállunk csalni -mert szerintem ez szándékos csalás - akkor az jó lesz nekünk ???

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#17275
Szerintem mehetsz ...De már nem drága , megéri ...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#17274
Ja még valami! Tört far-al érdemes az ubi oldalon(szerveren) molyolni? Ha igen mi módon? Ha nem mehetek full softwareért?

#17273
Szevasztok! A csít gologgal már én is találkoztam bosszantó ha valaki két heveder után még javában rohangál.Más. Ma kb 12:30-kor elszálltak a szerverek.Nem látok egyet sem. Ez csak nálam van így vagy mindenki észlelte? Se HOC, se No:1 se semmi! Kell új pach vagy micsoda? Valaki segítene, hogy mi a probléma? KÖszi! Rik

Ability
#17272
Amúgy nem szoktam használni ezt a kis cuccot. Csak megnéztem, hogy miket lehet elérni ezzel a 'módszerrel'. Tudom, hogy Ti se gondoljátok komolyan, de azért elmondom, mert sokszor volt már ilyen, hogy valaki komolyan vette. Részben sokan ezért tartanak Titeket csíternek, mert anno poénból mondtátok, hogy "ja, azok vagyunk 😄". Meg akkoriban nem sok játékos volt olyan PRO-k mint Ti. <#idiota><#buck><#vigyor5>
Ability
#17271
<#mf1><#mf1><#mf1>

Egyébként érdekes módon eddig az összes Nations Cup meccsen nagy pingel játszottak az ellenfél játékosai. Nem hiszem el, hogy olyan "gazdag" körülmények között ilyen csóró nete legyen bárkinek is, hogy a saját szerverükön nekünk fényévekkel jobb a pingünk. Tuti babrálnak valami ilyesmit õk is, és pont azt beszéltük Stalkival, és Balfival, hogy ennyi erõvel már mi is eljátszhatnánk ezt. Ha õk ilyen köcsögök, akkor mi miért ne lennék azok?<#vigyor3>

ui.: tegnap továbbfejlesztettem a módszerem, és egy UBI szerveren 16 játékosból nekem volt a legtöbb fragem úgy hogy enginier voltam, és voltak ott elég kemény játékosok is. Egyszerûen alig tudtak lelõni. <#idiota><#idiota><#idiota><#idiota><#idiota>
PyRex
#17270
Ehhehhe 😊 Ezek után ha valaki csítel, akkor inkább úgy kellene átfogalmazni, hogy csak reálisabbá teszi a játékot. Vagy csak kihasználja a plusz lehetõségeket 😊)))))

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

WizArts
#17269
ABiLiTy ez öngól lett 😄

Ability
#17268
LoooooáááááL. <#mf1><#idiota><#vigyor3><#lama><#wilting>
lac coo
#17267
...Mindíg tudtam , hogy a HOC csal !!!......<#idiota><#idiota><#idiota><#idiota><#idiota><#idiota><#idiota><#idiota><#idiota><#idiota>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

I love Techno
#17266
Én másfél évvel ezelõttig nem is jáccottam fps játékokkal addig mien szép is volt az életem 😊

Ability
#17265
Az hát. Tegnap én is kipróbáltam, hogy elindítottam egy letöltést, és bizonyos szinten lekorlátoztam. Nem igazán tudtak lelõni, viszont nekem egyáltalán nem laggolt a gami. 😄 Hülye kis keciek tuti ezzel szórakoznak, csak valami elegánsabb formában. Egyébként tényleg jó volt, olyan 50-60-as ping fele volt a legjobb. Csak eléggé ingadozott, így volt amikor felugrott 100-ra, vagy épp leesett 30-ra és ilyenkor ugyan olyan szar volt, mint elõtte. <#vigyor3>
WizArts
#17264
Nekem akkoriban mákom volt az 1.8 -cal, mert 1haverom kiment németbe dolgozni, és olcsójé adta a vasat. Mondván mire hazajön (ha jön) már úgyse lesz aktuális a cucc. Így vettem meg akkor 100-ért 1 hónaposan. Szal' mákom volt. De pont 1 700-ast cseréltem 😊 Accorp alaplappal.

lac coo
#17263
Hát én ezt nem értem ....



Most jövök UBISOFT-ról és nekem van a legjobb pingem ott ????Mese !!!

Tudtommal az UBI szerverek franciaországban vannak és volt néhány francia gyerek 50-70-es pingel , érdekes módon mind három enginer volt és nem lehettett õket lelõni a mags pingjük miatt , meg ugye nagyon gyorsan is tudnak futni ...Nyugateurópában általánosnak mondható a 6-10 Mbit-es internetkapcsolat , szóval nehogy már az én szar , gagyi 1Mbit-es netemmel jobb legyen a pingem mint nekik !

Ez valami laggcsít az tuti.....Gyakorlatilag akármerre játszok nem látok mást csak kurva magas pingeket , valamikor nem volt ez így emlékezzetek csak vissza :30-as pingek tök általánosak voltak néha láttam 40-est , azok is mi magyarok voltunk ...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Ability
#17262
" Mer' Cucli 30-ig tud számolni... <#mf2><#idiota><#vigyor3> "
I love Techno
#17261
Mér van az mikor én beirok fórumra mindig akkor töröltök? <#duhos2>

#17260
már akartam javasolni 😊

#17259
törölve lett pár hsz. így a fair

http://thenamelessphoto.com/

I love Techno
#17257
700-as 😊

I love Techno
#17256
Én egy 1,5 évvel ezelõtt is még csak egy 700 procival kezdtem sof 2 😊 de még ugy is kibaszott fasza játék volt , amig a sok csaló teljesen el nem leptem , de akkoriban a francia meg holland játékosokkal valami extra király partykat toltunk a régi szép idõk 😊

#17254
Hi! Nem tudtok vmi progit, amivel lehet játék közben is állítani a fényerõt?
Mint pl. a Powerstrip. Mert nem bírom normálisan beállítani a fényerõt, mindig ocsmányul néz ki, akárhogy bénázok a csúszkákkal. (Ha normálisan beállítom az erdõben akkor olyanok a házak meg a homok, mintha a Napba néznék. Fúj!) A demóban nem állítottam semmit a játékban és a powerstrippel ctrl+alt+plusz-szal simán beállítottam tökéletesre, de a teljesben nem mûxik a Powerstrip hiába nyomkodom.. És ha kint a windowsban beállítom a fényerõt visszalépve a játékba visszaáll az eredetire. Szal kéne vmit csinálni, mert így nem tudok játszani.
Ability
#17253
h3h3 ^^
#17252
spammer ^^

#17251
A konzolt pedig a "0"-val tudod megnyitni 😮

Ability
#17250
ja meg hogy azt a 0-val lehet lehozni. <#vigyor3><#mf1><#idiota>
Ability
#17249
Ennyi erõvel azt is említsük meg, hogy konzolba kell írni.<#zavart1>
Ability
#17248
LOL, hát jah, fordítva írtam, de hát tök 8 úgyis tabbal kell, meg ha szarul írod be akkor kinyomja, hogy szar a kód. <#idiota><#idiota>
#17247
ja, egyébként "\" jelet tab-bal tudsz írni.

#17246
\

#17245
most akkor így /, vagy így \ ???

Alaplap: ASUS A8N-E CPU: AMD64 X2 E6 3800+ @10*258(1.3V) VGA: Asus X1950 Pro 2*1Gb DDR 400@430

#17244
l4m0r 😄

#17243
\sv_ changemap mp_amitakarsz 😛

#17242
köszike

Alaplap: ASUS A8N-E CPU: AMD64 X2 E6 3800+ @10*258(1.3V) VGA: Asus X1950 Pro 2*1Gb DDR 400@430

#17241
ja

http://thenamelessphoto.com/

#17240
köcce
ez a legegyszerûbb módszer?

Alaplap: ASUS A8N-E CPU: AMD64 X2 E6 3800+ @10*258(1.3V) VGA: Asus X1950 Pro 2*1Gb DDR 400@430

Ability
#17239
/sv_changemap mp_mangoriver*


* ide jön a pálya neve, én most csak úgy beírtam példaként a mangorivert. ^^
XeeN
#17238
<#eljen><#worship><#eljen>

XeeN
#17237
<#eplus2><#worship><#eplus2>

#17236
Lenne egy kérdésem:

ha csinálok szervert, és lejár az idõ, hogyan tudok másik pályát választani úgy, hogy a többi játékost is átirányítsa oda?

elõre is Köszi!

Alaplap: ASUS A8N-E CPU: AMD64 X2 E6 3800+ @10*258(1.3V) VGA: Asus X1950 Pro 2*1Gb DDR 400@430

andriska
#17235
xDD

#17234
#17233
hiába. nálam csak sima 32bites fc megy. 64bites kibax asztalra ha egy mapot betöltök 😞

http://thenamelessphoto.com/

#17231
akkormár várd ki a 2t<#idiota><#banplz>

http://thenamelessphoto.com/

PyRex
#17230
lassan 1,5

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

PyRex
#17229
MUHHAHHA, hát ez kész basszus 😊)))))))))))))))))))

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

PyRex
#17228
LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL 😊

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |