Far Cry
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
http://www.worthdownloading.com/download.php?gid=1239&id=4275
Az élet egy kurva nehéz játék...nem lehet benne sehol menteni!
Ha mi is nekiállunk csalni -mert szerintem ez szándékos csalás - akkor az jó lesz nekünk ???
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Egyébként érdekes módon eddig az összes Nations Cup meccsen nagy pingel játszottak az ellenfél játékosai. Nem hiszem el, hogy olyan "gazdag" körülmények között ilyen csóró nete legyen bárkinek is, hogy a saját szerverükön nekünk fényévekkel jobb a pingünk. Tuti babrálnak valami ilyesmit õk is, és pont azt beszéltük Stalkival, és Balfival, hogy ennyi erõvel már mi is eljátszhatnánk ezt. Ha õk ilyen köcsögök, akkor mi miért ne lennék azok?<#vigyor3>#vigyor3>
ui.: tegnap továbbfejlesztettem a módszerem, és egy UBI szerveren 16 játékosból nekem volt a legtöbb fragem úgy hogy enginier voltam, és voltak ott elég kemény játékosok is. Egyszerûen alig tudtak lelõni. <#idiota>#idiota><#idiota>#idiota><#idiota>#idiota><#idiota>#idiota><#idiota>#idiota>
| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Most jövök UBISOFT-ról és nekem van a legjobb pingem ott ????Mese !!!
Tudtommal az UBI szerverek franciaországban vannak és volt néhány francia gyerek 50-70-es pingel , érdekes módon mind három enginer volt és nem lehettett õket lelõni a mags pingjük miatt , meg ugye nagyon gyorsan is tudnak futni ...Nyugateurópában általánosnak mondható a 6-10 Mbit-es internetkapcsolat , szóval nehogy már az én szar , gagyi 1Mbit-es netemmel jobb legyen a pingem mint nekik !
Ez valami laggcsít az tuti.....Gyakorlatilag akármerre játszok nem látok mást csak kurva magas pingeket , valamikor nem volt ez így emlékezzetek csak vissza :30-as pingek tök általánosak voltak néha láttam 40-est , azok is mi magyarok voltunk ...
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
http://thenamelessphoto.com/
Mint pl. a Powerstrip. Mert nem bírom normálisan beállítani a fényerõt, mindig ocsmányul néz ki, akárhogy bénázok a csúszkákkal. (Ha normálisan beállítom az erdõben akkor olyanok a házak meg a homok, mintha a Napba néznék. Fúj!) A demóban nem állítottam semmit a játékban és a powerstrippel ctrl+alt+plusz-szal simán beállítottam tökéletesre, de a teljesben nem mûxik a Powerstrip hiába nyomkodom.. És ha kint a windowsban beállítom a fényerõt visszalépve a játékba visszaáll az eredetire. Szal kéne vmit csinálni, mert így nem tudok játszani.
Alaplap: ASUS A8N-E CPU: AMD64 X2 E6 3800+ @10*258(1.3V) VGA: Asus X1950 Pro 2*1Gb DDR 400@430
Alaplap: ASUS A8N-E CPU: AMD64 X2 E6 3800+ @10*258(1.3V) VGA: Asus X1950 Pro 2*1Gb DDR 400@430
http://thenamelessphoto.com/
ez a legegyszerûbb módszer?
Alaplap: ASUS A8N-E CPU: AMD64 X2 E6 3800+ @10*258(1.3V) VGA: Asus X1950 Pro 2*1Gb DDR 400@430
* ide jön a pálya neve, én most csak úgy beírtam példaként a mangorivert. ^^
ha csinálok szervert, és lejár az idõ, hogyan tudok másik pályát választani úgy, hogy a többi játékost is átirányítsa oda?
elõre is Köszi!
Alaplap: ASUS A8N-E CPU: AMD64 X2 E6 3800+ @10*258(1.3V) VGA: Asus X1950 Pro 2*1Gb DDR 400@430
Ilyen vazelines cuccos volt eddigis?
Nájszos texúra
Messzebb látni kicsit...
Az új map:
nc 😄
http://thenamelessphoto.com/
http://thenamelessphoto.com/
http://thenamelessphoto.com/
| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |