Far Cry
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Engem is ugattak már le, csak még nem bannoltak, bár szerintem meg is fejeltem volna a monitort, ha bannolnának, hiszen semmmilyen csalást nem használok. Viszont azért a "berángat az aimbot kicsköcsög" üzit megkaptam nem egyszer. És WizArts-hoz hasonlóan büszke vagyok rá! LOL 😄
(Far Cry-ba meg arra vagyok büszke, amikor pár klánt agyba- fõbe könyörög, hogy csatlakozzak hozzájuk. 😄)
Ez is MOHAA-ban volt.
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Meg milyen az , amit meséltetek ,hogy waron mikor véd az ember 70-es a pingje és nem lehet lelõni , amikor meg támad akkor hirtelen érdekes módon megjavul a pingje ?
Arról nem is beszélek amikor hazai szerveren állat internettel 70 pingel tolják .
Nem tudom , de nekem gyanus , hogy mostanában nekünk magyaroknak van a legjobb pingje akárhová megyünk is...
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
( Az a baj vele . hogy kint winfosban amikor véletlenül átviszed a kurzort valami gomb vagy ikon felett ,akkor azt is magátol bekapcsolja ...)
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |
| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Balfasz: Én sem akarom használni, csak hülyültem, bár te is tudod. 😄
WizArts: sokszor mi is csalózunk indulatból, de utólag mindig tudjuk, hogy szó sem volt róla. Az viszont felettébb gyanus, hogy pl az osztrákok PB nélkül akartak játszani, amikor meg szóltunk nekik akkor minimum 5 percig konfigurálták. Tuti babrálták a beálításokat a saját érdekükben. Történtek is érdekes dolgok. Mellesleg mi az hogy a saját szerverükön 60-70-es pingel játszanak? Nem hiszem, hogy olyan gazdag országban olyan csóró netszolgáltatás van.
A sok köcsög németrõl pl. aki a 10 Mbit-es netjével hazai szerveren 70-es pingel játszik ..
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |
| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |
Valaki aki tud angolul nem írogatna vmi külföldi forumra , hogy ott mik a vélemények errõl ? Kiváncsi lennék ...
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
<#papakacsint>#papakacsint><#papakacsint>#papakacsint>
UBI: ubisoft.com-on csinálj egy acc-ot a FarCry-nál, és játékban jelentkezz be ezzel. Ez után majd kéri a CD kulcsodat... és kész. Ha nincs eredetid, akkor vedd meg sztem, már csak 3k -ért árulják. ^^