Far Cry

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

I love Techno
#17381
Asszem a coop csak 1.1 el mûködik

I love Techno
#17380
De a legdurvább az , mikor becserkész a kocsival (Cucli fõleg hátulról szereti😊 és kiugrik belõle így suicide lesz (ezt általában saját csapattársakkal , így õ nem , hanem te kapó minuszot 😊
Csak azért nézem el neki ezeket mert még csak idén fogja betölteni a 12-õt 😊

WizArts
#17379
A Coop Mod-ban nálunk csak a szervert adónak volt fegyvere, mi nem láttuk, hogy nekünk lett volna. Sõt úgy mentünk át az ajtón, hogy a szerveres irányított minket mert nem bírtunk guggolni, meg hasalni sem (rögtön a pálya elején). Õ úgy látta átmentünk, de miméd mindíg csak az ajtót bámultuk. 😊 Szal még van rajta mit csiszolni.

grebber
#17378
Tényleg és a Coop még mindig olyan bugos???
Mert egyszer azthiszem még az elején Cuclival probáltuk de akkor szinte játszhatatlan volt.

Next PC upgrade: 2022

PyRex
#17377
1.3-as peccsel sehogy 😊

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

ibrik
#17376
Szerintem (ha jól emlékszem) csak be kell másolni a megfelelõ helyre, aztán a játékban a multit indítva ottlesz a lehetõségek közt.

ibrik játékmagyarítás oldala: http://ibrik.atw.hu

#17375
HAli! Valaki a cop mod-ot elmondaná hogy kell életre kelteni? Nem igazán értem.KÖszi Rik

I love Techno
#17374
(egy kis adalék az osztrák meccsrõl (mert kurvára bassza a csõröm még mindig) akárhányszor pingelem meg ubit mindig kitûnik a war szerverük bazzeg folyton 47-es pinget mutat még a magyar szerverek se szoktak ilyen jó pingüek leni nálam looooooooool és mecs elõtt is mikor el kezdtem érdeklõdni nem e nézhetnénk meg azt a szervert mert talán ott nem laggolunk.... , erre az osztrák ha megy akkor megnézhetyük milyen érdekes abban a pillanatban leállt (eddig elõtte mindig mûködött és azóta is mindig megy csak akor hirtelen....) persze eszükbe sem jutott ujraindítani , erre , nem megy? , hát akkor sajnos csak azon a szerveren tudunk jáccani amit õk javasoltak és mien véletlen hogy az 5 szerverükbõl pont azon az eggyen nem volt pb-amelyiken jáccanunk kellet.... <#mf3>

I love Techno
#17373
Jó hogy engem csalózik mindenki és rajtam kívül mindenki vágja a devmod-ot , ennyi csaló gecit 😊

I love Techno
#17372
Lac-coo már a kiegészítõ csalásait teszteli , olyan lesz hogy gombnyomásra fellehet éleszteni a hullákat akik ezután neked segítenek a továbbiakban 😊
persze lehet még tovább lesz fejlesztve pl hogy te is irányícsd õket ne csak össze vissza elkóboroljanak 😊

lac coo
#17371
Ja ja !
Pl.: ha kevés a hp-ja szándékosan beugrik a kocsi alá és elütteti magát a csapattársával , sõt még balhézik is utána ...:-)))))))))))))))))))))))))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

I love Techno
#17370
Az a háromszori kiautókázásom csak egy egyszeri kis autózásom volt 😊 , mert épp ahoz volt kedvem 😊 , de amugy nem szoktam autókázni (a nevemnek semmi köze a FC-ben való játékomhoz) , nézd meg ki röhögött elõszõr és legjobban az üzenetedre õ a fõ gázoló (és persze neki mindegy hogy ellen vagy csapattárs mindenkit elüt vagy elüttet rohadt mocskos dolgokat tud mûvelni 😊

lac coo
#17369
Ha cheat-os cucc fenn van attól lehet még multizni ? Mondjuk valami ACC-n..A kislányomnak jó lenne ..

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#17368
Most néztem , a tárgyakat arréb lehet lõni csak a hullák nem mûködnek ...Ez mitõl lehet ?Törlöm le a picsába ezt a gec... fc-t...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#17367
Valami beállítás leveszi ezt az efektet ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#17366
Ja ...Hülyén írtam , bocsi ...Most hirtelen nem mûködnek ...:-)Eddig jó volt...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

PyRex
#17365
Hogyhogy egyszerre? Vagy mi?

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

lac coo
#17364
Miért nem mûködnek a hullák egyszerre fc-ben ? Ha belelövök egy halottba nem történik semmi pedig a lövés erejének dobálnia kéne...Ez mitõl van ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

PyRex
#17363
Ehh... <#ravasz1>

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

PyRex
#17362
Még szerencse, hogy nem multiban...

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

PyRex
#17361
Ezt most mé kaptam? A halandzsa hozzászólásom miatt? Vagy nem vágom... <#nyes>

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

#17360
Alt+F4 😄

zsolti001
#17359
Már mindden mükszik kiéve az örök élet ! Annak mi a billentyû kodja?

zsolti001
#17358
THX müködik!!!

WizArts
#17357
De a devmode-nak így mennie kell.

WizArts
#17356
ezekhez meg kell a "/" a konzolban.

zsolti001
#17355
Hiába hivom le a konzolt és hiába irom be akor sem müködnek ,bár nálam a konzol a 0 kombbal jön le és mindenhol a ~ v. ^ van jelölve.

WizArts
#17354
Parancsikon>jobb klikk> tulajd. > cél>>>onnan indul az FC-d az utolsó idézõjel után meg szóköz -devmode és, hogy miket tud. keresd meg és társitsd a jegyzettömbbel. így menni fog.

zsolti001
#17353
De sajnos ezek nem müködnek : god_mode_count=1 Unverwundbarkeit
give_all_weapons=1 Alle Waffen
give_all_ammo=1 Volle Munition

WizArts
#17352
http://www.4cheaters.de/pc/v Bõvebb info itt, ha tudsz angolul (vagy németül?)

WizArts
#17351
Neked is van csak nem tudsz róla 😄

zsolti001
#17350
Na és az micsoda???

zsolti001
#17349
Még egy kérdés ,hova kéne ezt bemásolni mert hiába másolom be is hiába nyomkodom a billnetyüket ,nem történik semmi.
Valami részletes leirást ha lehet ,ezer hála.

ibrik
#17348
Ja és a -devmode paraméterrel kell indítani a játékot, hogy mûködjön.

ibrik játékmagyarítás oldala: http://ibrik.atw.hu

zsolti001
#17347
Ezer hála.

ibrik
#17346
Ezt a Far Cry-nál úgy oldották meg, hogy egy fájlt kell letölteni és azt bemásolni a megfelelõ helyre és aztán már a különbözõ csalások egy-egy billentyûlenyomáshoz lesznek rendelve:
Far Cry cheats - az oldal alján található a farcrycheats.zip, amiben van a fent említett fájl (DevMode.lua).

ibrik játékmagyarítás oldala: http://ibrik.atw.hu

zsolti001
#17345
Sziasztok!

Van valakinek egy müködõ kodja az örök élethez és korlátlan löszerhez?
Ja és olyan kéne ami müködik is.<#eljen><#eplus2><#eplus2>

#17344
<#vigyor5><#ravasz1>

http://thenamelessphoto.com/

I love Techno
#17343
Ja és mindenki leszophat 😊

I love Techno
#17342
Tudtommal ez a Far Cry fórum és én csak segíteni próbáltam de ne izguljatok a többit msn-en dumáljuk meg ugyhogy <#duhos2>

I love Techno
#17341
Ki?

WizArts
#17340
Nem egy oldalról jön az info<#taps> de nem árt tudni. Mindenkinek van "<#violent>rutinos öregróka FC guru<#violent>" kapcsolata az msn-en. De ahogy játszik az nem mindennapi. 😄 Azt tudom, hogy szeret autóval gázolgatni a respointnál, mer tapasztaltam. 😄 (Meg nem csak ott.) TARTSUNK ÖSSZE MAGYAROK. De 1 kis szurkálódás még nem ártott senkinek. 😄

PyRex
#17339
És különben is, meg hát bizony akkor még annál is inkább tulajdonképpen megint!!!

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

lac coo
#17338
Balfasznak ne hidjetek el semmit !!!
Engem is õ szervezett be és mindíg szándékosan félre vezetett!!! :-))))))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

I love Techno
#17337
Én csak egy nónéjm geci vaok aki teleszpemmeli az FC-fórumot <#mf2><#nevetes1>

I love Techno
#17336
Én tuggyam? 😊

I love Techno
#17335
Azért mire belejöttünk a klánosdiba addig elszenvedtünk egy két vereséget olyanoktól is akiket ma már simán agyonvernénk (Tünk😊 (persze a lagg az mindig sajnos kisérõlye volt a játékunknak (és sokszor el is döntötte a mérkõzést , persze sose a mi javunkra) , de sajnos ma ugy néz ki hogy ez ellen nem lehet mit tenni talán 100 év mulva jön vmi patch ami javít vmit , a másik meg hogy mi se mindenre maguntól jöttünk mi is láttunk ezt azt aztán megnézegettük hogy lehetne ide oda felmenni (énnekem pl az elsõ egy-két hónapban meg se fordult a fejemben hogy felmásszak vhova egyrészt mert annak ideén kevesen mászkáltak fel másrészt meg akkor ment annyira a játék hogy ugy mentem el a zászlóig hogy agyon lõttem mindenkit és befoglaltam 😊 ma már nem megy ennyire 😊 pl én akkoriban azt se tudtam hogy a sprinttel lehet hegyet mászni , és akkor el is érkeztünk az elsõ leckéhez 😊 (jah és persze még annyit hogy ha naggyából el is magyarázzuk hogy hova lehet felmenni meg hova kell feküdni ilyen bugosabb helyekre még akkor is szerintem beletelik pár hónapba mig beleszoktok mert azért ugye ilyen dolgokat 100 százalékosan nem lehet átadni ezeket csak égyéntõl függõen lehet kitapasztalni megasztán ugye mivel mi is ismerjük nyilván ezeket a helyeket ezért ne lepõgyetek meg ha próbáltok bekempelni , vagy már bekempeltetek és egylövéssel kidurrantunk 😊
Mondom hívjatok ha kell segítség!

lac coo
#17334
Mi az a H!C ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

I love Techno
#17333
És mi van a *H!C*-el?<#nevetes1>

I love Techno
#17332
pffff