Far Cry

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Ability
#17431
Ez a FoBC csapat, csak nevet váltottak.
démonigyerek
#17430
akkor jó

#17429
valaki mindíg nyomja..
on van élet.

http://thenamelessphoto.com/

démonigyerek
#17428
akkor felrakom
és akkor jön valaki játszani?

#17427
lehet.

http://thenamelessphoto.com/

démonigyerek
#17426
a nem eredetivel lehet neten jáccani?

lac coo
#17425
ha a sima ram akkor 1gb van...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#17424
ja valami nem stimmel az tuti , csak tudnám mi ...megnézheted egyszer ..
ennek gépnek szakítania kellene mindent ( leszámítva a 333 mghz-es memóriákat ...)

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#17423
ha tudnám mi az a rendszermemória...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

PyRex
#17422
Elite?

Ésõõõ, ez egy új klán ezexerint. És kikbõl áll?

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

PyRex
#17421
Lac-coo basszus, esküszöm ha lesz idõm megnézem azt a gépet. Persze csak ha nincs ellenedre. Mert én ilyet még nem láttam, de komolyan: még egyszer mondom, nálam 2004 januári Windows van fent még mindig, azóta volt már pár hardver csere is és még mindig semmi baja. Nincs vírusirtóm, meg ilyenek, tûzfal is ritkán van bekapcsolva. Nem értem mi lehet a gépeddel, nálam 1,5 év után is ugyanannyi FPS-sel megy minden, mint az elején - maximum a betöltés lassult le picit. De az sem annyira, hogy új winfost rakjak miatta. Szóval ha gondolod, szívesen megnézem a géped valamikor.

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

Ability
#17420
Hungarian Elite Force

... ha már pont erre jártam. 😄
Ability
#17419
Nem kevés a szabad rendszermemória? Akkor szokott darálni a vinyó, és lassul minden...<#idiota>
PyRex
#17418
H3F??

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

#17417
Ez nem lehet! Azért ez durva lenne... <#pardon1><#wow2>

#17416
Ti is észrevettétek, hogy sok külföldi szerveren csalnak a köcsögök?<#levele>
Kb tizszer lõttem fejbe de semmi látszata nem volt.Lehet hogy tévedek, de tapasztalataim szerint a külföldiek kb. 30%-a csal.<#levele>

lac coo
#17415
Én loptam a corából és nekem is ingyen van ...<#idiota>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#17414
tied...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#17413
vgaért kapsz egy 20ast 😛

http://thenamelessphoto.com/

lac coo
#17412
Na most ilyen létezik ?:

tegnap még kb 180 fps-el ment a far cry ma meg épp csak elvánszorog 40-el !
A faszom tele van ezzel a szar számítógéppel , eladom az egészet 50 ezerért a picsába .Ha raknék rá új rendszert tuti megint jól menne minden rajta -egy pár napig ...a vinyó meg egész játék alatt villog valamit dolgozik ,csak tudnám mi a faszt .

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#17411
Ja most olvasom <#boxer>

#17410
hehe lámák vagytok én ajándékba kaptam mert az illetõ aki vette megunta <#beka2>
HOC ?-? H!C ???????????????

PyRex
#17409
"Hogy néha én is írjak valamit. Én is mentem, megvenni a gamét, rá volt írva DVD-ROM, azt jövök haza, kinyitom, és tényleg DVD volt benne.. "

<#mf1><#mf1><#banplz>

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

#17408
Hogy néha én is írjak valamit. Én is mentem, megvenni a gamét, rá volt írva DVD-ROM, azt jövök haza, kinyitom, és tényleg DVD volt benne.. nagyon komoly.. 😄
Mellesleg,meg örülök, hogy gyarapodnak a FarCry klánok, jó az.. ha csak fele annyi magyar fc-s klán lenne mint cs-s vagy moha.. már tök ász lenne.. Szóval mindenki aki szeret fc-zni, hozzon még egy embert, és alapítsanak klánokat..és akkor jó lesz.

WizArts
#17407
Köszke a javítást. Csak tippeltem az árról.

#17406
Na azért!!! 😊

Ability
#17405
Javítás:

HOC 6 - 1 H3F (FoBC)

[ mégiscsak sikerült "rosszul emlékeznem" <#vigyor3> ]
Ability
#17404
Most, már kéne egy nagyon erõs csapat ellen is játszani. Fûzöm a srácokat, hogy ellenetek (H!C) álljunk ki, de csak húzzák a szájukat. Pedig ránk férne már egy vereség is a sok gyõzelem mellett.<#idiota><#vigyor3>
Ability
#17403
Én visszavittem volna a helyetekben, hogy DVD-s változatot akarsz. 😄 Engem szerencsére nem basztak át.

Amúgy meg ha írok már akkor idebiggyesztem:

HOC 6 - 0 H3F (FoBC)
HOC 5 - 1 FCH

^^

H3F klán: el kellett gondolkoznom, hogy mi is volt az eredmény, mert már kiment a fejembõl. Ha rosszul írtam volna, akkor javítsatok ki, bár én így emlékszek.
#17402
detto, lol.

Iminyó
#17401
Én pár hónapja vettem, de ugyanúgy rábaxtam az 5cd-s verzióval, a tokra pedig dvd volt irva... (Nem gondoltam volna, hogy egy dvd tokba van pofájuk belepaszírozni 5 cd-t)<#lama><#idiota>

#17400
és 5cd<#duhos2><#falbav><#duhos2><#falbav>
séldfksédfs.d.sd.f....

http://thenamelessphoto.com/

#17399
mi még anno ennyiért vettük ;P

#17398
aszzem 7990.

#17397
megjelenéskor 6990 volt asszem 😊
vagy 7990? 😊

http://thenamelessphoto.com/

#17396
igazad van, végül is a 4.000 Ft nem egy akkora összeg, csak próba volt, hátha valaki... Már vettem így eredetit és amikor már meguntam felkerült a polcra, kis idõ és újból kezdtem. Különben nekem eredeti kell nem másolat, már csak elvbõl.

WizArts
#17395
A törttel is lehet neten játszani, ha annyira akarsz, de már reg. kulcsot is vehetsz. Nézd ki a tel. számát az Automex-nek. úgy 3000.- Huf Kb az ára. Mert arra szerintem se számíts, hogy valaki eladja. Pláne aki annak idején még 12000.- ért vette.

I love Techno
#17394
Arra szerintem ne számíts hogy valaki is egy ilyen szintü játékot ugy megunnyon hogy elaggya , legrosszabb esetben felteszi az egyik polcára (mért is adná el pár ezer forintért loooooooooool) , és különben is pár ezer forint sporolással mit érsz? mert szerintem egyszerûbb megvenni a boltban mint most ezen lovagolni hogy elaggya-e vki és utána meg ahoz elfutkosni loooooooooool.

#17393
mindjá elkezdem neten nyomni

PyRex
#17392
lool 😊

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

lac coo
#17391
Ja elég LOL...:-))))))))Föleg tele van üvegfallal...:-o

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

PyRex
#17390
Gyááááááá. De ennek mi értelme? FC-ben lévõ fegyverekkel / jármûvekkel meg pláne 😊 Inkább akkor BF2, majd ha megjelenik... Bár ahhoz kell új vas is.

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

lac coo
#17389
Menjünk CS-zni FC-ben :


Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#17388

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#17387





Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#17386
Köszi azt én is tudom, de hátha valaki már megunta és nem kell neki ez alatti áron. Köszi mindenesetre.

ibrik
#17385

ibrik játékmagyarítás oldala: http://ibrik.atw.hu

#17384
Sziasztok. Valaki nem unta meg az eredetit? Szívesen megvenném tõle reális áron.

#17383
Coop mod csak akkor mûködik jól, ha újrarakod fc-t, és csak az 1.1-es peccset rakod rá. Utána telepítsd a coop módot.
mp_compact-ot pedig a Levels\mp_compact mappába rakd.

#17382
HAli mindenkinek! Én folytom csak kérdezek. Szóval a mp compact-ot hogy keltem életre? Hová nyomjam az onstalt hogy lássa a game? A levelsbe hiába raktam fel.