Far Cry
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
ibrik játékmagyarítás oldala: http://ibrik.atw.hu
| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
De a 3200+? Mióta? 😊
| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |
:: http://www.behun.net :: Teh pwn Palace!™ ::
A szinkron azt jelenti, amikor ugyanannyi az FSB, mint a memória órajele. Tehát pl. ha egy 3200+ -os Bartonhoz valaki 333MHz-es ramokat vesz az azért rossz, mert a proci az 200 (400) MHz-en megy, míg a ram csak 333. Tehát aszinkronban.
| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |
| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |
Sajna a bugok maradtak a régiek... <#sir>#sir>
Az van ...
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Resolution: 1024×768
Maximum quality option, Direct3D renderer
Level: Training, demo: Training.tmd
Pixel shader: default model
Antialising: None
Anisotrophic filtering: 4×
HDR: disabled
Geometry Instancing: disabled
Normal-maps compression: disabled
Score = 91,79 FPS (Run 1)
Score = 92,26 FPS (Run 2)
Average score = 92,02 FPS
<#banplz>#banplz><#idiota>#idiota>
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
http://thenamelessphoto.com/
Most szopattok mert nem értek hozzá ???<#idiota>#idiota><#mf2>#mf2>
Mindenki ír minféle jót...Én nem hiszem hogy hardverrel lenne gond , mert akkor soha nem lenne jó , még friss rendszerrel se...
Két deci benzin és egy szál gyufa bekészítve ....<#idiota>#idiota>
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |
| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Ha vennék két 540 mhz-s memoriát a régi videokarim árából , akkor egy darabig mehetne a mostani alaplapommal , mert asszem az 400 mhz -ig támogatja ?Aztán késõbb vennék jobb lapot...Mûködne ez így ???
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
írás:1583MB
késleltetés:112ns
Ezt nem tudom hogy jó-e vagy nem , de múlt héten még ment ezerrel a gém.
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
ott van többi teszte is, a galériámban.. meg a 2600MHz-n menõ barcim, amíg le nem égett.. <#rinya>#rinya>
Ja és pyro!<#mf1>#mf1><#fogmosas>#fogmosas>hehe..😄
Azért ezt a videót érdemes megnézni.
Egy fiatal nõ félénken lép be az illatszerboltba, és azt kérdi az eladótól:
- Elnézést, kapható itt olyan parfüm, amelynek számítógép szaga van?
- Ilyenrõl még csak nem is hallottam!
- Kár, mert én azt reméltem, hogy azzal legalább kis idõre magamra tudom vonni a férjem figyelmét...
<#banplz>#banplz>
| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Javítás:
Driver hibákat nem amúgy se igazán lehet kiszürni. ->> Driver hibákat meg amúgy se igazán lehet kiszürni.
A többi nem érdekel. <#vigyor>#vigyor><#gun>#gun>
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
A driverrel lehet gond , ugyanis se az ati tool , se az aida32 nem ismer fel videokártyát . De akkor meg , hogy lehet , hogy 1 hétig megy mint az állat ?Vírus elméletileg nincs ...
Gyakorlatban úgy tûnik , minél több programot rakok a gépre annál szarabbul megy , bár sok cucc nincs rajta ...
Nincs valami tesztelõ program amivel utána lehetne nézni mitõl lassabb a játék ? Mert másnál nem tapasztalok lasulást csak a játékoknál .
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
De ezek szerint nem itt keresendõ a gond. Az nem lehet, hogy bekaptál valami szép kis vírus félét, vagy éppen a driver nem tökéletes? Ilyen könnyen megesik. Én már találkoztam személyesen is olyan vírussal ami direkt 100%-on járatta a procimat, be is lassított rendesen. <#idiota>#idiota><#vigyor3>#vigyor3>
