Far Cry

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

ibrik
#17481
Benéztem ide és azt hittem, hogy bugos a fórum és véletlenül a Hardver fórumba keveredtem, de mégsem... <#mf2>

ibrik játékmagyarítás oldala: http://ibrik.atw.hu

PyRex
#17480
Na mondjuk a 3200+ -nál ugye 11x200-on megy a proci (az ugyan csak 2200MHz, de mint tudjuk AMD-nél más a valódi órajel, mint amit a jelölés mutat). Lényeg az, hogy ehhez a procihoz 400-as ram dukál. Mint ahogy az inteledhez is. De attól, mert csak 333-as van alatta, nem fog olyanokat csinálni a géped, valami más baja lehet annak...

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

lac coo
#17479
Nekem 800 fsb-s intelem van ..Akkó az szinkron v nem ?...:-O

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

PyRex
#17478
Sok barton 333-as FSB-t használ, igen.

De a 3200+? Mióta? 😊

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

dikki*yysw
#17477
Persze a Barton az 333-as FSB-jû, de nagyjából igazad van.

:: http://www.behun.net :: Teh pwn Palace!&#8482; ::

PyRex
#17476
Izé, nem akarok vitázni, de a szinkron meg a dual channel az 2 külön dolog. Ott kezdõdik, hogy a dual channelnek csakis Intel és Athlon64 platformokon van értelme. "Sima" AMD platformon (Bartonnal pl.) nem érezhetõ a különbség, a javulás alig pár százalék.

A szinkron azt jelenti, amikor ugyanannyi az FSB, mint a memória órajele. Tehát pl. ha egy 3200+ -os Bartonhoz valaki 333MHz-es ramokat vesz az azért rossz, mert a proci az 200 (400) MHz-en megy, míg a ram csak 333. Tehát aszinkronban.

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

PyRex
#17475
Na igen, A64 memóriakezelése rulz! <#worship>

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

XeeN
#17474
Nah, FarCryoztam egyet... Hulla láma voltam. <#idiota>

Sajna a bugok maradtak a régiek... <#sir>

#17473
tudom, hogy van.

lac coo
#17472
Ja Dual Chanel !!
Az van ...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#17471
LoL néha én is pont így tapsikolok mikor 3percig tölt be valami.. nem egy idegbajos darab..<#fogmosas><#vigyor3>

#17470
Akkor ha két ugyanakkora memcsi van benne. Ha megfelelõ helyekre rakod a memóriamodulokat, akkor dualchanalbe megy. Azt csinálja, hogy amennyire lehet, az adatokat, felbontva nem egy memoriamodulba tölti, hanem kettõbe. Ezzel nagyobb átviteli sebeséget elérve. mert alapesetbe feltölti mint egy pohárba a vizet, most meg egyenként egyszerre tölti. remélem lehet éreni.

XeeN
#17469
Tetszik a konfigod! <#taps>

XeeN
#17468
A kedvencem akkor is ez:

Resolution: 1024×768
Maximum quality option, Direct3D renderer
Level: Training, demo: Training.tmd
Pixel shader: default model
Antialising: None
Anisotrophic filtering: 4×
HDR: disabled
Geometry Instancing: disabled
Normal-maps compression: disabled

Score = 91,79 FPS (Run 1)
Score = 92,26 FPS (Run 2)
Average score = 92,02 FPS

<#banplz><#idiota>

#17467
hogy nagyzoljak kicsit, nekem 205Mb/s-az olvasás.. így tuningozva.. 😄 elõtte 160volt. Most már kéne menni bankot robbantani,mer vazz, így sose tudom újrépíteni a szaromat..

lac coo
#17466
És mi az , hogy szinkronnban megy ? Vagy mikor megy szinkronban ?<#lama>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#17465
jah...tökszar.. ez így fing.. 😄 neked is kellenének 500mhz-s(<#felkialtas>) memcsik. Akkor aztán tényleg hasítana.<#nyes>

#17464
ja az yoo lenne

#17463
<#mf1>lol

http://thenamelessphoto.com/

XeeN
#17462
lac coo
#17461
Bakker !!!

Most szopattok mert nem értek hozzá ???<#idiota><#mf2>
Mindenki ír minféle jót...Én nem hiszem hogy hardverrel lenne gond , mert akkor soha nem lenne jó , még friss rendszerrel se...


Két deci benzin és egy szál gyufa bekészítve ....<#idiota>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

PyRex
#17460
??? 😊

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

PyRex
#17459
Mellesleg egy 333-as memória nem csinál olyat, hogy friss winfossal megy minden mint állat, majd egy idõ után (pár nap / hét) leesik a sebesség a harmadára és úgy is marad...

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

PyRex
#17458
Ha szinkronban menne, az pont jó lenne.

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

lac coo
#17457
akkor szarok rá jó lesz a 400 mhz-s is ...:-D

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#17456
nem igazán van.. 😄 mindenképpen tuning kell..

lac coo
#17455
540-es memoriához mindenképpen tuning kell ?nincs olyan lap ami alapon elviszi ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#17454
nem olyan rosz lap az, simán megy 400mhz-n- még egy kis tuning is belefér. vagy több.. azt ki kell prószálni. Szerintem 500mhz-s memcsikkel simán mehetne 900as fsbvel,mindenféle izé nélkül.

lac coo
#17453
A mostani ASUS P4P800X de késõbb vennék az 540-es memoriához méltót . Csak addig mûködne-e mondjuk 400mhz-en ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#17452
lehet felesleges az 540esmemcsi ha nem lehet húzni a rendszerbusz tempoját. Milyen lapod van?(eredmények tök okésak egy intelhez képest,simán mennie kéne)

lac coo
#17451
ja...jut eszembe...!

Ha vennék két 540 mhz-s memoriát a régi videokarim árából , akkor egy darabig mehetne a mostani alaplapommal , mert asszem az 400 mhz -ig támogatja ?Aztán késõbb vennék jobb lapot...Mûködne ez így ???

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#17450
LOL !!! Ugyan ilyen hûtõm volt csak sajna nem bírt a prescott-al és kidobtam ...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#17449
olvasás:4721 MB
írás:1583MB
késleltetés:112ns

Ezt nem tudom hogy jó-e vagy nem , de múlt héten még ment ezerrel a gém.

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#17448
jah meg ez pl gorsi csúcsrazúzott mobilbarcija 500Mhz-s memcsikkel 😉 tuningszempontból benne van a top10be.
ott van többi teszte is, a galériámban.. meg a 2600MHz-n menõ barcim, amíg le nem égett.. <#rinya>
Ja és pyro!<#mf1><#fogmosas>hehe..😄

Ability
#17447
Már kijött. Képeket azt még a google-bõl is tudsz szedni sztem. 😄 Bár az egész egy nagy parasztvakítás, de azért szépek az új effektek, csak éppen semmi köze a 64 bithez. 😄

Azért ezt a videót érdemes megnézni.
#17446
Talán, ha nem ismernéd a progitEverestHome Nyomass vele egy memória olvasás,írás,idõzítés teszteket. Egy átlagos AthlonXP-s rendszernek rendes memcsikkel kb 3000mb/s az olvasás, írás 1100-1200mb/s, idõzítés 90ns-körüli. Intelnél kicsit más a tészta.. más a memóriavezérlõje.. ott kb 3500-4500/1400-1800/90ns körül a nromális laptól függõen.

Evogordon
#17445
Kijött az a verzió ami 64 bit-es procikon megy?? Van róla kép vagy ilyesmi?

#17444
Szerintem 333-as memcsiket lehetne mondani a számítógéped szûk keresztmetszetének.. fõleg ha sinkronba meg a rendszerbusszal, az nem engedi, hogy hasítson a rendszer mint állat. Persze attol még mehetne a FarCry rendessen.

Iminyó
#17443
Ez de rossz <#taps>

XeeN
#17442
<#banplz>

Egy fiatal nõ félénken lép be az illatszerboltba, és azt kérdi az eladótól:
- Elnézést, kapható itt olyan parfüm, amelynek számítógép szaga van?
- Ilyenrõl még csak nem is hallottam!
- Kár, mert én azt reméltem, hogy azzal legalább kis idõre magamra tudom vonni a férjem figyelmét...

<#banplz>

PyRex
#17441
A ház az hogy szellõzik?

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

lac coo
#17440
Még megpróbálok valami normális hûtést az X800-ra , mert eddig nem dolgozott ennyire mint most , bár most már itt vannak a melegek , lehet azért szarabb mint múlt héten mert akkor elég hûvös volt még és most már nem bírja a gagyi gyári hûtés ..

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#17439
Na ennyi a különbség ...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#17438

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Ability
#17437
Na már írni se tudok. 😄

Javítás:
Driver hibákat nem amúgy se igazán lehet kiszürni. ->> Driver hibákat meg amúgy se igazán lehet kiszürni.

A többi nem érdekel. <#vigyor><#gun>
Ability
#17436
Van valami gép tesztelõ, de szart sem ér kb. 😄 Driver hibákat nem amúgy se igazán lehet kiszürni. Próbálkozni kell. Szerintem próbálj meg másik drivert is. AIDA és egyéb programoknak a hibás kijelzése (vagy ebben az esetben a fel nem ismerés) több okból lehet, nem tudom miért van... Nem hiszem, hogy a driver miatt, mert XP-nek fel kéne ismernie minden képpen.
démonigyerek
#17435
nemtom

lac coo
#17434
Próbáljak meg másik drivert ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#17433
Felét nem is értem annak , amit beszélsz !<#idiota><#lama>
A driverrel lehet gond , ugyanis se az ati tool , se az aida32 nem ismer fel videokártyát . De akkor meg , hogy lehet , hogy 1 hétig megy mint az állat ?Vírus elméletileg nincs ...
Gyakorlatban úgy tûnik , minél több programot rakok a gépre annál szarabbul megy , bár sok cucc nincs rajta ...
Nincs valami tesztelõ program amivel utána lehetne nézni mitõl lassabb a játék ? Mert másnál nem tapasztalok lasulást csak a játékoknál .

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Ability
#17432
Lac-coo: és abból az 1 GB-ból mennyi a szabad? Mert ha van valami szar csicsázó program, akkor az eléggé jelentõsen lefoglalhatja. Bár nem hiszem, hogy ez van a dolgok mögött. Fõleg, ahogy múltkor láttam egy desktop képet a gépedrõl, akkor nem is volt semmi. Én Samurize-t szoktam használni, amikor megy akkor jó rendesen lassul nekem is a gép.

De ezek szerint nem itt keresendõ a gond. Az nem lehet, hogy bekaptál valami szép kis vírus félét, vagy éppen a driver nem tökéletes? Ilyen könnyen megesik. Én már találkoztam személyesen is olyan vírussal ami direkt 100%-on járatta a procimat, be is lassított rendesen. <#idiota><#vigyor3>