Far Cry

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

PyRex
#17531
"...illetve, ha belegondolunk, hogy Cucliról van szó, nem felejthetjük el a lámasági faktort sem."

😄DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd

Hát bazmeg, sírok a röhögéstõõõõl 😊) LOL, ez kész 😊))))))))

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

#17530

http://thenamelessphoto.com/

Evogordon
#17529
Honnan lehet letölteni a 64 bit-es változatot? Nemsokára rendeljük a 64-bites procit meg alaplapot <#vigyor2><#alien2>

#17528
nézd meg a galériám. ott van pár shot.

http://thenamelessphoto.com/

#17527
Tényleg szebb volt, csak csomó probléma volt vele. Ez persze lehet, hogy Cucli winfosa miatt volt, illetve, ha belegondolunk, hogy Cucliról van szó, nem felejthetjük el a lámasági faktort sem.

arty
#17526
kösz az infot 😊

szebbnek nem volt szebb? 2x500 megába valaminek csak be kellett férnie a 2 extra multi pály amellé 😊)

(amugy nekem is 3400+ körül megy az a64, és egy sz*rráhuzott 9800pro mellett 1 gigányi ramom van, igazából a szük keresztmetszet szvsz az ATI 64bites xp alatti drivere ... )

Forza.

#17525
köszi a választ...😊)

Ultimate Ears Triple.fi 10vi & Sony Hybrid ..Samsung 46\"C650 ..WD LIVE ..Engenius 9850.. Synology DS111..Logitech G400

I love Techno
#17524
Nah a net már összejött 😊

#17523
az meg a másik...
volt az simán félperc is<#vigyor1>

http://thenamelessphoto.com/

#17522
multiban ráadásul percenként baszott ki a pb ;P

#17521
<#duhos2> nem is szaggat a single...

http://thenamelessphoto.com/

#17520

Sima 32bites cuccal gyorsabb volt fc mint 64bites pöccel.
amúgy 3000+a64,1giga kingmax,r9800p. és a 32bitesen volt a single 60-70fps. (minden very high csak a textúra medium.) 64bites szarsággal ugyanez a config csak 30-60fps volt =(. de volt akinek viszont kurva nagyon gyorsult az egész. mint single mint multi. nekem amúgy echos-winxpprox64pr féle win van meg. kikéne prószálni egy másikat is.tuti ,h a win a szar...
Tuti ,h nálam van valami gebasz...

http://thenamelessphoto.com/

#17519
azt nem tom, Cucli 9800-ával a 32 bites is szaggat, ha minden maxon van ;P
De mindjárt seggberúgom ts-en Cuclit, aztán majd õ leírja a tapasztalatait.

ibrik
#17518
Mondjuk, én annakidején szintén a MyTH-essel játszottam (multizni nem szoktam), viszont a gépen eltárolva már egy DVD-verzió van.

ibrik játékmagyarítás oldala: http://ibrik.atw.hu

arty
#17517
az mit jelent? szaggatott? ... de azért sokkal szebb volt? 😊)

Forza.

PyRex
#17516
Szvsz megéri leszedni a DVD-s verziót, mert a 3CD-s változattal csak a gond van (pláne ha multizni akar valaki...)

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

ibrik
#17515
Akkor neked a DVD-bõl csinált MyTH-féle 3 CD-s RIP-verzió volt.
Azt csak fel kell telepíteni (ha emlékszel, a végén sokat "tököl" egy DOS-os ablakban a kicsomagolással), aztán ha indításkor keresi az MSVCP71.dll fájlt, akkor azt a 3-as CD "\DLL" mappájából be kell másolni a játék telepített mappáján belül a "\BIN32" mappába.
Ennyi.

ibrik játékmagyarítás oldala: http://ibrik.atw.hu

#17514
cucli felrakta, de nála nem igazán ment jól

arty
#17513
giga=mega

Forza.

arty
#17512
amd64 contentes peccset felrakta valaki ? engem az 500+500giga leszedése kicsit aggaszt 😊)

Forza.

#17511
nekem az elsõ széria volt...!

úgy emléxem hogy valami dll-eket kellett bemásolni...!

Ultimate Ears Triple.fi 10vi & Sony Hybrid ..Samsung 46\"C650 ..WD LIVE ..Engenius 9850.. Synology DS111..Logitech G400

Iminyó
#17510
De az legalább adja a 42 fps-t... <#idiota>

PyRex
#17509
lol bazze, amikor az egész képernyõ kb. 20 pixelbõl áll 😊))))))))))))

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

ibrik
#17508
Volt belõle több verzió is, melyikre gondolsz?

ibrik játékmagyarítás oldala: http://ibrik.atw.hu

#17507
hello😊

kellene nekem egy kis info..!

annak idején amikor megjelent a gamme én végig pörgettem..!

de 1-2 dolog már nem elméxem..😞 az idõ vas foga..!😞

szóval... kell e hozzá törés és kell e a gammának serial key....?!

Ultimate Ears Triple.fi 10vi & Sony Hybrid ..Samsung 46\"C650 ..WD LIVE ..Engenius 9850.. Synology DS111..Logitech G400

#17506
;D

Iminyó
#17505
Mekkora kammer vagy, még hogy nnincs jo fps-ed? (42) <#hehe><#hehe>

#17504
Nem csodálom, hogy nem bírtad 1 percnél tovább 😊)

#17503




http://thenamelessphoto.com/

PyRex
#17502
grr 😊

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

andriska
#17501
lál

I love Techno
#17500
csak hogy kerek legyen a hozzászólás szám 😊

I love Techno
#17499
ja ....

I love Techno
#17498
Már nem divat a *H!C*-es logó 😊

I love Techno
#17497
Jó a logód 😊

I love Techno
#17496
Nem sajnos <#idiota>, de jó ötletet adtál <#vigyor5> , amugy semmi különös , csak a szokásos szívok mint a szar.

lac coo
#17495
Azt mi van veled ? Meghaltál csak napok óta részeg vagy és azért tüntél el ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

I love Techno
#17494
Látom megint haldokol a forum ugyhogy gondoltam beirok <#idiota>

PyRex
#17493
Nyugi, megy 😊

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

#17492
ja! bocs PYRO.. benéztem. 😄

Shep
#17491
nem tudom nekem is sántít a dolog, de mivel tervezem LCD monitor vásárlását, ezért minden apróságot próbálok kideríteni, és lássuk be ez azért elég fontos dolog, mert hát minek a 6800GT ha nem élvezhetem a HDR részét.

"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!

PyRex
#17490
Hát ez igen érdekes lenne, mi köze az LCD monitornak ahhoz, hogy a videokártya HDR funkciója mûködik-e vagy sem (vagy van-e neki vagy sem)...?

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

Shep
#17489
A HDR LCD monitoron is mûködik, mert mintha a minap olvastam volna, hogy a HDR nem jelenik meg LCD monitoron.

"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!

#17488
ingen

http://thenamelessphoto.com/

Evogordon
#17487
de ezt a sima farcry-ra kell rátelepíteni??

PyRex
#17486
én 😊 bár ha játszani akarok, asszem hamarosan xbox360 (is) lesz a hifi álványon...

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

PyRex
#17485
ingyenesen elcsesz mindent 😊

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

dikki*yysw
#17484
télleg!
persze ki vesz olyat? :o

:: http://www.behun.net :: Teh pwn Palace!&#8482; ::

#17483
64bites farcrypecs ingyenes.

http://thenamelessphoto.com/

Evogordon
#17482
Tud valaki adni egy oldalt ahonnan meglehet rendelni az 64bites farcry-t??