Far Cry
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
😄DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd
Hát bazmeg, sírok a röhögéstõõõõl 😊) LOL, ez kész 😊))))))))
| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |
http://thenamelessphoto.com/
szebbnek nem volt szebb? 2x500 megába valaminek csak be kellett férnie a 2 extra multi pály amellé 😊)
(amugy nekem is 3400+ körül megy az a64, és egy sz*rráhuzott 9800pro mellett 1 gigányi ramom van, igazából a szük keresztmetszet szvsz az ATI 64bites xp alatti drivere ... )
Forza.
Ultimate Ears Triple.fi 10vi & Sony Hybrid ..Samsung 46\"C650 ..WD LIVE ..Engenius 9850.. Synology DS111..Logitech G400
volt az simán félperc is<#vigyor1>#vigyor1>
http://thenamelessphoto.com/
http://thenamelessphoto.com/
Sima 32bites cuccal gyorsabb volt fc mint 64bites pöccel.
amúgy 3000+a64,1giga kingmax,r9800p. és a 32bitesen volt a single 60-70fps. (minden very high csak a textúra medium.) 64bites szarsággal ugyanez a config csak 30-60fps volt =(. de volt akinek viszont kurva nagyon gyorsult az egész. mint single mint multi. nekem amúgy echos-winxpprox64pr féle win van meg. kikéne prószálni egy másikat is.tuti ,h a win a szar...
Tuti ,h nálam van valami gebasz...
http://thenamelessphoto.com/
De mindjárt seggberúgom ts-en Cuclit, aztán majd õ leírja a tapasztalatait.
ibrik játékmagyarítás oldala: http://ibrik.atw.hu
| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |
Azt csak fel kell telepíteni (ha emlékszel, a végén sokat "tököl" egy DOS-os ablakban a kicsomagolással), aztán ha indításkor keresi az MSVCP71.dll fájlt, akkor azt a 3-as CD "\DLL" mappájából be kell másolni a játék telepített mappáján belül a "\BIN32" mappába.
Ennyi.
ibrik játékmagyarítás oldala: http://ibrik.atw.hu
Forza.
úgy emléxem hogy valami dll-eket kellett bemásolni...!
Ultimate Ears Triple.fi 10vi & Sony Hybrid ..Samsung 46\"C650 ..WD LIVE ..Engenius 9850.. Synology DS111..Logitech G400
| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |
ibrik játékmagyarítás oldala: http://ibrik.atw.hu
kellene nekem egy kis info..!
annak idején amikor megjelent a gamme én végig pörgettem..!
de 1-2 dolog már nem elméxem..😞 az idõ vas foga..!😞
szóval... kell e hozzá törés és kell e a gammának serial key....?!
Ultimate Ears Triple.fi 10vi & Sony Hybrid ..Samsung 46\"C650 ..WD LIVE ..Engenius 9850.. Synology DS111..Logitech G400



http://thenamelessphoto.com/
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!
| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |
"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!
http://thenamelessphoto.com/
| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |
| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |
http://thenamelessphoto.com/