24504
  • grebber
    #24504
    Tesztelgetem az intel IGP-t és igaz hogy nagyon régi már a game ,de ez legalább megy full maxon rajta elég szépen.
    Átlag 60 fps eddig megvolt 2 pályát néztem és a min fps sem ment még 34 alá!
  • The Protector
    #24503
    Ps3 on olyan ocsmány,tehnikailag bugos és szaggatós,hogy csak na.
    Van hogy valakit nem tudsz lelőni mert távolról látod,de a dobozok tereptárgyak distance clippeltek így lövöd az embert de nem döglik meg mert addig míg nem mész közel nem láthatod a dobozt ami mögött van.A hangok elvesznek,beakadnak.Van,hogy szinte elnémul az egész játék.
    A grafika sztem pc szinten low-medium beállítások közt lehet,de tényleg a legidegesítőb az az eszeveszett szaggatás.
  • mester1987
    #24502


  • lord nihilus
    #24501
    köszi, írtam nekik, de hétfőn vissza is viszem sztem, ha lehet akkor kicseréltetem másik ubiszaftos játékra (volt még fc 2, prince of persia, rainbow six, call of juarez).
  • mester1987
    #24500
    Ez érdekes. Mondanám, hogy próbáld ki másik gépbe, bár van olyan program, ami a karcos lemezről fel tudná pakolni a cuccokat, de esetedben nincs így.
    Ha másnem vidd vissza, vagy írj a PlayON-nak sztem.
  • lord nihilus
    #24499
    hello. tegnap a lidlben megvettem nosztalgiából a játékot (párszázért árulják mostanában), playON-os változat. a lemez teljesen rossz, se a laptopom, sem az asztali gép nem tudja beolvasni (nincs rajta látható sérülés). ezen kívül vettem még egyet, azzal nincs semmi probléma. találkozott már valaki ilyennel?:/
  • Reaper2104
    #24498
    Én imádtam az fc multiját is így sajnálom, hogy fc3 multiját elcseszték.
  • Reaper2104
    #24497
    Egyetértek!
  • grebber
    #24496
    Nem lenne rossz ha egész FC-t átültetnék!
    Bár szerintem soha ne lesz ilyen :(
    FC 2010 is süllyesztőbe került!
  • Csokis
    #24495
    FAR CRY REMAKE in Far Cry 3 Map Editor!

  • RelakS
    #24494
    Csak valahogy nem emlékeztem rá, hogy a környezet ennyire gáz. Az még megvan, ahogy a fák "kinőttek" a talajból, de ez... Meg mondjuk most fullhd-ben játszok, akkor meg nem biztos, hogy bírta a rendszer 1024*768-ban :)
  • Cumshot
    #24493
    Nem, csak azóta eltelt 9 év, és hozzászoktunk az egyre szebb és szebb játékokhoz.
    Akkoriban mindenki pofára volt esve tőle.
  • mester1987
    #24492
    Tedd fel a szemüveget, szebb lesz :D
  • RelakS
    #24491
    feltettem a játékot

    Annak idején is ennyire szargagyiul nézett ki legmagasabb grafikai beállításokkal? Pár 10 m-re tőlem már 2D sprite lesz minden növény, a talaj meg olyan, mintha szobányi pixelekkel lenne felfestve O_O
    Valahogy jobbra emlékeztem.

    Az meg csúcs, hogy akadozik időnként a mostani gépen :D (Gondolom a DX9 miatt)
  • Party Hard
    #24490
    Csácsá
    Valaki ért a módoláshoz?
    Hogyan kell telepíteni a módokat????

    Előre is köszi
  • lalakov
    #24489
    Rájöttem.
  • lalakov
    #24488
    Meg tudná valaki mondani, hogyan lehet menteni a Steames verzióban? A dobozosnál használtam quick savet, de itt nem találtam megoldást.
  • Tib
    #24487

    A Far Cry és Far Cry 2 PC-s játékokból álló nyeremény csomagért folyó harc október 22. és november 04. között tart!
  • SewerRat
    #24486
    Sziasztok!

    Far-cry legelső részében van valamilyen működő módszer Co-op partyra? Ketten játszanánk. Ha nincs, esetleg 2. rész? Hallottam, hogy 3.-ban van, de az drága:P
  • mester1987
    #24485
    Ez se lehet rossz.
  • mester1987
    #24484
    köszi, majd a FC 2010-re benevezek :)
  • mikromanus
    #24483
    Itt például akad némi mod, meg javítás és egyebek. Legalábbis névleg:
    http://www.strategyinformer.com/pc/mods/farcry/mod.html
    Szerintem én valami olyasmit láthattam régen, mint a "FarCry Addon Mod"
  • mikromanus
    #24482
    Volt olyan mod ami picit szebbé tette a fegyvereket és a környezetet + elérhetővé tett, vag ylecserélt egy-két fegyvert, de már rég volt és nem emlékszek rá mi volt ennek a packnak a neve. Annyi sok különbség persze nem volt mint az eredeti és FC2010 közt van/lesz, de egész jó. Talán valami ruszki lapon láttam? Majd utánakeresek...
  • grebber
    #24481
    Csak az FC 2010 lesz ha valaha elkészül!
  • mester1987
    #24480
    sajna törölték :S
  • mester1987
    #24479
    Létezik olyan MOD, ami az egész egykampányos részt szebbé teszi???
    Jöhet tényleg bármi...köszi
  • Triantafillo
    #24478
    Hello!
    Újra elővettem a játékot, és olyan kérdésem lenne, hogy tud-e valaki olyan modot, ami növeli a fegyverek erejét?
    Olyat, ami 1,4-es patch-al működik.Próbáltam többet is, de vagy kifagyott, vagy nem csinált semmit.
  • RelakS
    #24477
    jé, nem csináltak a macából kikent krvát, mint a HL2-ben Alyx-ból
  • grebber
    #24476
    FC 2010 mod új képek! (Chapter 2 még mindig)
  • grebber
    #24475
    Jelenleg csak chapter1 van készost a2-est csinálják. Chapter 1 hez van demo.Goole kiadja.
  • Animefox
    #24474
    Hogy tudok hozzájutni?
  • Stalker
    #24473
    rakd fel a patchet, az megoldja
  • grebber
    #24472
    Grafikailag feltuningolt Far Cry!
  • Animefox
    #24471
    Mer mi ez a 2010 FarCry? Ez az új video meg stb. ?
  • grebber
    #24470
    Mivan?
  • Animefox
    #24469
    2db FarCry fog kijönni???
  • repvez
    #24468
    A legujabb nvidia driver ment fel szüz win7re
  • Peetboy
    #24467
    Rakd fel az 1,40 Patchot hátha jobb lesz. Esetleg VGA Drivert is frissithetsz.
  • repvez
    #24466
    van valami megoldás vagy patch arra ha a játék XP alatt jol mukodik , de win7 32 biten a karakteren és a fákon kivül minden fehér olyan mintha a felhök között lebegne?
    Néztem hogy van egy 1,40es patch, de azt még nem tettem fel a change logban nem találtam utalást erre hogy javitaná.
    Nem max grafikán is ilyen söt még low-on is.
  • grebber
    #24465
    Far Cry mod 2010 új trailer!