82991
11430931do.jpgLinkekMissionMission
  • Peetboy
    #82871
    De valahogy így. Volt olyan amikor addig nem adta be az újabb küldetést, amig nem csináltam meg a maradék egyet. De most egy sincs. Illetve van motor verseny a nagy kör alakú épületben. És van rendőr, mentő, tűzoltó, vonat küldetések, de ezek csak mellék küldetések.
  • Aquir
    #82870
    Hát ez az, hogy én nem emlékszem listára vagy másra, csak ikonokra ahova mész. Ha nem látsz semmi új ikont, egy idő után kapsz hívást vagy valami, szóval nem áll meg a játék. Nem így volt?
  • Peetboy
    #82869
    A térképen szokta jelölni a küldetéseket. De nem mutatja.
  • Aquir
    #82868
    Hát úgy van hogy helyekre mész, amik újabb helyekre irányítanak a térképen, és nincs lista, nem?
  • Peetboy
    #82867
    Sziasztok!

    Melyik gombal lehet előhozni a küldetéseket? Újra elővettem a játékot, de már nem emlékszem.
  • drago14
    #82866
    Végigjátszás
  • Aquir
    #82865
    keress valamilyen ilyeneket

    például
  • ekepista
    #82864
    sziasztok azzal akérdése fordulnék hozzátok hogy agta sanandreas nevü játékba mien nevü progival lehet ajármüveknek belső nézetet csinálni
  • Aquir
    #82863
    hát úgy:)
  • Ironman2
    #82862
    sose volt az takarva! csak hangok hallatszottak!
  • szivaktibor199
    #82861

    Nem tudjátok mért irja ki ezeke az mta - nál ?
    játszok fél órát és utána ezek :
    HELP
  • Kikoki
    #82860
    Hali. Olyan kérdésem lenne hogy SA hoz nincsen véletlen valamilyen egyszerüen telepithető mod ami pl gta 3 meg asszem vice city nél is volt hogy exe futtat és feltelepült? :) Ilyen kocsicserélő házcserélő asszem modern mod nak hivták anno . Köszi előre is
  • zolcsika080104
    #82859
    Ezer hála neked !Ezek a mentések tökéletesen működnek .nagyon zsír
  • zolcsika080104
    #82858
    értem kössz e a segítségeteket!
  • Aquir
    #82857
    szexjelenetek nincsenek takarva
  • zolcsika080104
    #82856
    ja bocs hogy ilyen tudatlan vagyok,de mi az a hot cofee?
  • zolcsika080104
    #82855
    köszönöm szépen!
  • ldavid
    #82854
    nem igazán jobb, a fő különbség hogy le van benne tiltva a "hot coffee"
    itt találsz a v2-höz is mentéseket
  • zolcsika080104
    #82853
    V 2 es patch kb 3 éve rendeltem én ezt pc boltból
  • zolcsika080104
    #82852
    A V2 amúgy jobb mint elődje?Az előző patch?
  • ldavid
    #82851
    nem lehet hogy v2-es a játékod? azzal nem kompatibilisek a régebbi mentések
    amikor először indítod a játékot, a főmenü jobb-alsó sarkában van kiírva a v2.0
  • zolcsika080104
    #82850
    nem jó mert hiába pakoltam bele a végigjátszást is mindig elölröl kezdi.Amit te adtál oldalt a 9 küldetés mentését beletettem benne is van a mentésben de mikor elindítom Liberty City 1992.Szerintem azért van mert eredeti a játék nem?
  • ldavid
    #82849
    előfordulhat hogy egyes küldetéseket nem tudod teljesíteni a csalások miatt.
    ilyenkor érdemes lehet új játékot kezdeni, vagy letölteni egy mentést a legutóbbi küldetés utánról (pl innen - várni kell a letöltő gombra)
  • zolcsika080104
    #82848
    bocs a hibákért nem vettem észre
  • zolcsika080104
    #82847
    nsgyon ködzönöm.Mielőtt elkezdeném a küldetés az adott mentési fileban van csalás,az befolyásolja pl .azt hoyg nem ír fel pontot a nyilazós résznél?
  • ldavid
    #82846
    kb. a kör közepén kell lennie az aktuális nyílnak amikor megnyomod azt az irányt amit mutat. lehet kicsit előbb is nyomni, próbálgasd.
    amikor erősebb fehér szín villan fel a körben, akkor kaptad el tökéletesen, ha pedig halványabb, akkor még elmegy, de azért kevesebb pont jár.
    itt egy videó is róla
  • zolcsika080104
    #82845
    Sziasztok!

    Segítséget szeretnék kérni.Mégpedig még a játék elején a pattogtatós résznél mielőtt beér a nyíl a körbe kell a numpad nyilat menyomni .mert akkor lesz rajta egy kör .Vagy csak amikor a megfelelő nyíl a körbe ér?Valamint kell e közben más gombot is nyomni,van e jelentősége annak hogy a kocsi megemelt hidraulikával van éppen vagy sem?Valaki árulja már el ennek a pattogtatásnak a mottóját mert sehogysem sikerül még 100 pontot sem összehoznom.
  • Aquir
    #82844
    gtasa troll mod, nem néz ki rosszul :D


  • pozimisi11
    #82843
    A verziót hol tudom megnézni mert nekem az 1.0 verzió kéne azt meg hova kell telepíteni?
  • akyyy
    #82842
    Azért ez a GH-s magyarítás eléggé gány.
    today mióta tegnap? meg csomo helyen magyartalan, nagyon dúrván:|
  • tutituti
    #82841
    hátha valakit érdekel:

    A psp-s vice city stories-t portolták át SA alá.
    küldetésekkel mindennel együtt.
    még béta stádiumban van de jól haladnak.
    http://www.moddb.com/mods/vice-city-stories-pc-edition/news/gta-vice-city-stories-pc-edition-beta-3-now-out
  • SAFIII
    #82840
    Kipróbáltam, zsíír.
  • SAFIII
    #82839
    Valaki próbálta már?
  • ldavid
    #82838
    a 2.0 az a "javított" kiadás, de ha jól rémlik, a hot coffee letiltásán kívül nem sok minden változott benne
    a többit nem tudom :D
  • akyyy
    #82837
    mi ez a 2.0-ás verzió? sajna a link már nem él.
  • akyyy
    #82836
    illetve melyik a legjobb hd patch vagy mod ?:D
  • akyyy
    #82835
    az abizonyosgrafikai változat a magyaritásnak elkészült végül?
  • Asdelonen
    #82834
    A Napokban indult egy Szerepjátékos szerver, a neve UnionRPG, mivel a napokban indult, még nem lehet mondani rá átlag playert, jelenleg még Los Santosban van, de hamarosan át költözik San Fieroba, amíg nincs bemappolva,scriptelve marad LS UnionRPG |
    Hosting: Fps-system.eu
    Ip cím:87.229.103.144:8022
    Weboldal: Hamarosan, készül ki is van írva
    Remélem sokan jösztök és tudunk egy jót RP-zni :DD
    Leader felvétel némely frakciókban van. Aki akarja nézze meg, nem fog szerintem csalódni, én is csak egy játékos vagyok, és tudom, hogy jó lesz, csak még most indult és kevesebb a játékos, viszont még LS-ben van, jóval több embert várnak San Fieroban is....
  • Aquir
    #82833
    keyboard helyett gamepad van beállítva? Vagy talán egér a billentyűzet helyett. vagy nemtom
  • Tirdi
    #82832
    Sziasztok, miért van az, ha magától hátrafele sétál?