82991
11430931do.jpgLinkekMissionMission
  • ekepista
    #82911
    sziasztok nem tudom írta emár ide csak nem jött rá válasz rá hhogy agta sanandreasba hogy lehet módot be teni valamilyen progi kel hozá válaszotak előre is köszi
  • RiCSi1234
    #82910
    Jah igen, és amit látsz a videóban, az az ALT-os verziónak egy továbbfejlesztése volt, ha pont akkor szedted le az illetőt a bicikliről, mikor ő nagyot akart ugrani, te akkor 3x akkorát tudtál ugrani. :)
  • RiCSi1234
    #82909
    Most csak egy kis nosztalgia miatt írok. :D
    Leporoltam egy nagyon régi gépemet a minap, és bár szentül megvoltam győződve arról, hogy nincs a vinyóján semmi, hát tévedtem, rengeteg régi videó. Páran talán emlékeznek még a SA-MP indulására, akkortájt nem sok szerver volt még, főleg nem magyar.
    Na, ez a kis gyöngyszem a HUN Bicikli Szerverről van.
    Azt is tudják páran, hogy volt egy kis bug a biciklivel. Olyasmi, hogy ha kétszer vagy mi megnyomtad az ALT-ot, akkor nagyot ugrott a BMX/Mountain Bike. Még anno mi fedeztük fel ezt a hibát, sőt egy másik technikát is.

    2006, és 2007 környéki ez a pár másodperc, de nekem olyan nosztalgia hangulatom támadt tőle.. :P
    Kis megemlékezés az önfeledt estékről. :D
  • ekepista
    #82908
    sziasztok valaki meg tudná nekem mondani hogy ha asanandreas játékba modokat szeretnék be tenni hogyan kel külön kel hozá program vagy sem
  • kjhun
    #82907
    Kijött a játék, többek közt már Androidra is. Eléggé terjedelmes mérete van. ~2.4GB

    Az iPhone verzió is 1.5GB.
  • ldavid
    #82906
    majd bejelentik. ha az előző kettő ment, szerintem ez is fog (ha nem is hivatalosan...)
  • kjhun
    #82905
    És milyen vas kell alá minimum?? Gyanítom, 1GB alatt nem ússzuk meg, ami a méretét illeti.
  • thedriver
    #82904
    Napokon belül kijön Android-ra, IOS-re, majd felpörög a topik újra.
  • acsati
    #82903
    Uh, már nincs senki aktív san andreas-os, mi? :D
  • acsati
    #82902
    Sziasztok!
    Nem tudom figyeli-e még valaki a topikot, azért megkérdezem. :)
    Nem tudja valaki, hogy miért akad, vagy lassul be a játék nekem? Gépem bőven megvan hozzá, nem ez lehet a hiba forrás.
    Másik kérdésem, hogy hogyan tudnám feltelepíteni a patch-et? Mindig kidob egy hibaüzenetet, Old file not found... szöveggel.
  • ldavid
    #82901
    Decemberben érkezik a San Andreas is mobil eszközökre!
  • Airbus A380
    #82900
    kössz
  • ldavid
    #82899
    statisztikában benne van a játék teljesítése.
    a story végén még a 100 közelében sincs, utána marad még egy rakás mellék küldetés és egyéb feladatok.
  • Airbus A380
    #82898
    ezt hogy érted milyen 100-at ?
  • ldavid
    #82897
    feltéve ha nem akarja valaki elérni a 100%-ot
  • Airbus A380
    #82896
    köszi
  • Peetboy
    #82895
    Szerintem csak számolja, az biztos, hogy nem tilt le. A GTA-ban mindig is engedélyezett volt a csalás.
  • Airbus A380
    #82894
    pl a tankot,buldozert .
  • Airbus A380
    #82893
    Sziasztok, én azt hallottam, hogy a játék számolja a csalásokat, ez mit jelent? ha elér egy szintet akkor letilt vagy ilyesmi? vagy semmi nem fog történni csak számolja? Nem küldetésekkel szoktam csalni, csak járműveket szoktam beírni ilyesmi. Szóval ez nekem majd hátrány lesz ?
  • Peetboy
    #82892
    Tud valaki jó textúra MOD-ot, amivel szebb lesz a grafika?
  • Peetboy
    #82891
    Most már fel tudtam venni a f.képezőgépet.
  • Peetboy
    #82890
    Nem használok modot.
  • ldavid
    #82889
    modokat nem használsz esetleg? talán az is lehet a baja
    vagy ha gondolod, küld át nekem a mentést és megnézem :D
  • Peetboy
    #82888
    A Tab-al se tudom felvenni. Festék spray-t és fényképezőt lehet felvenni, de csak a spray-t veszi fel.
  • ldavid
    #82887
    gondolom valami van a helyén felvéve, tab segíthet lecserélni
  • Peetboy
    #82886
    A Johnson házban nem tudom felvenni a fényképezőgépet. Mi lehet a gond?
  • Aquir
    #82885
    állítsd át a beviteli eszközt vagy valamit, valami ilyesmi dereng...
  • szutyi93
    #82884
    nincs semmi
  • ldavid
    #82883
    valami gamepad, joystick nincs a gépre dugva? ha van, húzd ki
  • szutyi93
    #82882
    Üdv!

    Az lenne a problémám hogy amikor elindítom a játékot és és lehet menni CJ-el magától megy előre akármit állítok és ha beszállok egy kocsiba alapból a nézet felülre megy szal fentről néz lefelé a kamera elég idegesítő nem tudja valaki mi lehet a megoldás?
  • Gary
    #82881
    Én a IV rész, Gay Tony fejezetében küzdöttem a helikopteres küldetéssel. Mikor el kell lopni, majd azzal levadászni az ex tulajokat.
    Billentyű és egér kombóval vagy 40-szer próbálkoztam, de max. csak egy motorcsónakot tudtam kilőni, utána mindig a vízben kötöttem ki.
    Fogtam a kontrollert és ezt a részt azzal irányítottam, elsőre meglett!
  • ldavid
    #82880
    az autós és a hajós messze nehezebb aranyra szerintem
  • Aquir
    #82879
    én úgy emlékszem az autóiskolát volt nehezebb megcsinálni aranyra
  • Peetboy
    #82878
    Régen a Vice City-ben volt egy kis helikopteres küldetés egy építkezésen. Annál megint a falat kapartam, kb 3 hónapba és 100 próbálkozásba tellett mire meg tudtam csinálni.
  • ldavid
    #82877
    a repülős iskolát be kell fejezni, azon sokan elakadnak
  • Peetboy
    #82876
    Oké, elküldöm. Egy repülős küldetés van a sivatagban, de nem tudom megcsinálni.
  • ldavid
    #82875
    a mentésed próbáld átküldeni privátban és megnézem (vagy fel is töltheted valahova)
  • Peetboy
    #82874
    60,96 % végig játszást ír a statisztikában. 89 küldetés teljesítve.
  • ldavid
    #82873
    a mentésednek mi a neve? hány százalákon állsz a statisztikában?
  • Aquir
    #82872
    minden itt van
    Próbálj meg körülnézni bizonyos helyeken (szerintem vannak hívások amik egy területhez kötöttek). Más ötletem nincs ha nem beszéltek másról a játékban.