82990
11430931do.jpgLinkekMissionMission
  • Anonymusxx
    #82950
    Ez még durvább:

    https://www.youtube.com/watch?v=AO1YCB6MM8o
  • Anonymusxx
    #82949
    Valaki próbált már valamilyen grafikus modot hozzá?
    A youtube-n láttam hogy készült már hozzá egy pár.


    https://www.youtube.com/watch?v=GA83CwKyMV8


    csak kár hogy az épületek szarul néznek ki...
  • ekepityu88
    #82948
    sziasztok aszt szeretném meg kérdezni asanandreasal kapcsolatba hogyan tudok ajátékba módokat telepíteni asegítséget előre is köszönöm
  • Fpocok
    #82947
    Na úgy tűnik megoldottam és most remekül megy. Nem volt elég a silent patch, ELŐTTE DOWNGRADELNI KELLETT. Most nem fagyogat ki.
  • Dency
    #82946
    Passzolom akkor.
  • Fpocok
    #82945
    "Pipáld be a "Képi témák leiltása" "Asztal-összeállítás letiltását", rendszergazdaként futtasd"

    Rendszergazda megvan, de a másik kettő az nem tudom mi, nekem ilyen nincs kompatibilitás ablakban.
  • Dency
    #82944
    Windows 8.1-en nem tudom hogy van de biztos hasonló mint a 7-nél. Kompatibilitásnál XP SP2-t állítsd be. Pipáld be a "Képi témák leiltása" "Asztal-összeállítás letiltását", rendszergazdaként futtasd. Egyébként ha steames san andreasod van akkor annak futnia kéne legújabb windowson is , mivel nem olyan rég frissítették. Mentésnél meg a fekete kép az betudható a különböző verzióknál, 1.0-ás save game nem működik a 2.0-áson, valószínű a tiéd 3.0. Elindításkor a főmenüben a jobb alsó sarokban látod a verziót.

    Itt írja is hogy kompatibilis a 2.0-ás san andreas a Win 8.1-el. Ezért mondom hogy ha neked steames van az meg 3.0 annak meg főleg annak kell lennie.
  • Fpocok
    #82943
    Üdv. Kellene egy kis segítség.
    Szerintem ez a legjobb rész a sorozatból, gondoltam végig tolom újra. Win8.1-em van, eredeti a játék, de nem működik. Alapból lefagy a játék, amikor new gamet kezdek. Kompatibilitási móddal tovább tudok jutni, akkor valamikor úgy fagy le, hogy játék közben kimegyek menübe (esc), de visszajönni már nem tudok. Olyat is csinál néha, hogy nem tudok töltést betölteni, mert vagy kifagy, vagy betölt de csak feketét látok. Már egy párszor újraraktam STEAM-en, de semmi. Gondolom túl új a windows. Valakinek sikerült működésre bírnia 8.1-en?
  • Dency
    #82942
    Multiban nincsenek olyan szerverek ahol nem kell regisztrálni? Csak belépek és nyomom. Úgy mint régen a Nagy Magyar LS-TDM szerveren.
    Egyébként a cd galaxisban kapható san andreas még a régi érintetlen game?
  • Aquir
    #82941
    próbálj Google-on keresni ilyesmit
  • Vaktermesz
    #82940
    Sziasztok! Gondoltam kicsit előveszem a régi klasszikust. Magyarítottam, viszont az ékezetek borzalmasak, még csak nem is hasonlítanak a magyarra, a font.dat-ban kell turkálni valahol, arra rájöttem, de mit és hogyan nem tudom. Tudtok segíteni?
  • LocalPatriot
    #82939
    Üdv!

    Megvettem a steam-en a játékot, és olyan gondom van, hogy az elején a low rideres küldetést nem tudom megcsinálni. Hiába nyomom meg az adott gombot amikor a körbe ér, nem fogadja el... mindig hibának jelzi... annó mikor megjelent a játék végigvittem, ezt is elsőre megcsináltam.... mi lehet a gond?
  • súter
    #82938
    Dejó hogy a steames verziókkal mindig van valami, a gta3-ban a színek árnyalata nem stimmel az autókon, a vc is csökkentett zeneileg most meg ez is... még jó hogy megvannak dobozosban is.
    Utoljára szerkesztette: súter, 2014.09.09. 20:17:59
  • Aquir
    #82937
    Hát most akkor lementettem :)
    Utoljára szerkesztette: Aquir, 2014.09.08. 02:44:58
  • Szabi #82936
    "If you currently own the Steam version of Grand Theft Auto: San Andreas, we've got some good news and some potentially bad news. The SteamDB website, which constantly tracks updates and changes to Steam titles, is reporting that Rockstar is currently testing a new build privately on Steam. When this update originally hit, Rockstar forgot to password protect the new build and was available for anyone to self-enroll in the beta. Rockstar corrected the oversight hours later but not before a number of users enrolled themselves in the beta and reported changes they could find.

    According to Steam forums user Nabs, the beta had native support for Xinput with "better" default control mappings and sensitive trigger support. This is great news for anyone who has had the displeasure of attempting to get San Andreas to work with newer controllers. Currently, players have to use 3rd party utilities and patches to emulate Xinput to use controllers such the Xbox 360 controller. With native Xinput support, the 360 controller will work without any extra work.

    On the bad side of things, Rockstar is removing several songs. Neogaf user madjoki noticed that the audio files were smaller than before. Comparing the new files to the old files, he discovered that the same exact tracks that were missing from San Andreas mobile are missing from this beta version. This happened a few years back to Vice City when Rockstar updated the Steam version to remove tracks that were cut from the mobile version. However, for Vice City Rockstar created separate depots - meaning that if you had owned Vice City before the update, you retained all tracks while those who purchased after the update received the cut audio. For San Andreas, it doesn't currently appear that Rockstar is separating depots and is outright cutting the songs for all users. So as a precaution, we are warning all readers to backup your Steam copy of the game before the update is released. You can typically find the files in C:\Program Files\Steam\steamapps\common\grand theft auto san andreas\."
  • Szabi #82935
  • j0nNyKa
    #82934
    kb-ra kipofoztam
    ez a map hülyeség első ránézésre nem használható már
  • Szabi #82933
    ejj de szépen szétesett a topik :D


  • Zsoberpapa
    #82932
    Köszi. Igyekszem normális járműveket keresni hozzá.

    Remélhetőleg lesznek más extrák is (például buszmegállók kialakítása minden településen). Korábban sajnos gond volt a járművek elmosódásával, de ez most úgy tűnik, megoldódni látszik.
  • xFreex
    #82931
    Gratulálok. Szépek.
  • Zsoberpapa
    #82930
    Sziasztok!

    Hosszú szünet után ismét foglalkozom a San Andreas Classic Mod készítésével. (Ebben olyan járművek szerepelnek, amelyek már 1992-ben is léteztek.) A betett járművek közül néhányról töltöttem is fel képet a saját képgalériámba.
  • SAFIII
    #82929
    Jól tetted!
  • Angelus1991ster
    #82928
    Elkezdtem a legelejétől a játékot és nagyon jó. Nemhiába piacvezető a Rockstar. GTA III, GTA VC, GTA SA mindegyik újrajátszható a mai napig is.
  • sovatalevi
    #82927
    Ez egy Pack?
  • Peti134
    #82926
  • Szabi #82925
  • alfa20
    #82924
    Sziasztok,
    ismer valaki olyan szervert ahol vannak lakosok is, az sem lenne baj ha magyar lenne a szerver :)
  • Szabi #82923
    Hali

    csak móddal lehet belső kameranézetet csinálni, de nem éri meg.. mivel alapból nincs a játék így tervezve, ezért nagyon rondán néz ki az autók belseje és maga a kormáyfogás is :D
  • Stormtrooper 01
    #82922
    Üdv Mindenkinek!
    Egy kérdésem lenne felétek,persze aki tudna segíteni,hogy a játékban hogyan tudom azt megoldani,hogyha beszállok a járművekbe,akkor belső nézetet is tudok állítani rajta.
    Lehetséges-e ez? esetleg egy kiegészítővel,vagy a játéknál az opcióknál.
    Válaszokat előre is megköszönöm !
  • Szabi #82921






  • Szabi #82920
    1920x1080-as felbontást sikerült valakinek mostanában a játékba varázsolni ? :D

    na és x360 gémpadot normális működésre bírni ? :)

    szrakodok velük már egy ideje, de még sok eredményre nem jutottam.. egy pillanatra volt már 1920-as felbontásom, de azonnal kifagy a játék tőle :D
  • Szabi #82919

  • pozimisi11
    #82918
    hello olyan gondom lenne hogy a san andreashoz letöltöttem a CLEO3 modot és beleraktam a First Response rendőr módot de amikor akarok csinállni vele valamit akkor kilép és nem birok semmit csinállni vele 1.0 verziós a gtasa
    pls valaki segítsen ebbe hogy ne lépjen ki amikor igazoltatnék valakit meg ilyenek
  • ekepista
    #82917
    sziasztok melyk oldalról lehet asanadreashez kiegészítő járüveket letölteni meg azt
    is írjátok ár nekemm le hogy hogy tudo ajátékba betenni őket előre is köszi
  • ekepista
    #82916
    sziasztok valaki meg tudná nekem mondani hogy asanandreasba hogy lehet traktort betenni eg egyébb ódokat aválaszotokat előre is köszönöm
  • DIESEL DOG #82915
    Alapból nincsen, viszont van olyan mod amivel lehetségessé válik a belső nézet.
  • Carlo da Italia
    #82914
    Sziasztok!
    Van lehetőség a játékban,ha kocsit vezetnek,belső nézetre állítani?.
  • fcbarcelona1
    #82913
    Sziasztok!
    Miután már több új autót is beleraktam a játékba valamiért eltűnnek a páylán a dolgok, nem tölti be őket rendesen. Ez miért lehet?
  • lavalamp
    #82912
    Sziasztok!
    Feltelepítettem a játékot Win7 64 bites rendszerre, elindítom, hallani, hogy mennek az introk, de nincs kép. Sok mindent megpróbáltam már, amit a neten írtak, de egyik se működött. Tudnátok rá valami megoldást mondani?
    Köszönöm!
  • ekepista
    #82911
    sziasztok nem tudom írta emár ide csak nem jött rá válasz rá hhogy agta sanandreasba hogy lehet módot be teni valamilyen progi kel hozá válaszotak előre is köszi