22902
Battlefield Vietnam
  • Zs0lt1
    #19322
    sztem ne engedjen be törtet :D
    nem hiszem, h 4 rugót nem engedhet magának meg valaki.
  • Landor
    #19321
    Jóó, a szerverünk majd törtet is beenged.. Nyugimán :)
  • Balumann
    #19320
    De aki teheti miért nem tört szervert csinál? :( nem mindenkinek van akkor se annyi pénze, én most nem fogok azért kiadni erre pénzt mert 1-2x belépnék játszani :(( nemhiszem hogy csak én vagyok így...
    Na mind1 majd keresek tört szervert, de sok szerver használ valamilyen módot, amit érdemes letölteni is?
  • Rusid
    #19319
    Már nem nagyon van hozzá tört szerver mivel az ára mint lent láttad már nem olyan zúzós.
  • Balumann
    #19318
    nem tudnátok mondani inkább tört szerver listát? ^^
  • Landor
    #19317
    generálsz egy új cd kulcsot.. csakhogy nem minden kulcs eredeti és annak az esélye nagyon kevés hogy te kigenerálsz azzal egy eredeti cd kulcsot..
    Jobban jársz ha megveszed a boltban.. vagy valakitől veszel egy kulcsot aki már nem tart rá igényt.
  • Atti12
    #19316
    hát de ennek a cd kulsc megváltoztatós proginak nem az a léynege hogy megváltoztatsz egy erdeti cd kulcsot?
  • Landor
    #19315
    lehet mert már nagyon fáradt vagy
  • haxoror
    #19314
    lehet hogy elgépelted a cd-kulcsod.
    nem tudom miért pont ez jutott az eszembe...
  • Landor
    #19313
    igen.. a "szarakodás" elég jó szó arra amit ezután fogsz fele művelni..
  • Atti12
    #19312
    inkább szaraxok még vele
  • Landor
    #19311
  • Atti12
    #19310
    ...
  • Balumann
    #19309
    gondolom ezt a client -et elöször ami nagy, és aztán azt a 0.11 -es hotfix-et :/ letöltöm, elkezdem legalábis
  • Balumann
    #19308
    A magyar szerverek módot használnak? mert olvastam a battlefield.hu -n (a módokat néztem) és írja hogy:
    Battlegroup42 BFVietnam: Pacific 0.11 hotfix, eu szerverek 90 %-a ezt használja, érdemes. Mondjuk ezt letöltötem de szerintem ehez hiányzik az alap, találtam is, de jó kis 500 mega fölött van ^^
    Battlegroup42: Pacific v. 010 Client Package
    nem tom melyiket kéne letölteni :/
  • Landor
    #19307
  • Atti12
    #19306
    most meg beakrok menni egy servere és mindehl azt iraj hogy ahsználják mrá a cd ekyem pedig átirtam de még midngi azt irja :S
  • Landor
    #19305
    Lassan alakul a dolog, hogy szervezett keretek között ne legyenek ám üresek a magyar szerverek. Legyetek türelmesek, már csak hetek kérdése!
  • Balumann
    #19304
    ok így 1 órás szórakozás után 20-30 uninstall meg install próbálkozás után végre felraktam a játékot. patcheltem, leszedtem a mini image-t és teljesen jó. Megy neten is. Fekete képernyő után akkor dobott ki mikor a mod.dll -t crackeltem, a bfvietnam.exe -t nem ^^ .
    De viszont csak 1 magyar szervert látok, a muhaha, arra fel is enged csak hát üres.
  • Rusid
    #19303
    Mer jó napom van.
  • Rusid
    #19302
    INDÍTÁSNÁL FEKETE KÉPERNYŐ:
    Ha esetleg a játék elindításánál fekete képernyő fogad majd visszalép windowsba akkor a következő a teendő. Megkeresed a játék könyvtárán belül a VideoDefault.con nevezetű file-t, amit a következő könyvtár elérési útvonalon találsz: Battlefield Vietnam/Mods/BfVietnam/settings/VideoDeafault.con és megnyitod pl. a Jegyzettömb-bel. Itt az utolsó sorban az render.allowAllRefreshRates értékét 0-ról átírod 1-re és mented a változásokat. A problémára készült egy fix is, amit itt találsz.
  • Rusid
    #19301
    http://bfhelp.atw.hu/ itt találsz megoldást a problémádra.
  • Atti12
    #19300
    de hogyah nem crackolom akkro emg fekete képernyő után kidob :S
  • Atti12
    #19299
    ezt fogom tenni :)
  • Rusid
    #19298
    Na leirom a telepítés menetét:
    1. Telepíted
    2. Felrakod az 1.2 pecset(cca. 300Mb).
    3. Felrakod at 1.21 pecset (cca. 10Mb).
    4. Beteszed a daemonba a 3cd mdf fájlát.
    5. Játszik örül. (Csak tört szervereken működik).
  • Bercy #19297
    Installáld újra az egész játékot, NE crackeld, és az mdf-et mountoval inditsd!
  • Atti12
    #19296
    Battlefield_Vietnam-Razor1911 ez a verzióm van és a 3. cd msot 2x van meg egyszer bin be egyszer meg mdf be :D
  • Atti12
    #19295
    nekem valami razor verzió van. és amugy ezzel crackoltam. meg letöltöttem a 3. cd nek az mdf fájlát amit landor mondott. és mgé egyik se ment
  • Yan
    #19294
    Atti12: tedd ujra, és akkor lesz.

    Balumann: RegCleaner megoldja.
  • Atti12
    #19293
    hát az 1.2.1 van fent az a legújabb nem?
  • Balumann
    #19292
    én meg nem tudom felrakni egyszerüen a játékot. Egyszer nem uninstaláltam csak úgy letöröltem, és kitöröltem a regeditbe a cuccokat, mappa sincs már ott. Erre rámegy, megjelenik a nyelvválasztás, install, meg minden telepítés választás, és minden jól megy, de amikor mutatja hogy hol tart a telepítés így felugrik 100%-ra egy 4 másodperces fulozás után és at mondja kész. És semmit nem rakott fel :(
  • Rusid
    #19291
    Vagy esetleg nem a legujjabb pecs van fenn.
  • Atti12
    #19290
    és megtudnál dobni egy eredeti exe-vel?
  • Bercy #19289
    A Data differs from server üzenet azt jelenti, hogy a servertől külömbözik valamiben a kliens oldali játék. Ennek oka lehet például, hogy egy speciáli (utólag feltett) pálya fut éppen, vagy más verzión fut a server mint a játékod (szvsz 99% a legújabb verziót használja), esetleg valmilyen mod fut a serveren (eve of destruction stb).
    Vagy akár lehet azért is mert rossz crack-et használtál. A működö cracket megtalálod a bfhelp.try.hu oldalon, vagy használod a cloneCD verziót(az amit most töltöttél le) és azt nem kell crack-elni. A securomnak ehhez semmi köze az csak a játék másolásvédelme.
    Nálad az lehet a hiba, hogy felraktad a rossz cracket. Szóval vagy felteszed az eredeti .exe filet és a cloneCD-t mountolod vagy használod a működö crack-et.
  • Atti12
    #19288
    uygan azt
  • Landor
    #19287
    #19275
  • Atti12
    #19286
    na lejött az mdf és msto mti csináljak? bemountoltam daemonba és bekapcsoltam a secruom emulációt de iyg se jó :(
  • Atti12
    #19285
    uh ezt majd holnap nemsoká megyek szunyálni
  • uHs Gerzson
    #19284
  • Atti12
    #19283
    köszi