22902
Battlefield Vietnam
  • DummyBoy
    #19362
    Lehet hogy az a baj? :)
  • Balumann
    #19361
    muhaha engem is kidob pb miatt, pedig frissítettem :/
  • Yan
    #19360
    muhaha:
    vagyok, jáccok.=>pb kidob(+szokott)=>pbweb.exe+cigi(2perc kivár)=>nem enged vissza, kiirja server full(6-an vannak).
    faq-ot olvastam.
    :)

    (vki gyorsan csináljon 1 szervert, mert jól esett rendesen lőni)
  • Nauron
    #19359
    gyorsan észbe kaptál teh beteg noob:DDD/staff of domin...:P
  • Balumann
    #19358
    nekem az ASE csak 1 szervert hoz fel, az a Muhaha. És olyan ritkán vannak rajta hogy az ... :/
  • bakvarnyu
    #19357
    Van egy magyar szerver amire be szokott jarni 10-12 ember, nem tom a nevet most fejbol, ASE felhozza.
  • oSACoDrPiedone
    #19356
    Vannak még magyar szerverek?Kicsit vissza térek Erre a játékra nálam hatalmas sikert aratott.Anno ..Gondolom a gyerköcök eltüntek a szinröl Battlefield2-nek köszönhetö..:)Na körbe nézem a szervereket
  • TDC Geronimo
    #19355
    Emlékszem több mint 1 éve volt róla szó, hogy jön a classic. Nem vártam meg megvettem 12k-ért. Hát visszagondolva várhattam volna a classic megjenésére nemis keveset :)
  • TDC Geronimo
    #19354
    Ez nemigaz. Mióta megjelent classic kiadásban szvsz nem jelent anyagi akadályt
  • TDC Geronimo
    #19353
    nub >.<
  • oSACoDrPiedone
    #19352
    Köszönöm!
  • Zs0lt1
    #19351
    bfhelp.try.hu
  • oSACoDrPiedone
    #19350
    Sziasztok!Segitsetek nekem abban hogy elkapartam ujra a vietnamot..És keresek hozza frissitéseket mi volt a legutolso frissités?Nálam aszem amikor abbahagytam 1.21..Ha ez honnan tudom letölteni öket?Elöre is köszönöm
  • Landor
    #19349
    helosziakivagy
  • Balumann
    #19348
    jaja hamachival lehet lan-ba játszani, úgy hogy server maneggerrel indítottuk a szervert. Csak az a baj hogy atti-nak eddig is alkalmazás hibát írt, most meg én is úrjaraktam a win-t és most már nekem is alkalmazás hiba :(. Letöltötem egy server meneddzer-t a filefront-ról, az meg oylan bonyolult hogy egy fél óráig szarakodtam a beállításokkal, rámegyek a start -ra és valami nem stimmel. Azt írja nem sikerült elmenteni a beállításokat, és nem tudja elindítani a játékot :S
  • Atti12
    #19347
    mármint balunak sikerült én cska játszok
  • Atti12
    #19346
    tök jó sikerült megcsinálni hamachin :)
  • Szőrmok
    #19345
    Halli
  • Nauron
    #19344
    re srácok:)
  • syscoHUN
    #19343
    Addig fenyesitem az M60-at.
  • Landor
    #19342
    hamarosan...
  • DummyBoy
    #19341
    Mindegy ... ha tört szerver lesz akkor mikor má? Mert akkor lehetne játszogatni rajta ... ha meg nem akkor is mikor má? :)
  • haxoror
    #19340
    Origgal elég nehéz lenne ma megtölteni egy szervert szvsz
  • syscoHUN
    #19339
    Na eppen erezt lehetne tort a pelenkasok ugyis a BF2-vel nyomjak,fel sem fog nekik tunni,hogy valahol a magyar neten van egy Vietnam,a kulfoldieket meg egyszeru bannolni.
  • Balumann
    #19338
    ha teamkiller van azt kirugja a szerver, aztán ha van egy pár nem olyan profi vagy kisgyyerek az csak javít néha a játékon ^^ minél többen vagyunk annál jobb :D
    Azt nemtudjátok melyik az a port amit lekell tiltani hogy mennyen?
  • Landor
    #19337
    Nem feltétlen.. Néha olyan jól el szoktam picsázni a külföldi noobokat hogy öröm nézni
  • Yan
    #19336
    Vietnamból már kikoptak a kishülyegyerekek, átmentek BF2-t jáccani. :)

    Vote:
  • DummyBoy
    #19335
    Igen, sajna van akivel kibaszás a Nem tört szerver ...

    De be kell látni, hogy sokkal nagyobb gáz , mikor az összes kis hülyegyerek ott tobzódik, és széjjelb@ssza a játékot :(

    Nekem sincs még meg a Vietnam, de megveszem nemsokára ... 4 ropi nem sok, még akkor sem ha nem sokat játszom vele ... (1942 Anthology ott figyel bontatlanul a gép mellett ... fel is van telepítve, másik (Ugyancsak eredeti) kulccsal, és 6 évente 1-szer játszom vele ...

    Szóval ha már szavazás ... NE engedjen be törtet ...
  • Bercy #19334
    Jaja, le kell tiltani a serveren azt a portot amin keresztül a cd kulcsokat ellenőrzi.
  • TDC Geronimo
    #19333
    Alap :)
  • Balumann
    #19332
    Mármint úgyértem hogy tört szervert lehet-e valahogy csinálni ^^. Ebbe is valami port tiltás kell?
  • Balumann
    #19331
    Ráadásul jelenleg 1 magyar szzervert látok ami mindig üres (allseeing eye). (az meg valamiért most punk busterm iatt kickel pedig frissítettem a pb-t, mondjuk pedig írja a dolgokat, mert amíg nem frissítettem akkor egyből dobott ki, most elég sokat játszottunk mielőtt kidobott)
  • Balumann
    #19330
    Ja csak én nem vagyok ennyire játék megszállott. Mivel iskolába is járok, és ott még zenét is tanulok, úgyhogy van mikor este 6-ra érek haza, és még itthon is tanulni, stb.. És emelett meg gépet is meg bicajt is fejlesztenék, és több játékkal is játszom. Szóval nem tudom ki lenne aki játékra adna ki most pénzt a helyembe, de hát ... :/
    Én azért még reménykedek tört szerverbe :/
    Egyébként van valami trükkje hogy ha mondjuk szeretnék valakivel 2-en játszani, akkor tudjak csinálni szervert? Mert hamachival próbáltuk lan módba de nem megy :(
  • syscoHUN
    #19329
    Ok,+fontolom de csak akkor johet szamitasba,ha tuti lesz egy stabil magyar hentszerver,amire lehetoseg szerint eleg sokan ozonlenek be es talan elarasztjak a szervert mint a sarka rizszabalok.Akkor +sporolok egy hevedert az M60-ba es inkabb egy korig megyek M16-al a maradekot + befektetem akkor a CD-be.
  • Zs0lt1
    #19328
    Azért, mert ez a játék megéri azt a 4 rugót!
    Én annó még 12000-ért vettem meg, és abszolut nembántam meg, mert rengeteg olyan örömteli órát töltöttem el, amikor ezt a játékot játszottam.
    Szal érdemes megfontolni!
  • TDC Geronimo
    #19327
    Mikor lesz Landorbá?
  • syscoHUN
    #19326
    Helyes csatlakozom az alattam szolohoz.
  • Balumann
    #19325
    mi a fenének dobjak ki 4000 ft-ort hogy így hetente 2-3x belépjek játszani? hát nem fogunk megengedni magunknak ennyit, előbb költöm el valami fontos dologra -.-
    én majd szavazok hogy beengedjen törtet is ^^
  • Zs0lt1
    #19324
    jaaa weboldal is lesz? :-)
  • Landor
    #19323
    Majd ha elkészül a weboldal, akkor kirakunk egy szavazást :)