22902
Battlefield Vietnam
  • Wreck86
    #22742
    igen :)
  • najdzsel
    #22741
    1) van olyan, hogy belehalsz a helikopter rotorjával való találkozásba?
    2)van olyan, hogy kirobbantanak a helikopterből, ami nem robban fel,csak a pilota hal meg?
    3)normális az,hogy ma toltuk 6 órán keresztül az öcsémmel coop-ban ezt a sz**t ? :D
  • Wreck86
    #22740
    Sikerült?
  • saslaca
    #22739
    Köszönöm szépen!
  • Wreck86
    #22738
    Persze!
    coop modban kell játszani.
  • saslaca
    #22737
    Sziasztok! Lan-ban van lehetőség bootokat játékba állítani? Mert dög unalom 5-en játszani a hastingson. :S Köszi!
  • Beers
    #22736
    Csak formális házigazda vagyok!
  • zebrock
    #22735
    te is megcsinálhatnád a dc totyikba :) igaz nem ilyenre,mert szerver nincs,de valami képet bele
  • Landor
    #22734
    az
  • Nauron
    #22733
    és mikor kempeltem az ellent bestever:D
  • najdzsel
    #22732
    Jó hogy, szerintem is , csak folyton azzal játszani egy kicsit unalmas. Figyelj, írtad, hogy leszedem a patchet-- az hogyan kellene? Miután upgradelek 1.21-re,az uninstall attól kezdve nem érvényes.
  • Zs0lt1
    #22731
    pedig a Hastings az egész játék legjobb pályája!
    mekkora helicsatákat toltunk ott Istenem ... :DD
  • najdzsel
    #22730
    csoda történt! minden csodás és megoldódott. kár, hogy nem lehet postot szerkeszteni, nem akarok ám itt duplázgatni folyton ...
  • najdzsel
    #22729
    Épp azon vagyok hogy ne csak a hastingses pályát tudjam játszani :D. Ujra is telepítettem, most meg az a gond van, hogy nem hozza le a serverek listáját, manuálisan kell beirni :S Valakinél volt már ilyen probléma, és esetleg meg is oldotta?
  • Wreck86
    #22728
    Ha nem tetszik,minek játszol vele ?:)
  • najdzsel
    #22727
    A másik meg, ha egyszer felteszem az 1.21-et, akkor csak ilyen rohadt körülményesen tudom visszacsinálni 1.2-re?
    A magyar szerver az ha jol tudom 1.21-en megy, és a másik használható, ami ugyan azzal az a tko szerver, az csak este megy és nincsenek túl sokan. A 3. meg végig a hastingsen van,és folyton minden *uzi helikopterezni akar, van hogy 4 embert bombáz le a repcsi egyszerre az amcsi bázisnál, mert mindenki a helikoptere vár, közben az összes bázis vietnámi irányítás alatt. Másik véglet meg, amikor mindenki az usa-val akar lenni, és minden 2. játék eleve el van sz*rva, mert mire rendesen beáll a csapat arány , addigra az amcsik elhúznak egy csomóval. Arról meg nem is beszélve, hogy lényegében azon múlik, hogy melyik 4 ember vezeti a helikoptereket.

  • najdzsel
    #22726
    Aha, belépett, rohangált egy kicsit, aztán valami állatok elindítottak egy szavazást h kirugják-e. Mellesleg én meg próbáltam beírni a ip címét a servernek, de valamiért nem működött az az ablak ahová be lehetett írni! Most már mondjuk manuálisan leírtottam, mindjárt újra is rakom, megnézem h műxik-e.

    A játék eredeti, mit gondoltál :D Ez az első és egyetlen :D
  • Wreck86
    #22725
    Tk igen az,van szerver kezelő és abban anno az adminok állították be.
    Belépett az öcséd,de más nem történt? Kamu cd-kulcs esetleg?

    Uninstall:
    először a patch-eket szedd le úgy ahogy felraktad anno,csak visszafelé.Végül az alapjátékot.
  • najdzsel
    #22724
    A banner király lett!

    Hh automatikus beállítások, tk- az teamkill? belépett, és kibannolták :S
    valamiért meg nem működik az uninstallja a programnak, hiába, nagyon ragaszkodó egy játék!
  • Wreck86
    #22723
    Nice one!
  • Beers
    #22722
    ráfért
  • Landor
    #22721
    na upgradeltem kicsit a bannert
  • Landor
    #22720
    bfv.hu szerverről?!
  • Wreck86
    #22719
    Újrarakod és csak addig patcheled.
    Az öcséd meg gondolom az automatikus beállítások miatt lett: pl 3 tk sorozatban meg ilyenek.
  • najdzsel
    #22718
    miért lett öcsém kibannolva 3 perce?
  • najdzsel
    #22717
    Hogy lehet visszafejleszteni a játékot 1.21 ről 1.2 re?
  • najdzsel
    #22716
    nagyon jó lesz
  • Beers
    #22715
    beléd is
  • Landor
    #22714
    jó reggelt! :D
  • Beers
    #22713
    jó ötlet!
  • Landor
    #22712
    itt van a bannerba :D
    majd valamikor szervezek nyáron újra egy retro BFV partyt! %)
  • Wreck86
    #22711
    :(
  • najdzsel
    #22710
    köszi a linket, az is kiderült, hogy a serverek másik fele sima 1.2 es patchhel műxik. Azért szürke.
  • najdzsel
    #22709
    teljesen fel vagyok dobva!
  • Wreck86
    #22708
    Bocsi, #22704 ide ment.
  • Wreck86
    #22707
    Képet tudnál róla linkelni?
  • Wreck86
    #22706
    Klikk ide. :)
  • najdzsel
    #22705
    Van még egy fasza, csak az nincsen benne a server listában, és csak este vannak rajta arcok. (TKO klán fun modded maps server). Mi van a server.bfv.hu -val? él e még? régebben felmentem oda, egy kicsit rohangáltam egyedül, és hipp hopp megérkezett 7-8 ember.
  • bakvarnyu
    #22704
    Jo, de legalabb odairhatnak milyen mod mint a 42-be FH vagy DC vagy valami.Van kb 5 szerver amin emberek jatszanak, abbol 2db szurke , 2db 200-as pingel,az otodiken meg egesz nap ugyanaz a palya megy.
  • Wreck86
    #22703
    Ez lehet több ok is:
    1,eltérő verzió
    2,modok vannak rajta
    3,passwordos szerver