22902
Battlefield Vietnam
  • zebrock
    #22782
    valamit szarul csinálsz,de sebaj,keine panik. Ha a nagy és utána a kicsi peccset felraktad,elvileg kész is vagy. Ha van eredeti lemez,behelyez és már játszol is. Ha nem akarod a lemezt ki be rakni,jön a virtuális meghajtódba a 3. lemezkép és indul,vagy a bfv-1.21-nocd.rar (ezt keresd) és ezzel is megy mert nekem megy,a benne található összes szart felülírod a battlefield vietnam könyvtárba. Ha nem kérdezi a felülírást szarul csinálod. (c/program files/eagames/battlefield viet) valahogy így néz ki és oda bele. Ha win vistát használsz vagy w7-et ott is így csak rendszergazdakénti futtatást csinálj mindennel. Ha nem megy,nem ezeket csinálod, gyújts rá,igyál 1-2 sört,közbe gondolt át,hogy mit basztál el,és rájössz.
  • fighter111
    #22781
    Sehogy se megy...Mindenféleképpen megpróbáltam...felraktam, patcheltem, 1.21 update aztán megpróbáltam elindítani...azt írja, hogy tegyem be a megfelelő CD-t...ezek után megpróbltam úgy, hogy mindegyik image-t bemountoltam, de sehogyse indult el...végül mivel már nem volt más ötletem crackeltem az 1.21-essel, de így se...Ha valakinek van valami ötlete azt nagyon szívesen meghallgatnám...

    Előre is kösz...
  • zebrock
    #22780
    bazz,én mindig crackeltem,és úgyis müxik. :)
  • Zs0lt1
    #22779
    felrakod a játékot, a harmadik image, amelyik nem iso kiterjesztésű maradjon bemountolva. aztán az 1.2 patch majd az 1.21.
    kész!

    ma raktam fel ugyanigy. müködik.
  • fighter111
    #22778
    Heló!
    Na újra feltelepítettem, de most még nem crack-eltem, de sehogy se akarja elindítani a játékot, csak azt írja, hogy tegyem be a megfelelő CD-t. Pedig kipróbáltam mindegyiket Power Iso-ba betettem, úgyis, hogy egyszerre a hármat, de valahogy nem jött össze...Légyszi valaki segítsen.
    Ja, és még annyi, hogy mire jók azok a fájlok amik olyanok mint a CD képek, de 1KB méretűek? Azokat le lehet törölni, vagy van jelentőségük?

    Előre is kösz a válaszokat!
  • Landor
    #22777
    tátátátátá tátátátátá
  • Wreck86
    #22776
    Bird is the word about the bird.....
  • Beers
    #22775
    mert sose jössz b+..... :)
  • fighter111
    #22774
    Aha...kösz majd kipróbálom...
  • zebrock
    #22773
    :D annyira azé nem. Ha valaki "A"-t ír,én akkor "B"-t írok :) Néha kötözködök kicsit,egyébként lassan többet játszok bc2-vel mint dc-vel sajnos. Ezek a "régi" szériák eltűnnek lassan,és jon teljes erővel a buznyák stattrendszer,azok mennek.. Szerintem már a bf2 is a halott kategória. Bc2-t meg megpróbálom elfogadni aztán jó :) Egyébként szarabb mint bármely eddigi,de itt van élet. Minap felraktam Bfviet-et és már csak 100 db szeró. Ez igaz,vagy csak vmi. nem stimmel?
  • Zs0lt1
    #22772
    ujrafogalmazom amit Landor irt :D
    ne crackeld, hanem mountold be a 3. iso-t, ami .img kiterjesztesu a daemon tools-ba!

    majd jatek elindit, multiplayer menupontban engedelyezni kell a pb-t es mukodni fog.
  • nandorb
    #22771
    es hol jatszani no crackel?
  • Landor
    #22770
    bocs, újraírom
    ISO-ból kell telepíteni és ne crackeld
  • fighter111
    #22769
    Kösz a válaszokat!
    Letöltöttem egy másikat is ISO-ban is, crackeltem is, de valamiért akkor el se indította...
  • Landor
    #22768
    ISO-ból kell telepíteni és e crackeld
  • Zs0lt1
    #22767
    azt hittem ugy irod, jatek uninstall, bf42+dc install :D
  • zebrock
    #22766
    ez tuti segít : játék uninstall , videodrivered frissít, majd játék újra install :) tuti hogy van itt FAQ , vagy ha nincs www.bfhelp.atw.hu ott mindent megtalálsz szépen elmagyarázva.
  • fighter111
    #22765
    Heló!
    Én letöltöttem a BF Vietnamot de nem CD képben, hanem valahogy úgy, hogy mikor kicsomagoltam egy zip fájlt magától felrakta a játékot.
    Mikor Multizni akarok azt írta ki, hogy tegyem be a BF Vietnam CD-jét. Gondoltam Crackelni kell...Megcrackeltem...Ezután annyi változás volt, hogy azt írja ki, hogy tegyem be a másik BF Vietnam CD-t...Valaki Tudna segíteni?
    Ja és mégegy kérdés:
    Nem valami erős a gépem, de fut rajta, és mikor először játszottam Singleplayer-t akkor minden jó volt, de mikor másnap játszottam ugyanazon a pályán, egy csomó ilyen nagyon szögletes, bokorszerű valamik kerültek a pályára(mintha zöld lemezkékből lenne kirakva egy bokor, de nem lehet rajta átmenni, hanem beleragadok), és sejtelmem sincs, hogy hogyan került oda egyik napról a másikra...

    Szóval ha valaki tudna segíteni valamelyik problémában annak örülnék!

    Előre is kösz a válaszokat,és bocs, hogy ilyen regényt írtam nektek...
  • Beers
    #22764
    jah.......
  • Wreck86
    #22763
    oh man!
  • Zs0lt1
    #22762
    Csinaljunk mar egy gyujtest nandor90-nek bfv és bf42 játékokra. Potom ket rugo kell oszvissz :D
  • nandorb
    #22761
    En nemtok alkudozni de aze megkerdem a kocka Drang-t gondom o ugysem jatszik:D
  • Landor
    #22760
    mondtam hogy alkudd le neten 500Ft-ra a kulcsot és beszállok! :D
  • Zs0lt1
    #22759
    Adjak kölcsön egy ezrest? XD
  • Beers
    #22758
    nincs
  • nandorb
    #22757
    Nincs vki.nek folos key?
  • Beers
    #22756
    Gamespy szerver IP-jét próbáld meg átírni!
  • Landor
    #22755
    köszi :)
  • Beers
    #22754
    Zebra megmondja neked!
    Majd rákérdezek én is!
    Valami rémlik, hogy valami kontrolszerver ip-jét kell átírni....!
  • Yan
    #22753
    annak idején még tudtam :)
  • Landor
    #22752
    ha valaki segít abban, hogy hogy lehetne megoldani a szerver úgy, hogy elfogadjon nem eredeti kulcsot akkor átírom
  • Beers
    #22751
    Nem nagyon játszák és nem tört!
  • Danton
    #22750
    Sziasztok aza kérdkésem, hogy a magyar szerverek törtek itt is általában?
    JÁtszák még ezt? szerintem anank idején hatalmas volt.
  • Wreck86
    #22749
    np :)
  • Zs0lt1
    #22748
    nekem sajnos nincs fent! :s
  • Wreck86
    #22747
    Skacok!
    Akinek fent van a vietnam,nyomna egy levegőben lévő szállító Huey-ról képet elő lnézetből ha lehet?
  • Landor
    #22746
    BaSZNáD GCR!
  • Wreck86
    #22745


    kopizós nyurgák!
  • Landor
    #22744
    #22712
  • Friebesz
    #22743
    Gyerekek játszik még valaki ezzel multkor meglestem nincs szerver se már lassan .RIP