22902
Battlefield Vietnam
  • qrz
    #5013
    Hi-hi csak vicceltem!
  • Yan
    #5012
    7-8 szerver, abból 3-4 fullon???
    melyik országot nézted az ASE-ben? de jó is lett volna...
    és mé akarsz Te is külföldön jáccani? /ez ugy láccik olyan focista szokás lett/
  • Yan
    #5011
    ha jol emléxem, ezért 2 hét ban jár.
  • polak
    #5010
    ccnb és a w3 elég jo! ASE látja mind a 2őt a németek között!
  • csabawarchief
    #5009
    irjuk még a számlájára hogy nem ő irta be ezt, és nem anyázott....

    köszöntem...
  • Skiper
    #5008
  • csabawarchief
    #5007
    Na papiron az 5000.hozzászolás skiperé !!!!!!!

    beirta csak poénból nyomott egy törlést, én meg beirtam.

    Ugy legyen feljegyezve a nagykönyvbe: 5k: Skiper

  • csabawarchief
    #5006
    Aham :] és mondjátok jó game a Vietnam?:DD
  • Skiper
    #5005
    <- ilyenné teszel bazmeg
  • csabawarchief
    #5004
  • Skiper
    #5003
    Legalább ne szólnál be, tudod te is, hogy mi volt az ábra...
  • csabawarchief
    #5002
    lekésted, aranyapám!
  • Skiper
    #5001
    Ötezredik hozzászólás

  • csabawarchief
    #5000
    lol
  • rusland
    #4999
    Miert van most olyan keves magyar BFV szerver? Emlexem meg amikor megjelent a game volt vagy 7-8 szerver es abbol 3-4 mindig fullon volt. Most van 3 szerver, de az is tok ures.
    Ennyire megunta mindenki a jatekot? Mindenki inkabb a BF42ot favorizalja jobban? Pedig valljuk be BFV sokkal minosegibb jatek mint BF42 meg ha nem is tetszik annyira a temaja sok embernek (mint nekem).
    Csak annyi a hibaja a jateknak hogy a HUD ellepi az egesz kepernyot ugyhogy szinte alig latsz valamit. Meg a szerverek hibaja az hogy a nevek mar nagyon messzirol lathatoak v. lathatoak (eleg sok lehetoseget elveszit a jatek, pl tanklopas, lopakodas).

    Hmmm, mostanaban pedig nagyon szivesen BFVnek. Igaz hogy nekem warez cuccban van meg a game, amit sajnalok mert megerdemelne a ceg minden tamogatast meg ha tul koran valositottak is meg a jatek (nem tokeletes game, az otlethez kepest csak 50%-t er az egesz). Egyellore nemallok olyan anyagi helyzetben hogy vegyek egy BFV, meg gepet se tok venni ujat.
    Min grafika powwwaaaa!

    Nemtudtok egy par nagyonjo kulfoldi *tort* szervert ahol ugy istenigazabol kurvajo a hangulat? Biztos tudtok, irjatok mar egy parat!

    ___kosze___
  • qrz
    #4998
    No akkor bejelentem,h vége a vietnam o maticnak!
    Und csűsz!
  • polak
    #4997
    ha nem a főbézt kempeled hanem esetleg egyesével ugy hogy közben foglalsz az teljessen normális szerintem! amugy meg leginkább assaultozok és a klánom tagjait fedezem publikon! élvezetesebb mint pörögni 1 helyen! de ha kell akkor az kell hogy megtisztitsam nekik az utat!
  • Mossberg
    #4996
    De ha tudod hogy úgy se lesz annyi eszük hogy a Mi8 ellen védekezzenek (már ha lehet egyáltalán, amit azért erősen kétlek) akkor minek kempeled őket ?
    Itt is az lesz mint DC-ben hogy a scene beszűkül majd a klánokra mert az "egyébb" gémerek a folyamatos publicos szívatás miatt más játékot keresnek majd maguknak
  • polak
    #4995
    én már probáltam M60al! nem vagyok béna ember de 8x haltam meg, közben daráltam a MI8at mint állat és füstjelet se adott hogy jo nyomon járok:) lehet hogy 8 ember együttessen meg tudja oldani de publik az 1 személyes Rambo efektusrol szol leginkább! micsináljon az ember a kempnél? megszületés helyett ahogy Yan is irta nyomjon 1 CLOSE gombot:) elpörgetitek eme modon 1 városi pályára ahol kiprobálhatjátok magatokat igazságosabb megmérettetésben:) ha ez nem szimpatikus akkor maradnak a jo kis külföldi szerverek:)
    én is pilota lennék de mégse rombolok rá a fpbázisra pontszerzési céllal:) szépen 1ről a 2re!:)
  • zoligamer
    #4994
    Köszi
  • Octopus
    #4993
    Más játékokban úgy van megoldva, hogy megszületés után x ideig halhatatlan az ember.
    Ez beállítható, hogy meddig legyen az.
    Sok játéknál azt is be lehet állítani, hogy ha nem mozogsz x ideig akkor kirug a szerver.
    Vannak jó megoldások csak használni kellene.
    Azért egyetértek veled is, hogy a BFV-ben nincs nem elfoglalható bázis így ez egy kicsit furcsa helyzetet teremthet.
  • Zs0lt1
    #4992
    Hát ha a Hastings-ra nem raknak be egy MUTT-ot, akkor ugyanígy folytatódik minden tovább. Az publik player-eknek nem lesz annyi esze, hogy előkapjon egy M60-at.
  • Mossberg
    #4991
    Hehe az a DesertCombat 1.7
    Két közepes stingeres simán kinyír bármilyen helikoptert
  • uHs Gerzson
    #4990
    Szerintem itt mindenki egyetért amit irtál és igy már remélem sok ember elkondolkozik a dolgon és remélem hogy az 1.1-es patch után ezzel a próblémát is lezárhatjuk, de ez soha nem fog eljönni. A végén majd az fogom nézni amikor 2 MUTT fogja kergetni a szernecsétlen Mi8-ast
  • vsly
    #4989
    Amint írtam a szerverszabályzatra az ötletem,hogy repteret kampelni csak utolsó zászló esetén lehessen.Vagy a foglalás támogatására.
    A helik reptérkamplése már az 1.0ás idökben is gondot jelentett.Azóta az értelmesebb és tisztességesebb játékosok felfogták,hogy tönkreteszi a BFV játékélményét,és nem csinálják.Nem nyújtok be petíciót semelyik szerver adminjának(az o'maticénak meg föleg),mert reménytelen.Ha sikerül saját szervert bérelni,akkor ott bevezetjük ezt a szabályt.Ha nem sikerül,akkor marad a kilépés,meg a külföldi szervereken a game.
  • skorpio7
    #4988
    Azért belegondolt vki, hogy 2 hónap alatt (2 patch)mekkorát fordult a világ?! Először mindenki azért sopánkodott, hogy mennyire el lett szúrva a játék kiegyensúlyozása, mert az amerikai oldal kapott egy tuti M60-at... azóta megtanultak páran repülni (na meg lopni is) és azért megy a rimánkodás, hogy mennyire rossz az amiknak, hogy nincs esélyük a Mi8-al szemben. Nos én a majd 2 éves BF-ezés alatt megtanultam (és ezt ajánlom nektek is), hogy egyszer hopp, másszor kopp... azaz könnyen fordulhat a kocka az "éppen szenvedő" ellenfél javára egy-egy patch/ötlet által. Ez mind-mind a játék sajátossága, együtt kell vele élni és reménykedni, hogy a következő időben kiegyensúlyozódik vhogy (pl. az 1.1-es patch által). Mindenesetre aki vmilyen szerverszabályzatban reménykedik az adjon tippet nekem, miként állítható meg a kempelés? Egyáltalán mit csináljon a Mi8 ha minden ami zászlót bevettek már a viet földi egységek? Repkedjen egy képzeletbeli határvonalon és akkor hol?! Na meg minek, mikor itt minden zászló elfoglalható és mindíg lesz egy "utolsó zászló", ahová mindenki egyszerre születik és így foglalni is nehéz. Nos?
  • CB SNIPER #4987
    Szerintem igen
  • Mossberg
    #4986
    Igaz, de a vietek úgy is szétszedik SA-7-el, kempelni csak a vietek tudják az amcsikat. És csak azért mert 1 valaki volt akkora fax hogy elvitte egyedül a Hueyt (és persze lelövette magát az első szembe jövő Mi8-al) még nem fair az összes amcsit megszopatni egy kemppel
  • skorpio7
    #4985
    Kharkov-on?! Egyszer gyere fel velünk egy EA public Kurszkra, azok után a Kharkov is egy tiszta kikapcsolódás lesz.
  • CB SNIPER #4984
    Én azt birom a legjobban(amit szinte Skiper jól leirt)hogy pl a Game wardenen felszáll a mi8 és a huey is, de a kisemberkének volt annyi esze hogy hueyt egyedül elviszi másodpilota nélkül a mi8 lelövi utánna már mehet is kempelni lopni onnan már szinte végük is van az amcsiknak és utána persze a huey-s pilota káromkodik hog mért kempel!Nos hát nekem erröl az elös véleményem
    2. ha lett volna egy kis esze akkor nem egyedül viszi el a hueyt és leszedi a mi8 akkor már ö is mehetne kempelni ez ilyen egyszerü!
  • Cobra.
    #4983
    Itt sírtok a camp miatt, játsszatok csak 1-2 kört sima BF-ben Kharkovon a Team .de ellen, utána már a helicamp tiszta kikapcsolódás lesz.
  • Skiper
    #4982
    Na szóval akkor. Ehm. Igen. Igen, igen. Szép ötlet ez a hősies légilovasság terv a kétszemélyes huey-kkal, amikben KETTEN ülnek, de persze akik már próbálták, tudják hogy ez 50-50 eséllyel valósítható meg.
    A problémák a következők (huey-s vagyok én is, ezért tudom, hogy kéne állítani a gépet, hogy a drága másodpilóta tudjon szelni kongokat):
    - sokszor ültem be más mellé, akiket nem is ismerek, hát persze hogy a gép orra teljesen le volt döntve, én meg semmit se tudtam lőni - na jó tudtam, azt a kis nyulat, aki próbált fedezékbe húzódni vmi bokorba alattunk -, és akkor jön a csodálkozás, hogy NAHÁT, LELŐTTEK! És kezdődik a kámp.
    - sokan bíznak magukban annyira - ami nem árt, hisz kell az önbizalom -, hogy egyedül elviszik a huey-t. De arra miért nem gondoltok, ó, ti elbizakodottak, hogy nálatok JOBB pilóta is létezhet, aki nehogyisten még egy Mi8-cal is leszed titeket? Mert van ilyen!
    - ha elviszik a huey-kat, rosszul használják őket, rossz helyre viszik, lezuhannak. Ez alatt az idő alatt jönnek a kongok is a kemptervvel a kezükben...
    - a legjobb viszont még mindig az, amikor valami adrenalinnal túltöltődött hazafi izomból leszedi a huey irányításában reménykedő bajtársát, mert a helikoptert csak ez a HŐS viheti harcba, mert ő tudja, hogy kell használni! A kép, amit ilyenkor sokan látnak: a heuy felszáll, majd:
    a, az első fák valamelyikének a lombkoronájával kezd küzdeni - kevés sikerrel
    b, becsapódás helyszínéül egy közeli vietkong lakás-kunyhót választ - a család kevés örömére
    c, a vérszomjas ellenségember rögtön ráviszi a célkeresztet barátunk helikopterére, és kipróbálja tudását.

    Szóval vigyázzatok emberek, vigyázzatok magatokra, a gépekre, a játék örömére! Szeretkezzetek, de ne legyetek buzik!
    písz
  • uHs Gerzson
    #4981
    Nálam a kempelés ha lenne akkor inkább hanyagolom mert nem fer a másikal szemben,de ezt mindenki saját döncse el. Én ha amcsi oldalon vagyok és kempelnek elö az m60 és sorozás és ha mázlimvan vanidöm elmenni az A7-tel és lelöni a kempelöket. De a profi piloták tudják hogy az veszélyforrás ezért általáan lelövik, de sokszor eltudok menni velle és lelövöm a heliket :). De utána mit veszek észre megy a Huey kempelni :(. Ja és ott vannak az amcsi hajok a parton, ha már ketten használják az orban lébö géppuskát akkor simán lehet szedni a heliket. Na csumi
  • Robogo
    #4980
    http://us-army.uw.hu
    http://stafler.uw.hu
    Ez álitolag.
  • Zs0lt1
    #4979
    Csak neked Zolika:
    http://us-army.uw.hu/
  • zoligamer
    #4978
    hi.Nem tudja valaki hogy mi az USA klán weboldala?
  • Zs0lt1
    #4977
    Nem kell odáig eljutni, hogy elérjenek az US bázisig a MI8-ak. A kör kezdetén kell beülni ketten és tudni kell kilőni, nem a gránátokat dobálni, mertz már volt olyan élményem is ugyanis nem mindíg megyek MI8-al kempelni, csak, ha olyanom van.
  • Yan
    #4976
    Vmelyik nap végig néztem a játékot spectbe, (amcsi oldalról)
    nem volt nagy élmény: az amcsi huey-k egyedül indultak el a viet bázisra (miért is?), út közben nem is foglalkoztak a mi8-cal, kis idö mulva beszorultak és ment az anyázás a kempelöknek.
    Volt legalább egy másik zászlójuk, de még mindig az "1huey, 1ember" stilust eröltették, erösen a felmenök emlegetésével.
    Halkan jegyzem meg, volt közöttük klános is.
    Sztem ebben a formában megérdemelték.
    Tiltani viszont nem szabad, mert a játék része.
    (DC-be ugyan igy háborognak a scud ellen.)
  • Mossberg
    #4975
    Arról beszélünk hogy neked mintha nem lenne személyes élményed a kempelés amcsi oldaláról.
    A kemp közepén a pilóta nem a tüzérre fog várni hanem azért imádkozik hogy a rotorok elég gyorsan felpörögjenek ahoz hogy fel tudjon szállni és közben a Mi8-ak mással legyenek elfoglalva.
    Vagy már eleve nem találja a Hueyt mert egy viet rég ellopta
  • Bat
    #4974
    Tyű