22902
Battlefield Vietnam
  • Joe004
    #5053
    Sajnos még csak 4-en de remélhetőleg leszünk többen ha rendessen elkezdünk játszani nekem megoldódik a gép gondom, Geronimonak pedig a net gondja kb 1hónap!Az oldalunk http:/!TDC oldal ! Ha valaki akar jelentkezni az írjon nekem [email protected], vagy a forumba tdcforum !
  • Robogo
    #5052
    Oké.
  • Sunz
    #5051
    Skorpio: Pl Qrz barátunknak szólj ha tudsz, hogy nézzen rá az uHs és a .de fórumban irt kérdésemre. Estig meg kellene oldani a problémát!
  • skorpio7
    #5050
    Na mielőtt probléma lenne belőle, ezt a stat-ot nem én frissítem hanem Qrz klántársunk, aki az főadmini teendőket látja el minden szinten nálunk. Szóval bárkinek-bármi kérdése/kérése van a szerverrel és stattal kapcsolatban az azokat hozzá intézze, mivel így fog a leggyorsabban választ kapni rá.
  • Robogo
    #5049
    Ja már láttom mi a KLAN nevetek hát a TDC!!!!!
    Hányan vagytok a KLAN-ba?
  • Robogo
    #5048
    Ezt skorpio7 -től kéne megkérdezni mert ő frissiti ezt.
    Különben már sokszor frissült és szerintem hamarosan fog is.
    És ez egy új KLAN lesz vagy már az?
    Mi a nevetek?
  • DarkHorSe
    #5047
    mi lenne a klán nevetek?
  • Joe004
    #5046
    Lenne pár kérdésem help!
    Hogyan lehet levédetni a clan nevet?
    És a nick nevet?
    A clan basen hogyan lehet klánt regisztrálni?
  • Joe004
    #5045
    Köszi de ez milyen időközönként frissül? Mert a mai játékomat még nem adta hozzá!
  • Robogo
    #5044
    Ja megy itt:http://fixip.homeip.net/serverstat/
  • Joe004
    #5043
    Mit keresnék játszok :) , jaaaa aki otthon sütteti a hasát egész héten az nem tudja, hogy szombat van mi :) ?
    Én meg dolgozok mint egy rabszolga ;(!
    Nem baj aug -ban király gépem lessz !!! :)))
  • TDC Geronimo
    #5042
    mit keresel otthon joe004?
  • Joe004
    #5041
    Hali! Most megy a Vietnam o' matic stat?
  • Mr Manson
    #5040
    BFV 1.1 Motorral
  • TDC Geronimo
    #5039
    ááá már látom
  • TDC Geronimo
    #5038
    mi az a nahar?
  • skorpio7
    #5037
    Nahar!

    http://bfhelp.try.hu/
  • TDC Geronimo
    #5036
    Nem tudja valaki mikor jön már az 1.1-es patch?
  • Nahar
    #5035
    1.02-es h fusson a multi??
  • polak
    #5034
    Gyík jaja:) jo kis német szerver rulzzz:)
  • Repülő Gyík
    #5033
    Csak érdeklődnék, hogy akkor ezentúl azok, akik a külföldi serverekre jártak, 1 jó kis fair játékra, mehetnek tovább keresgélni?
  • skorpio7
    #5032
    Ha nem jönne össze a dolog, akkor szerintem szívesen segít Qrz nektek ha megkéritek.
  • Sunz
    #5031
    Holnap alkotok vmit.. vagyis nem én hanem a rendszergazda.... megpróbálunk tenni a dolog ellen!
  • Yan
    #5030
    hát a "cracked" nem sikerült vmi fényesen /inv. cdkey, szintén/
  • polak
    #5029
    még se jutok be:(( invalid cd key....
  • Damned One
    #5028
    Én is szeretlek cuncimokus!
    Egyébként meg itt a szerver 195.234.231.69
  • Sunz
    #5027
    Ma uj BfV szerver indult.
    Ip: 195.70.51.225:15567 (1.02 cracked)
  • polak
    #5026
    195.90.1.238:15567
    195.234.231.69:15567
    nem találtam több crackelt szervert a németeknél! legalábbis amin vannak is
  • Skiper
    #5025
    Az alábbi hangulatjel semmiféle szexuális beállítottságra nem utal, ugyanis a hangulatjelben szereplő felek nemtelenek!
    a homoszexuálisok és leszbikusok által leírt társadalmi célú felhívásunkat látták

  • Skiper
    #5024
    Köszönöm.
  • Damned One
    #5023
    Nem túl sok van amire be lehet jutni másolt gamemmel de majd ha hazaérek irok 1et az aseban úgy kezdődik a neve ho 3v valami keress rá
  • rusland
    #5022
    polak nem copyzod be az ipjuket mert nemigazan talalom meg oket. Meg meg 1 part beirhatnal, hogy kicsit tobb kozul tudjak valasztani.
  • Skiper
    #5021
    Vki lökjön hozzám pár szimpi német szerver IP-t/nevet köszi!
  • Damned One
    #5020
    Én is mostanában egyre többet játszok külföldi szerveren ennek több oka is van... egyrészt a magyar szerverek elég sokszor üresek amikor játszani akarok, másrészt a németeknél nincs folyamatos káromkodás és kempelés... ott nem idegeskedés a játék hanem kikapcsolódás, de ez van....
  • rusland
    #5019
    Az igazsag az hogy mar nincs meg a magyar szervereken az a hangulat ami anno ottvolt amikor a jatek megjelent. A jatekosok mart nem a feeling erzessel nyomjak a jatekot, hanem inkabb aztnezik hol lehet jol atbaszni mindenkit(bugsearch). Minden szerveren mas-mas a hangulat es a jatekstilus. A magyar BFV scene jatekstilusa nem igazan tetszett, valogatni meg nemtudok nagyon mint pl. CoD-ban.
    Lehet hogy az ilyen "hu de atlehet baszni az ellenr" CoDban erdemes hasznalni, de BFV-t en nemigazan a verseny miatt jatszom, hanem a jol kidolgozott (ebben a cyber korszakbab) jatekrendszer es a feeling miatt jatszanam.
    Alapbol a BF42 es a BFV egy rakas szar az alapotlethez kepest, de realisan megvizsgalom akkor egy kurva jo game (korszeru, tobbet nemtudna mas ceg kihozni belole).
    Haragszom a DICE-ra, rossz volt a sorrend. Elobb a BFV-t kellet volna kiadni aztan a BF42-t. A legjobb az lett volna hogy ezeket a jatekokat, ebben a sorrendben adjak ki: BF2 (Modernebb csatak, kis terulet kevesebb egyseg), aztan BFV (Picit regebbi csatak, kozepes terulet, kozepes mennyisegu egyseg es aztan johetett volna az 1942 (WW2, nagy teruletek, sok egyseg).
  • Skiper
    #5018
  • vsly
    #5017
  • polak
    #5016
    hát 3bol 1 szerver megszünése nem teremt tul nagy felbojdulást főleg hogy kb mind a 3 egy szinvonalon van!
  • Yan
    #5015
    sok embert érdekelt :)
  • Zs0lt1
    #5014
    Huh, szerencsére :)