22902
Battlefield Vietnam
  • vsly
    #4973
    Hát én ki is lépek olyankor.De ez a megoldás?Nem lenne jobb,ha nem önzö módon játszanánk ezt a gémet,és akkor nem lépnének ki a játékosok?És nem utálnák meg a BFV-t?
    Amíg szerverszabályzat nem tiltja,addig mindig lesznek önzö,tisztességtelen stílust képviselö egyének.
    A jobb külföldi szervereken tiltva is van.És nem azért mert olyan bénán játszak.
  • Zs0lt1
    #4972
    Csak ebben az esetben nem a pilótának lennének kill-jei, hanem a tüzérnek, ami irtó idegesítő, nem?
  • Zs0lt1
    #4971
    Elvárható lenne pl, hogy nem egy ember menne a Huey-jal, hanem menne vele tüzér. A két Huey tüzérrel egy pillanat alatt szétszedhetné a két MI8-at, és már nem lehetne kempelni. Én ezt várnám el. Ezek után nem tudom miről beszélünk.
  • Mossberg
    #4970
    Majd ha egyszer nem a kempet csináló hanem elszenvedő oldalon játszol akár meg is mutathatnád hogyan lehet egyáltalán elfutni odáig...
  • vsly
    #4969
    Nem sértödtem meg,csak nem vagyunk egy állásponton a kampet illetöleg.Csak ha mindenki a te felfogásod szerint játszaná ezt a pályát,akkor mindenki vietnek születene,és nem lenne kit kampelni.Ha az én verzióm szerint játszana mindenki,akkor jó meccsek lennének.Játsz úgy,ahogy mástól is elvárod.Ennyi...
  • Zs0lt1
    #4968
    Jah és még ide tartozik, hogy ott figyel két PBR is. Nagyon ritkán használják ki.
  • Zs0lt1
    #4967
    Meg lehet siránkozni, hogy hol van már az 1.1-es peccs.
  • Zs0lt1
    #4966
    Van egy nagyszerű kehetőség, amit Yan is mondott: ALT+F4
  • Yan
    #4965
    hátha javítják majd.
  • Mossberg
    #4964
    Mármint a két oldal leghatékonyabb légvédelmi fegyvere:
    A vieteknek az SA-7, az az amerikaiaknak a Huey péppityu.

    Eleinte a tűrni/kitörni dolgot erőltettem de mostanában inkább exit/altF4 :DDD
  • Mossberg
    #4963
    Hát én ol. nem tudtam
    thx


    M60-ból mind a 80-nak találnia kell vagy összesen 80-at lőttél ki?
  • Yan
    #4962
    "Az amerikai SA-7 a Huey géppuskálya..." ezt nem értem. Az sa7 nem nva fegyver?
    A kitörés csak az egyik lehetséges variácio a kemp ellen :), ha nem megy lehet választani hozzáértés szerint: "..türni/kitörni/exit/alt+F4.." ;)
    én a close-t szoktam, és várok :)
  • Joe004
    #4961
    Ha valaki még nem tudná: elárulok valamit a Mi8 rotor alatti részére (turbina) 80 lövés kell az M60 ból és lezuhan az m14-ből 17-18 lövés, m60 ra már nem teljessen emlékszekek de azt hiszem 4 tár! De van egy bökkenő elég nehéz eltalálni, főleg ha jó a pilóta :( . Bár ha ven 3 ügyes sniper scope-os m14-el 2 perc alatt távozásra késztetik vagy le is lövik!
  • Mossberg
    #4960
    Az amerikai SA-7 a Huey géppuskálya, ha az amcsik bukják a repterüket akkor azzal együtt azt a mappot is bukják mert helik nélkül a Mi8-ak úgy is simán visszafoglalnak bármilyen zászlót, szóval kempnél sajnos muszály az alapra spawnolni

    Kitörni? Hogyan?
    Komolyan, ha tud valaki egy jó módszert a viet kemp megtörésére az most már tényleg beírhatná ide
  • peter31
    #4959
    Yan amíg volt nem is születtem oda... :o)
  • peter31
    #4958
    Ez nem sértődés kérdése szerintem. Szerintem más is ahogy én is játszani szeretne a publicon. Nem várható el a szervezettség, ebben talán egyet értünk mindannyian. Viszont nekem az nem játék, hogy lefeküdni sincs időm a rakétákkak kivégeztek. Így ha ez történik inkább lelépek és ezt javaslom mindenkinek.
    Ha foglalnátok az teljesen más kérdés de lehetetlen megtörni egy ilyen camp-et. Kicsit gondolj bele. Mondjuk 1 dolgot nem értek ha úgy is csak frag-et gyűjt a camper miért nem nyomja botok ellen singleben?
    Meg lenne az előnye, hogy nem unnák meg a respawnt is mint én. Na mind1 részemről továbbra is béke van. De ha campelnek úgy hogy nem adnak esélyt automatikusan átmegyek máshova...

    További kellemes campelést kívánok :o)

    p
  • Yan
    #4957
    mert a stat-ra megy, azé nem türi az ilyen arányt.
    inkább átáll, sajnos.
  • Yan
    #4956
    Ha van másik zászló, mért nem oda születnek meg?
    mazók?
    Ha nincs, akkor meg mit lehet tenni: türni/kitörni/exit/alt+F4
  • Zs0lt1
    #4955
    Egyébként nem a kemp mellett tüntettem, hanem egy személy ellen, aki jó játékosnak vallja magát, és mondjuk az is, de nem tudja elvselni, ha 0-0-9 -e van és ilyenkor olyan megjegyzéseket tesz, amit lehet, hogy később megbánna!
  • Zs0lt1
    #4954
    Remélem meg is sértődtél!
  • vsly
    #4953
    Sanyikám!Ez a kamp dolog már ezerszer lerágott csont.És végre kezdik elfogadni a játékosok,hogy nem mennek kampalni reptérre helivel,amíg van mit elfoglalni.Erre jössz tüntetni a kamp mellett.Csak egyszer látnám már,hogy teszel valamit,amikor 2MI8 kampeli Hastingson az usa repteret,+ellopják a 2 hueyt is mellé.
    Spawn után lefeküdni nincs idöd,nemhogy még egy tárat is beleereszteni a MI8ba.
    És ha egy MI8at leszednek,akkor mi van?Amíg újraspawnol,addig a másik nyugodtan kampel tovább!
    Egy szónak is száz a vége.Helivel repteret kampelni GUSZTUSTALAN dolog,amíg van befoglalható zászló azon kívül!Kivétel ez alól,amikor foglalás támogatására történik.

    Azt hiszem ezennel részemröl végleg eldölt az UHS és 7th közös szerverbérlésének a kérdése.Bérelünk magunknak,és azon tilos lesz a helikamp abban a formában,ahogy leírtam.
  • Mossberg
    #4952
    Csak az 1/8-át ????? Többre számítottam
    A személyes rekordom 3 L.A.W amit bele tudtam lőni ugrándozás közbe egy Mi8-ba mielőtt megölt és még csak el se kezdett füstölni, a többiek M16-al lövöldöztek vagy azzal ami pont náluk volt néhányan pedig megpróbáltak eltűnni a dzsungelben, a lényeg hogy nem tudtuk leszedni őket. Na EZ a public. Az ember csatlakozik és vagy kék lesz vagy piros aztán jöhet a TeamDeathmatch
    12-13 ember M60-al Mi8-ra csak szervezett csapatban fog támadni. Na Ez pedig a war és te ilyet publicosoktól soha nem fogsz látni.
    És persze hogy az NVA bázisra megy az aki ki tud jutni hiszen publicon(!) a viet kemp megtörésére az egyetlen esély az, ha egy jó pilóta lop egy helit vagy miget az NVA-tól és azzal jön vissza az amcsi bázisra

    És mégegyszer: PublicClan nem létezik, szervezett játékkal a publicosokat mindig meg lehet szívatni (bár nem igazán látom hogy hol van ebben az élvezet) és teljesen értelmetlen azt várni hogy az össze nem szokott és eleve a csapatmunkára annyira nem is törekvő emberek bármi érdemlegeset is tudjanak tenni egy klán, vagy akár egyetlen (de jó) Mi8 kemper ellen
  • Zs0lt1
    #4951
    Hát tudod számomra kicsit unfairnak láttszik, hogy mondjuk sírok, hogy szemét kemperek undorító bunkók stb.. aztán nem telik el 5 perc és már ott látom a kempelé közt.

    Azzal nincs gondom, ha lelép valaki. A kempelésből meg KI LEHET TÖRNI!
    Leteszteltük, hogy egy tár m60-as lövedék a MI8-nak az 1/8-adát szedi le. Ott volt kb 12-13 ember. SZ@rrá lehetett volna szedni a MI8-akat. Simán. Ezért mondtam, hogy vagy tesznek ellene, vagy sírnak. Háát sírni könnyebb. Ha meg véletlen kitör valaki, hova megy először? Az NVA bázisra.
  • Yan
    #4950
    DonPapának Boldog Szülinapot!
  • Mossberg
    #4949
    Hehe még is mit vártál ?
    Vagy lelép vagy átáll a "jobbik csapathoz", a kelek-fekszek túl unalmas és frusztráló
  • Zs0lt1
    #4948
    Nna a poén, hogy aki legjobban sírt a kemp miatt a kör végére átállt és ugyanúgy kempelt. Ennyi.
  • Mossberg
    #4947
    Ja, ezzel én is így vagyok, ahogy elkezdődik a kemp már húzok is át egy másik szerverre. Ezt az egész kempből kitöréses görcsölést mostmár meghagyom azoknak akik találnak benne valami szórakoztatót is.

    Amúgy meg a kempből kitöréshez csapatmunka kell ami publicon nincs, szóval arra hivatkozni hogy az ő bajuk mert hagyják enyhén képmutató
  • peter31
    #4946
    Na ebben nekem is sikerült résztvennem.
    Én úgy gondolom, hogy foglaljatok is ne csak kempeljetek. Tehát ha egy zászló maradt próbáld meg elfoglalni.
    Mivel nem ez történtígy 5-6 halál után feladtam és átmentem egy külföldi szerverre játszani. Részemről béke van.
    De bocs hogy nem maradtam ott meghalni még vagy 40x... :o)))

    p
  • DarkHorSe
    #4945
    asszem el kell kezdeni vietnámozni
  • Zs0lt1
    #4944
    Nem akarok újjabb vitát ez van és kész.
    Két dolog van, vagy tesznek ellene, mint ahogy az utolsó körben etettek is, vagy sírnak az emberek.
  • Zs0lt1
    #4943
    Most jöttem le az o'matic szerverről.
    Üzenni szeretném annak aki intézte azt, hogy kétszer menjen végig a Hastings, hogy:
    1: A basecamp a jobbik csapat jutalma
    2: Ha nem kempelsz, téged kempelnek
    3: Mindenki tudja, hogy a Hastings-on az emberek nagyrésze kempelni megy.
    4: Bagoly mondja...
    PEACE!
  • polak
    #4942
    2en már leszünk:)
  • Zs0lt1
    #4941
    A szerver nagy szó manapság! Ez fog minket motiválni.
    Jó lenne, ha minél több magyar klán kiállna!
  • Robogo
    #4940
    LOL!!!
  • Skiper
    #4939
    Én vennék belőle 5 eredeti vietnamot
    (amúgy x800-ra lehet, hogy kijönne a lé, ha még eladom hozzá a 9800pro-mat, nem? )
  • polak
    #4938
    mi is rámozdulunk:)
  • Yan
    #4937
    minek nektek annyi sör?
  • uHs Gerzson
    #4936
    Csatlakozom az elötem szolohoz :)
  • Zs0lt1
    #4935
    Na igen és ezért is kell indulni!
    Mi biztosan megyünk, ha kell két csapattal.
  • Bercy #4934
    jah, vagy fejenkent 200 uveg sör