22902
Battlefield Vietnam
  • Bercy #5093
    bfhelp.try.hu
    sok sikert
  • Robogo
    #5092
    Hát én nem kempeltem!!!
    Különben is csak hárman voltunk fent a TLD-sek közül amikor ez történt!!!Ne az egész TLD KLAN-t szídjad már!!!
  • Mossberg
    #5091
    Gratulálok a TLD-nek ekkora kemper faszokat még sehol sem láttam, ti vagytok az egyetlen klán akiket még az se zavar ha minden zászló az ellenfélnél van még akkor is csak rohantok helit lopni és kempelni
  • vigyori14
    #5090
    Azt hogy hol kell regisztrálni magam, meg hogy miket kell beállítani
  • Cobra.
    #5089

    Mit nem tudsz ?
  • vigyori14
    #5088
    Akkor monddjátok már meg hogy kell a Battlefield 1942-el játszani.
  • Mossberg
    #5087
    Összeroppan az magátol is, most is egy milliárdos pert bukott be a microfos
  • Joe004
    #5086
    Nem minden hacker rossz pl.: én is annak minősülük mivel éppen ma törtem föl a gyári gépen ahol dolgozom a admin jelszavát :) , hogy tudjanak a munkatársaim netezni!
    Amúgy a vírusokat a hackerek egy felsőbb cél érdekében írják (álltalában! kivételek a 10 éves taknyosok akik elolvastak 1 hacker oldalt és azt hiszik, hogy ők a kingek :) ) AZÉRT HOGY LEIGÁZZÁK A WINFOS hatalmát mondjuk én nem írnák mert én is azt használok:) !
  • Zs0lt1
    #5085
    www.mportal.hu

    itt érdeklődj!
    A q3-asok lelőhelye.
  • zoligamer
    #5084
    passz
  • vigyori14
    #5083
    Segitsetek már! tom hogy nem ide tartozik de pár hawerommal szeretnénk a Quake3 al játszani a neten, mit kell csinálni hol kell regisztrálni magunkat?
  • Yan
    #5082
    szépen gyarapszik a lista :(
  • Bercy #5081
    es akik a virusokat irjak? azok meg rosszabbak!!!!!!
  • BurnBaby
    #5080
    fel nem foghatom miért töltik emberek az idejüket azzal, h másoknak problémát okozzanak...
  • Mr Manson
    #5079
    Ahogy nézem itt az uw lesz a ludas, mert minden oda irányul! Vagy nem? :D
  • Yan
    #5078
    ugy látszik ma a magyar oldalakat szemelte ki :(
    katt
  • BurnBaby
    #5077
    de büszke lehet most magára...
  • Mr Manson
    #5076
    Yep! Hol is volt/van az oldal?
  • qrz
    #5075
    +-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+- Mowber was here :) Break Your Security - HEY adMin contact me: [email protected] for patch instrucTions! ;D +-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+- Mowber OWNED YOU!!!!
    Ez volt kint az uHs oldalán tegnap este.
  • Mr Manson
    #5074
    Ezt hogy érted?
  • Skiper
    #5073
    a széttört kép helyett:
  • Skiper
    #5072
    <- a buzi hekkerje!

    részvétem!
  • Sunz
    #5071
    Király mód feltörte az uHs oldalát egy ujabb seggfej Linux-hacker. Mostmár nem a Bill G*ciről kezd meglenni a véleményem, hanem a Linux-os társadalom-ról! Sorry ha kicsit off, meg álltalánosítok is, de ez már kicsit sok. Többünknek nagyon sok órai munkája volt abban hogy az oldal így nézzen ki. Még akkor is, ha egy előre felhasználható php-nuke-ot használtunk!

    Mind1.

    Csak gondoltam ne keressétek!
  • Skiper
    #5070
    Ah, értem.
  • Petko
    #5069
    azt csak atirta a php mer mutkor mar le akartam robbantani az oldalt es kitakaritottam a szerkesztoket akik nem irnak, es a helyere mast dob be, de ha zavar kitorlom az egesz hirt
  • Skiper
    #5068
    elnen = lenne
  • Skiper
    #5067
    Jé. Most így elnézegettem az bfvietnam.hu-t és több hibára is akadtam. Az egyik: "PunkBaster" (PunkBUster lécci )

    A másik: PoE cikk, írta PETKO.

    Az ott azért csípi a szemem, mert anno még én írtam azt a cikket. Na jólvan hát nem azért de tényleg egy kicsit ez olyan "lopósnak" tűnik elnen szíves egy adminszerzet és kijavítaná csak nekem?
    KÖSZ!
  • qrz
    #5066
    most próbából benne vanak a maplistában.Aztán meglátjuk,h marad-e tartósan.
  • Yan
    #5065
    A Jungle Combat szerverről az auto.disconnecktet vegyétek már le, vagy állítsátok picit nagyobb időre, mert nem tok elszivni 1 cigit map váltáskor. plz. ;)

    Qrz: mikor mennek majd ezek a mappok? és milyen gyakran, érdemes lesz leszedni?
  • qrz
    #5064
    Map1map2
  • Joe004
    #5063
    Minden pályán van 1-vagy 2 mobil pont, alagút ha úgy tetszi egy esó meg valami fa tető! Oda mész vagy oda spawnols megnyomod a g -t és már föl is vetted! El sétálsz vele az ellen főbázisára :) az ásóraváltasz és bal egérgomb!
  • polak
    #5062
    wow feltették? ugyse laggolt eléggé az a szerver:) félek rágondolni mi lesz azon a mapon! amugy kira map:)
  • Realtibi
    #5061
    mire jó akomcsiknál az ásó?
  • Cobra.
    #5060
    www.battlefield.hu
  • Serpa
    #5059
    Vietnam'O'Matic -en egy új map van.
    Operation Deny Flight

    honnan szerezhető be ?
    fenti oldalon nincs.
  • Robogo
    #5058
    Az jó!
  • Joe004
    #5057
  • Joe004
    #5056
    Én meg 372-ről 2óra alatt 192 -re és 10 roundot játszottam 6 arany 1 bronz!
  • Robogo
    #5055
    6.-ik helyezésre feltornáztam magamat!
  • Robogo
    #5054
    Már frissült a stat oldal!