22902
Battlefield Vietnam
  • vsly
    #5133
    Mert túl nagy pálya.
  • Serpa
    #5132
    a miért lehetett, hogy a Valley Assault után a win kevésnek találta a virtuális memóriát, ezért megnövelte ?
    eddig elég volt neki.
  • Repülő Gyík
    #5131
    Ez frankó!
    Tehát megvan a zsák, meg a szeg is!
    Ez gáz!
    Ebből hagyd ki a 7th-t!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Szerintem vegyél seprüt!!!!!

    Gyík
  • dronkZero
    #5130
    Köszike!
  • Bercy #5129
    C:\Program Files\EA GAMES\Battlefield Vietnam\Mods\BfVietnam\Archives\BfVietnam\Levels\<<---ide
  • dronkZero
    #5128
    Custom mapokat hova is kéne tennem?
  • Mossberg
    #5127
    Úgy tűnik neked van igazad...
  • vsly
    #5126
    Na azt hiszem most elég szépen lejárattad itt magad.Mi soha nem kampeltünk!Abban a formában,ahogy tiltakozunk ellene.De ha kampeltünk volna,akkor se lehetne egy qrva szavad sem!Kész-passz részemröl a téma lezárva!
    A "pofád lapos,puttana:)"-ért bocsánatot kérek.Azt hittem,hogy vagyunk olyan nexusban,hogy ezen nem sértödsz meg.
  • dronkZero
    #5125
    Jéz**om, **sszátokmeg, a BFV NEM CSAK A HELIKOPTEREKRŐL SZÓL, **rvaélet!
  • Bercy #5124
    az a baj Sunz, hogy folbaszod az agyad es minket tamadsz be. ugy allitod be a 7th mintha bunozok lennenk. nagy ugyet csinalsz mindenbol. eppen h en probaltalak csititani titeket. es amikor valaki csunyan beszolt Neked akkor mondtam is h nemkene, de persze en akkor is kemper nagypofaju vok.
    szomoru vok h pont egy uHs tag viselkedik velunk igy
  • Sunz
    #5123
    vsly: De mi nem is csinálunk picsát a szánkból azzal, hogy szüntessük meg a Camp-et! Ne érdsekel ha egy uHs tag Camp-el. Undorítónak tartom de nem érdekel. Csinálja, ha ez neki jó. De a TI esetekben azért szóltam, mert MI MAJD MEGMUTATJUK HOGY CAMP NÉLKÜL IS LEHET JÁTSZANI hozzászólásatoktól zeng a Net!
    Hát tudodmit, ti is csak akkor vagytok nagy szájjal, ha titeket Camp-elnek. De amikor tit tehetitek, akkor valamilyen nagyon rossz kifogást keresve megteszitek, mert ott van benned is, hogy milyen jó a védtelen kis NVA vagy US "hülyegyereket" leszedni. Akkor nem jár a szád ennyire, sőt, mint nagy Camp-ellenes zászlóvivő, fel vagy háborodva, hogy rágalmazlak meg lehjáratom a klánod!
    Nem érdekel! A klánnal nincs bajom de ti messze kerüljetek engem, mert az éticsiga hozzzátok képest csupa-gerinc állat!
  • vsly
    #5122
    "v-sly: "Pofád lapos puttána""
    Igen ezt írtam,de azután,miután már elhordtál minden szemétnek,De én még vigyort is raktam oda,ilyet:)
    De nyugodtan keresd vissza az üzeneteket(ha lehet olyat csinálni)Tedd közkinccsé.Nekem nincs félnivalóm.
    És most már vegyél vissza a stílusodból légyszives,mert én nem beszéltem veled ilyen hangnemben.
  • vsly
    #5121
    Különben nem tudom miért nekünk magyaráz Sunz,amikor soha életemben nem kampeltem(kivétel:utsó zászló,foglalás támogatása)Ellenben az UHS rendszeresen,csak utána mindig arra fogják,hogy csak lopni akartak.Mi még lopás segítségéhez SEM szoktunk.
    A múltkor is meg lettem rágalmazva a Flaming Dart pályán,hogy kampelem az USA repteret,aztán mikor tisztáztam magam(a toronyrobbantót fedeztem),utána a NagyságosAtyaúrIsten úr nem ereszkedett le hozzám bocsánatot kérni,hogy elhordott mindenféle szemétnek engem,meg a klánunkat.Mindegy,lehet így is,csak sajnálom,hogy a jónak induló kapcsolatot ilyen dolgok ostromolják.
  • Sunz
    #5120
    Sly: Te meg se szólalj.... Nem én kezdtem el az ugatást! Én az elején csak annyit irtam: TEAMS vagy KICK?
    Utánna: NE CAMP-eljetek már 6:3-ba!
    Utánna:
    v-sly: "Pofád lapos puttána"

    Jahh, majd legközelebb restartolom jó? Csak azért hogy ne legyen baj, vagy szó nélkül kivágjalak?

    Nem tudok reagálni mig meg nem halok? De tudsz! ENTER+KLICK NVA ZÁSZLÓ+SPAWNPONT KIVÁLASZTÁS HARC!

    CSAK QRVA KÉNYELMES Camp-elni, nem mint átállni. De ezt játék közben elmondtam már másoknak is. Ha nem képes elviselni, hogy Camp-elik lépjen ki. De annál erkölcstelenebb gerinctelenebb xarokat nem tudom eléviselni, akik átállnak ha vesztenek, VAGY ÉPPEN A KEZÜKET EMELGETIK, HOGY ÉN NEM IS TEHETEK RÓLA, HISZEN CSAK A CSAPATTÁRSAMMAL BESLEZÜLETTEM A HUEY-BA.

    Ne nézzük egymást madárnak ok? És ne oktass ki viselkedésből. Nem a kis pisis 15 éves Buba vagyok.
  • Bercy #5119
    jah es miutan kiugrottam egy idegi probaltam foglalni a zaszlotokat, aztan egy tankot akartam felrobbantani de kiszurt es lelott. utana nem fobazison szulettem(nem heliztem), csak miutan kitortetek, akkor mentem ismet helivel 1et de hamar leszedtek igy inakabb gyalogoskent folytattam. es MI8 at nem loptam.
  • Bercy #5118
    figy miutan betolt a jatek es nyomok egy tab-ot hogy eldontsem hova alljak. most is igy volt. spawnoltam elindultam. mikor a TEAMS feliratot benyomtad akkor ataltam volna de mire meghaltam addigra mar nem kellett mert 1 emberrel tobben lettetek.....
  • vsly
    #5117
    Utolsó bázist hogy foglaljam be,ha nem kampelés segítségével?Arról meg had ne tehessek már,hogy mindenki Usanak állt.Elfoglaltuk az összes zászlót,maradt az utsó.
    Addig meg nem tudok a balancera reagálni,amíg nem halok meg.Miután meghaltam,már nem volt rá szükség,hogy átálljak.
    Jó lenne ha lehiggadnál,és utána kezdenél el irogatni a fórumokba.Sry Sunz,de most nincs igazad.Én próbáltam game közben is poénnal elütni a dolgot,de te csak sértegettél végig.
  • Sunz
    #5116
    Bercy: Ok téged fedezett. Mire a bázis felé értetek addigra 6 US és 2 NVA volt én lettem a 3. Miről is beszélünk? Nem volt kemp? Te rég nem voltál a zászló közelkében sem, és a heliK (mert nem csak ti voltatok ott) még mindig minket vadásztak, majd a jól megérdemelt lopott mi-8-al megpróbáltak elmenni. Hiába ugattam, hogy TEAMS, vagy NE CAMPELJ! Jahh meg nézd meg legközelebb azt is hogy az NVA oldal szine sötét vagy világos. Mert hiába 2-2 az állás, ha aszerencsétlen akkor tölt, vagy épp még csak spawnol mire ti már viga röpködtök a KLÁNTÁRSADDAL.

    Minket qrvára kritizált mindenki, hogy állandóan egy oldalon vagyunk. Hát ez változott. Sőt, mostmár meg sem próbálunk egy oldalra kerülni. Ez RÓLATOK NEM MONDHATÓ EL!
  • Bercy #5115
    ez volt a Te szemszogedbol....
    miutan betoltodott a palya 2nva 2usa volt. Sly al felszaltunk egy helivel es befoglatuk az osszes bazist.
    kempeles pedig nem tortent. jobban kene figyelned. mikor a viet fobazis felett voltunk en kiugrottam es Sly engem fedezett mikozben probaltam foglalni. es en egy rossz szot nem szoltam hozzad, ugyhogy ne mond azt h "beszolasaik".
  • kz
    #5114
    "BFV-ben NEM cheatelek"
    hát, most én sem mert éppen nem is játszom!
  • Sunz
    #5113
    Jahh és mégvalami! Én is zoktam kempelni, nem tagadom. Sosem tagadtam, azt sem tagadom, hogy utálom, ezt a klánom tagjai tudják, de én nem is szoktam a basecamp ellen ugatni. Sosem mondtam, hogy ne legyen. Csak azt hogy nem túl erkölcsös.

    Kezit csókolom 7th!
  • Sunz
    #5112
    Kedves 7th. Kérem kicsit a magatok háza táján is nézzetek körül. Ha már ennyire elitélitek a Camp-et, akko ti ne tegyétek, vagy a szátokat fogjátok be legközelebb.

    Miért is mondom: Ma, Omatic szerver, Op. Hastnigs pályaváltás utáni első kör. Mire bejövök 6 ember US oldalon, 2 NVA-n. Mit csinál v-sly és Bercy? Elfoglal minden zászlót, és jön kepmelni azt a 2 embert aki éppen spawnolt? Na akkor mire megy a magyarázás? Se a TEAMS-re nem ragál a 7th 2 jeles képviselője, sem a Camp-re. Na kkor ki is itt a görény? Jahh tuom, az uHs, mert ki meri nyitni a száját. Na hagyjuk egymást gyerekek. SZálljatok magatokba, és gondolkozzatok, hogy miről ugattok, mielőtt megtennétek!

    Eddig nem volt bajom a 7th tagjaival, de ma a vielkedésük, és a hozzáállásuk (na meg a beszólásaik a viselkedésük után) azt eredményezi, hogy ott kerülöm őket ahol lehet.

    Neketek meg lehet gondolkodni!
    Na pá!

    .:uHs:. 4ever
  • kz
    #5111
    "A klánt meg, azért NEM kell elítélni, mert néhány tag néha belemegy egy kis basecampbe!"

    Legyen neked karácsony, egyetlen klánt sem ítélek el mert néhány tag néha belemegy egy kis basecampbe!

    Bár azt hiszem eddig sem erről volt itt szó!
  • Bercy #5110
    heee
    1. PB logok nem ezt igazoljak
    2. Scooby sokat meselhetne
    3. en mondtam h a klant nem itelem el, es engam aztan nem erdekel h mikor kempelsz, legfeljebb keresek egy masik servert
  • Sunz
    #5109
    Buba: Ez már csak megmagyarázás rész a dolgoknak. Én 1 olyan embert NEM láttam, akit Gamehack miatt dobott volna ki a PB, RAJTAD KÍVÜL. Plusz vannak, voltak, és lesznek is olyan megmozdulásaid, amik egyértelűsítik, hogy nem játszol tisztán, mégha a PB nem is vág ki!
  • Buba007
    #5108
    1: BFV-ben NEM cheatelek
    2: NFSU-ban se cheatelhettem, mivel nem játszottam azzal a játékkal online-ba, ezért nem is találkozhattál velem. Valószínűleg a Bubamester nevű taggal találkozhattál. Őt cseszegettem is a fórumos neve miatt, de csak az NFSU topicban.
    3: Azért, mert néha beszívtok egy kempet egyből az sg-re kell jönni? Ebből a kemp dologból mindig vita sül ki. Ja és a tegnapi kempem bery nem volt hiába, ugyanis amíg én kempeltem a többieknek volt idejük zászlót foglalni. Jó lenne ha végre leszállnátok a TLD-ről és rólam is. A klánt meg, azért NEM kell elítélni, mert néhány tag néha belemegy egy kis basecampbe!
  • Mr Manson
    #5107
    Miért nem mentek ilyenkor kollektiva más szerverre? Több száz szerver van!
    Ezért nem jatszom én se nagyon magyar szerveren. Érdekes külföldön tök normálisak az emberek........
  • Robogo
    #5106
    Oké semi baj
  • Bercy #5105
    ihhhiiiiiigeeeen.
    akkor suxxx.
    komolyan mondom h Robogo-t sajnalom mert o egy ertelmes tag.
    Buba, neked annyit h miert jo h cheat-elsz? eddig en veled NFSU es BFV ben talakoztam es mind2ben cheateltel.
  • Mossberg
    #5104
    Szerintem meg nem. Tegnap végig kemp-fesztivál ment és mielőtt bárki félreértené:

    A TÖBBIEK NEM ÉLVEZTÉK!!!! (Landor, nyugi )

    Robogo: akkor bocs, csak tudod van az a mondás a korpa közé keveredésről...
  • Yan
    #5103
    én megszoktam tenni, már lassan hobbyból.
    sajnos sok ilyet láttam, és nem tok hinni neki sem.
  • Mr Manson
    #5102


    Nincs bocsánat!
  • Sunz
    #5101
    polak: hány és hány esélyt fog még eljátszani? Hányszor adjunk neki új esélyt? Ez a jófiús hozzáállás amit képviseltek teszi lehetővé,. hogy egy ekkora görény még itt lehessen egyáltalán. Örüljön neki, hogy nem vágom ki minden egyes alkalommal ahogy meglátom!
  • Bercy #5100
    sztem is normalisabb Buba mostanaban, tanult a dologbol.
    ha megvaltozik akkor azert nem fogok lenezni egy klant, mert Buba koztuk van.
  • Yan
    #5099
    nekem nem hiányzik
  • Mr Manson
    #5098
    muhahahhha... végre egy jó poén!
  • vsly
    #5097
    "mostanság Buba is normális"Mondjuk lehet,hogy van benne valami,pl.tegnap kétszer is le tudtam szedni
  • polak
    #5096
    igy van, de asszem kell kapniuk 1 lehetőséget nem? tegnap még én is igy áltam hozzá, Buba is kaphat 1 ujat, ujabbat:)
    részemről tiszta lap, ezt köszönjétek Jabar-nak! ( álitolag mostanság Buba is normális, probáljunk mi is normálissan hozzá álni! bajunk nem lehet vagy igen?:) )
  • vsly
    #5095
    Téged elég normális arcnak ismertelek meg,ezért tényleg sajnálom,hogy Bubát is bevettétek.Tanulhatnátok a volt BC klán hibájából,és megérthetnétek,hogy ahhoz,hogy egy klán jó legyen,ahhoz nem elég hogy ügyes gamereitek legyenek,hanem emberileg is meg kell hogy feleljenek.És ha van legalább egy nem normális ember is,addig róla fogják megítélni a klánt.
  • Sunz
    #5094
    Robogo: Bár te nem tehetsz róla, de akkor is szörnyű! Plusz még Bubát is bevettétek... plusz rossz pont!