22902
Battlefield Vietnam
  • Yan
    #5173
    A hangulat, a játék jó. Olvass vissza :DDD
    Ha a fenti bannerra katt, sok mindent elárul. A bfhelp.try.hu is.
    Magyarítást ne rakj fel multihoz. /lőni bármely nyelven lehet/
  • BurnBaby
    #5172
    abszolút multi, single-ben nem túl szórakoztató (a multi pályáit nyomhatod botokkal). szentem hangulatos és szép is - bár én nem játszom mert a gépem nem bírja el :)
    magyarítás van és remek dolog - csak nem tudsz vele multizni, mivel a bfv-ben beépített tartalomellenőrzés van, és a magyarítás által módosított fileokkal nem engednek be a szerverek.
  • KranaZoli #5171
    Sziasztok!

    Érdeklődni szeretnék a játék felől, mielőtt pénzt áldozok rá. A különféle újság ismertetőkben nem nagyon találtam biztos támtot így gondoltam hozzátok fordulok, akik már ismeritek.

    A BF első részeivel nem játszottam, mert akkor még nem volt magyarítás hozzá és totál elment a kedvem amikor megláttam a funkció billentyűket és rájöttem, hogy ez nem egy szimpla FPS játék. Ezzel semmi rosszat nem akarok mondani a játékra, csak nekem tűnt macerásnak. Aztán napokban ismét felraktam a BF1942-őt + magyarítás és így már konfortossabb volt a számomra is :)

    De sajnos a játék hangulata v.hogy nem ragadott magával, ezért kellenének infók az újabb verzióról.

    1.) FPS, vagy TPS
    (ha FPS mennyire kell noszogatni a csapat tagokat ...)

    2.) hangulat, grafika

    3.) Ha jól nézem ehhez már most van magyarítás, mintha láttam volna v.hol?

    4.) Single Player, vagy inkább MP stílusú a játék.

    Nem akarom, hogy regényt írjatok. Csak pár infó kellene ezekről a pontokról.

    Köszi: KranaZoli!
  • Octopus
    #5170
    Uraim, Hölgyeim, téma lezárva.
    Mostmár tessék a játék jobbik élményeiről beszélni. :)
  • Mossberg
    #5169
    #5129
  • Mossberg
    #5168
    Klánoknak kemperkedni publicon pont olyan mint ha egy profi focista lemenne a térre és lealázná a gyerekeket hiszen ő nyerni akar (és persze nyer is, bár az nem érdekli hogy ezzel tönkreteszi a srácok játékát és megutáltatja magát) a srácok pedig csak játszani, ez a különbség war és public között. Persze én vagyok az idealista barom amikor azt hiszem hogy ez elég egyszerű és világos ahhoz hogy mindenki megérthesse.

    AmonSerrano: "egyetlen egy menet" LoL olvass vissza, azért volt itt néhány előzmény :)
    "Ha a csapatotok nyer, akkor nem tudom mi a probléma." ez is ki lett tárgyalva már egy csomószor: jónéhányunknak a részvétel fontosabb mint a győzelem
    Az, hogy emberileg milyen valaki engem egyáltalán nem érdekel, én csak a szerveren találkozom vele éppen ezért csak a játék közbeni megnyilvánulásai számítanak a többit már leírta Damned One

    Zs0lt1: akkor gondolom olvastad a "bölcsességeit" is bf.hu-n

    Elegem van ebből az egész anti-kempes szövegelésből, csináljátok ha annyira élvezitek én innentől leszarom az egészet legfeljebb itt is az lesz mint DC-ben hogy a normális játékot akarók leléptek külföldre és csak egyetlen "magyar" szerver van tele de az is csak azért mert a jelszót levették róla.
    Azért azon gondolkodjatok el hogy majd CB-ben a profi kemp tudásotoknak fogjátok-e bármi hasznát venni...
  • kz
    #5167
    "Nem csítel senki közülünk, ha netalán mégis, az repül."
    Ez olyan, mitha pukiznék a liftben és azt mondanám: Nem én pukiztam, de ha mégis, akkor majd a hatodikon kiszállok.

    Vajon hogyan derülhetne ki, hogy valaki csítel? A PB logból? De hát a gamehack az csít nem? Az meg már kiderült. Szóval én nem értem.

    És szerintem igenis fontos, hogy kik egy klán tagjai, mert rajtuk keresztül itélik meg az egész klánt, vagyis a többi klántagot. Pont ezért kell odafigyelni arra, hogy kiket vesz be a társaság. És ha egy tag miatt sok attrocitás éri a klánt, akkor vagy krakják az illetőt, vagy kiállnak mellette és ezzel azt mondják, hogy minket nem zavar, hogy ilyen, azaz legalizálják a tag viselkedését. Ezzel persze magukat minősítik és természetes, hogy mások is minősítik őket emiatt.
  • Damned One
    #5166
    Most olvastam egy kicsit jobban vissza a forumot és láttam megint valamit amivel nem egészen értek 1et. Valaki azt írta lejjebb hogy nem 1 vagy két ember alapján azonosítsuk be az egész klánt amiben játszik.... Ezzel szerintem csak az a gond, hogy a Klánba ahogyan fel lehet embereket venni, úgyanúgy ki is lehet belölle embereket rúgni, ha az nem a megfelelő módon viselkedik, ha pedig ezt a magatartást folytatja ésez a klán többi tagját nem zavarja, vagy nem tesz ellene valamit, akkor miért ne ítéljem meg ez alalpán az egész klánt? Szerintem ha valaki belép egy klánba az tudomásúl veszi azt is hogy onnéttól ahogy fellép egy szerverre és a neve elött viseli a klán jelzését, felelösséggel tartozik a klán iránt, hiszen ha az illetö viselkedése alapján fogják megítélni a klánja többi tagját is.! Én ezt személyszerint így gondolom.
  • Damned One
    #5165
    Csak most olvastam a forumot, nem tom miért kell ennyit sírni a bc miatt nekem is nagyon piszkálja az idegem... nem a vitáért de utoljára az uhs-es csapattol kaptam meg a saját szerverünkön ezt a kellemes élményt szóltam is érte 2* nekik hogy légyszíves hadják abba de mind1 /erre azt a velös vállaszt is megkaptam hogy war közben is lesz kemp, amikor mondjuk nem is szólnék érte, de ilyenkor csak elcseszi a másik 8-10 ember kedvét/, nem ez a lényeg... szerintem nem kell ezt a dolgot annyira felfújni, ha saját szerveren van az ember tesz ellene, ha meg nem akkor kilép és megy másikra, aztán ha akarják kempeljék a semmit. Ennyi. A másik ez egy játék, az a lényeg hogy az ember szorakozzon és kikapcsolódjon, nem az hogy idegeskedjen közben.
  • Amon Serrano
    #5164
    Szevasztok!
    Ezt nem hiszem el Mossberg, hogy egyetlen egy menet miatt vagy kiakadva, és egy egész Klánt kezdesz szidni! Igen, szerintem is a játék része a basecamp. Nincsenek szabályok, mint ahogyan háborúban sem igazán vannak. Boldogul mindenki, ahogy tud. Egyébként meg nem az számít, kinek hány killje van! Ha a csapatotok nyer, akkor nem tudom mi a probléma.
    Mellesleg egy nagy hiba, hogy nem kezdődik újra a kör ha bent van mindenki, mint a counterben. Így nem jutna előnyhöz senki.
    És ezzel a csítelős szöveggel is le lehet állni! Ez mindenkinek szól! Nem csítel senki közülünk, ha netalán mégis, az repül.
    Azt meg hogy emberileg milyen ember valaki, a játékon belüli csetelgetés alapján elég nehéz eldönteni.
    Majd próbálunk figyelni a tagjainkra, nem kell mindjárt nekünk esni. Na ennyi

    {TLD}AmonSerrano -
    ui.:A játék az nem játék.
  • Zs0lt1
    #5163
    Tudom, hogy ki ő, de nem ismerem, szal miért is?
  • Octopus
    #5162
    Én csak olvasom sokat.
    Ritkán írok :)
  • Mossberg
    #5161
    Össze kéne jönnöd ( BB )Zolly-val, nagy haverok lehetnétek...
  • Mossberg
    #5160
    Gyakrabban kéne ide írnod
  • Serpa
    #5159
    kösz a választ.
  • Mr Manson
    #5158
    Próféta szóljon belőled!
  • Bercy #5157
    ki tudja mi lesz a patch utan. lehet h annyira legyengitik a heliket h hasznalhatatlanok lesznek.
    nem lehet tokeletes jatekot csinalni.....ez van
    a war pedig persze h mas dolog, ott a gyozelem a lenyeg es a szabalyok keretein belul mindent meg kell tenni erte.
  • Mr Manson
    #5156
    Patch ilyen gondot nem old meg, lást BF1942!
    Egy War-on ez természetes dolog és kell is... de publicon?!
  • Octopus
    #5155
    Kicsit unalmas ez a BC dolog :)
    Egyikőtöknek sincs igaza.
    A játékban benne van a BC, mert előfordulhat hogy szükség van rá.
    Ellenben ezzel nem lehet jönni, hogy a játékban van ezért lehet orba szájba.
    Az életben is agyon lehet verni mindíg egy embert csak megkeseríted az életét, és nem szép dolog a gyengébbet bántani :)
    Még játékban sem.
    Így aki sokat csinálja az nem a jobbik csapat jutalma, hanem a szánalom a jutalma.
    Mert ha a játék élményért játszana akkor átállna segíteni a gyengébbik csapatot. (Ez csak a publikra értem)
    A warokon valakinek vesztenie is kell.
    Ott gyözzön a jobbik.
    De tényleg lezárhatnátok ezt a vitát.
    Akinek nem tetszik a BC annak van lehetősége másik szerverre menni.
  • uHs Gerzson
    #5154
    Csatlakozom az elötem szólóhoz

    És reméljük hogy az 1.1-es patch megoldja ezt a gondot.
  • Bercy #5153
    igazad van, a basecamp a jatek resze. az mar teljesen mas kerdes h szvsz tonkre tudja tenni a jatekelmenyt, es nem szeretem ha kempelnek.
    de nem is szoktam beszolni a kampereknek(maximum lelepek a serverrol).
    1.1 patch-el lehet h minden megvaltozik, majd meglatjuk.
    es telleg folosleges vitazni errol
  • Zs0lt1
    #5152
    Ha nem tudtál kitörni, az szvsz a te bajod.
    Eddig ha valaki szólt a kemp miatt,azt dühből szólta.
    Én nem vagyok nagy kemper, sőt, ha kicsit visszaolvasol fogsz olyan kommentemet találni, ahol elitélem, de be kellett látnom, hogy ez a játék része, vagy te kempelsz, vagy téged kempelnek.
  • Serpa
    #5151
    én csak egy kérdést tennék fel, ha nem akarsz válaszolni, ne válaszolj:

    "Miért jó látni a másik szenvedését ?"

    én még nem tudtam, és a társak közül se láttam senkittudni kitörni ilyenkor !
  • Zs0lt1
    #5150
    utoljára szóltam basecamp ügyben, mert szerintem semmi értelme erről vitázni. Kész.
  • Zs0lt1
    #5149
    Nem akarok beleszólni az uHs vs 7th vitába, de egyet tudok, a basecamp a játék része. Ha azt korlátozzák, a játékot korlátozzák. Ha valaki szépen szól, hogy ne kempeljek, akkor nem fogok kempelni, de ilyet én még nem láttam.Lehet imádkozni, hogy legyen már az 1.1-es peccs, de addig is van basecamp.
  • Buba007
    #5148
    Lehet, hogy ez nektek rosszul esett, de egyébként tényleg amíg kempeltünk ők szépen foglalgatták vissza a zászlókat.
    Ezzel is csak egy nagy vitát értél el. :( Szerintem hagyjuk az egészet, semmi értelme itt egymást almázni, mert csak újabb és újabb ellenségeskedéseket szül.
  • Yan
    #5147
    Ha nem fejezitekabba, beírok az ellenörzőtökbe!!! vagy behivatom Apátok!
    ..inkább Anyátok az erösebb!
    :)))


    Sunz: ment privi
  • Mossberg
    #5146
    A gerinces megoldás az lett volna ha abbahagyjátok miután egy csomóan folyamatosan kértek titeket erre.
    És nem csak az én incidensem volt az egész szerver vált játszhatatlanná.
    Oka volt a kempnek? Akkor lett elegem az egészből amikor lopott Huey-al és Cobrával kempeltétek folyamatosan az amerikai alapot pedig a saját bázisotokon kívül MINDEN zászló a miénk volt

    (most nem az egész TLD-ről beszéltem)
  • Octopus
    #5145
    Egy kicsit messzire mentetek...
    Szívem szerint kimoderálnék egy két hozzászólást.
    Az egymás, vagy csoportosulás (klán) szídását, főleg ha sértő szavakat használtok akkor azt privátba ejtsétek meg.
    Köszönöm.
  • Mr Manson
    #5144
    Általánoságban irtam!

    A játéknak a tisztességről és a szórakozásról kéne szólnia.
    Van aki NAGYON leiskolázott belőle, valaki nem... semmi értelme nincs az egésznek igy. Nem jaték a játék.

    És ez itt kezd TREND lenni! :(

    Sajnos sok a fregvadász, igaz külön faj- de sok van. Nekik nem a jaték a lényeg hanem a pont. Ezt el kell fogadni, és élni kell vele hogy ennyire képes. Ha felhuzom magam akkor ALT+F4 és ráhagyom... szegény... van még sok sok szerver ahol lehet EMBEREK jatszanak tisztességesen.
  • Buba007
    #5143
    Kedves Vortex! Elég gerinctelen dolog, hogy egyből ide jössz sírni egy kis incidensed miatt. A kempemnek oka volt!!
  • Buba007
    #5142
    Figyi, papa! Kicsit elszaladt veled a ló! Milyen jogon sértegetsz te itt akárkit is??!!
  • polak
    #5141
    Sunz azért szerintem ez igy kicsit tul magasröltű nem? ha ilyen problémád van szolj nekem! kicsit tele a pöclöm hogy minden probálkozásom keresztbe van huzva! Sly a poénos beszolásokbol vagy bármiből láthato hogy milyen gondok vannak ugyhogy még azt se, max klánon belül! mielött ilyen hangvételű dolgokat irkáltok aludjatok 1et rá! nem lesz belölle civakodás! miután felnőttek lennénk megbeszéljük a gondokat és kijavitjuk! akkor irj ilyesmit ide ha engem láttál kempelni! thx
  • Bercy #5140
    ez mar a legelejen szanalmas volt, csak ha valotlant allitanak rolam az nem igazan teccik es visszairok
  • vsly
    #5139
    Bocs,hogy megvédem magam.
  • Mr Manson
    #5138
    Nem veszitek észre kicsit kezd ez szánalmas lenni?
  • uHs Gerzson
    #5137
    Nekem csak azaz egy bajom hogy nem látam semmit és csak következtetek, de én ugy vetem észre hogy ma Sunz egy kicsit idegesebb volt ma és hát gondolom te sem igy ismerted meg öt. Mindenkinek van rossz napja. De majd ö elmondja ha akkrja és bizok benne hogy eböl nel esz olyan nagy baj.
  • vsly
    #5136
    Követ el mindenki,de aki nem követ el,arra is rá akarják húzni a vizes lepedöt.Nekem ennyi a bajom,és ha nincs annyi az UHS ATYAÚRISTENében,hogy belássa,és a rágalmakért bocsánatot kérjen,akkor részemröl be van fejezve a nagy "barátság"!Persze ettöl függetlenül még nem haragszok a tagokra.
  • dronkZero
    #5135
    Jujjj, erről jut eszembe!

    Amikor először installtam fel a BFV-t, simán felment oda, ahova akartam (D:\Games\...stb). Aztán történt egy C: partíciótörlés, újrapartícionálás, XP reinstall. BFV ment simán reinstall nélkül, egészen 1.01-ig. Na, gondoltam BFV reinstall, aztán rá a patch. Igen ám, csak BFV install közben hiába írtam be, hogy hova szeretném installni, MINDIG a C:\Program Files\...stb könyvtárba tette. Miért? Mi lehet a probléma?
  • uHs Gerzson
    #5134
    A faszért kell álandóan vitázni. Sunz nem akkarok rosz lenni veled de nem is vagyok ellened, szerintem elég campet megértünk és szerintem még lesz sok is akkár tiltják akkár nem. A lényeg hogy nyugodj meg és nem kell elvetni a sulykot. És most nem kérek abból hogy nincs igazam de már kurvára utálom hogy ilyeneken vitázunk mert nem tud mindenki normálisan játszani. Jó lenne ha kuss lenne ebben a dologban és kész. Nincs kedvem egy ilyen jó kapcsolat megrontását és ezt mindkét oldalon igy gondolják szerintem. Szerintem mindenki követ el hibákat de hát az ember már ilyen.