22902
Battlefield Vietnam
  • dronkZero
    #5213
    7thcr.atw.hu
  • zoligamer
    #5212
    hahóóó.Nem válaszolna senki a kérdédemre emberek???
  • Bat
    #5211
    a c:\test.html-be
  • Yan
    #5210
    és hol fog ez sikerülni?
  • zoligamer
    #5209
    most chatolunk pink tiger???
  • zoligamer
    #5208
    ou.Bocsi.Nem ide akartam
  • Pink Tiger
    #5207
    lol:)
  • zoligamer
    #5206
    [IMG]C:\Documents and Settings\zoligamer\Dokumentumok\040424-A-5702C-006.jg[1].jpg[/IMG]
  • Pink Tiger
    #5205
    fáradok mi ? :))))
    na megyek is haza
  • Bat
    #5204
    "dologzol"?
  • Bat
    #5203
    "tévezd"?:)
  • Pink Tiger
    #5202
    döntd=döntsd
    :)
  • Pink Tiger
    #5201
    playák igazi=igazi playák
    :)))
  • Pink Tiger
    #5200
    na én most már nem teljesen vágom hogy milyen játékkkal szeretnél játszani...

    talán először azt döntd el hogy multiba akarod nyomni vagy singlibe botokkal a gépeden, mert ha singlibe akkor nem sokáig lesz izgalmas a bfv, ez egy überállat multis játék playák igazi ellen, akik ideális esetben sokkal okosabbak mint a botok

    ebben a játékban ha akarsz dologzol a csapattal ha akarsz magányos vérfürdőt rendezel, ha akarsz kempelsz nyiltan ha akarsz kempelsz vérlázítón, ha akarsz sunyiban
    szóval azt csinálsz amit akarsz:)

    DE ne tévezd össze a multit a singlivel!!! nem ugyanaz
  • zoligamer
    #5199
    mikor fog megjelenni a Battlefield 2?Ja,és még valami.Mi a 7th-nak az oldala???
  • Bat
    #5198
    Szerintem nem vagy hülye, énis szeretem azokat a gamekat.
    Még próbálhatod, akkor a Vietnam címu (vagy Vietkong?) játékot, ami sokkal Vietnámközelibb élményt ad, és szintén csapatgame. 2-3 fovel együtt mész.
    Jó hír, hogy van SW szerver, csak külföldre nem szeretek menni, mer még magyarhonban is magas tud lenni a pingem viszonylag, hátmég külföldön...
  • BurnBaby
    #5197
    bfben a csapat a legnagyobb szerveren is 32 főt jelent :) ugyanis max 64 playeres szerverek vannak. ezek között vannak ugye pályától függően hajósok, tankosok, repcsisek, gyalogság, akik jó esetben együttműködve (rádió parancsok) dolgoznak azon, h a csapatuk nyerjen. bfv ugyanez más környezetben, helikkel, egyebekkel megspékelve. nem kell - nem is tudod - irányítani a csapatodat, de jó kommunikációval hatékonyan lehet velük együtt dolgozni.
  • BurnBaby
    #5196
    bfhelp.try.hu
  • skorpio7
    #5195
    Nos az SW csak a többi battlefield-es részhez képest (sima+RtR) lett "sikertelen". Ugye összeségében eladtak már több mint 4 millió db-ot a játékból. Ebből kb. 2,5 millió az alap, 1,2 millió az RtR és csak alig 300.000 db lehet az SW. Ja igen... az érdekelteknek szól, hogy az EAUK 18 és 19-en szokott SW menni... na persze azért nem árt odaszavazni. Ha [HHH]-sok vagy hslan-os arcok is vannak a szervern, akkor nagy eséllyel sikerül is ez, mert ők is komálják nagyon az SW-s kiegészítőt.
  • KranaZoli #5194
    Tudom, ez az én hibám, én vagyok a hülye, ...
    1ébként szeretem a taktikát, de abból meg sci-fi RTS kedvelő vagyok :)
  • KranaZoli #5193
    Nem teljesen erre gondoltam. Az már nekem sem jön be, hogy 1 személyben nyomom a gammát. De a BF1942-ben az nem tetszett (prószálok másképp fogalmazni), hogy csapatban vagyok.
    OK! De 180 fő :o
    Talán így már érthetőbb. Aztán vannak az egyéb csapat orientált játékok (most hagyjuk melyik milyen) Halo, Breed, Delta Force, Star Trek Elite Force II, több hirtelen nem jut az eszembe, ahol nem egyedül kell nyomnom a gammát hanem van egy csapat, de nem kell nekik parancsokat osztogatnom, megterveznem a küldetést (Rainbow Six, Hidden and D. 2) hanem megyünk és a csapat dolgozik. Egy kicsit még ilyen volt az UnrealII is, csak régi, de most az sem számít, hanem a stílus.

    No, nekem az ilyen játékok fekszenek és jönnek be nagyon. Talán sikerült pöttyet másképp leírnom amit akartam pár üzivel lentebb.

    Ha a BF-ben ez a csapat megint 180 főt jelent, akkor má megint nem értem :(
  • Tarhonya
    #5192
    persze 1.02-re gondoltam. :)
  • Mr Manson
    #5191
    1.2???? -> 1.02
  • Tarhonya
    #5190
    Sziasztok!
    Gondolom ez gyakran ismétlődő kérdés, de 1.2-höz kéne crack. Tudnátok adni egy linket? Köszi :)
  • Bat
    #5189
    Úgyértem énisszeretem a SW-t, de szerver mé nem lett :(
  • Mr Manson
    #5188
    Szerintem jó mind2ő!
    Ezért is vettem meg, de már már csak 1 EA szerver maradt ami jatszható is ezekkel a MODokkal!

    Csunya húzás...
  • Bat
    #5187
    Én azért a SW-t nem értem.
    Az elég jónak tűnt számomra, de mér nem lett akkor? :(
    Az RtR egy idő után tényleg uncsi volt.
  • BurnBaby
    #5186
    majdnem értelek :) itt nem _kell_ a csapattal menetelned, de igen célszerű, mert pl egy bázist be tud foglalni egy ember is, csak sok idő, és az alatt jó eséllyel megjelenik 978236592 ellen :) ha azonban 2en vagytok pont fele idő, ha hárman harmada, stb. tehát érdemes együttműködni, de aki rambo akar lenni megteheti azt is. mindenki eldöntheti hogyan kényelmes neki a játék. :)
  • KranaZoli #5185
    Szerintem bennem van a hiba.
    Én az olyan csapatjátékokat szeretem, ahol nem egyedül kell menetelni hanem csapattal, de a csapat tagjait nem kell noszogatni, nem kell tervezgetni, ...
    Tudom ez az 1xerűbb, de hozzám ez áll közelebb. Ilyenből meg nem sok van :(
    Vagy sima FPS, vagy TPS :(

    A Rainbow Six is tetszene, ha nem kellene tervezgetni és ehhez hasonló dolgok. A BF:Vietnam-ra is azért mozdultam rá, mert végre nem 2. világháborús gamma.

    Amiket írtatok azokon igencsak el kell gondolkoznom még...

    Természetesen köszönöm az infókat!
  • Pink Tiger
    #5184
    überfaszacsúcsállattalpaspowafélhomálymérőskempingrulzbojlerkúloskirálysááááááááááááááááááááááááág!!!

    és egy kis ízelítő:

    "cumm tóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóój!"

    "tojszen lóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóój!"

    "dzí ááááááj ju vill dáááááááj"




    próbáld ki, megéri
  • BurnBaby
    #5183
    rendben. ez esetben nem akarok játszani :) flémeljünk most akkor engem, mert bár bírná a gépem mégsem bfvzek! :)) pedig milyen jó bc-s lehetne belőlem...
  • Mr Manson
    #5182
    Véleményem:

    Hangulat jó, grafika felturbózott 1942 és enyhén eröltetett!

    Kicsit más mint a sima BF, ez kicsit már csihi puhi adj neki de hát ez volt Vietnamba... taktikailag 1942 viszi a primet!

    Magyarosítás meg mi a francnak? Fölösleges és csak a PB beléd köt!

    MultiPlay (DE NEM MAGYARORSZÁGON, ITT CSAK CAMP :D ), single play ocsmány!

    Összegezve: Hangulatos de kicsit eröltett játék. De hát tuttok hogy csak amolyan warmup BF2-ig mert 1942 kieg. már nem kell. (SW se ment már nagyon) Ez sajnos ráteszi a bélyegét a BFVre!
    Nekem összes BF eredeti még a kiegészítők is. Ezért megvettem ezt is. Most már azért elgondolkoznék, bár szép a doboza :D

    Szóval 1 misét megér ...
  • Yan
    #5181
    na látod, én még egy ösrégi gef2 mx-el nyomom.
    ez olyan, hogy kijönn belöle a kiskinai, és ecsettel megrajzolja a grafikát.
    aki jáccani akar, az nem érrá gyönyörködni.
  • BurnBaby
    #5180
    el. csak full lebutított grafikával, nem szép és szaggat. kell a francnak :))

    bercy jah, feltévedtem hébe-hóba :) ha már megvan a játék azért csak kipróbáltam. most meg egy német kisbarátom használja a cd kulcsomat. nem is hiányzik h állandóan a basecamppel idegesítsem magam :)
  • Bercy #5179
    jatszottal te, en lattalak mar publicon.
    igaz csak regebben meg a kezdeti idoszakban
    enis 1.6 p4 el tolom, ati9600 es 768MB rammal(eleinet csak 256MB volt)
  • Mossberg
    #5178
    Ha a háttérből kiveszed a cuccokat akkor ezen 1024-ben is elfut
  • BurnBaby
    #5177
    1.5G p4 :) 20 playertől szaggatok mint a nyavaja :)
  • Vlala #5176
    Köszönöm!
    Végre valaki, aki meg akar venni valamit, és nem leszedni, krekkelni, kiírni...
    Ha játszottál a sima BF-fel, akkor már ismered a játékot, a fegyverek és a járművek változtak. A funkcióbillentyűk megmaradtak (bár itt már érdemes is használni, a botok nem olyan botfülűek)
    1. a z egyjátékos módja FPS, de a taktikai fajtából, nem a Hack 'n' Slash (doom) kategória;
    2. Hangulatra szerintem sokkal jobb az alap BF-nél, a lényege ugyanaz, de a dzsungel és a napalm :-) sokat dob a közérzeten, grafika nem a legmodernebb, de élvezhető (főleg a víz);
    3.passz...
    4. Olyan BF-es. Singleben botokkal botok ellen is játszható (vajon miért hagyták ki belőle a kampányt?) multiban szerintem kihagyhatatLAN;
    5. Ja, olyan nem is volt. :-)
  • Yan
    #5175
    mér nem megy? ha jol tom erösebb géped van, mint nekem.
  • Yan
    #5174
    Beszéljük arról KZ hanyadikon pukizott :)))