22902
Battlefield Vietnam
  • vsly
    #5263
    Igenis Fönök.Bocsánat,ha valakit megsértettem
  • Octopus
    #5262
    Kitakarítva a sértő megjegyzésü hozzászólások.
    Legyetek kedvessek és mellőzzétek a sértő szavakat.
    Nem ártana, ha ezt a vitát is lezárnátok végre több nap után.
  • BurnBaby
    #5261
    kezd mókás lenni a topik...
  • skorpio7
    #5259
    Szerintem újonc a fiú a fórumozásban és a játékban is... nézzük el neki.
  • BurnBaby
    #5258
    vajon minek teszed fel ugyanazt a kérdést különböző topikokban, ha már 2 órája kaptál választ máshol...?
  • peter31
    #5257
    parachute szót keresd!
  • Realtibi
    #5256
    de utána
  • Realtibi
    #5255
    tudom settings
  • Realtibi
    #5254
    hol lehet beállitani az ejtöernyőzést
  • peter31
    #5253
    All

    Tényleg egy meddő vita az egész. Ha campelnek és nincs több zászló kilépek és keresek egy másik szervert, Ha látom hogy foglalni akarja az utsó zászlót az más.

    tisztelettel
    p
  • Yan
    #5252
    Ki az a Amon, és a MOHAA, és ki ez a buba???
    nálam egy "akick-aban-badname" kombó jár az ilyen emberkéknek.
    fejezzétek már abba! :)
  • vsly
    #5247
    Nem várOOOOOOOOOOOOOOKKKKKKKKKKKKK!!!!!!!!!!!!!!!!
    Már elvonási tüneteim vannak
  • BurnBaby
    #5246
    mert áll ,) remélem estére áthidaljuk a problémát, addig türelmet kérek :)
  • vsly
    #5245
    BB,ha már itt vagy!Miért nem megy a www.battlefield.hu?
  • BurnBaby
    #5244
    játék jah. ahol a kemperek a saját játékszabályaik szerint játszanak akkor is, ha ezzel másik 30+ pléjer élményét teszik tönkre. és ez az, amit sokan rosszul viselnek.
  • vsly
    #5242
    Elküldeni valakit a p***ba meg aztán pláne intelligens dolog
  • vsly
    #5241
    "De erre ugrok.--->> mire is?! "Itt az anyázásra gondoltam.
    "csak az fáj neked, hogy valaki a szemedbe meri mondani a fájó igazságot."-->milyen igazságot??????Engem csak az bánt,ha valaki önzö,gusztustalan módon játsza a játékot,és ha igazságtalanul vádol meg.Az anyázásról meg annyit,hogy ez egy játék,és ennél fogva meg nem értem,hogy mi olyat lehet benne csinálni,hogy a másik annyát kelljen érte szidni!Ennyit az inteligenciáról
  • polak
    #5240
    "Kempelni meg szoktam, de nem szeretek."
    ezt kőbe kéne vésetni:)))) hivd az ácsokat, szakad a plafon:)
    hozzád jobban illik az "életemet 1 kempért" jelmondat:)
    a másik hogy szemébe mondják az igazságot?:) a "kurva anyád" megnyilvánulás honnan tudod hogy igazat takar? a kempet meg majd definiáljuk és szépen büntetjük kikc->bann->shut down
  • polak
    #5239
    én ismerem Sly-t és ő egy 2méteres sumobirkozo:) most tér át a Muay Thay-ra:) nincs nála nagyobb:) a a gigászi Herkules:)
    de viccen kivűl ha téged anyáznak te puszit adsz érte?:)) necsináld, még csak csunyán se nézel?:)
  • vsly
    #5235
    Megnyomod a ki/be szállás gombját,majd ahol nyitni akarod az ernyöt,ott a 9est(alaphelyzetben)
  • Bat
    #5234
    Najó, mégis segítek: kigrasz, aztán megnyomod a ejtőernyőbillentyűt amire bindelted
  • Bat
    #5233
    Gyorsan
  • Realtibi
    #5232
    hogyan lehet ejtőernyővel kiugrani a heliből
  • Bat
    #5231
    Én azért szívesen lennék még gyerek
  • vsly
    #5230
    A sérelmek megvitatására azért van szükség,hogy élvezetesebbé tegyük a játékot!Ha meg valaki a való életben leanyáz,akkor azt egy balegyenes-jobb csapott kombóval lerendezem.De itt a sok gyáva kis nyomi kihasználja a Net adta távolságot;így maradnak a fórumok.
  • Mossberg
    #5229
    Csak ezért nem kellet volna egy új reget csinálnod...
  • Yan
    #5228
    ki az a Amon?
  • BurnBaby
    #5226
    hogy hiányoztál ezzel a roppant építő jellegű hozzászólással...
    :)
  • MOHAA POWWA
    #5225
    Hát helló! (általánosságban beszélek)

    Bopcsássátok meg hogy megkésve szólok a témához, de nyaralni voltam és csak most értem haza.

    Na halljátok, ez szégyen ami a magyar BFV társadalomban folyik! Mindenki sír-rí hogy leanyázták! Mik vagytok ti? Csupa puhapöcsű nebáncsvirágok? Hát szégyen! Mintha csak kis 8 éves suhancok alkotnák a magyar BFV-t! Egyik ezért sír, a másik azért, a harmadik a kempért, a negyedik meg az anyázásért! "ANYAAAAA! VALAKI AZT MONDTA NEKEM HOGY BASSZAM MEG! DE NEM BAJ, MAJD CSINÁLOK RÓLA EGY OLDALT ÉS MEGMUTATOM MINDENKINEK!" -> Ettől jobb lesz? Megnyugszik a lelkiismereted? (ism: általánosság) AMONNAK TELJES MÉRTÉKBEN IGAZA VAN!!! Mi az Isten f***ért kel egyfolytában mindenért sirni meg baszogatni a másikat fórumokon? Hivd ki warra, nyomd le és akkor majd lesz mire verned az igazadat!
    A másik: kemp! Öcsém! Ez egy ilyen játék! Része a kemp! Ugyanugy mint a MOHAA-nak! Vagy megszoksz, vagy megszöksz! Ha nem tetszik el lehet menni DIABLO-zni, vagy StarCraftozni! Ott nincs kemp! ILYEN EGYSZERŰ!
    A harmadik dolog: lecsiterezed! oké! tiszta sor! de miért is? jobb nálad? nem lehet hogy szimplán ennyi van a dolog mögött? ha meg biztos vagy benne akkor bizonyítsd be! Amonnak itt is igaza van!Azt te nem tudod meg milyen igazából az a személy akit épp baszogatsz hogy azonnal kérjen tőled bocsánatot az anyázásért! MOHAA-ban nincs ilyen hogy screenshot aztán saját fw-s vagy uw-s oldalt nyitok neki. MOHAA-ban az anyázások után nagy haverságok kezdődhetnek. Én is ugy haverkodtam össze egy gyerekkel, hogy szidott, én nem igazán vettem fel a dolgot, aztán meg jött az üzenet: "na peace oszt nyomjuk! add meg az MSN-ed, my friend! :)"
    SZAL NEM SIRNI KELL, MEG BASZOGATNI A MÁSIKAT FÓRUMON, NEM KIS PUHAPÖCSÖK VAGYTOK TI, NÁDSZÁL IDEGZETTEL, HANEM (GONDOLOM) FELNŐTTEBB EMBEREK, AKIK NEM HALNAK BELE HA LEANYÁZZÁK!

    Amonban egy értelmes felfogású embert ismertem meg igy! Neki igaza van ezen téren! Hallgassatok rá ha van egy csöpp eszetek!

    Szal tényleg boccs a késői üzenetért, láttam hogy téma lezárva dehát nem volt nem a tengerparton amihez hozzá is fértem volna! :)

    Na bye!
  • KranaZoli #5224
    Már megvolt és jó is volt , csak kihagytam a felsorolásomból
  • Mr Manson
    #5223
    Ez velem akkor fordult elő, ha szar volt a crack és nem volt bent az eredeti CDm se!
  • skorpio7
    #5222
    Nos ugye először patch-eled (1.02) és csak utánna crackeled... vagy fekete képernyőt kapsz indulás után és visszadob desktop-ra?
  • Buba007
    #5221
    Lejjebb--->> #5196
  • P Szabi
    #5220
    Hi! Nemtudtok olyanban segíteni,hogy +crack-elem a Batlefield Vietnamot és miért nem indul?????
  • polak
    #5219
    cserélj cd kulcsot! hátrébb leirták ezáltal megtalálod a keychanger fellelhetőségét
  • Wing Rockling
    #5218
    Nekem minden szervernél "cd-key already in use"-t ír.
  • skorpio7
    #5217
    Törttel. Vmi nem stimmelhet nálad, ha valóban invalid a cd-key-ed. Szerintem sürgősen változtasd meg és próbáld újra.
  • Cobra.
    #5216
    A magyarok crackesek, valamit elrontottál a crackelésnél.
  • Tarhonya
    #5215
    Köszi
    Patcheltem + crackeltem de nem akar beengedni egyik magyar szerverre sem mert invalid a cd-key-em. A magyar servereken is csak eredetivel lehet nyomni? Help! :(
  • Mossberg
    #5214
    1. jövőre :(
    2. 7th Cavalry Regiment