22902
Battlefield Vietnam
  • Bat
    #5303
    Lehet a hozzásszólásaid visszafelé olvasva pont káromkodások voltak :p
  • Bercy #5302
    beirod chat-be. ha nincs loszered akkor ugyis van idod beirni
  • kz
    #5301
    nem vagy te olyan gyakran másodpilóta, mint amilyen gyakran üvöltessssz :)

    Egyébként a legtutibb jelzés, ha kiugorva a heliből késsel belekarcolod az üzenetet a pilóta ablakába, majd gyorsan visszaszálsz. Ne felejts el tükörírást használni. Profik esetleg vietnámiul is írhatják az üzit!
  • kz
    #5300
    Akkor ezek szerint nem a tartalmával volt baj.
    Legközelebb majd hanyagolom a "Válasz" gombot.
  • Yan
    #5299
    Üvöltök TS-n :))
  • BurnBaby
    #5298
    olyan akarok lenni mint te. mester, taníts! :)
  • Mossberg
    #5297
    Hehe nekem az ÖSSZES hozzászólásom érintetlen maradt mert nekem MINDEN beszólásom bölcs és építő jellegű
  • Mossberg
    #5296
    Hogyan lehet jelezni a cobra/huey pilótának hogy a gunner ammoja elfogyott? Van rá rádióparancs, vagy valamilyen bevett módszer?
  • Octopus
    #5295
    Amúgy nem mintha sok értelme lenne annak amiről 3 napja írtok :) (tisztelet a kivételnek)
  • Octopus
    #5294
    Azért szóltam.
    De elnézést azoktól akiknek a hozzászólását töröltem és nem volt sértő, de azért lett törölve, mert válasz volt egy törölt hozzászólásra.
    Most hogy néz ki, hogy ott egy válasz valamire ami már nincs ott és így elvesztette az értelmét.
  • kz
    #5293
    hát nyilván, pont erre lennék kíváncsi, de jó... ha flém, hát legyen flém ;-)
  • BurnBaby
    #5292
    feltételezem ő máshogy ítélte meg mint te :) persze most lehet egy kis flém ezen is ,)
  • kz
    #5291
    Számomra ez is azt jeleenti, hogy nem írhattam (akaratomon kívül sem) durva és sértő dolgokat, mert akkor legalább a hiány feltűnt volna.
  • kz
    #5290
    Konkrétan erre gondolsz?
    "Kitakarítva a sértő megjegyzésü hozzászólások.
    Legyetek kedvessek és mellőzzétek a sértő szavakat.
    Nem ártana, ha ezt a vitát is lezárnátok végre több nap után." #5262
    Mert ezt én is láttam (erre válaszoltam), csak azt nem értem mi köze ennek az én hozzászólásaimhoz. Illetve konkrétan úgy érzem az én kimoderált hozzászólásaim nem voltak sértőek, és a vitához (én a kempesre gondolok) hozzá sem szóltam. Persze valami még sem stimelhetett az írományaimban, mert ki lettek törölve. Hát ennek a miértjéről szerettem volna többet megtudni.
  • polak
    #5289
    jaja jelezte, csak én nem találtam hogy mi tünt el
  • polak
    #5288
    ezzel nem lesz gond, tudom hogy 1 gépről vagytok, bannt pedig nem osztogatok ész nélkűl:) csak annyit kérek tőle hogy ne kötekedni hanem játszani jöjjön fel, a többit meg bizza ránk!
  • BurnBaby
    #5287
    én úgy láttam nyilvánosan jelezte mindenkinek.
  • kz
    #5286
    Eltüntek a hozzászólásaim.
    Legalább egy privit megérdemeltem volna, hogy legközelebb ne kövessem el ugyanezt a hibát, ugyanis én most is meg vagyok róla győződve, hogy jó fiú voltam.
    De a hozzászólásokat törölték. Ezek után azt gondolom tévedésből!
  • Damned One
    #5285
    Nah mielött az öcsi /sniper/ kap a muhaha-n 1 ip bant azért elötte szóljatok mert az az én gépem is és akkor én sem tudok felmenni. Majd én helyeteszem elötte.
    THX!
  • Yan
    #5284
    naa, eridj aludni! :))

    Zsolt: ez tényleg gáz
  • CB SNIPER #5283
    részvétempedig kiváncsi letten volna az eredményekre
  • Zs0lt1
    #5282
    Semmi, nem volt war.
    A nyugat-európai faszkalapok:
    - Tegnap szólt a klánvezérük, hogy bocsi, de az ő mapjukra nem tudtak felkészülni. Mondtam jó, legyen csak a mi mapunk.
    - 10 azaz TIZ perccel a war előtt szóltak, hogy nem lesz szerveradmin aki restartolgatja a mapokat, lesz egy restart aztán a többi meg megy úgy ahogy. Erre is azt mondtam jó.
    Felmentünk a szerverre, egy csomó embert kivágott közben kb olyan szinten, mint múltkor a CB-sekkel. Van vagy 6 szerverük és nem igez, hogy a legszarabbon akarták lenyomni a wart.
    A konzekvenciákat levontuk, a hibáinkból tanultunk. Ennyi
  • Yan
    #5281
    Mi az állás?
  • Zs0lt1
    #5280
    Az USA klánban volt régen...
  • CB SNIPER #5279
    Polak csak egyszer szoltam sly-nak és nem csesztettlek benneteket egész végig
    de inkább hagyjuk mertebböl semmi jó nem fog kisülni

    goodspeedet csak 1x-2x szoktam látni játszani
  • polak
    #5278
    valaki esetleg tudja hogy ki az a GoodSpeed?
  • polak
    #5277
    nem szegtél meg szabályt csak folyamatossan minket csesztettél! ha a másik stilust szereted akkor miért probáltál velünk játszani? lehet mikor rálestél pont nem de Gyík foglalásai miatt folyamatossan villogott illetve volt hogy percekig ugy volt! nem sértesz meg, nem vitázok csak ha már feljöttök játszani akkor ne azért hogy az admint cseszegessétek vagy hogy a szabályt megfurjátok! ha nem foglalkoztál volna annyira a kötekedéssel lehet feltünt volna 1-2 dolog! amugy pedig TSen komunikálok a csapattársaimmal szoval átlagban tudom hol vannak még ha ellenfelek is! max nem megyek oda lelőni csak ha szembe fut velem! csak hogy ezt se lehessen megkérdőjelezni...
  • CB SNIPER #5276
    1.Ha jól emléxem(pont ezt irtam)hogy nem volt ott az a "nagydarab piros felkiáltójel"
    2. Én ugyérzem nem szegtem meg semmi szabályt amig a azon a szerveren játszottam
    3.bocs ha megsértettelek én ebböl tényleg nem szeretnék vitát
  • polak
    #5275
    én a csapattársaimra is rászolok ha kell és a szabályokat betartom én is ők is! de az ahogy sniper is cselekedett nem teljessen tiszta! te játszani jöttél vagy kötekedni? minden szabály hiányos mert teljessen pontos nem lehet! te meg ott ahol éred ott kötsz bele! amig irkáltál azt nem vetted észre hogy a bázis ami mellett áltál nagydarab piros felkiáltó jellel volt ellátva ami ha jol emlékszem azt jelzi hogy meg van támadva!elösszőr is nem kötekedni kell hanem a szabályt a legtisztességesebben betartani és játszani! ma estére igy is kénytelen kelletlen embereket bannolni az ember! név,key,ip és még ez se elég mert mindent megváltoztat! az ilyen emberek dugják a fejüket a seggükbe, nélküle iszonyat jot játszottam a szerveren és ugy tünt mindenki más is! akik ott voltak annak thx a jo gémért!
  • Bercy #5274
    sajnos nehez betartatni a szabalyokat a playerekkel.
    ram is mondtak mar h kempelek mikor a csapatszallito huey val vittem az embereket az ellen zaszlojahoz azt ott addig koroztem amig ki nem ugrottak.
  • Zs0lt1
    #5273
    Még nem vesztettünk, most megy a war, csak el kellett jönöm dolgozni:( azért írtam
  • CB SNIPER #5272
    na jó hattorit felmentem a büncselekménye alol mostantol szabad ember
  • Repülő Gyík
    #5271
    Hali!
    Csak tisztázom, hogy én voltam a Báz épületébe, és 1 perc pár másodperc volt vissza, amikor 3 US-t szedtem le, mert benéztek az épületbe.
    A másodiknál csak 1 US-t kaptam el:(
    Akkor nem tudom, hogy kit fedeztek!!!
    Talán én lehettem, de ezt már bent tisztáztuk szerintem, és a többi játékos el is fogadta, mert igaz volt. Főleg, akoket leszedtem, mert benéztek:)
    Csak ennyit akartam!
    Köszöntem a lehetőséget!!!

    GYÍK
  • CB SNIPER #5270
    Egyébként grat még ha vesztettetek is a részvétel a fontos ;)
  • CB SNIPER #5269
    Hy
    Elöször is nem akarok vitát..
    Az új szerverrel kapcsolatos nos éppen a siege os khea shan(nemtom hogy irják :) map ment!
    Elször is sly ellopta a cobrát és segitett a másiknak hogy ellopja a hueyt!(1. sz. megsértése)
    Utánna vk eléggé kéromkodott!(3. sz. megsértése)
    És ismét kettö(söt már foglaltuk a következöt) pontunk volt és kempeltek a mi8-al huey-val-stb.(1. sz.megsértése)
    És még vm ez megint "butaság" ez a szabály hattori is kempelt egy kicsit és aztmondta hogy fedezte a foglalást amit a térképen sem láttam mert nem is jelzett(1. sz. megsértése)

    Elöször is bocs ha vk-t megsértettem de ez sajnos igaz
  • Zs0lt1
    #5268
    Nnah után enter kimaradt bocsi :)
  • Zs0lt1
    #5267
    Nnah {SAS}(amgol) vs .:uHs:. barátságos war 18 perce megy.
    Az eredményt majd írjuk.
  • Nauron
    #5266
    sziasztok
    de akkor te/ti is tartsátok be ezeket...mert egy tagunk ma játszott ott és nem azt tapasztalta,hogy ti is betartanátok ezeket!!
  • vsly
    #5265
    A pontos szabályzat készülöben van!
    Addig is elöjáróban:
    1.,:TILOS helikopterrel ellenséges repteret(kivétel azok a pályák,ahol több ilyen is van) támadni,ameddig van elfoglalható zászló azon kívül!(Kivétel:Foglalás támogatása!)Még lopás elösegítésére is TILOS!!!!)
    2.,:TILOS a DTK(csapattárs szándékos megölése,vagy megsebzése)!!!!
    3.,:TILOS az obszcén szavak használata!
    4.,:TILOS csapattárs jármüvét elvinni,miközben ö kiszállt javítani azt!

    Büntetés:Figyelmeztetés-->kick-->bann

    Reméljük,hogy ezen szabályok bevezetésével a kellemes,és jó hangvételü játékot segítjük.
    Na jó szórakozást!Találkozunk a dzsungelben
  • vsly
    #5264
    Meg is van a szerverünkA muhaha&7th-t keressétek,ha a kellemes gamet kedvelitek,és nem vagytok mazohisták