22902
Battlefield Vietnam
  • Serpa
    #5343
    ja igen ...

    by 576.hu
  • Serpa
    #5342
    "Battlefield Vietnam - hivatalos WW2 mod !

    Két szeretetcsomag is készülődik a EA-bunkerben a Battlefield Vietnam tulajdonosok számára. Az első a régóta várt 1.1-es patch (ez a tesztelés utolsó fázisában jár, hamarosan kézhez kapjuk), a másik pedig egy NAGYON kellemes meglepetés: hivatalos, a DICE Canada által összedobott WW2 modifikáció. A mod három klasszikus pályát (Wake Island, Invasion of the Philippines és Iwo Jima) tartalmaz - a BF:V technológiájával újraépítve (és a játékmenetbeli újítások is belekerülnek, természetesen). Ha ez nem lenne elég, a mod új fegyvert ad a korábbi arzenálhoz - a mindkét oldalon használható lángszóró előnyeit gondolom nem kell ecsetelnem... A modifikáció gyakorlatilag készen van, jelenleg az EA-nál tesztelik keményen - megjelenése a "közeljövőben" (idézet az EA közleményéből) várható."
  • uHs Gerzson
    #5341
    LOL
  • polak
    #5340
    ez jo:)
  • Mossberg
    #5339
    A PB-ről meg általában a csíterezésről jutott eszembe klikk
  • BurnBaby
    #5338
    uninstallálj mindent (akkor törli a játékot + pb-t, ha kiveszed a pipákat az uninstall ablaknál - ha nem, akkor csak úgy csinál). ezek után újra kell h tudd telepíteni.
  • Buba007
    #5337
    Akkor szedd ki manuálisan a fájlokat! Keress rájuk és töröld őket ki!
  • Robogo
    #5336
    Csak nem lehet újra felrakni sehogy mert ezt írja ki:
    PunkBuster for Battlefield Vietnam
    An installation support file could not be installed
    A rendszer nem találja a megadott fájlt.
  • Buba007
    #5335
    Próbáld meg újra felrakni a PB-t!-->> törlés aztán reinstall
  • Robogo
    #5334
    Az van kiírva a pb mellé hogy instaled,közben nincs is felinstalálva.Ha fel akarom instalálni a pb akkor nem engedi.A cracket is felraktam mert el is indult a játék csak az a bajom hogy A PB NEM LEHET FELINSTALÁLNI ÉS A JÁTÉKBAN NAM ENGEDI MEG HOGY ENABLÉRA TEGYEM A PB-T.
  • polak
    #5333
    lehet kimaradt a format c: :))
  • Nauron
    #5332
    a cracket is felraktad?
  • Új fiú
    #5331
    A pb-t is fel kell installálni.Azt nem felejtetted el?
  • Robogo
    #5330
    Na addig eljutottam hogy felinstaláltam a game-t,feltettem a két patch-et,beléptem a játékba,de utána nem tudtam enabléra kapcsolni a punkbustert mert ezt írja ki:A RENDSZER NEM TALÁLJA A MEGADOTT FÁJLT!Mi lehet a gond?
    HELP!!!!!!!!!!!
  • Robogo
    #5329
    Hát nem fut ez a ki.....ot game,nem tudom újból telepiteni.
    Ha elinditom a game-t akkor nem jön be semmi,és ha újból akarom instalálni akkor nem engedi!Ezt írja ki:A RENDSZER NEM TALÁLJA A MEGADOTT FÁJLT. HELP!!!!!!!!!!!
  • Robogo
    #5328
    De mindig vannak fent esténként most is például 20-an vannak fent!
  • Robogo
    #5327
    Most már futnak a game-k különben jó ötlet volt!LOL!
  • robaggg
    #5326
    Esténként télleg nincs fent senki vagy csak én nem talállak titeket? :)

    Már második este h 11 után semelyik szerveren senki. Vagy nálam van a hiba? :D
  • Cobra.
    #5325
    Akor format C:
  • Robogo
    #5324
    Nem csak a Battlefield Vietnam-mal van a baj hanem semelyik game sem fut mindegyiknél ugyanaz a hibaüzenet jönn ki!!!!!!
  • Robogo
    #5323
    A fene újból kell instalálnom az egész gamet!Nem müxik rendesen!
  • BurnBaby
    #5322
    júli 8. tegnap már nem ment, ugye, h új backup legyen... ez van :(
  • vsly
    #5321
    Hüü,jó régi mentésböl sikrült visszarakni
    De az a lényeg,hogy müködik
  • BurnBaby
    #5320
    újra él a bf.hu, további értesítésig a www.battlefield-vietnam.hu címen éritek el :)
  • polak
    #5319
    Intimrush, Kodek, nemtom mennyire figyelitek ezt a forumot de szeretnék szolni hogy a klántársatok GSProf kiharcolta magának a <<7th>> ellenszenvét! szoljatok neki ha megkérhetlek titeket erre hogy fogja vissza magát mert kezd uncsi lenni!
  • Pink Tiger
    #5318
    elég állat, de nagyon kiváncsi leszek milyen gép kell majd hozzá hogy élvezhtő grafika mellett tökéletesen fusson

    már a video is elég laggos:)
  • BurnBaby
    #5317
    ez csak a te olvasatod :)
  • Sunz
    #5316
    Öööö, jó értem, ha halott marad a Bf.hu, akkor halott lesz Sipi is? :))) Vagy ezt már csak én akarom belemegyarázni? :D
  • BurnBaby
    #5315
    drága feleim. bfhu kicsit pihen - elfeküdt a vas, és még nem rugták újra. elvileg ma ez megtörténik - ha nem, akkor nagy a baj, úgyhogy foglaljátok imáitokba a bátyám és a bf.hu nevét is :)
  • uHs Gerzson
    #5314
    Már én is
  • vsly
    #5313
    Arra már kezdek immunis lenni
  • uHs Gerzson
    #5312
    Gerzson: Doktor BB ujjabb páciens.
    BB: Mi a baja?
    Gerzson: Bf.hu elvonási tünetei vannak.
    BB: Rakja a többi 600 közé és adjon neki 40 milligram BF és BFV nyugtatot.
  • vsly
    #5311
    KÉREK Bf.hu-t!KÉREK Bf.hu-t!

    Kéhhéhéhhéreeehehehhheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeek
  • uHs Gerzson
    #5310
    Ide is leirom hogy érdemes azokat a filmeket megnézni amit Norbee belinkelt mert lesz benne egykét igéretes dolog.
  • AMD Norbee
    #5309
    ja bocs nem ide ment
  • AMD Norbee
    #5308
    Van egy uj movie !!
    Elég jo!

    Link
  • Mossberg
    #5307
    Sajnálom ifjú Padawan, menthetetlen épelméjűséged ezt lehetetlenné teszi

    Más.
    bf.hu mikortól lesz megint?
  • vsly
    #5306
    Szia Sniper.Sajnos nincs igazad,velem kapcsolatban.Igen,elloptuk a cobrát,söt,csak én repültem vele a 2.perctöl.De ez nem tilos!Kampeléssel elösegíteni a lopást,az TILOS!A szerveren elöször is ebbe kötöttél bele,aztán miután fel lettél világosítva,máson kezdtél vitázni.Kicsit olyan szaga volt a dolognak,mint amikor a rendör már mindenbe bele akar kötni,csak hogy meglegyen a lelki nyugalma,hogy elmondhassa a végén,hogy:"Tudtam én,hogy nem stimmel valami!"
    Igen,sajnos volt tiltott kamp is,de nem tudtunk rájönni,hogy ki volt a MI8ban,meg a hueyban,amikor volt egyébb zászló is.Meg káromkodás is volt,de ö figyelmeztetve lett,utána abbahagyta.
    Sajnos nem lehet egycsapásra rendet tenni,mert az admin is csak ember,és ö is részt vesz a játékban.Kell egy kis idö,míg letisztul a játék.De azon fáradozunk,hogy sikerüljön.Segítsetek ti is,hogy így legyen!És szóljatok,ha valaki vét a szabályok ellen,hogy rendet tudjunk tenni.
    Manowar/Damned One:Öcsi nem fog bannt kapni,nem csinált semmi szabályellenes tevékenységet.Meg kétlem,hogy valaha is kapni fog.Ismerem már annyira,és tudjom,elég értelmes ahhoz,hogy felfogja,hogy mit lehet és mit nem!De ha véletlenül belebotlik egy tiltott kampbe,akkor egy figyelmeztetés-->kickböl érteni fog.
  • kz
    #5305
    vietnámiul?
  • Mossberg
    #5304
    Aha, asszem ezt hívják ésszerű megoldásnak, vajon miért nem jutott eszembe...