22902
Battlefield Vietnam
  • Buba007
    #5383
    Ron csinálta rólam! Nem tudom, neki biztos gyengébb gépe van! De viszont miért van az, hogy Paint berakom és JPEG-be mentem és béna, zajos lesz a kép?
  • polak
    #5382
    nekem még most se megy... bár én leszálni se tudok a repcsivel...
  • Mr Manson
    #5381
    Hát ez meg milyen felbontás? :D
  • tmate6
    #5380
    ja
  • tmate6
    #5379
    Kicsit ellinkelted IGY
  • Buba007
    #5378
    Vazz már! Landolásom
  • Buba007
    #5377
    http://iaro.srv.hu/kep/buba.jpg[/img]]Landolásom
  • Buba007
    #5376
    Tudom nem nagy cucc, de nekem most sikerült előszőr! http://iaro.srv.hu/kep/buba.jpg[/img]]Landolásom Thanks for the image, Ron!
  • tmate6
    #5375
    srry
  • Bercy #5374
    ne flamelj
  • tmate6
    #5373
    Na ezért mondtam hogy sokkal jobb a JO 1CD és mindenben jobb na haggyuk
  • tmate6
    #5372
    gecc ez 3CD-s?
  • tmate6
    #5371
    ok kösz már szedem is
  • antijedi
    #5370
    tudsz, egyesek cask baromkodnak... :)
  • tmate6
    #5369
    na akkor most mivan tok vagy nem mert megoszlanak a vélemények
  • Dtomka
    #5368
    Skorpio7!Nem kéne idiotáznod,és másokat megszolnod!"Szerintem kb. a fele lehet... mármint az életkora."Én nem ismerlek és te sem ismersz,ne sértegess mert én sem tettem köszönöm ha megértettél!

    tmate6-nem kell eredeti game lehet crackelni,de h a neten tudj jáccani ezek kellenek: 1.01 patch & 1.01 crack
    1.02 patch& 1.02 crack és akkor müxik:)!bye
  • CB SNIPER #5367
    Jah...
    én is már ugy játszanék vele
  • skorpio7
    #5366
    Sajna mi is crack-re várunk.
  • tmate6
    #5365
    Hi all ezt csak eredetivel lehet multizni vagy van már vmi crack vagy vmi?
  • skorpio7
    #5364
    Szerintem kb. a fele lehet... mármint az életkora.
  • skorpio7
    #5363
    Hiába no, ilyen a mai BFV-os scene egy része. Nagyon LOL.
  • polak
    #5362
    :)
  • Pink Tiger
    #5361
    "Anyázni meg nem anyáztam,hanem azt mondtamŰ:nyaljátok ki anyátokat ti faszverök!"
    "hA VALAKI NEKEM VISZONT MÉG 1X ANYÁZIK ISTENEMRE ESKÜSZÖM MEGKERESEM ÉS ELÁSOM A KERTJÉBE(ÉLVE)!kOROMROL MEG ANNYIT H 23 VAGYOK"

    ez azért nagyon lol, gratulálok
  • Sunz
    #5360
    Asszem le fogok szokni az SG vietnam Topic-járól. Bár én is megtettem egyszer, de itt tényleg csak a panaszkodás megy.

    Bye ALL!
    az uHs topicjaiban megtaláltok ha hiányoznék
  • Mossberg
    #5359
  • Dtomka
    #5358
    Hi All!Ron vagyok!A történtekröl:----

    Amikor bementem a szerverre nem voltunk olyan sokan,azért gondoltam gyakorlok az mi-8al,aki m arra gondol h singleban kéne az akkor ne is olvassa tovább,mert a gép IA-ja(gyengébbeknek-mesterséges inteligencia!!!!) nem ér fel az emberi inteligenciával!Amugy mindenkinek lehet szar napja,ja és szar az egerem is!A kötekedést NEM ÉN KEZDTEM!!!!!!!!!!Ott volt 1 The man nevü egyén (aki azt hitte h ö a nagy ember,)aki engem Le TK-zott!!!!Kérdeztem h mér ölt meg?Erre ö nem ölt meg senkit hanem csak magát!Érdekes akkor én mért haltam meg ?Erre kértem h sorryz6na,elkezdett magyarázni,és én le löttem mint a szart!Nagyon felment a punpám amikor Bandee is belemagyarázott a vitánkba!Anyázni meg nem anyáztam,hanem azt mondtamŰ:nyaljátok ki anyátokat ti faszverök!Bandee ne tulozgass meg hazudozál mert ha 1x összefutunk akkor bajban lehetsz!hA VALAKI NEKEM VISZONT MÉG 1X ANYÁZIK ISTENEMRE ESKÜSZÖM MEGKERESEM ÉS ELÁSOM A KERTJÉBE(ÉLVE)!kOROMROL MEG ANNYIT H 23 VAGYOK!SORRY AKINEK BELELÉPTEM A GYENGE LELKÉBE DE NE ITT SIRJATOK, NEM VAGYTOK LÁNYOK, EZ A HARCTÉR ÉS NEM AZ OVODA!ÉN IS SIRTAM MIKOR MEGÖLTEK,DE A SAJÁT CSAPATTÁRSAMTOL EZT NEM VÁROM/VÁRTAM EL!MINDENKINEK REMÉLEM E PÁR SOR ELOLVASÁSA UTÁN MEGNYUGTATOM AZT A 3 EMBERT AKI EZT AZ EGÉSZET KIPROVKÁLTA!JO GAMEZÁST!nA CSÁ OL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Yan
    #5357
    lusta voltam adminolni ;)
    igy inkább elfutottam :)))
    amugy ha Ron volt, Öt nem igy ismertem meg.
  • polak
    #5356
    értem, őt ismerem szal dumálok vele!
  • Orgi
    #5355
    MT:Ron vagy mi volt a nickje. De az elején csak annyit akart mondani, hogy ki akarja hívni a Hueyt helipárbajra és ő nem fog másra lőni, csak az ami helire. De aztán leTKzták és eléggé elfajult a dolog...
  • polak
    #5354
    ki is volt az?
    nem kell izgulni, muhaha-7th szerveren odafigyelünk majd rá ha megmondod a nevét
  • Mr Manson
    #5353
    Végre valami királyság!
  • skorpio7
    #5352
    Nem gondoltam volna, hogy ennyi idióta játszik mostanában BFV-ot... az ilyet egyből kickelni kellene.
  • Yan
    #5351
    ja, emléxem. ö a helivel csapatta a gyalogosokat, de ne löjjék már le repcsivel, mert szte az "nem fer". :(
    ezért léptem le.
  • Bandee1987
    #5350
    Ma délelőtt is ez ment egy tk-zás miatt anyázta az egyiket a másik, és amikor beleszóltam, hogy hagyja már abba, még neki állt feljebb...persze sztem ez egy 10 éves gyerek leehtett, de úgy elbaszta a kedvemet a vietnámozástól , hoyg csuda. Meg hogy ne lőjem le repcsivel (helikopterrel volt) mert gyakorolni akar vagy mi. Aztán meg mindenkit anyázott, és senki nem volt fenn akkor, hogy kickelje őt.
  • Zs0lt1
    #5349
    Már Figyu, le se kell szarni, hogy ki mit irogat be.
    Én már nem is olvasom a csetet.
    Ha amerikai oldalon van a rádióüzenet azt megértem, a viet oldalon is már majdnem végom mind.
    Aki akar valamit tőlem keressen meg játékon kívül.
  • Buba007
    #5348
    Azt mondta, hogy olyan ideges lett tőle, hogy lelőttem, hogy remegett a keze.
    "Olyan ideges vagyok, hogy remeg a kezem."
    "Soha nem voltam még ilyen ideges."
    stb.
  • Pink Tiger
    #5347
    srácok !!

    tegnap estefelé a varomaticon először éreztem úgy hogy nincs kedvem játszani...

    kezd ez a "te-szemét-állat-kemper" hangulat túlcsordulni, sőt elég gyülölködő hangulat teremtődött és 20 percen keresztül csak ez folyt játék helyett
    szóval ez azért szerintem már túlzás
    ha így haladunk lassan már nem lehet hátbalőni senkit, mert az lovagiatlan vagy mi...lol


  • Robogo
    #5346
    Miért volt ilyen?
  • Buba007
    #5345
    Ez barmi jó! Kb. ilyen lehetett de.Norad ma délután, mint ez a srác!
  • Mossberg
    #5344
    Hehe hihihi LÁNGSZÓRÓ huhuhehe TŰZTŰZ Muhhahaha