22902
Battlefield Vietnam
  • vsly
    #5423
    Ja,és a szabályzatban direkt nincs se basekamp,se kamp említve,nehogy az legyen a kifogás,hogy mindenki mást ért alatta.
  • vsly
    #5422
    Foglalás segítésére lehet bármikor helikopterrel támadni azt a föbázist amin légijármü felszállópálya van.Mit nem lehet ezen érteni?

    Kész,elegem vanMagyarul van leírva!Ne legyél Buba!
  • vsly
    #5421
    Buba,te reménytelen eset vagy
    Keress meg TSen,és szép lassan,tagoltan elmagyarázom a szabályt,ok?
  • Bat
    #5420
    Itt a lényeg a hozzájukálláson van.
    Sima BF-be Battleaxe-n gyönyörűen lehet hentelni a flakos mukikat, biztosítva a repcsiket.
    Mégis fikázták őket. Tök értelmetlenül.
    Mondom külföldön nem tapasztaltam annó ilyet, mint ahogy állítólag bc sincs ott... szóval ééérted... vannak itthon furcsa dolgok
  • Mossberg
    #5419
    Pont tegnap HUE ALT-on (vagy min) ahol az amerikaiak a hídon kezdenek 8 amcsiból 4 sniperrel jött be. Simán disconnecteltem mert ha maradok le DTK-zom őket mint a szart. BFV-ben a sniper haszontalan, különben is aki olyan ügyes hogy távcsövessel futó embert fejbe tud lőni az assaultként jöjjön és úgy még zászlót is tud foglalni. Ha meg csak bénázik a sniper-cuccal akkor váltson shotgunra, azzal elég nehéz mellé lőni :P
  • Bercy #5418
    ???
  • Bat
    #5417
    Csak úgy mellékesen a BF szkenéről:
    Annakidején, ha valakit HL/Q-ban lekapott egy snájper, az arra azt mondták NS.
    Aztán jött a Bf. Ha valakit lekapott egy snájper arra azt monták fragleső kemper anzadat...
    :)
    Jó, annyira nem hasznos itt/ott a snyiper, de azért tud az is lenni (lásd flak, stb)
  • Bercy #5416
    az
  • Mossberg
    #5415
    esélytelen...
  • Amon Serrano
    #5414
    bfvsf.exe a file neve. így is rá lehet kereseni
  • Amon Serrano
    #5413
    Na innen http://browse.files.filefront.com/910985 le tudjátok tölteni azt a screen shot tools-t! Asszem a 10. progi a listában!
  • Buba007
    #5412
    Az a legszörnyűbb az egészben, hogy admin létedre is kempelsz, de ha én kempelek egy kicsit az meg nem OK, mi?! A szabályzatotokon meg még van mit csiszolni.
    Ne menjünk bele a kemp dologba, mert már ígyis elég röhelyes egy a topic!
  • Bandee1987
    #5411
    Ezt a kemp témát közös megegyezéssel, higgadtan kéne megoldani, és nem úgy hogy most káromkodunk emiatt meg kirúgjuk a másik embert(még ha az jogos is volt)... Mindenki leírná a maga véleményét, problémáját, ezt összegeznénk, és a többség által leginkább elfogadott véleményt vennénk alapul, ami mindenkire nézve kötelező lenne...
  • Mr Manson
    #5410
    Hehe... ezt azért igy nem mondanám :D
    Hála istennek mindig vannak kiskapuk! :D
  • Pink Tiger
    #5409
    neked már úgyis mindegy kibasztál az ablakon egy csomó pízt és felesleges volt :))
  • Pink Tiger
    #5408
    a kemp tiltása akkor azt jelenti hogy ezentúl:

    a játék célja az összes zászló befoglalása de a főbázist csak utoljára lehet megpróbálni foglalni ? vagy akkor se? vagy akkor ez hogy van?
  • Mr Manson
    #5407
    Jogos! De a másik is :D aki megveszi had éljen nyugodtan! :D
  • Bat
    #5406
    MrManson: Szerintem a nem tört szerver nem jó 5let :)
    Pl énse veszek meg egy ilyen game-t, de azért szeretnék
    normális emberkékkel játszani...
  • Mr Manson
    #5405
    :D
    hm... érdekes... de lehet igaz is, akkor ugy mondom ott még soha nem huztam fel magam. Lehet ott elkerüli a figyelmemet!
    :D
  • skorpio7
    #5404
    Most néztem meg kíváncsiságból egy EA szervert... a "viszony korrekt"-be úgy látom beletartozik minden, amibe itthon is.
  • vsly
    #5403
    Buba,ha nem tudod értelmezni a szabályt,az nem az én bajom.
    Le van írva feketén-fehéren.Ha folyamatosan szórakozol velem a mi kamp,mi nem kamp kérdéseiddel,akkor nem leszünk jóban.Olvasd el,ha valami nem tiszta,akkor keress meg TSen.

    És aki kickelve lett,az is értse meg,hogy nem az az érdekünk nekünk sem,hogy akibe lehet belekössünk,és kirúgjuk.Csúnya beszédet nem engedjük,mert nagyon sok gyerek is fennt van játszani.
  • Mr Manson
    #5402
    Lehet, de akkor meg az érdekes hogy külfödön meg EA szervereken viszonylag korrekt jatékok vannak állandóan!
    Akkor miért?
  • skorpio7
    #5401
    Ebben én azért nem lennék annyira biztos.
  • Mr Manson
    #5400
    Kell csinalni egy nem tört szervert, és nagyon sok gondtól megszabadulsz! Aki megvette az csak szeret normálisan jatszani!
  • Pink Tiger
    #5399
    vagy elég jó a "snag it" is...
  • Bercy #5398
    nem fekete kepek azok, csak a windows beepitett kepnezegetoje nem tudja kezelni
    de ha I-view-et v paint-et hasznalsz akkor tokeletesen mukodnek, es miutan atkonvertalod oket akarmivel megnyilnak
  • Bandee1987
    #5397
    Tényleg nem rossz pálya a hastings (bár én az irving-et jobban bírom) A kempről pedig annyit, hogy engem is a csapattal kempeltek a bázison, és bizony megkértem őket, hogy ha lehet, akkor ne kempeljenek, mégis azt mondom hogy legyen engedélyezve a kemp, így legalább kistörésből fejlődhetne az a csapat akit épp akkor támadnak a főbázison.
  • Zs0lt1
    #5396
    ...normálisan játszani kívánó...
    ehh.
  • Zs0lt1
    #5395
    Egyébként a normálisan kívánó játékosoknak kedvez a Jungle Combat szerver is, mert ott is tiltva va a kemp!
  • Zs0lt1
    #5394
    Van valami kis progi, ami kijavítja az ilyen fekete képeket, ha hazaértem melóból közkézre teszem :)
  • Zs0lt1
    #5393
    Nem tudom mi bajotok van a Hastings-szal, jó pálya az :)
    Egyébként akik sírnak a kempelés miatt, igazán ellátoathatnának egy-két angol vagy német 'Air only' szerverre, kitörést eltanulni, mert minap is szépen bekempeltük az usa bázist Hastings-on, és simán visszavertek minket, sőt még nyerték is a kört 256-0-ra.
  • Yan
    #5392
    a nálam pl nem müxik, sajnos a hiba okát sem találom :(
    960 k-s fekete képeket csinál
  • Buba007
    #5391
    Ja tényleg... Ezt eddig észre se vettem!
    THX
  • polak
    #5390
    :) azon se lepődj meg ha véletlenül bejön és a kövi map egyből hastings lesz mégha elötte volt kettővel akkor is:) ez egy ilyen szerver:)
  • polak
    #5389
    PNG-t ajánlom, kicsit nagyobb de még a régi képnézegetők is átkonvertálják és a minőség is jo
  • Amon Serrano
    #5388
    Miért nem lehet csak játszani, és haverkodni, nem értem!
    Ha véletlenül TK, akkor bocs, és kész! Nekem ebből még nem volt gondom, nem mondták, hogy anyádat bocs! Fórumok egyébként meg nem arról szoktak szólni, hogy megosztjuk egymással kicsi kis titkainkat, trükkjeinket egymással a játékkal kapcsolatban? Vagy bármi ilyesmi!

    Ja és a tököm ki van azzal, hogy le köcsög csíterezik a csapttársaimat egyesek! Milyen alapon? Utána meg azért mert lelövi, kirugja, csakmert Ő a Nagy Admin? Vagy mi?
    de.Norad viselkedjél már! Ki ad neki jogokat, ha csak nem ők fizetik a servert.....

    Jó játékot
  • Zs0lt1
    #5387
    Minek rakod a paintbe?
    A Játék a printscreen megnyomása után alapból csinál egy képet. Screenshots mappába rakja őket.
  • Bandee1987
    #5386
    És még vmi:
    "SORRY AKINEK BELELÉPTEM A GYENGE LELKÉBE DE NE ITT SIRJATOK, NEM VAGYTOK LÁNYOK, EZ A HARCTÉR ÉS NEM AZ OVODA!"
    ebben teljesen igazad van, ezért kellett volna kultúráltan kezelni ezt az egészet
  • Bandee1987
    #5385
    Ron: Belemagyaráztam a vitátokba, mert igencsak zavart, de ettől függetlenül nem kellett volna nekem támadnod, én csak a vitát szerettem volna lecsillapítani, de hát ez nem sikerült, mivel TE elkezdtél szidni. Jó, megértem felment az agyvized, de ezt kultúráltan is meg lehet mondani, és nem kell azonnal leharapni a másik fejét.
  • Cobra.
    #5384
    Talán nem a Painttel kéne, hanem ACDSee vagy Paint Shop Pro, vagy más képszerkesztő programmal.