22902
Battlefield Vietnam
  • CB SNIPER #5463
  • Robogo
    #5462
    Már 5 napja nem megy a game nem tudok játszani!Na mi a helyzet a servereken sok a kemp meg ilyenek?

    {TLD}Gaboca
  • Robogo
    #5461
    Oké főnök!
  • CB SNIPER #5460
    jaja én vagyok a felettese...
    khhmm na szoval ..te csak ne alkudozz 121 és kész
  • Robogo
    #5459
    Adok 121FT és mondd azt a nevet!Ez már nagyon sok pénz meg kell becsülni!Különben én is zsaru vagyok Sniperel együtt!Puff Puff van ilyenünk is!
  • vsly
    #5458
    kb 10 percet leszek
  • vsly
    #5457
    gyere TSre:ts.muhaha.hu
    Kérdezz bátran:)
  • Robogo
    #5456
    LOL!
  • Pink Tiger
    #5455
    lenne egy csomó kérdésem hogy mi van ezen a pályámn meg azon, de sajna nem tudom ezeket a rohadt kis viet pneveket megjegyezni:))
    úgyhogy nem fárasztalak inkább:)
  • Pink Tiger
    #5454
    thx
  • vsly
    #5453
    Tehát se kamp,se basekamp nem szerepel a félreértések elkerülése végett.Lopni lehet.Repülövel is lehet támadni bármit.
  • Pink Tiger
    #5452
    hát vazze az tök jogtalan lenne ember!!
    hát pont erről beszélek :))))
  • CB SNIPER #5451
    én vagyok a zsaru
  • vsly
    #5450
    1.,:TILOS helikopterrel ellenséges repteret támadni(kivétel azok a pályák,ahol több ilyen is van),ameddig van elfoglalható zászló azon kívül!(Kivétel:Foglalás támogatása!)Még lopás elösegítésére is TILOS!!!!)
    2.,:TILOS a DTK(csapattárs szándékos megölése,vagy megsebzése)!!!!
    3.,:TILOS az obszcén szavak használata!
    4.,:TILOS csapattárs jármüvét elvinni,miközben ö kiszállt javítani azt!

    muhaha&7th bszerver. www.7thcr.atw.hu
  • Mossberg
    #5449
    Oksa
    A cuccost az unokatesóim, Vito és Giuseppe viszik
    Csak semmi trükk és ha zsarut látnak buktad a biznixet
  • CB SNIPER #5448
    amit most irtál vigyázz mert ki fogja törölni
  • Pink Tiger
    #5447
    és igen srácok !! mostmár elővehetnénk ezt az octopust is, jogtalanul törölget itt mindenfélét ! : )


    mindig valami xenomorf a ludas...:)
  • Pink Tiger
    #5446
    de én nem tudom hol van leírva...:)
    hol lehet elolvasni a remekművet? és ez most biztos hülye kérdés lesz... dee melyik szerverre érvényes?:)

    és amelyiken nincs légijármű felszállópálya azt nem lehet támadni?

  • CB SNIPER #5445
    neeee ne égesd el..
    na jó az UCCSO ajánlatom:ha kell holnap legyél Nagykanizsán az erzsébet téren..
    ott egy nagy kopasz csáko fog téged várni a kezében egy fekete aktatáskával..benne a te jutalmaddal
    de nehogy átverj!
  • Pink Tiger
    #5444
    lol
  • Mossberg
    #5443
    Pfff... csóró banda

    NEM KAPTOK SEMMIT VAZZE

    *elégeti a papírfecnit a nickkel*
  • CB SNIPER #5442
    Na jóó..
    120Ft és itt a vége
  • CB SNIPER #5441
    legyen 300Ft annyit megér hehe
  • Mossberg
    #5440
    Annyi nem elég !!!
    Minimum a duplája !!!
  • Robogo
    #5439
    Mennyi a kezdő pénz amivel indulunk?
  • Mossberg
    #5438
    Én tudom Octopus nickjét
    Uraim, az árverést ezennel megnyitom...
  • polak
    #5437
    amire képes az ember! tehát maximumot!
  • Zs0lt1
    #5436
    A Jungle Combat értelmezése szerint a kemp az, hogy ezsed ágában nincs a bázist befoglalni, hanem csak a frag szerzése végett kőrözöl a zászló felett. Ilyen például a Khe Sahn pályán a helipadok környéke, ahol a 'kicsit nem itt van a lottózó' effektus van, a zászló kb 70 méterre van.
    A kempért figyelmeztetés után kick a jutalom.
    Ha Sunz-ot fogja ki valaki és kissé ideges, figyelmeztetés sem lesz :ÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐ
    Béke!
  • DarkHorSe
    #5435
    ez a vietnám topik mégis milyen szinvonalat vársz :D

  • Octopus
    #5434
    Felesleges, és lényegtelen.
    Egyszóval nem. :)
  • DarkHorSe
    #5433
  • polak
    #5432
    Privátban se mondanád meg? töröld a kérdésem ha igen ha nem:) max igyis ugyis látom hogy mi a helyzet:)
    hja és megigérem nem adnám ki:)
  • polak
    #5431
    amint mutatot te se jársz magasabb szinvonalon...
  • Octopus
    #5430
    És ez most mire is jó?
  • DarkHorSe
    #5429
    remélem a haverjaiddal még jo sokaig fogtok vietnamozni

    ja és anyád
  • vsly
    #5428
    Nem a kamp volt a téma.Hanem az,hogy buba vádaskodik a jogszerü adminkodással kapcsolatban.Legalább addig bennt hagyhattad volna az írásomat,amíg elolvassa.

    A lényeg a lényeg:Buba!:Le van írva feketén-fehéren a szabály!Én nem szegtem meg,Te igen.Ennyi....Ha nem tudsz olvasni,az a te bajod.De ha a szerveren folyamatosan a butaságaidat kell hallgatni,akkor meg kell válnunk töled.Sajnálom...
  • Octopus
    #5427
    Igen.
    Szoktam játszani.
    A nevet ha nem haragszol nem írom le.
    Tudom miről beszéltek,és meg is értem.
    De azért ez egy igen publikus fórum, és 1 hete másról sem lehet olvasni csak a campről és az egymás anyázásáról.
    Mivel elegen vagytok, nem egyezhet a véleményetek, és ez az a hely ahol ezt meg lehet beszélni, és véleményt lehet nyilvánítani.
    Természetesen mind ezt normális hangnemben, egymás, a csapatok, valamint a játék leanyázása nélkül.
  • polak
    #5426
    a Szabályzatra soha nem irtuk rá hogy végleges verzio, ami az első percekben eszünk be jutott azt leirtuk! felfogadok 1 ügyvédet és majd az leirja paragrafusokra lebontva +3 értelmező kézikönyvel hogy minden kifejezés, értelmezés benne legyen!
    mostanság van 1 reklám hogy fikázni könnyű de probálj meg alkotni is valamit! csinálj te olyan dolgot amibe nem tudnak belekötni...
    van olyan része is a dolognak hogy bele tudnál kötni de vagy olyan értelmes hogy felfogd mire akartak kitérni 1-1 leirt sorral igy nem kötekszel! sajnos amint le lett irva a szabály 30 perc mulva már jött is az első értetlenkedő és kötekedő... Yan bácsi lehet mi is megcsináljuk azt amit Te, Ti terveztek a jw-vel...
  • polak
    #5425
    Octopus te szoktál valamilyen néven játszani?
    bocs a tudatlanságom de ha már ez a forum a tied had kérdezzem meg mennyire vagy otthon ezekben a témákban!
    félre ne érts nem számonkérés csak érdeklődés...
  • Octopus
    #5424
    Hány napja is csináljátok?
    Nem unjátok a camp témát?
    Mert én már nagyon.