22902
Battlefield Vietnam
  • Octopus
    #5503
    Mondjuk nem is az IBM szerverekre gondoltam, hanem ilyen 4-500e FT-s szerverekre.
  • polak
    #5502
    akkor thx neked
  • qrz
    #5501
    nem a szerver rugta ki :)
  • Dtomka
    #5500
    (RoN voltam!)
  • Dtomka
    #5499
    Igaza van POLAKNAK!Ma télleg nem birt magával a srác=Intoiim!Kirugta a szerver azután ujraconnectált más néve és ugyancsak tkzott!Nem lehet ipcim szerinti szüréssel korlátozni az ilyen playerektöl a harcteret?Köszi h elolvastad!

  • Zs0lt1
    #5498
    Uramatyám, mi folyik itt srácok?
    Kapjátok már össze magatok :)
  • DarkHorSe
    #5497
    R
    I
    N
    Y
    A
  • polak
    #5496
    lehet hozzászoktál a rinyához, maradj a magad köreiben hogy ne legyen furcsa esetlegessen 1 másik számodra ismeretlen megnyilvánulás!
  • DarkHorSe
    #5495
    akkor meg mit rinyalsz
  • kz
    #5494
    A megoldás az, hogy 4 TK után a szerver dobja ki a játékost, de ha valaki eléri a 10 TK-t kidobás nélkül, akkor a szerver vegye észre, hogy dítmeccs van.
    Nem tudod megoldani? Hát akkor ki az admin?
  • polak
    #5493
    ok, nem baj ha kint marad! majd megvédjük magunkat ahogy tudjuk!
  • qrz
    #5492
    A multhéten meg kivetették velem az autokicket,mert késsel teamdeath meccseltek(mindenki mindenki ellen)
  • polak
    #5491
    ja ha nem változik a dolog akkor ne nagyon nézzetek loggokat mert mi is válaszolunk a tkira... az elöbb elirtam a nevét, Intoiim
  • polak
    #5490
    nemtom ki az admin az omatikra de nem ártana egy olyan szabályka a szerverre hogy 4tk után kick... a mainapon összefutottunk GoodSpeed illetve GSProf emberkével aki Intoiiem néven volt ma fent és kb 10-11 tk-t csinált a <<7th>>játékosaival szemben, a többi játékost nem is számolva! kicsit siralmas...
  • qrz
    #5489
    Megnéztem az IBM szerverek árlistáját.Nemgondolnám,h beállítanék 1db 2 milcsis gépet pub bfv-nek.
    De azt sem gondolom,h ezt bárki megteszi még nállunk nyugatabra sem.Most itt a klánokra gondolok nem az EA által üzemeltetett szerverekre,mert vili,h a profitból amit a bf sorozat termelt nekik megtehetik.
  • Octopus
    #5488
    Látom a mosojod... :)
    Láma vagyok...
    Elírtam és Opteront akartam írni... :D
  • qrz
    #5487
    Na ja! :)
  • Mr Manson
    #5486
    Napot! Látom a téma mit sem változott :D
  • Yan
    #5485
    Bercy: sajnos igy sem sikerült :(

    Zsolt: haza értél már?? :))
    #5394

    Polak: privi ment
  • kz
    #5484
    ne szomorkodj, inkább formázz!
    ,
  • kz
    #5483
    Néha érdemes, néha nem. Leginkább akkor próbáld, amikor itt vagy. Ja és igyekezz, mielőtt kimoderálják!
  • Bercy #5482
    mert ott egy kicsit tobb penz is van
  • Yan
    #5481
    Néha voltam csak péntektöl.
    Érdemes visszaolvasnom?? vagy összefoglalja vki? ;)
  • Octopus
    #5480
    Nem az internettel van gond.
    Felmész egy külföldi szerverre és több emberrel szebben megy.
    Ez azért van, mert külföldön a szerver "szó" valóban szervert takar.
    Tehát minimum dupla proci, Amptron vagy Xeon, 1-2gb rammal.
    Míg az itthoni szerverek 99%-a home gépek.
  • Robogo
    #5479
    Csítek!!!Milyen csítek?Most megbántottál!!!
  • Robogo
    #5478
    Én lenni vagyok {TLD}Gaboca :)Különben azért írtam ide mert a 7th-sok közül tudom hogy olvassák ezt a fórumo-t!
  • polak
    #5477
    annak is megvan a maga oka... 30főnél már ugy lagzik hogy a játékkedv is hanyatlik! a szuper magyar internet megoldja hogy igy legyen... a muhaha 26fővel nem szokott laggolni multkor még a ts se ment rendessen szal ennyit erről
  • peter31
    #5476
    Mondjuk ez jogos ha külföldire megyek a pálya a ping mellet az is fontos hohy minnél többen legyenek rajta..
  • kz
    #5475
    És milyen néven?
  • Octopus
    #5474
    Amúgy ritkán játszom itthoni szervereken.
    A sokakkal ellentétben nem az itthoni játékstílus a probléma, noha az sem az igazi. :)
    Én azértjárok ki mert itthon egyszerre játszik 30fő akkor biztosan, hogy 20 egy szerveren, 10 pedig egy másikon játszik.
    Ahelyett, hogy együtt játszanánk 30-an, és kialakunlna egy jó kis csata.
    Mikor kivétel van, akkor szoktam bemenni Magyar szerverre :)
  • Octopus
    #5473
  • Mossberg
    #5472
    Haha, nekem nincs mitől félnem én tudom az igazi nickjét és azzal zsarolom, most a sövényt nyírja a kertünkben ha végzet a kocsimat fogja lemosni
    xenomorph ??? Was?
  • kz
    #5471
    Vigyázz, mert ha az én hozzászólásomra válaszolsz és az enyémet törli, akkor mi lesz a tieddel? Kár lenne megutáltatnod magadat azzal, hogy arra kénszeríted, hogy kitörölteted a saját hozzászólásodat.
    És mi az, hogy xeonmorf?
  • Mossberg
    #5470
    Egyszerű: Octopus utál téged
    Amúgy fogadok hogy más néven naponta jelen van a topicban. Vajon ki lehet az ? Húúú tisztára mint a Zorro-ban
  • kz
    #5469
    Így beépülnek ezek a fránya csítek, hogy csak a FORMAT C: segít?
  • kz
    #5468
    Hogy van az, hogy mások válaszát bent hagyod még akkor is, ha azt amire válasz volt, már kitörölted? Vagy ez a szabály csak akkor érvényes, ha utánna te nem válaszolsz arra a válaszra amit arra az üzenetre adott valaki, amit már te kimoderáltál? Vagy csak én nem értem?
  • Smitiz
    #5467
    Hi! Nem tudtok egy helyet ahonnan le lehet tölteni a játék 2.cd-jét? DC-ről már kétszer letöltöttem, de mindkétszer CRC-s lett
  • polak
    #5466
    ez még nem igazán lebeszélt dolog! nem is tudom miért pont ide irtad... Bubával egyeztetek mert tőletek őt ismerem! most az se ugrik be hogy te ki is lenni vagy:)
  • Robogo
    #5465
    {TLD}KLAN vs. 7th KLAN WAR lesz?
    KB.két hét múlva mert ha igen akkor FORMAT C: lesz utána meg felinstalálom a game-t csak így tudnék játszani így mükődne a game!Aztán jöhet a WAR!
  • Pink Tiger
    #5464
    ó remek majd belátogatok :)