22902
Battlefield Vietnam
  • Mossberg
    #5543
    nálam is ugyan ez van :(
    Ha sikerül az első jelekre kilépnem a programból még a fagyás előtt akkor a BFV újraindítása után már nem jelentkezik a probléma egészen addig amíg magát a gépet újra nem indítom...
  • kz
    #5542
    "Bubát nem bannoljuk"
    Én ezt továbbra sem értem!
  • kz
    #5541
    Más játéknál is?
    Esetleg hardver (pl videokártya, memória) hiba?
    Vírus? Spy?
  • Smitiz
    #5540
    Hi! Van egy problémám: a játék rendessen fut egy darabig, aztán elkezd szaggatni a hang és röviddel azután a kép is kifagy és vele együtt az egész gép :(
    Történt már ilyen valakivel?
    A konfigom: Win XP, AMD 2500+, ABIT KD7A alaplap (hang chippel), Radeon 9200 friss driverekkel
  • Nauron
    #5539
    szerintem jo 5let
  • polak
    #5538
    az lehet! küld át a tieteket! Bubát nem bannoljuk szal abban nem egyezünk meg ha nem baj
  • Yan
    #5537
    néha egyeztetni kellene a ban listát.
  • qrz
    #5536
    Hali!
    Én ezt a megoldást nem preferálnám mert ez bizony már büncselekmény.Még m.o.-n is.Én megnéztem emberünknek inviteles adsl ip-je van.Ja és perm ban az omatikra.
    üdv.:Qrz
  • CB SNIPER #5535
    szerintem jó ötlet lenne..
    én is támogatom
  • polak
    #5534
    nem, te örülnél hogy befizetsz 1 szerverre a haverjaiddal és jön 1 buvalbaszott ürge és nem tudtok tőle megszabadulni! tönkreteszi a játékot! ha a publik tehát nem a te klánodban lévő emberek átmennek máshova akkor már nincs kivel játszani! szal? százbol 1x van a te eseted ez meg egyből egyszer!
  • Amon Serrano
    #5533
    Erről az új PB-ről annyit, hogy tesómat egyszer valamelyik serverről véletlenül kibannolták, én írtam, hogy mi van, erre az adminazt mondja, nem látom ezt a nevet a ban listán!
    Na, ha ilyen előfordulna bármelyikőtökkel az új PB-vel, örülnétek?
  • CB Gery
    #5532
    Én támogatom.
  • Yan
    #5531
    Nem "jóra" gondoltam, hanem nincs vele "gond". Ez kettő :)
    Amúgy látni lehet publikon, hogy milyen vki.
  • kz
    #5530
    És mi lenne, ha miközben játszik (?) valaki megfúrná a gépét az aktuális IP címén keresztül? Néhány windows reinstall után talán elgondolkodna.
    Vagy ilyen csak a filmeken van? (Én tudom, hogy nem!)
  • kz
    #5529
    Ha ekkora az érdeklődés, akkor lehet, hogy megérné az ötlettel (VIP szerver) foglalkozni!
  • Mr Manson
    #5528
    Támogatom!
  • Guest
    #5527
    Jaja, tegnap is volt hozzá szerencsénk...
  • BurnBaby
    #5526
    goodspeed már a bf mezőnyben is sokat kellemetlenkedett. sajnos csak a dtk és a kemp okozott neki örömet, játszani kevéssé tudott. bfv-ben (szerencsére) még nem találkoztam vele :)
  • Yan
    #5525
    ööö..., nincs nálatok nagyon meleg?
  • Bercy #5524
    vagy mar nem???
    hulye vok
  • vsly
    #5523
    Onnan kicsapták
    De ha nem ,akkor sajnos...
  • Bercy #5522
    "ha tudomásunkra jut,hogy belépsz egy klánba"
    a =]hGh[= klan tagja
  • vsly
    #5521
    "semmisnek a nevedet"+a bann listán(ez lemaradt)
  • vsly
    #5520
    Kedves GoodSpeed illetve GSProf.Felhívjuk a figyelmedet,hogy a gyerekes viselkedéseddel nem érsz el eredményt.Hiába DTKzol,meg szórakozol a klántársaimmal,akkor sem tekintjük semmisnek a nevedet.Söt,ha tudomásunkra jut,hogy belépsz egy klánba,akkor az egész klán logóját bannolni fogjuk.
    Egyébként Hattori a bannolást követö napon levett a listáról,de te tettél róla,hogy visszakerülj!Az utána tanúsitott viselkedésed meg csak megerösítette bennünk a hitet,hogy nem kellesz te arra a szerverre!Remélem megérte...
    3 hónap múlva lekerülhet rólad a bann,ha megtanulsz viselkedni.
    Egyébként elég sok mindent sikerült rólad kideríteni.....
  • polak
    #5519
    ezen már én is erőssen filozok...
  • kz
    #5518
    1: én jó vagyok
    2: csipkebokorvessző
    3: majd én megmondom ki még a jó rajtam kívül
  • kz
    #5517
    Ja és van kb 130 db leselejtezett hálókártyám.
    Persze hogy eladó!!!! Garantáltan PB-BAN mentes.
    (télleg van!)
  • kz
    #5516
    Ez más problémákra is megoldást jelent majd.
    Pontosabban jelentene, mert gondolom nem én vagyok az egyetlen akinek van róla elképzelése, hogy hogyan lehet majd megkerülni. Ettől függetlenül az eddigiekhez képest nehezíteni fogja a ban-kerülők dolgát, tehát mindenképpen támogatandó a kezdeményezés.
  • Pink Tiger
    #5515
    xenomorf = idézet az alian2-ből...
  • Zs0lt1
    #5514
    A bejelentés angolul ITT olvasható.
  • Zs0lt1
    #5513
    Megoldást csak a Punkbuster uj, Hardveres GUID-je fog jelenteni.
    Az alaplap sorozatszámából, a hálókártya MAC számából, meg még mittomén miből meg a cd-keyből generál egy GUID-ot.
    Ezt kicsit nehéz lesz kikerülni.

    Remélhetőleg nem olyan lesz, hogy utánna tele lesz a fórum olyan panasszal, hogy vettem egy használt hálókártyát és nemtudok játszani vele :Ð
  • Amon Serrano
    #5512
    A VIP-es meg az a baj, hogy nem tudod, ki a jó, és ki nem...
  • Yan
    #5511
    A "VIP-s" szerver is jó megoldásnak tünik sztem.
    Annak adnánk pass-t, akiröl tudjuk, hogy nincs vele gond.
  • Bercy #5510
    igazad van, sajnos
  • qrz
    #5509
    Hali!
    A dsl-seknek dinamikus ipjük van tehát ha bannollnám pl a 81.182.szegmenst akkor az összes axelerós elimádkozná az anyukámat.:)
    PB Guid ra vagy cd keyhash-re lehet még bannolni de mivel a szerver "izé-ecet", pikk-pakk átállíthatja bárki a cd key-t.Azt mehet DTK-ni megint.Megoldás eredeti játék + orig szerver.
    Akkor gebasz van mert ha kivágom a cdkey alapján soha nemtud visszajönni mert a generált kulcsot meg a szerver nem fogadja el. akkor kétszer is meggondolja emberünk,h mit enged meg magának.Bocs ha untattalak benneteket! :)
  • polak
    #5508
    oldalunkon ismét megnyilt a tagfelvétel rész! 2-3 játékos jelentkezését várjuk! leginkább piloták kellenének!
    7thcr.atw.hu
  • Bercy #5507
    ehh, en RoN kerdesere akartam azt valaszolni h de "lehet IP cim alapjan is, de mit ersz ha az illetonek dinamikus IP-je van?" csak elirtam az erszt irszt-re.
  • Zs0lt1
    #5506
    Ilyenkor van az, hogy nem kell sajnálni a fáradságot a bannolásra, egyébként bannolni lehet:
    - Névre
    - IP-re
    - CD-Key hash-re
    - PB GUID-ra
  • polak
    #5505
    dinamikus ip, tört cd tehát bármikor generál magának cd kulcsot, a neveit folyamatossan váltogatja! neki ez nyujtja a szorakozást:)
  • Bercy #5504
    de lehet IP cim alapjan is, de mit irsz ha az illetonek dinamikus IP-je van?