22902
Battlefield Vietnam
  • Smitiz
    #5583
    hmm... én beaddolgattam a servereket a favoritesbe de refresh után csak 9999-es ping marad és unscanned server. Most én rontottam el valamit?
  • Mr Manson
    #5582


    BF:V Offical WWII Mod
    Iwo Jima

    Kicsit tutin néz ki!
  • Zs0lt1
    #5581
    Vietnam tört külföldi szerverek
    Jobbklikk/save as...
    ASE-ban:
    File/Import server list,
    Ki kell választani a Vietnamot :), majd kiböngészni a lementett listát, majd azt, hogy melyik kedvencekbe rakja.
    Kész.
    Enjoy!
  • Zs0lt1
    #5580
    Mit találtaaam:
    Jolt.co.uk 05 - Hastings|67ms|213.208.119.134:14568
    Hastings 0-24-ig
  • Pink Tiger
    #5579
    cnps7000a-cu van nekem is
  • peter31
    #5578
    na igen hát ez nézőpont kérdése...
  • Bercy #5577
    thermaltake xaser.....eleg olcso is lehetett
  • kz
    #5576
    Nem értem mi bajotok a hőséggel?!
    Így sokkal könnyebb átélni a Vietnámi életérzést.
    Még jó hogy a moszkítók nem csípnek!
  • peter31
    #5575
    Ez nem rossz ház alapból van benne 4 venti. Csak, hogy a tetőtérben 32-33 fok volt. Így némileg csökkent a hatékonyság... Ezért kellet még valami.
  • Yan
    #5574
    és jó lesz az nekünk?
  • Cobra.
    #5573
    Engem majd akkor láttok, ha kijött az 1.1
  • polak
    #5572
    látni látni! sokaknak van eredeti de sokaknak nincs:) 7thcr-teamnek szervere is van, ott megtalálod őket!
  • Smitiz
    #5571
    huh, hát végülis megoldottam
    Először beszereltünk még egy ventillátort a házba + haverom rákötött egy régi proci-ventit a radeon hűtőbordáira és ezzel elégedetten visszatettük a ház oldalát. Valószínüleg a videókártya túlmelegés volt a gond, mert kb 90 perc intenzív Vietnamozás után se fagyott ki, de amikor abbahagytuk 73! fokon volt a board
    Úgyhogy levettük az oldalát+ mellé tettem egy 2 sebességes asztali ventillátort s láss csodát: 46fokon van a proci is és az alaplap is
    Köszönöm mindenkinek aki segített
    Nektek eredeti game van, vagy látni titeket magyar szerveren is?
  • Cobra.
    #5570
    Nem rossz, de alapból nincs a ház hátulján ventillátor? Nekem most 47/53 fokon (ház/cpu) van a gép, igaz nekem AMD-m van
  • peter31
    #5569
    Hiába a Zalman annyira magas a szoba hőmérséklet, hogy ezzela módszerrel sikerült 52-53 fokon tartani a procit.
    Jöhetne már az enyhülés...
  • CB SNIPER #5568
    bocs elnéztem hogy negyed kg :D
  • CB SNIPER #5567
    lehet hogy ugyanolyanod van pontosan milyen?
  • CB SNIPER #5566
    hát akkor az mégsem a "legzuzosabb" mert a miénk 77dkg(pontosan 773g megnéztem) :))
  • Pink Tiger
    #5565
    nekem a legzúzósabb zalmann ventim van (a súlya is háromnegyed kilógramm:) és így is hetvenöt fokon megy a procim:))
  • CB SNIPER #5564
    Én egy sonkás-gombásat kérek extra feltéttel
  • Smitiz
    #5563
    Alaplap 64 és proci 56C a legújabb mérés, már szóltam egy havernak hogy hozzon valami hűtőalkalmasságot a gépbe...
    Valamit tennem kell mert elolvad a gép :D
    Ha ez így folytatódik, hamarossan pizzát lehet sütni a belsejében :D
  • CB SNIPER #5562
    az tényleg jó
    smitiz a procink 57 fok a rebdszer 42 de most ez az igazi eredmény(átlag)de ugy hogy már egész nap csak játszom rajta szinte :)
    de fogadd meg bercy tanácsát.... bármelyiket
  • Bercy #5561
    ontsel ra hideg vizet
    en ugy oldottam meg h egy szobai ventivel fujatom az alaplapot
  • Smitiz
    #5560
    hmmm... alaplap 63fok, proci 54,5fok határozottan melegszik és a szobában 31fok van.
  • Smitiz
    #5559
    Melyik? az alaplap? Azt meg hogy hűtsem így hiretlen? A gép bal oldala le van véve, a jobb oldala nem,az egy fal mellett van. Hátul kb mennyi hely kell neki? van kb 10cm a fal és a hátsó ventinyílás között
  • polak
    #5558
    kicsit meleg lesz az!
  • Bat
    #5557
    A kvarcjátékom meg lefagyott
  • Bat
    #5556
    Az C64 emulátorom szerint a c64-emnek 10fokos a procija
  • Smitiz
    #5555
    Jó Reggelt!
    Jaj, már megint elindítottam egy heves AMD Vs Pentium vitát :)
    512DDR ramom van, 700MB Kezdeti és 1500MB maximális virtuális memória van beállítva és jelenleg 1000MB szabad hely van a lemezen. a 2004-es Sisoft Sandra szerint 61C fok van az alaplapon és 53,5 a CPU-n.
  • Bercy #5554
    skorpio7: nem azt akartam mondani, h az AMD jobban melegszik, mint az intel, csak azt h amd-vel fordulhat elo h megfagy tole(mert az intel visszavesz olyankor a teljesitmenybol) es nem vagyok intel fan mert a kovetkezo procim tuti AMD lesz
    nalam sajnos elofordul h nyaron tulmelegszik a szar es lathaton beszaggat a jatek
  • CB SNIPER #5553
    Szerintem is hülyeség....
    egyeltalán nem melegszik már annyira a proci 54fokos (terhelten)de a szobában is 32fok van ugyhogy szerintem ez egész jó...
  • CB SNIPER #5552
    Ja elég jól hüti nekünk is olyan van csak CNPS7000A-Cu
  • Mr Manson
    #5551
    Baromság... nincs semmilyen melegedés!
  • skorpio7
    #5550
    Nem akarok hardwer-es vitába belemenni, de ez az Intelsek részéről már majd 3 éve emlegetett túlmegedés szerintem beleégett az agyukab. Nos elmondom neked, hogy már rég szó sincs semmiféle AMD-s túlmelegedésről főleg a Barton magos procik óta... az aki még most is ilyen hülyeségeket mond az AMD prociról az vagy igazi Intel-gay vagy egy .
    Remélem nem voltam nagyon nyers.
  • skorpio7
    #5549
    Kapcsold ki az alaplapi hangkártyát és próbáld úgy elindítani a játékot... ha anélkül már tökéletesen fut, akkor már tudod is hogy mi a probléma. Nálam legalábbis ez volt.
  • vsly
    #5548
    Hát most "normális".De ha megint elkezdi a hülye dolgait,akkor felkerül.
  • Bercy #5547
    lehet h telleg melegszik a geped. az AMD procik muvelhetnek ilyet(p4 visszavesz a teljesitmenybol, de nem fagy). latnatok nekem most hogy van megoldva a hutes
    de van megoldas: zalman CNPS7000B-Cu
  • Yan
    #5546
    akkor nem küldöm, mert csak az aliasai vannak benne
  • Cobra.
    #5545
    Mennyi memóriád van és mire van állítva a swapfile, illetve mennyi hely van a winchesteren? De lehet, hogy valóban túlmelegszik a gép.
  • qrz
    #5544
    Szerintem melege van a gépednek! :)