22902
Battlefield Vietnam
  • Skiper
    #5623
    Szép jó napot mindenki!
    Megjöttem a nyaralásból, aztán látom itt ezt hírt, hogy halasztás van.
    Szerintem jól gondolják a bátrak, hogy a bfv új képet kap: új járművek, sok bugfix és a többi.
    Hajrá EA!
  • Mr Manson
    #5622
    Már megszoktuk! EA képes hónapos késésekre is. Lásd.: anno BattleField 1.6
  • Zs0lt1
    #5621
    Köszi a bizalmat!
  • Serpa
    #5620
    ezt tudjátok ?

    "Késik a Battlefield Vietnam javítása !

    Javában folynak a Battlefield Vietnam 1.1-es verziószámú javításának utómunkálatai, azonban az EA főhadiszállásán a patch halasztásáról döntöttek. Az így kapott egy hétnyi extra időt újabb tesztelésekre, illetve finomhangolási munkálatokra szentelik az illetékesek, de az előzetes jelzések szerint augusztus első napjaiban már valóban publikálásra kerül a számos update-t tartalmazó pakk."

    by 576.hu
  • Mr Manson
    #5619
    Köszi! Reméljük jó lesz :D !
  • Yan
    #5618
    A JW1 V.I.P-es lett.
    Jelszót elküldtem priviben (Manson, Zsolt, Hattori),
    tölük lehet kunyerálni, meg tölem. De megkérném Öket, hogy csak normálisan jáccani tudó emberkéknek adják ki (nem skill-re gondoltam)!
    Szabályok: azok nincsenek :), a jó társaság a cél.
  • Mr Manson
    #5617
  • qrz
    #5616
    Vigyázzatok! Mert nekem ez erősen provokácíónak tünik,könnyen lehet ,hogy valaki más nevében mond irkál dolgokat és röhög a markában .Szerintem nézze át mindenki a maga gépén a szerver ,PB és egyébb logokat.Ha stimmelnek a nick ip neadj isten cdkeyhash akkor vágjatok oda keményen. Mert így csak mérgeződik a helyzet.Majd milyen kellemetlen lesz bocsánatot kérni az ártatlanul megvádolt játékostárstól.
  • Zs0lt1
    #5615
    Én már reagáltam az ügyre a mi fórumunkaon, de van fejlemény.
    Most voltunk fent a ti szervereteken páran és General egyenesen megvádolta Sunz-ot, hogy tegnap részegen felment hozzátok General néven és ő művelte azt. Nézzetek utánna a csetlogban, mi volt pontosan.
    Nem tudom miért nem tudja elviselni, hogy ki lett rúgva az uHs-ből.
  • Mr Manson
    #5614
    jaja
  • qrz
    #5613
    Rossz hírem van a szerver nem loggolja a belépéseket alapból.A server.ini utolsó sorában kell az [log]
    access 1 -re állítani.
  • Mr Manson
    #5612
    Elvileg logol a TS szerver is! Meg ha jelszavas akkor lehet tudni ki jött be!
  • Pink Tiger
    #5611
    na ez tényleg durva és szomorú
    jó lenne vhogy kideríteni hogy ki volt ez a két nagyszájú gyermek... akik vszeg a bfvben csak utolsó senkik
  • Repülő Gyík
    #5610
    Csak csatlakozni tudok az elöttem szólóhoz!!!!!!!!!

    Jó lenne, ha néhány ember 1 kicsit visszavenne az arcából, mert ez már eggyáltalán nem a játékról szól!!!
    Ezeket a játékokat a szórakozás és az élmény miatt készítik, nem pedig azért, hogy eggyesek ezáltal tekintsék magukat istennek!
    Már elég gusztustalan, amit megengednek meguknak X emberek.
    Vagy csak így tudnak érvényesülni?

    Elnézést, ha valakit akaratlanul megbántottam, de 1 pöttyet felhúztam magam!!!
  • polak
    #5609
    sziasztok! tegnap este sajnálatos és pofátlan dolgok történtek! feljött 1 vagy 2 illető a TS szerverünkre méghozzá azok közűl akik tudták a jelszavunkat, majd el kezdték baszogatni az egyik probaidősünket hogy hol lakik és hogy elverik az aluljároban!stb...! egy kicsit pofátlan az illető hogy ilyesmi miatt bemerészkedik hozzánk! nem tudom ki volt de szeretném közölni ha Generalt baszogatják akkor minket is! a jelszavunkat csak az uHs és a TLD tudta... lehet jopofának érezte bármelyik klán tagja de mi nem! előzetessen arra kérném az illetékeseket hogy ilyen ne forduljon elő még1x!
  • Guest
    #5608
    Izé, nem mintha nagy jelentősége lenne, de nem "render.allowAllRefreshRates", hanem "renderer.allowAllRefreshRates", de ha legközelebb az illetékes piszkálja a bfhelp.try.hu-t, akkor azért kijavíthatná. :)
  • Guest
    #5607
    Pedig elvileg ennek a következőt kell eredményeznie:



    Esetleg azt próbáld meg, hogy miután átírtad, törlöd a user profile-odat, és újat csinálsz.
  • BaLeeX
    #5606
    Kösz a tippeket!
  • BaLeeX
    #5605
    Na megoldódott nagynehezen.
    Reforce átállítás után most már nem fagyott, viszont a 60hz maradt de még a vga kártya állításánál kellett valamit átbaszkurálni és most úgy néz ki jó.

    Megyek is játszani 12 perc múlva ugyis megrohanják a dialuposok a netet és lesz 600 pingem, kiélvezem a maradék időt...
  • BaLeeX
    #5604
    Sajnos semmi változás. :(
    Átirtam azt az értéket, aztán annyi, hogy 60hz helyett 56-ot ír a monitor de ami még furcsa, hogy 800x600-ban indul a játék és hiába váltogatom a menüben nem változik a felbontás.
    Mondjuk az még lehet, hogy a menü mindig is 800x600 volt csak eddig nem figyeltem ilyenekre, mert 60hz gond nem volt.
  • BaLeeX
    #5603
    Kösz, gyorsabb voltál, mint ahogy begépeltem. Ki is próbálom.
  • BaLeeX
    #5602
    Egyébként pedig igazad van, mert ha letiltom akkor indul fasza 60hz-en...
    De mindig reforce-ot használtam 60hz ellen, mit próbáljak ki még?
  • Guest
    #5601
    Nem.

    "Megkeresed a játék könyvtárán belül a VideoDefault.con nevezet? file-t, amit a következ? könyvtár elérési útvonalon találsz: Battlefield Vietnam/Mods/BfVietnam/settings/VideoDeafault.con és megnyitod pl. a Jegyzettömb-bel. Itt az utolsó sorban az render.allowAllRefreshRates értékét 0-ról átírod 1-re és mented a változásokat."

    És akkor nem 60 Hz-en fog menni, és ilyen segédprogikkal se kell szuttyogni.
  • BaLeeX
    #5600
    Kösti, játszottam volna 60hz-en aztán folyjon ki a szemem?
  • Guest
    #5599
    "Elindítom a ReForce-t és beállítom, hogy ne essen le 85-ről " - na szerintem itt rontottad el...
  • BaLeeX
    #5598
    Nem sajnos.
    De fejreállok ettől a bill gates féle isten csapásától mert ez hitetetlen, hogy gond nélkül megy a játék majd egy restart után egyszer csak nem-...
  • Mr Manson
    #5597
    Sikerült?
  • BaLeeX
    #5596
    Jaj közben Catalyst csere volt hátha az a gond visszarakom a régit.
  • BaLeeX
    #5595
    Segítsetek, mert most fogok megvadulni!

    Egész eddig gond nélkül futott a játék. Volt egy windows újrainstall de ma elindítottam és ment rendesen csak annyi volt a gond, hogy 60hz-re esett a képfrissítési frekvencia (a szokásos xp-s szarság). Elindítom a ReForce-t és beállítom, hogy ne essen le 85-ről és indítanám a játékot mire:

    A BFVietnam.exe hibát észlelt ezért leállt, a kellemetlenségért elnézését kérjük stb. stb.
    Azaz a szokásos XP-s hibajelentő baszás.

    Na most ez a mi a ráktól lett ilyen???
    Azóta már újrainstalláltam a játékot de maradt ugyanaz a gond. Van valami köze a frissítési frekvenciának a játék futásához?
    Win újrainstall előtt 85hz-el játszottam minden gond nélkül.
  • Zs0lt1
    #5594
    Az újjabb listákat INNEN lehet majd leszedni.
  • arty
    #5593
    ez a ww2 mod amire eddig vartam... bf a vietnam engine alatt! az oszes mappal/objekttel meg kellene csinalni!

    kerdes: a leforditott mapek/objektek nem fejthetoek vissza, h ecceruen beimportalnam bfv editorba, es lenne bfv alatt bf42 ... ? mert minden palyat at kellene rakni ... :)

    meg a DC-t is ;) aaah... akkor nem kellene a bf2 a kutyanak se... namind1 ;) ezekutan mar sajnalom h a trauma studiost "megvettek" :(
  • Smitiz
    #5592
    Már megy nekem is!
  • arty
    #5591
    haat, nekem is SS (is) van az audigy2 mellett, de ha nem a legfrisebb drv van fent, lehetnek gondok azzal is :(

    asszem pl a splinter cellel voltak gondjaim igy amire emlekszem, de volt masiknal is, ahol az audigy2 vel indult csak el vagy szolt rendesen :)

    a BF mondjuk ment mindegyiken, eax, dolby encode al is, jol :)

    az még lehet, hogy az alaplapi cuccok melegedtek, és akkor igazad van, hogy a meleg volt a bunos :) de h nem a procival, az tuti :)
  • lachun
    #5590
    Mikor jönn ki a ww2 es mod :))))
  • Yan
    #5589
    43-ból 24 jó. A többi tényleg unscenned.
    Nem tom hogy csináltad, de én import server list-tel.
  • Bercy #5588
    ugy tunik h megis csak a tulmelegedes volt a gond...
    a +ventillatorok segitettek a probleman

    alaplapi hangkartyanal pedig ha soundstormja van vkinek azert azt ne kapcsolja ki
  • arty
    #5587
    amugy tulmelegedeskor az AMD fagy vagy lelovi a gepet a vedelem, de hang akadozas stb max intelen lehet, amikor lelassul a proc es bizonyos alkalmazasok elegtelen CPUido eseten a hanggal jeleznek :)

    ugyhogy ott mas gond lesz...

    Alaplapi hangkartyaval ugyse senki sem gondolja komolyan, hogy jatszik ? :D Egy sb128/live! 3-6 ezer hasznaltan, ennyit aldozzunk mar emberek ... :)
  • Bercy #5586
    azt ertem h ez a ww2 mod, de a kep egy kicsit dzsungeles jellegu :(
  • Mr Manson
    #5585
    Ez már az!
  • Bercy #5584
    remelem lesz benne bf42 jellegu palyak(nem erdos)