22902
Battlefield Vietnam
  • Rusid
    #6063
    asszem az uhs klán honlapján van egypár.
    http://uhsoldiers.uw.hu/
  • wazzup
    #6062
    mapokat honnan lehet letölteni?
  • skorpio7
    #6061
    A muhaha még az előző verzóval fut, így oda tuti nem fogsz tudni fellépni.

    Nos akkor, a Vietnam'O'Matic szerver szintén átállt az 1.1-re és a jeslzó a régi (bfvhu).
  • Rusid
    #6060
    Asszem ez a patch váltás gyorsabb lesz mint az előzőek:)
  • Rusid
    #6059
    Nohát a Vietnam O matic is átált 1.1re.
  • Frankie
    #6058
    1.1 != 1.02
  • wazzup
    #6057
    mégis csak gond megoldani a belépést, me a JW-re nem tudom a jelszót a muhaha-n meg azt írja ki mindig hogy failed to connect to server. valami tipp?
  • wazzup
    #6056
    Mindenkinek kössz aki segített az 1.1 témában, bár most azt írja ki hogy failed to connect, de talán ezt már meg tudom valahogy oldani. Ja és ha ilyet szabad kérdezni akkor mi a JW szerver jelszava
  • skorpio7
    #6055

    Valóban multiban is működő NOCD Crack letöltése:

    http://www.myactiveworlds.com/~friends/obj/BFV-1.1-nocd.rar

  • Zs0lt1
    #6054
    Akkor mindenki Zero ftp-jéről töltse.

    Amit én írtam azt úgyis elqrtam a linket
  • dronkZero
    #6053
    Na, ha már itt tarunk, nekem(nekünk) van egy FTP, ahonnan ingyen és gyorsan le lehet tölteni az alcoholclone-t, csak még eddig nem mertem szólni...

    Nem mondom, hogy konstans lesz, de a hétvégén tutira menni fog:
    152.66.238.252
    bf
    3dikcd

    Használjátok egészséggel...

    Sponsored by 7thCR
  • Mossberg
    #6052
    JW1-en csak nekem van valami gáz a rádióparancsokkal ?
    Néha minden OK néha meg nem akarnak működni
  • BaLeeX
    #6051
    Kösz a többiek nevében is. Ennyit bőven kibír az akit valóban érdekel.
  • Zs0lt1
    #6050
    Próbáltam helyet keresni, ahova fel tudnám pakolni azt a 600 megányi 3-as cd-t.
    Egy olyan elhatározásra jutottam, hogy felpakolom egy olyan sms-es helyre. Körül néztem pár helyen és a legolcsóbb az atw-n volt. 160Ft+áfa és 10 napig lehet tölteni.
    Felpakoltam ide:
    http://bfvscene.atw.hu

    Ha ezt letölti valaki, annak többet krekkekre nem kell várni.
  • CB SNIPER #6049
    Igazad van ne frankie.....Picador gondolni nem elég bizonyitsd és akkor majd elhiszem...
  • Frankie
    #6048
    <-- a legjobb szmájli :D
  • Frankie
    #6047
    Az örök igazság:

    Aki csíterezik bizonyíték nélkül, az a legnagyobb
  • Frankie
    #6046
    http://pwned.nl/

  • Mossberg
    #6045
    1. Ha eredeti a BFV akkor 1.1-es pacs azt go játszani

    2. Ha anno letöltötted az alcohol-os képfájlt akkor detto ugyan az mint az 1. de csak tört szerverre mehetsz

    3. ha az első két eset nem vonatkozik rád akkor:
    MEGVÁROD AMÍG LESZ MŰKÖDŐ KREKK
  • HalalUr
    #6044
    Na.
    Valakinek gondot okoz, hogy megvan nekem, és Tomi-nak a jelszó, szóljon személyesen már pls...([email protected])
    nem megyünk fel ha akkora baj.
    Asszem az én játékomra egyszer volt csak panasz, amikor bekapcsolva hagytam a "szürkezászló csítet" valakik szerint...
    Zero abban meg egyetértek veled, hogy itt már igazán jó csíteket kell használnod ahhoz, hogy lényegesen megnöveld pontjaid számát.
    Pla, helikopterre találjunk már ki valami kircsi kis csítet, ami nem tűnik fel senkinek....
  • peter31
    #6043
    bocsesz de én inkább játszok... gondolom megérted :o)
  • Mossberg
    #6042
    eredeti a BFV-d ?
  • wazzup
    #6041
    szerintem is, de mit tegyek akkor ha feltettem a 1.1-et és nem tudok neten jáccani?
  • dronkZero
    #6040
    Hehe, jó kis csítelős flém... :)

    1. Hol nem sz*rom le, hogy valaki csal-e, vagy nem, úgyis le lehet lőni _mindenkit_.
    2. Aki csal, az valszeg azért játszik úgy, mert egyébként balf*sz/. Azon meg nem segít a wallhack, meg az aimbot, mert ez a játék nem a rambós hentelésről szól. Hiába lő helyette program, ha egyszer .
    3. Jó eséllyel nem ő maga fejleszt csítet, hanem szerzi valahonnan. Az a csít meg előbb-utóbb úgyis eljut PánkBászterékig, azt' akkor permbanncsíterköcsögsosemmosodlemagadrólmultiráb*szás.

    Szóval...felőlem csalhat aki akar.

    Nagyobb probléma a lámacsorda () "hogylőttéllebiztoscsaltál" típusú, társaság és hangulatromboló anyázása. Ezt kéne valahogy szűrni.
  • CB SNIPER #6039
    pl.
  • wazzup
    #6038
    Peter 31, akkor visszakeresnéd nekem az igazságot ? mert én nem találom meg, vagy VALAKIII!!
  • CB SNIPER #6037
    1.igaz
    2.igaz(buba)
    3.neked is volt furcsa eseted ne mond hogy nem..
  • CB SNIPER #6036
    Még vk aki azt állitja hogy csiter vagyok ...
    Nyugalom nem kell tolongani nem kell agyontaposni egymást csak szépen libasorban..
  • peter31
    #6035
    olvasni olvasni vissza vissza olvasni és kiderül az igazság :o)
  • wazzup
    #6034
    Boccs hogy beleszólok de nem tudok neten játszani me feltettem az 1.1-et és azóta nem megy. valami tipp?
  • Rusid
    #6033
    Hát nem hiszem hogy valaki azert csíter mert néha jól játszik néha meg szarul. Nem kell ugy játszani hogy folyton csítert keresel. Ha meg valaki tényleg csíter az úgyis kiderül.
  • Yan
    #6032
    de ér vmit, bubát mindig megfogja
  • Picador
    #6031
    alaptételek:

    1. minden játékhoz van csit
    2. egyvalaki biztosan csitel
    3. nem minden furcsa eset csit, de nem is zárható ki, hogy az
    4. az anticsit nem ér semmit (CS-örökség)

  • Picador
    #6030
    Ez nem bizonyít semmit. Ugyannyi eséllyel lehetsz "tiszta" játékos" vagy csiter... de időközben rájöttem, hogy valszeg nem vagy az, mert néha nagyon bénázol :).
  • Picador
    #6029
    Nem.
  • Purgatorium
    #6028
    Hát nem ér semmit az a PunkBuster ill. az AntiCheat???!!!
  • wazzup
    #6027
    VALAKI SEGÍTSEN!! FELRAKTAM EZT A BF VIETNAM 1.1.14-et és most nem tudok neten játszani. rákattintok a szerverre és nem jön be a játék!!! Mit kell csinálni ilyenkor?
  • Bercy #6026
    csíter vagy
  • CB SNIPER #6025
    csak még annyit hogy te egyedül vádoltál meg azzal hogy csitelek senki más...
  • Picador
    #6024
    1.1-ben ugyanez megvan?