22902
Battlefield Vietnam
  • gizzda
    #6103
    szaros jelszavak..... :-)
  • vsly
    #6102
    Ilyen megnyilvánulással ne is csodálkozz,hogy nem kapsz pass-t a JW1re.Pont az ilyenek miatt lett VIP szerver.
  • Morphin
    #6101
    PLEASE ONE PASS FOR JW 1
  • gizzda
    #6100
    Leszarom az összes magyar szervert....csak felhúzom magam......
  • gizzda
    #6099
    leszarom már megyek külföldre azt kész (játszani):-)
  • gizzda
    #6098
    vazz annyit minden szarságot olvastam már itt hogy azt el sem hiszed:-)
  • Zs0lt1
    #6097
    Kicsit visszaolvasol találsz egy párat, de hát lustaság fél egészség.
  • gizzda
    #6096
    nem fogják mert spurr mindenki! Minnyá keresek külföldi oldalon tört szervert azt ide írom az ip........
  • Morphin
    #6095
    Yan elküldöd nekem a JW 1 jelszavát??
  • gizzda
    #6094
    bfvhu....mi.......röhej......vazzeg
  • gizzda
    #6093
    Hátha te fel tudsz menni valamelyik magyar szerverre általános kóddal akkor leszoplak vazzzeg:-)
  • Bercy #6092
    rugjatok szet az angolok segget
  • Zs0lt1
    #6091
    köfi :)
  • Yan
    #6090
    Sok sikert és mindent bele! :)
  • Serpa
    #6089
    muhaha mikor áll át 1.1 re ?
  • Zs0lt1
    #6088
    Jaja, ma este játszunk egy gyakwart az angol |FTA| klánnal.
    Innen is köszi, hogy kölcsönkaptuk az omaticot.
  • Zs0lt1
    #6087
    Nnah azt úgy kell, hogy lerax egy aknát, majd kicsivel odébb mégegyet, majd mégodébb mégegyet. és az utolsó után nagyon kevéssel kell rárakni a mortárt. Akkor sikerül átugrani a hídról a sáncra pl. Reclaiming Hue-n.
    Minél közelebb vannak az aknák, annál kissebb az ugrási szög. Több napig kisérleteztem :)
    A baj csak annyi, hogy míg rakogatja le az ember az aknáit, egy sniper simán kiszed a sáncról.
  • Morphin
    #6086
    Ki az aki megérdemli??
  • Yan
    #6085
    Oda van irva, hogy "UHSMECCS". Ezért van más pass.
    Ha lezajlik, akkor gondolom visszaáll "publikra".
    Addig marad a JW1, aki megérdemli ;)
    vagy külföld, aminek az ip-i szintén itt olvasható, lentebb Zsolt1 gyüjtömunkája eredményeként. :))
  • vsly
    #6084
    Azt én szoktam elöidézni a mortarral
    De próbáljátok ki azt,hogy a mortaros usa engivel lerakjátok a mortart,majd a tetejére raktok egy aknát.Úgy felrepül szegény hogy csak na,és alig sérül.
  • Morphin
    #6083
    A JW 1-re kitől kell kérni pass-t??Kérhetnék?(PLEASE)
  • Morphin
    #6082
    A Vietnam'O'Mativ-on is uj pass van.
  • Yan
    #6081
    Itt is van "superman bug" ;)
    Multkor láttam Reclaiming_huey-n.
  • peter31
    #6080
    magam sem tudom hányszor mondtam már hogy olvasson vissza. akkor még egy oldalt kellet visszalépni. Dehogy még ezen az oldalon se... hihetetlen
  • Yan
    #6079
    Kedves Barátom! Mielött höbörögnél, olvass vissza.
    Nem kell sokat #6061, és lám ott az általános pass a magyar szerverekre.
    Lámaság rlz.
  • polak
    #6078
    a mienkre lehet jönni! 1.02:))) gogogo:) omatik
  • gizzda
    #6077
    vazz most már sehova sem lehet menni játszani mert mindenhol jelszót kér? EZT AZ IRIGY TÁRSASÁGOT AMI ITT VAN VAZZEG...............ez már röhej
  • skorpio7
    #6076
    Dettó, Vietnam'O'Matic és eddig csak egyszer. Igazából nem is értettem mi történt, mert csak kiugrottam a heliből és szállingóztam lefelé majd nyomtam egy ejtőernyőnyitás gombot és no more. Gondoltam biztos reflexből nyomtam a nyitást bár voltak kétségeim a dolgot illetően és nem foglalkoztam vele, de most hogy másnál is volt ilyen talán jobban kellene figyelni a közeljövőben a kiugrásokra hogy biztosak legyünk a dologban. Amúgy nem kell szitkozódni a patch-ek tökéletzessége/tökéletlensége fölött, mivel per pillanat a BF-ben az 1.6-os verzió eddig a "legbugmentesebb" és ha vki emlékszik az omaha-s superman bugra, nos az pl. az 1.3-al került a játékba és csak később lett javítva. Talán 4-5 patch elteltével már ez is közel "tökéletes" lesz.
  • Zs0lt1
    #6075
    A te verziódat magyarázhatja, de az enyémet nem, mert én szétlőttem a fickót és csak ketten voltunk a szerveren.
  • BaLeeX
    #6074
    Nekem is volt egy hasonló tegnap azzal a különbséggel, hogy nekem kinyílt az ernyő amikor megnyomtam (nem alapból) aztán a fölfőtl 10-20m-re egyszerűen zuhanni kezdtem és meghaltam.
    Nem lehet, hogy belerakták, hogy az ejtőernyőt szét lehet lőni? :)
    Az megmagyarázná az enyémet.
  • Orgi
    #6073
    Ilyen verzió is van, innét szedtem le vkitől:
    Battlefield.Vietnam.CD3.CloneCD.SEC-X
    Nálam dc-n meg van osztva, ha kell vkinek: [HUN][Cable]Orgi.
  • Zs0lt1
    #6072
    Nnah újjabb bug:
    Egy angol szerveren helicsatáztam egy fickóval és akkor esett meg velem a következő (Hastings-on volt persze :))
    Én voltam MI-8-al, egyik nagyobb csata után gondoltam nem teszem le javítani, mert ott a másik. Kiugrottam és nem zuhantam lefelé, hanem szép lassan, mintha ejtőernyőznék.
    Aztán automatikuan bontottam az ernyőt, erre elkezdtem zuhanni és be is csapódtam a földbe.
    Mondhatom szép. Lassan több bug lesz benne, mint volt :(
  • BaLeeX
    #6071
    Az új crack tényleg műküdik szóval tegyétek fel és lehet átállni 1.1-re mindenkinek. :)

    Pár bugot javítottak a játékban észrevehetően és az új map is ígéretes csak 4-5-en baromkodtunk rajt az előbb és kb. 25 embernek ideális mert hatalmas.
  • uhuqul
    #6070
    Valószínűleg a BIOS-ban kell állítani az AGP memória mértékét.
  • polak
    #6069
    sziasztok! van 1 rohadt nagy problémám! vettem 1 ATI 9600xt video kártyát pár honapja! valami MAd View van a dobozra névként irva! namármost az akkori msi alaplapomnál 1 gond volt hogy amikor bekapcsoltam a gépet nem mindig közölt adatot! tehát csak áram alatt ált! most vettem uj alaplapot Gigabyte! na ezzel faszául elidnul a gép meg minden! 1 apro bökkenő! ahol a videokártyának pl játékban meg kéne jelenitenie a képet ott kivág a windowsba vagy kapok 1 kék képernyőt! totál befagy az egész! de ez van a 3d mark 2003 teszt részének elinditásánál is! már a tököm tele az egésszel! valaki aki tud valamit pls segitsen 1 picikét! addig mig nincs megoldás én kidőltem a sorbol!
  • BaLeeX
    #6068
    Én is kérnék passot a JW-re!
    Thx.
    Bár még csak most jön le az új crack de remélem működni fog.
  • polak
    #6067
    már jo régen!
  • Zs0lt1
    #6066
    Észrevettétek már, hogy a Shift lenyomásakor körbe lehet nézni a helikkel?
  • Zs0lt1
    #6065
    Jah, az csak 2 db.
    Sokkal több van itt:
    http://www.planetbattlefield.com/bfv/tweakin/maps/ és itt:
    http://www.fpscentral.com/index.php?game=5&site=folder&id=538
  • wazzup
    #6064
    hát.... nemsok