22902
Battlefield Vietnam
  • Zs0lt1
    #7144
    Állítólag ez azért van, mert a single rész még nem supportált
  • Zs0lt1
    #7143
    Multiba nem csinálja
  • Lacc
    #7142
    Legyen! :)
  • Damned One
    #7141
    Aha :D
    Pedig nem tünik olyan rossznak....
  • qrz
    #7140
    http://fixip.homeip.net/Poe/PoE_Beta1.exe
    Ha esetleg még kell valakinek.
  • qrz
    #7139
    az omatic kicsit betegeskedett.Nem is tudom legyen POE kicsit? Próbából? Na jó! :)
  • Zs0lt1
    #7138
    Az csak a singleplayerben van ugye?
  • Zs0lt1
    #7137
  • Zs0lt1
    #7136
  • Damned One
    #7135
    Hy!
    Letöltöttem a Point of Existence-et, de miután elindúl 1 pálya 5 pecen belül kilép winbe.... nem tudja valaki mi lehet a gondja...?
  • kz
    #7134
    pedig ezeket a klánokat már nem is lehet lejáratni!
  • haxoror
    #7133
    talán Szandra és Katalin visszatért...
  • Tomeee
    #7132
    ja csak nem tuddjuk ki az az ember
  • Tibor
    #7131
    jó a mod?
  • Lacc
    #7130
  • Tomeee
    #7129
    tegnap már megint poénosnak érezte vki magát és szórakozott a {TLD} prefixel meg sztem az uhs-el is mert játszott 1 szer {TLD} ....jancsi néven meg uhs.Mini néven és mindenkinek anyázott dtkzott stb
  • Tomeee
    #7128
    ja szagatott az egész de az új járművek sztem királyak kár hogy ez csak 1 beta
  • BurnBaby
    #7127
    Point of Existence @ bf.hu ftp
    366 MB. hf
  • Lacc
    #7126
    Kipróbáltam élesben és katasztrófa volt. Ebben a modban EGYETLEN új modellt sem optimalizáltak?? Mert ha már 1-2 tank volt a képben akkoe 3-4 FPS (!)-re esett le, azt hittem ott fagy le az egész játék. Vietnám teljesen jól megy, de ez...
  • Lacc
    #7125
    A talicskáról miért nem jön? Belépsz Wincommanderrel vagy sima explorerrel és leszeded...
  • BaLeeX
    #7124
    Nekem onnan sem kezdi el leszedni. Flashgetben az a link volt ben kb 10 óra óta és azóta sem kezdte el.

    talicska.myip.hu-ról sem jön :(
  • Lacc
    #7123
    Nekem egy elég gyenge DC koppintásnak tűnik... De ez erős sarkítás, meg még élesben ki se próbáltam. Majd most mindjárt :)
  • Zs0lt1
    #7122
    Van az a pálya az a Savanna Mists, az egy iszonyat mekkora bézkemp pálya.
    Felmentem a szerverre, az ment és csak öröm volt nézni, amit a csapattársaim műveltek :)
    Egyébként az abrams nekem nem tettszik vmiért.
    Dekib@szott jó a cucc, megérte annyit várni.
  • Lacc
    #7121
    Point of Existence mod leszedhető innen:
    ftp://talicska.myip.hu
  • ToM86 #7120
    Nem rossz a mod, de még van mit javítaniuk.

    Marhára nem tetszik, h például ugyanazok a hangok vannak, amik a vietnámban. DC-ben legalább új hangokat adtak a járműveknek, fegyvereknek és nem a második világháborús tank hangja ment az Abrams alatt

    Másik idegesítő dolog, h a helikopter fizikája ugyanolyan szar mint a vietnámban.

    A járművek sztem nagyon jóra sikerültek, bár a t90-nél egyik pályán a poligonok össze-vissza álltak és ilyen tüskés valamire hasonlított :D

    Mindezek ellenére sztem, ha már ez a mod is 0.7-ig eljut, akkor már ezek a hibák mind megoldódnak
  • Nauron
    #7119
    nem kell regisztrálni amit polak beadott az jo)(én is onnan töltöm)
  • haxoror
    #7118
    az o-matic marad WWII vagy visszaáll BFV-re, esetleg a PoE-t is felrakjátok próbából ?
  • BaLeeX
    #7117
    Ha lesz magyar Point of Existence Client lelőhely írjátok ide egyszerre plz.
    Egy külföldiről nem lehet leszedni, mert vagy regisztrálni kell (amit nem fogok) vagy nem indul el a letöltés mert gondolom annyira leterheltek.
  • Morphin
    #7116
    Kiprószáltá már valaki nekem még van 5 perc a letöltésből...
  • Yan
    #7115
    Na lecincáltam, lesz szerver?
  • Cobra.
    #7114
    WW2 mod: szerintem egyértelmű, igaz csak 3 Csendes-oceáni pálya van benne
    PoE: valamikor a közeljövőben játszódik a közelkeleten, amerikaiak és oroszok harcolnak egy elég nagy méretű olajmezőért
    Battlegroup: ugyanúgy Vietnam, csak realisztikusabbak a járművek, fegyverek, mint a gyári verzióban
    még lesz elvileg egy Black Hawk Down mod is valamikor, az a szomáliai konfliktusról szól, tehát kb a DC felszerelései lesznek benne
  • kz
    #7113
    Hát.
    Állítólag azért lobbiznak az EA-nál, hogy a legújabb peccsben már legyen egy hatalmas olajmező a város határában.
  • BaLeeX
    #7112
    Milyen cselesek ezek a vietnámiak...
  • Szárnyati Géza
    #7111
    Valaki leírná, röviden, hogy a három új mod miről szól?
    Mint ahogy a DC az öbölháborúról, úgy a PoE a ....
  • kz
    #7110
    Nem csoda, hiszen a Vietnámiak sietve átépítették a várost a játéknak megfelelően, így van egy fasza 3Dmap-juk és rengeteg túristát csalogatnak vele!
  • BaLeeX
    #7109
    Valami utazgatós műsor volt szombat éjszaka és éppen Vietnámban jártak. Egyszer csak mutatják a térképen, hogy hova mennek, a célpont Hue. :)
    Faszán felismerhető volt a palota meg az a kis toronyszerű építmény is. Mint ahogy azt már itt képeken is beszúrtátok.
  • kz
    #7108
    Biztos szép képek, kár, hogy most nem láccanak!
  • Mr Manson
    #7107
    lincs=nincs :D
  • Mr Manson
    #7106
    Reggelt!

    Magyar link lincs?
  • polak
    #7105
    http://www.bf-news.de/downloads.php?go=kategorie&kat=179#560