22902
Battlefield Vietnam
  • Zs0lt1
    #7384
    Jut eszembe, jónéhányan a Jungle Combatról úgy tudják, hogy jelszó kell hozzá. A Jungle Combat-hoz NEM JELSZÓ!
    De néha klángyakorlás van és akkor lezárjuk jelszóval.
    A Jungle Combat-on is van szabályzat.
  • polak
    #7383
    jwre is bement Buba amikor nem volt pass rajta...:( akkor meg minek... a szabályokat betartatom, a csit ellen pedig tegyen a pb... sajnos még nem tudok jobbat:(
  • polak
    #7382
    nah meguntam, mindenki azt hiszi kedvére szegheti meg a szabályokat... #b14#Landor, (TLD)Data és hasonszőrű barátaikat ( szabálysértőket) kirugom! nagyon laggolok szal 2 halál között röhögve megoldom
  • Yan
    #7381
    Csak az a baj, ha ilyen elnézőek lennénk, mi lenne itt.
    Holnaptól Jóska Pista is használna okoságot, mert ugyse történne semmi. Szép a lojalitás, de nem ennyire.
    Meglep a hozzáállásod, mert köztudott, hogy nálatok a legszigorubb a szerver szabályzat.
    Ha vki 2* megszegi => ban, de ha csítel, akkor nem.? A kérdés, miért is van szabály? Hogy mindenki szivesen jáccon.
    Nekem pl. a lent emlitett "ügyeskedők" veszik el a kedvem. Nem azért mert lelö, hanem az hogy henceg a szkilljével.
  • haxoror
    #7380
    hát itt ilyen nem lesz de a BF2 topic gondolatától már előre kiver a víz, egy csomó BF, DC, BFV, PoE stb. fan egyrakáson egyszerre
  • Cobra.
    #7379
    3-4, volt már 5-6 is, persze pont akkor, amikor csak este kerültem gép elé
  • Tomeee
    #7378
  • polak
    #7377
    :) már most nemsok kellett hogy feladjam a végigolvasást:)
  • skorpio7
    #7376
    Ez semmi! Láttad volna BF-es fórumot fénykorában... volt olyan nap, hogy 3-4 oldal hozzászólás is született és csak úgy peregtek az események. :)
  • polak
    #7375
    azért kiváncsi lennék hogy mit tudsz tenni vele ha megtudod ki az... lelövöd? de tudod mit? aszondom én voltam, akkor legalább rám lősz és mivel te jo ellenfél vagy én is gyakorolhatok 1 jot:)
    amugy nem értem minek szapuljátok annyira Bubát... sokatok megcsinálja ugyan azt mégse történik semmi... őt kivágta gamehack miatt és azota mindent rávartok! (lényegtelen hányszor vágta ki)! volt 1 másik hozzászolás hogy bann igy ugy de nem értem mire jo az... bejön másképpen... tök mind1 micsinálsz mert be tud jönni... ki az az admin aki csak ezt figyeli és azonnal kickel? én fix hogy nem... ha csitel akkor pedig ő lesz kisebb, az ellenfél pedig fejlődik:)sokan már megszokásbol is csiterezik amikor lelövi őket... az még senkinek nem jutott eszébe hogy ez a játék gépigényes és szar?:) akinek jol fut multiban az a gyorsabb és az ügyesebb... kiszednek fal mögűl? kicsit lassan reagál a játék legalábbis annál aki kilőtt és nála még pont nem a fal mögött volt a halott illető:) jah ezt azért irtam mert általában erről is mindenkinek csit jut eszébe...
    más: néha elképedek hogy ennyire telefossátok a forumot fél nap alatt:)
  • Bandee1987
    #7374
    egyetértek, és teljes mértékben támogatom
  • Csacsy
    #7373
    Én benne vagyok a békeszándékban, habár én senkivel sem balhéztam össze.
  • Zs0lt1
    #7372
    BÉKEFELHÍVÁS!


    Az utóbbi időkben eléggé elharapóztak a hangulatok, mind itt, mind a klánfórumokban.
    Részben én is a részese voltam ennek, de úgy gondolom, hogy ez egyáltalán sem rövid, sem hosszútávon NEM VEZET JÓRA.
    Ezért gondoltam egy ilyen felhívásra, hogy mindenki tegye félre az indulatait, lépjen túl a haragján és szóljon az egész a játékról, a jó játékról.
    Ha ez így folytatódik, egyre mérgesebb és mérgesebb viták lesznek és előbb utóbb azon kapjuk magunkat, hogy nem lesz BFV scene.
    Ne vitatkozzunk, mert nincs értelme.
  • Tomeee
    #7371
    Buba téma lezárva már megbukott szval a magyar szervereken nincs helye és az egész ennyivel le van zárva már inkább játszunk rendesen és békében
  • Bandee1987
    #7370
    :)
  • LEADER
    #7369
    Érdekes koncepció, építő jellegű, bár kicsit konzervatív, de fejlödő képes vagy.
  • Bandee1987
    #7368
    Ja, mé nincs BFV Baywatch mód?
    Az lenne a feladat, hogy a Dévid Hásszelhoff fejét szétlőjük, utána meg megdugjuk a sok csajt :)
  • Buba007
    #7367
    Ez a buzigyerek nagyon felbaszta az agyam! Úgyhogy amíg nincs meg, hogy ki is ő valójában addig ezzel fogok foglalkozni.

  • LEADER
    #7366
    Egyik klán fórumán ott van fekete-fehéren ki volt az! Akit érdekel nézzen körül! Ejtsük a témát! Beszéljünk a Baywatch -róL!
  • Bandee1987
    #7365
    Buba, ahelyett, hogy az egyén keresésével töltenéd az időt, inkább menj el, és szedj fel egy csajt
  • Bandee1987
    #7364
    Loál
  • Buba007
    #7363
    És ki mondta, hogy te vagy az???
  • kz
    #7362
    Nekem nem is csellós! Elb@sztad!
  • Buba007
    #7361
    Azt mondtam, de azért nagyon szeretném tudni, hogy ki volt az!!! És mindent el fogok ennek érdekében követni!
  • LEADER
    #7360
    Szellem, ááááááá

    nézz körül pár ismerős topicon, rájövő, nem vagyok én spicli
  • Csacsy
    #7359
    Hagyjad békén Buba, úgysem fogod megtudni, hogy ki ő, ráadásul nagyon nem érdekel mindket hogy a parasztot merről fújja felénk a szél!
  • CB SNIPER #7358
    lol :)
  • CB SNIPER #7357
    nem azt mondtad többet nem irsz ide ? :DD
  • Bandee1987
    #7356
    Áááá, te már nem írsz ide többet :))))
  • Buba007
    #7355
    Na ki az??!! Mondd meg légyszíves!! Az biztos, hogy Chello-s kapcsolata van!
  • skorpio7
    #7354
    A tied! :)
  • LEADER
    #7353
    Én tudom ki az a Csíterek vagytok, de már úgy is mindegy, ahogy olvastam Buba nem tér vissza. Nem nehéz rájönni. Körül kell nézni.

    PoE az ISTEN!
    TANKBAN FEL/LE nyillal lehet változtatni a lövedéket:
    Alap (FEL): páncéltörő (tankra leginkább ugye)
    LE: Heat (tömegbe, könnyű járműre, pl Humvee)

  • Bandee1987
    #7352
    Ok, megveszem, de egy nullával kevesebbért(azaz 900 ft-ért)
  • skorpio7
    #7351
    A lehető legjobban. CD-k teljesen karcmentesek, számla is megvan még hozzá.
  • Bandee1987
    #7350
    Rég jártam ebben a topicban, most olvastam vissza 1-2 oldalt, és szörnyű, hogy az ilyen Buba-félék tönkrecseszik a BFV-s társadalmat...
  • Zolcsi01
    #7349
    Milyen állapotban van?
  • skorpio7
    #7348
    Ír nekem-Én elküldöm postán-Utánvét kifizet(olcsóbban megússza persze)-Telepít-Örül

    Na akkor arról van szó, hogy megválnék hőn szeretett eredeti BFV-os példányomtól. Kikiáltási ár: 9.000 Ft + postaköltség.
    Ja... és szó sincs itt viccről.
  • haxoror
    #7347
    szinte minden sms webes helyen fent van
  • CéZé
    #7346
    Bankot rabol

    ez kimaradt az elejéről
  • Mr Manson
    #7345
    Bolt - Polc - Pénztár - Telepit - Örül