22902
Battlefield Vietnam
  • polak
    #7424
    majd ha lesz annyi lovém a telefonomon egye fene:)
  • Yan
    #7423
    Tulajdonkép egy kis besegités a szerver üzemeltetésbe.
    Ha már minden nap itt esz a fene, akkor ennyi a minimum részemröl. (a saját üzi törlése azé hasznos)
  • polak
    #7422
    tehát értelmetlen:)
  • Bercy #7421
    A VIP fórumozók jogai


    20 MByte tárterület a Galériában
    Választható megkülönböztetett üzenet fejléc szín
    Választható 150x25 pixel nagyságú logo
    16 Kbyte maximum logo méret
    Csillagokkal jelölt VIP státusz az üzenet fejlécében
    Saját üzenet törlésének lehetősége bármely témában a hozzászólástól 4 percig

    Hogyan lehet VIP jogod?

    A meglévő regisztráció VIP státuszát aktiválni emelt díjas telefonhívással, vagy emeltdíjas SMS-sel lehetséges. A VIP regisztráció ára havi 80 Ft + ÁFA.
  • Zs0lt1
    #7420
    Jah, én nem tudtam pontosan.
    Egyébként megéri vippessé válni?
    Meg mibe kerül?
  • Yan
    #7419
    Minden szerver vip-es lenne. :)
    Na ezt én sem gondoltam komolyan. Remélem kitaláltok vmi jóságot. Mi támogatjuk.
  • polak
    #7418
    a legjobb lenne ha regisztrálni kéne a neveket... kicsit jobban kordában lehetne tartani az embereket!
    mondjuk esetleg szövetkezve minden klánnal létrehozni 1 oldalt amelyen minden bfvvel játszani akaro ember regisztrál és megkapja az edott jelszot! akkor már kemény szűrések lehetnének...
  • polak
    #7417
    na ja de akkor találj ki valami okossat, ne azt hogy bannoljam minden néven... több millo név van és bármelyiket használhatja...
  • Bercy #7416
    pontosabban az evek szamatol. minden forum ev utan egy tsillag
  • Zs0lt1
    #7415
    jah, akkor bocsi :)
    Eléggé csodálkoztam volna ha nem tudtad volna, de amiről írsz fingom sincs mi lehet :Ð
  • haxoror
    #7414
    "Szerintem csak..."
    ezt most hogyan kéne értenem!?
  • haxoror
    #7413
    Zs0lt1 #7411-ben írtjáról tudtam és eddig azt hittem hogy azt látni de tegnap észrevettem az előttem nyomuló tank feje fölött egy arany csillagot pedig csak a map első körében voltunk szóval ezért kérdeztem
    ez az aktuális első három a csapaton belül van vagy mindkét csapat együtt?
  • kz
    #7412
    Tényleg nem tudod?
    Szerintem csak...
    Nade megmondom.
    Az aktuális első 3 helyzett feje felett van megfelelő színű csillag.
  • Zs0lt1
    #7411
    Elég furcsa módon az aranyat az kapja, aki ugyanezen a pályán az előző körben az első volt, az ezüstöt a második és a bronzt meg, nnna ki? :))
  • Zs0lt1
    #7410
    Ezek már törtek :)

    De most nézem, hogy kb 13 szerver offline-ba van, de így is akad jó pár.
  • Csacsy
    #7409
    Nekem is szar a gépem (1.3-as Duron), 9300as radeon, és mégis beletörődöm abba, higy átlag 10 fps-sel megy a játék nálam Olyan lassú, mint amikor az ember képeket nézeget egymás után.
  • haxoror
    #7408
  • haxoror
    #7407
    mert olcsóbb és kisebb a gépigénye (a gép is olcsóbb alá) és aki megszokta a BF bénaságait az már nem nagyon akar átállni BFV-re hanem inkább kivárja a BF2-t
  • Csacsy
    #7406
    Mert megszöktek Gagyivosztokból?
  • haxoror
    #7405
    ja, szerveren egy csomószor látok különböző (bronz,ezüst,arany) csillagot néhány csapattárs feje felett a neve mellet
    elöször azt hittem az előző körbeni helyezést mutatja de aztán észrevettem hogy a mapok első körében is látni néha
    ezeket ki kapja és miért?
  • Csacsy
    #7404
    Köszi, ma sem fogok unatkozni. Na, megyek külföldi servereket feltörni :)
  • Csacsy
    #7403
    Nem tudja valaki megmondani, hogy az 1942-t miért jáccák sokkal többen?
  • haxoror
    #7402
    köszi :)
  • Zs0lt1
    #7401
    Nna tsókolom, ITT az újjabb külföldi tört szerver lista.
    Van benne PoE, WW2 mod, sima BFV, sőt ha jól emléxem akad még egy 1.02-es peccselt szerver is.
    Az ASE-be beimportální ÍGY kell.
    GL & HF!
  • Csacsy
    #7400
    Az eddig gyűjtött fragek számától.
  • Zs0lt1
    #7399
    Hozzászólások számától.
  • kz
    #7398
    A csillagok száma mitől függ?
  • kz
    #7397
    Ez olyan, mint ha azt mondaná a bíró:
    A magyar bíróságokat nem érdeklik a tolvajok, majd a biztonsági őrök megvédik az árut.
  • kz
    #7396
    Kevesebb mint 120 hozzászólás egy nap alatt.
    Még a legnépszerűbb témák utolsó helyére sem jöttünk fel!
  • kz
    #7395
    Káromkodás:
    Általános iskolai tanulmányaim jutnak eszembe, ahol az írott és a beszélt nyelv különbségeiről volt szó.
    Ja, ma van szeptember elseje! Kezdődik a suli! Akkor lehet, hogy az idén ti is tanuljátok már!
  • polak
    #7394
    pedig ugy kéne:) nyilvánossan lehet 2 pofon lenne dce itt csak anyázás balrol faszkolodás jobbrol... mindenki türtőztesse magát... én is szoktam káromkodni de mégis meg tudom álni
  • Rusid
    #7393
    Amugy meg káromkodni nem azért szoktak az emberek ,hogy csak ők hallják hiszen akkor midenki magában káromkodna.
  • Rusid
    #7392
    Én is szoktam káromkodni (monnyuk altalában nem irom be vsak ha nagyon felhuzom magam). Engem különösebben nem zavar kivéve a durvább káromkodások. Szerintem csak a durvább dolgokat kellene tiltani, szerintem senkit nem basz földhöz ha lelámázzák vagy elküldik a francba. Persze lehet ,hogy tévedek.
  • Damned One
    #7391
    Nem tudom hogy ki hogyan viszonyúl a dologhoz, de engem személyszerint zavar a káromkodás, de nem az ilyen menj a francba, szintű, hanem a sokkal dúrvábbak. Én is vagyok ideges, de attól még nem anyázom a másikat, az ember szerintem azért játszik hogy kikapcsolódjon, nem pedig azért hogy felhúzza magát.
  • Csacsy
    #7390
    Hmm...ez két csillagos hozzászólás volt, de nem is kell ecsetelnem, hiszen ott van mind2 a neved mellett :)
  • Yan
    #7389
    Tényleg szoktunk káromkodni, csak nem a kezünkkel. :)
    Képzeld el forditva: a kocsmába káromkodás helyett lekopogom a pulton. :)))
  • Csacsy
    #7388
    Folyik már a vér a fülemből?
  • Cobra.
    #7387
    De magadban káromkodj, senki mást nem érdekel, hogy mi a bajod. Ha admin lennék valamelyik szerveren, akkor 1 figyelmeztetés után kickelnék minden káromkodót a szerverről. Ez nem olyan, hogy kicsúszott véletlenül a szádon, hanem szándékosan írod be a játékba.
  • Csacsy
    #7386
    Akkor sem értem, hogy miért tiltják a káromkodást, ha az nem mást érint. Mindenki ismeri a csúnya szavacskákat, és mindenki használja is, csak szégyellik bevallani.
    Én főleg akkor káromkodom amikor a játékom lemegy 5 frame/sec alá, ami sajna gyakran előfordul, vagy akkor amikor leöntöm sörrel a billyentyűzetet. Na jó, akkor is amikor 10 percen belöl 3x csörög a telefonom és végül amikor harmadjára TK-znak le. Ennyi.
    Röviden összefoglalva: csúnya dolog, útáljuk is ,de néha hasznos és átsegít a nehéz másodperceken.
  • Yan
    #7385
    Igen bejött, szép nagy lett a ban lista.
    Nekem kevesebb idömbe telik banolni, mint neki nikket és keyt váltani. Ha igy neki öröm a játék, akkor nekem is.
    Sose unom meg az ilyen embereket üldözni. :)