22902
Battlefield Vietnam
  • Buba007
    #7692
    Nem jön semmi ugyanis húzok tanulni! Bye!
  • kz
    #7691
    Áh... az nem lehet, én is megyek!
  • haxoror
    #7688
    a francba mennem kell pedig érzem hogy a jó rész csak most következik
  • CB SNIPER #7680
    az élet csupa pofon...
  • CB SNIPER #7679
    Nem akarsz te is VIP-s lenni
  • haxoror
    #7678

    pont négykor megy mindig az sg-s műsor amikor indulok melóból és mire megint netközelben leszek addigra Octopus kitörli
    NEMIGAZSÁÁÁÁG
  • kz
    #7677
    Éééén?
    Ezt a kérdést vissza kell, hogy utasítsam!
  • CB SNIPER #7676
    :DD
  • LEADER
    #7675
    ja, kapkodom a fejem
  • CB SNIPER #7674
    mindenki az sg-n van most? :)
  • Buba007
    #7671
    Bízom benne, hogy azért te nem írogatsz fel ilyesmire engem...
  • Tomeee
    #7670
    nem írok semmit erre inkább csinálja csak aki csinálja úgy is tiltva van az emailje
  • kz
    #7669
    Hát, akkor használd egészséggel!
    Jó tanács: ne addmeg mindenkinek mert felírnak csúnya levlistákra, aztán meg nem tudsz majd leiratkozni!
  • LEADER
    #7668
    ha Eredeti game:
    akkor attól függ hova akarsz felmenni, mert néhány tört szervernek ez nem tetszik. Akkor menj külföldire vagy amelyik nem tört magyar. hogy melyik az azt a fiúk hamarosan megírják.
    ha Tört:
    Akkkor rossz krekk van fennnen neked, ez helytelen eme szervereken melyek krekkeltek. eredet szervert felejtsd el vele, mert krekkelt, hehe
  • haxoror
    #7667
    asszed a többit Octopus majd bennhagyja?
  • Buba007
    #7665
    Azért még erre válaszolok! Mi az, hogy minek nekem?? Minden embernek van emailcíme! Miért pont nekem ne lenne??!!
  • kz
    #7664
    "de nem küldem róla senkinek mailt"
    Ki mondta, hogy küldtél?
    De ha nem küldtél, akkor minek neked? (nem kell, hogy válaszolj!)
  • Axon
    #7662
    Ezt az oldalt még valóban nem láttam.
    Választ ad minden kérdésemre. Böngészem szorgalmasan.
  • Buba007
    #7661
    Na de várjál! Azt írtad, hogy: Nem, nem tudom kié a [email protected]. -->>erre én mondtam, hogy az a cím valóban az enyém, de nem küldem róla senkinek mailt!
  • kz
    #7659
    Megérzés.
  • kz
    #7658
    A http://bfhelp.try.hu -t láttad már?
  • Buba007
    #7657
    akkor honnan tudod?
  • kz
    #7656
    Én rákattintiottam, de nekem ott nem írta ki!
  • Axon
    #7655
    "DATA DIFFERS FROM SERVER"
    Ez mit jelent? Ezt írja ki nekem a muhaha servere.
  • Buba007
    #7654
    Igen! Ez az én emailcímem! De ezt nem lehetett nehéz kitalálnod, mert rákattintasz az sg-s nickemre és ott van! Mutass csak egy shotot, hogy tőlem jött az az emailtömkeleg tomi!
  • kz
    #7653
    Ezzel én is egyetértek!
    Csak mondjátok, hogy hol, mert engem érdekel!
  • kz
    #7652
    Nyugodj meg!
    Az erőszak nem old meg semmit!
    Egyébként is milyen email címről érkeztek a levelek?
    Nem, nem tudom kié a [email protected].
  • haxoror
    #7651
    Más.
    Újabban egyre többször kapom meg a "köcsög kemper" illetve a "spawnkiller" beszólásokat szóval hogy világos legyen: ha az ellenfélnek vannak egyébb zászlói akkor azokat foglalom de ha kifogy a zászlókból akkor számíthat rá hogy hamarosan bezizzenek az alapzászlójára egy tankkal és írtani kezdem a járműparkot a potenciális személyzettel együtt és ez NEM KEMP HANEM FOGLALÁS!
    És főleg ne egy olyan idióta szóljon be nekem aki a foglalás alatt lévő zászlóra sniperrel!!! spawnol (elképzelni sem tudom hogyan hihetted hogy fél másodpercnél tovább fogsz élni) aztán anyázni kezd a spawnkill miatt?? Ja, és ez a zászló történetesen a SAJÁT alapzászlónk volt amit éppen VISSZA foglaltunk.
    Nem írok nevet de remélem magadra ismertél.
  • Octopus
    #7650
    Aszthiszem többször kértelek benneteket, hogy az egymással kapcsolatos problémáitokat máshol beszéljétek meg.
  • haxoror
    #7640
  • haxoror
    #7639
    ja tényleg
  • Tomeee
    #7638
    bocs kz nem neked akartam hanem Polaknak
    sry
  • Zs0lt1
    #7636
    Nnah a JC ismét látszik az ASE-ban.
  • polak
    #7635
    legtöbb?:) jelenleg 1 az a legtöbb:)
  • haxoror
    #7634
    a legtöbbre bfvhu kivéve a JW1, az titok :)
  • Axon
    #7633
    Köszi!
  • polak
    #7632
    töltsd le az ase-t az látja mindegyiket! a muhaha&7th nem rendelkezik jelszoval, a JC pedig bfvhu jelszot kapott! az egyetlen nem publikus jelszavas szerver a jw
  • Axon
    #7631
    Nos lenne egy kérdésem.
    A battlefield.hu-n szereplő Battlefield Vietnam szerverekre lehet-e kapcsolódni? Mivel nekem mindegyik jelszót kér. Régebben sokat nyomultam multiban a Battlefield1942-vel, de ott minden szerverre ugyanaz volt a jelszó. Itt visszaolvastam a topicban, de nem igazán tudtam kihámozni, hogy van-e egységes jelszó vagy pedig titkos és csak azok mehetnek fel a szerverekre akik valamilyen módon jelszót kapnak?
    Esetleg tudtok mondani olyan szervert amihez nincs jelszó vagy pedig publikus? Összefoglalva már nagyon multiznék egy orbitálisat

    Tört játékom van és nem is áll szándékomban azért a lehetséges 1-2 alkalom multizásért megvásárolni, mivel csak a melóhelyemen van internet kapcsolatom.
  • polak
    #7630
    és enyhén gerinctelen..
  • kz
    #7629
    Szerintem mókás!
    Tuti nem fék?
    Akkor még mókásabb!