22902
Battlefield Vietnam
  • Octopus
    #7736
    Az bizony.
    Ott a globál bant nem lehet kimagyarázni
  • polak
    #7735
    bubának szántam
  • polak
    #7734
    eredeti cd nem ártana hozzá
  • Octopus
    #7733
    Egyet értek veled és köszönöm.
    Remélem nem lesz gond, és velem sem az idejáróknak. :)
  • Pink Tiger
    #7732
    ej rontjátok itt a karmátokat... :)
  • Pink Tiger
    #7731
    szerintem van azért egy kis probléma:) engem vmi szokott ott belül basztatni ha annak látom myomait hogy "csírájában"...
    a bf42 topic beavatkozás nélkül volt öntisztuló, nagyon nagy élmény volt aktívan odatartozni, ehhez képest odajött a macsakajancsi "csírájában"... és annyira csíra volt hogy indokolatlan erőfitogtatásától közvetve, lehalt az egész sg.hu :))))

    szóval elfodogadom hogy ez van, de zavar:)
  • CB SNIPER #7730
    nehogy már most meg mindneki sajnálni kezdje ...jajj szegény buba
  • Pink Tiger
    #7729
    ez geciség volt yan, kezdem sajnálni bubát
  • skorpio7
    #7728
    Korrekt válasz. Bár szerintem elkerülhetetlen lesz a konfrontáció minden olyan játékban, ahol lehetőség lesz csapatközpontú játékra és klánok feszülnek egymásnak a virtuális harcmezőn. Én azért kívánok neked akkor további korrekt "házigazdaságot".
  • Octopus
    #7727
    Angol és Svéd szerverekre szoktam járni.
    Oda jó a ping és mindíg jó sokan vannak :)
    (MwTP klánszerver,Bredbansbolage, 1 Flaming Dart only, jolt.co.uk )
    A legutolsó az csak 32playeres körüli szerverek de mindíg tele vannak.
    Ezek vannak a kedvencekbe berakva...
    Sajna sokat melózom mostanában,igy csak hetente 2x-3x tudok egy jót játszani :(
  • Damned One
    #7726
    Keress mindjárt 4et nehogy valamelyik offline legyen vagy üres
  • Yan
    #7725
    Isten bizony keresek neked egyet, csak hogy végleg eltünjél a magyar szerverekröl.
  • Tomeee
    #7724
    nem téged
  • Buba007
    #7723
    Tudnál mondani egy szerver? Csakmert engem is érdekelne ez a 40 fős játékosdi, csak nem találok ilyen nagy kapacitású szervert.
  • polak
    #7722
    még két külön szerveren se játszanak ennyien egyszerre:)
  • Octopus
    #7721
    Persze.
    Magyar szerveren nagyon ritkán.
    Én nagyon szeretem a jó háborús hangulatu játékot, és ez csak akkor van meg ha minimum 40 fővel játszom. :)
    Sajna Magyar szerveren nem igazán játszanak ennyien egyszerre. :(
  • Buba007
    #7720
    Tényleg játszol?? Szoktál magyar szerveren is?
  • Octopus
    #7719
    De nem ám... :)
    Ugyan olyan BFV rajongó vagyok mint itt bárki.
    igen jóllátod...
    Csírájában szeretném elfolytani azért, hogy ne kerüljön soha a gumiszobába és élmény legyen az újoncoknak olvasni eme topicot :)
    Azért azt észrevetted remélem, hogy a vitát és az offot sem törlöm csak akkor ha átmegy anyázásba vagy személyeskedésbe.
    Szerintem ebben nincsen semmi probléma. :)
  • skorpio7
    #7718
    Szóval árúlkodunk mi?! Esetleg akkor te is leszedhetnéd végre a wallhack-es, maphack-es, aimbot-os progikat a gépedről, mielőtt az egész scene megtudja mi fán is terem a Dark féle "halhatatlanság".
  • DarkHorSe
    #7717
    skorpi má megint flémelni akar!
  • skorpio7
    #7716
    Nyit a halál fáradt vagyok most hozzá.
  • skorpio7
    #7715
    Engem aztán nehezen.
  • skorpio7
    #7714
    Hali! :)
  • skorpio7
    #7713
    Ja mégvalami... akkor amikor a BF-es topic "elhalt" a napi hozzászólás termés 90%-a már off volt és valójában baráti csevej folyt rajta. Szóval nem okozott törést a lelkemben, hogy azóta/ság alig kell vmit abban a topioc-ban olvasni. Megvan a scene nélküle is, hiszen vagy a bf.hu-n beszéljük meg amit akarunk vagy a klánfórumokon. Amúgy abból a nagy általánosító 2 napos flamepartiból teljesen kimaradtam (munkának nevezett elfoglaltság miatt), amit így utólag is csak sajnálni tudok. Már csak a végjátékban lehettem ott.
  • Tomeee
    #7712
    lol akasztják a hóhért
  • BurnBaby
    #7711
    akkor nyiss erre egy topicot :) ott szívesen. itt részemről végeztem. vagy marad a fröcc... :)))
  • skorpio7
    #7710
    Nem vagyok egészen biztos abban, hogy belelátnak a BFV-os scene mostani tagjai néhány dologba ezért próbálom felvilágosítani őket ezügyben. Amúgy mindennap olvasom ezt a fórumot és folyamtasan figyelmmel követem az itt történteket és ha véleményem van miért is ne írhatnám le. Igazságérzete mindenkinek van és mindeki máshol húzza meg magában. Ha pedig ezt az én saját határomat vki az én érzésem szerint túllépi akkor kifejtem az ezzel kapcsolatos véleményemet. Aztán itt szépen a fórumon megvitatjuk egy baráti beszélgetés közepette (remélhetőleg).
  • DarkHorSe
    #7709
    hi
  • BurnBaby
    #7708
    akkor elmondom mégis nyilvánosan
    szépen kérlek, csak azért ne írj ide, h szólj a moderátornak, h most aztán de szigorú volt, mert a múltkor is neked, frenkinek, majd a rajtatok és a bőven túlfejlett "igazságérzeteteken" (én értelmezésemben minden flém lehetőséget kihasználásotokon) felbőszült tömeg okán az eredetileg a bfv topikra tartozó problémát általánosították az összes bf-es témára, majd a bf topikot áttették a gumiba.
    tekintve, h az itt folyó dolgok téged semmilyen formán nem érintenek bízd az esetlegesen felmerülő (jelen helyzetben megint elsősorban általad túlértékelt) problémák kezelését azokra, akikre érdemben vonatkozik.
  • skorpio7
    #7707
    Ja igen a kisfröccsöt választanám ha már felajánlottad. :)
  • skorpio7
    #7706
    Te mindíg olyan rendes voltál hogy nem offoltál. :)
    Pedig amit én tudni akarok az ide tartozik, hiszen a BFV-os moderátorhoz intéztem egy szerintem elég kulturált kérdést amire vagy válaszol vagy nem. A fórum amúgy is arra való, hogy egy adott játék scene-jének ügyes-bajos dolgaival foglalkozzon legyen szó bármiről. Most megnézzük, hogy hányadán is állunk, hiszen úgy látszik hogy ami "Battelfield"-es játék, ott vmiért mintha szigorúbb is lenne a moderálás a kelleténél. Vajon miért?!
  • BurnBaby
    #7705
    tekintve h nem óhajtok ebben a topicban tovább offolni, szívesen megbeszélem veled privátban, más fórumon, tsen, egy fröccs mellett, stb :)))
  • skorpio7
    #7704
    Ja igen... milyen minden moderátorba belekötésre gondolsz?!
  • skorpio7
    #7703
    Én nem viet-ezek valóban csak fórumozok de az eléggé aktívan és figyelek és olvasok és véleményt alkotok bizonyos dolgokról és némelyiket közlöm is a nagyérdeművel. Amúgy mi köze az Octopus-os hozzászólásomnak ahhoz, hogy én most vietezek vagy sem?
  • BurnBaby
    #7702
    te skorpi? nem te vagy véletlenül, aki minden moderátorba beleköt? főleg ebben a topicban, holott nem is bfvzel? :) na mindegy...
    ,)
  • skorpio7
    #7701
    Te Octopus? Nem te vagy véletlenségből Borg is? Akkor "születtél" amikor "elhalt" a BF-es fórum... meg annyira hasonló a viselkedésetek. Mindent túlreagálsz és csírájába próbálsz elfojtani. Ezt amúgy olvastad akkoriban vagy lemaradtál róla (ST hozzászólás második bekezdés első mondat)? Na mindegy...

  • ghost cb
    #7700
    Csá
  • Axon
    #7698
    Köszi a segítséget a crack-el volt a probléma.
    Sikerült egy orgazmusközelit multiznom
  • Tomeee
    #7697
    Octopusnak sok munkálya van itt a moderálással
  • Yan
    #7696
    Nálam megint nem láccik. :(