22902
Battlefield Vietnam
  • Odin 01
    #7776
    Bocsássatok meg barátaim , de ma 1 kicsit nagyon részeg vaagyok, így nem tudom áttekinteni a topicot. Amúgy a nickembők a bfv-ben el lehet hagyni a 01 -t. Üdv Cb Sniper! Megelégedettséggel telt el, amit pár npja mondtál . Üdv minden BFV fan-nak!
  • Rusid
    #7775
    Azért remélem a hibák kijavítását nem hanyagolják el. Meg jó lenne, ha az új jármüveket a már meglévő pályákba is beleaplikálnák, bár erre kevés reményt látok.
  • Oren
    #7774
    Clone cd az legalább már megoldott
  • CB Gery
    #7773
    A tankon lévő agyúk hátrasiklás nélküli ágyúk. Eredetilg gyalogságnak készült, de Vietnaban még kocsikra is szerelték az amcsik.
  • Tomeee
    #7772
    hát tudod valahogy qvra nem megy
  • Yan
    #7771
    Vedd úgy, mintha itt se lenne :)
  • uHs Gerzson
    #7770
    Na megtaláltam a tankot ami a képen van amit belinkeltem. A neve Ontos ami a görögöknél annyit jelent hogy 'valami'. Anti tank-nak használták és 6 db 106mm löveg van rajta. Egy hátránya volt, hogyha kifogyot mind a 6 darab löveg akkor kikelet szálni és kivülröl kellet ujratölteni.

    Itt egy kép róla:
    http://afvinteriors.hobbyvista.com/ontos/ontos1.html
  • Tomeee
    #7769
    most nem azért hogy szivassam a bubát e nem azt írtad hogy többet nem írsz az sgre
  • Zs0lt1
    #7768
    Az izgalmas várakozás a működő krekkre periódust kihagytad :Ð
  • Oren
    #7767
    1.2:- Egy tonna bug
    - Talán egy új pálya 6000 emberre tervezve
    - Szalonnasűtő autó
    - 2-3 hónap izgi várakozás
    - 1 kiba nagy koppanás
  • Buba007
    #7766
    AIRFORCE RULEZZZZ
  • polak
    #7765
    minek? amit eddig kaptunk az is hulladék
  • polak
    #7764
    BFV Magyar bajnokságra lehet jelentkezni a http://7thcr.atw.hu/ forumán! informáciokat is ott kaphattok
  • peter31
    #7763
    Vajon miért is nem lepődök meg ezen...???
  • Buba007
    #7762
    Hát nem tudom... Én jobban örülnék pár új helinek az 1.2-ben!
  • polak
    #7761
    elado 1 Saphire 9600 Pro videokártya 25000 hufért! akinek kellene priviben jelezzen
  • polak
    #7760
    szuper
  • Mr Manson
    #7759
    wow...
  • Zs0lt1
    #7758
    'Találtam' én is még egy képet a lángszórós M-113-ról:
    http://images.ea.com/eagames/official/bf_vietnam/newsletter/1_2_screen_03.jpg
  • Zs0lt1
    #7757
    Jah tényleg...
    Azt nem olvastam el, mert már elég régóta fel vok iratkozva :)
  • Zs0lt1
    #7756
    Remélem nem! :ÐÐÐ
  • haxoror
    #7755
    kiváncsi vagyok Hastingsre beraknak-e egy ilyet
  • CB SNIPER #7754
    délelött nincs senki fenn? :D
  • uHs Gerzson
    #7753
    Nagyon jól néz ki :)
  • uHs Gerzson
    #7752
    Találtam egy képet az 1.2-es patchböl amelyiken az amerikai légvédelmi ágyu látható.

    http://images.ea.com/eagames/official/bf_vietnam/newsletter/1_2_screen_04.jpg
  • Mr Manson
    #7751
    Ehh... ezt már nem hiszem el. Megint valami nagyot akarnak a srácok? Nem hogy ténylegesen foltoznák ezt a jatékot. Mert lenne mit javitani.
  • polak
    #7750
    Buba bácsi, senki se mondta hogy azt kaptál:) csak annyit hogy az eredeti cdnél nem lehet kimagyarázni:)
  • polak
    #7749
    inkább csak hibákat javitanának ahelyett hogy uj dolgokkal probálkoznak... kapunk megint sok sok bugot a régiek mellé... szinte nagyszerű...
  • uHs Gerzson
    #7748
    És még kipotolom a hired. Ha jelentkezel a newsletter-re akkor pénteken kapsz egy levelet amelyben több képet és az 1.2-es patchben lévö uj dolgok leirását is megkapjuk.

    A lángszoros M-113-as nagyon zsir
  • Zs0lt1
    #7747
    Hoppá helló!
    BFV 1.2 képek!!!
  • Zs0lt1
    #7746
    A globális ban azt jelenti, hogy az összes PB-s szerverekről bannolva van az illető. Asszem legalábbis :)
  • Yan
    #7745
    Na azzal lehet hogy "data differs..." problémád lesz.
    Szedd le innen, ez biztos!
  • LSC
    #7744
    kösz megnézem
  • haxoror
    #7743
  • Damned One
    #7742
    www.gamecopyworld.com
    Itt tuti van.
  • LSC
    #7741
    biztos régi téma már de azért megkérdem az 1.1-hez hol találok crack-et? A fenti oldalon nem találtam. Thx.
  • Mr Manson
    #7740
  • Buba007
    #7739
    Soha nem kaptam globan ban-t. Nem tudom, hogy honnan veszitek! /Mellesleg azt se tudom, hogy mi az! A jelentése alapján: Globális ban.
  • Mr Manson
    #7738
    macano powa
    neve egy legenda
  • Yan
    #7737
    Ha követted volna az eseményeket nem írnál ilyet.
    A "macano" nevű egyént Ti ugyan igy üldöztétek BF42-ben. Vagy tévednék?
    ö csak egy* bukott meg. Ez az "ártatlan, becsületes" gyerek pedig sok*. Arra sem képes, hogy betartsa a szerverekre üzemeltetöjük által kiirt szabályokat. Arról nem beszélve, h saját maga fedezése végett vkit mindig megpróbál alá ásni, bemocskolni. Erre is volt már nem egy példa.
    És ne mondd, hogy adjunk neki egy esélyt, mert már több* kapott, mégis tovább csinálja.
    Ezek után is én lennék a g..i???