22902
Battlefield Vietnam
  • Repülő Gyík
    #7936
    Szerintem ezekkel a hibákkal csak azt éri el az EA, hogy nembiztos, hogy megveszem a BF2-t.
    A BFV-t megvettem, de kegyetlen mód megbántam:(
    Inkább vettem volna 1 hordó sört!!!
  • Csacsy
    #7935
    Ha ez így van és az EA-sek télleg a jövőre gondolnak (és ez miért ne így lenne) akkor a bf2 is tele lesz folyton bugokkal, és rágyúratnák a népet a 3-ra onnan a 4re, majd jöhet egy új, más néven futó csodajáték, amitől midenkinek kicsordul a nyála.
  • Csacsy
    #7934
    Az a 2 kinyírás csak egy volt, és azért, mert 1 perce benn ültetek a MI8ban és az ellen a Cobrával már sorra foglalta az összes zászlót. A másik, hogy rohadtul nem vagyok helizsonglőr, hiszen átlag minden harmadik helis pályán tudok helihez jutni, mert mire (ugye restart nélkül) belépek a gaméba már ráveti magát 3 ember a helikre, és folyton ők viszik el. Szóval zárjuk le a vitát, nem akarok veszekedni, az nem volt kempelés, csak szerinted, és akkor sem az a szokás, hogy leTKzol engem. Erről ennyit. Ha én ilyet csinálnék már mindenki a klánunk image-ét pocskondiázná, hogy milyen köcsögök a TLD-sek.
    Nah jóéjt mindenkinek.
  • haxoror
    #7933
    Nekem néha az az érzésem hogy az EA direkt nem csinál normális patchet a BFV-hez és részben így akarja biztosítani hogy a vietesek majd tömegesen váltsanak a BF2-re

    paranoia rulz :)
  • Csacsy
    #7932
    Úgy van, ha pedig a votekick bugos akkor azt hagyni kéne. Ne tudom mikor fog végre kijönni egy olyan verzió, ami nem lesz bugos. Sztem sosem, mert a programfejlesztőknek érdeke, ha mingíg letöltjük az újabbnál újabb verziót. Szervezzünk egy tüntetést az EA Games ellen :))))
    Jah, és gondolkodom, hogy írok egy könyvet "BFV-s bugjaim" címmel. Nagyon vastag, érdekes és nevetséges könyv lenne
  • Landor
    #7931
    Na hi!
    Csacsy nevetséges lázongására szeretnék reflektálni.
    Idéznék ha nem gond;
    "Ha elviszem a MI-8-at és beszáll 3 ember mellém, és kérik, hogy az ellen főbázisánál dobjam ki őket. Oda is viszem őket, lőnek engem mindt állat, mindenkit kinyírok az ellenbázisnál ( 5 ember kb 15 mp) és utána húzok onnan. Ezt 2x csináltam meg."
    Csak azt elfelejtetted ki, hogy ez előtt ugyanezt eljátszottad úgy hogy volt még 2 zászlónk! 5 ember 15mp.. Na szép vagy. Sokaknak az MI8 zsonglőröktől megy el a kedve az egész játéktól. És én inkább a BFV gárdájára vagyok mérges, nem hiszem el hogy ha a vietkongoknak telt egy hőkövetős rakétára, akkor usnek csak egy vacak lawra..
    Azon meg már csak keserűen mosolyogni tudok csak, amikor jön a következő nem helis pálya és szépen eltűnnek ezek a játékosok..
    "Erre mi a válasz a visszavágónál? Az, hogy 2 játékos átjön, elkezdenek TK-zni engem, beszállnak a MI-8-ba, és ott csücsülnak benne, hogy ne tudjak vele menni, és írkálnak, hogy "K3mper g*ci vagyok"!"
    Azért gondolkodj el.. ha már ketten vettük a fáradságot hogy átáljunk, akkor lehet hogy a hiba a te készülékedben van.. A TK-krol meg annyit, hogy a válaszod az volt hogy 2* kinyírtál, miközben én Sunzal beszélgettem, erre én meg beültem az mi8ba, mert épp az uhs "fejeseivel" mentem tárgyalni TSre - az ő kérésükre.
    Én abszolút a vote_kick mellett szavaszok, győzzön az igazság és a józan többség. (sört mindenkinek! )
    Az egyenlőtlenségre meg még visszatérve, én eddig csak(!) us-t jatszottam, de pár hete betelt a pohár, elég gyakran vagyok mostanában viet úgymond lazítás képp, mert vicc ami itt megy.

    üdv mindenkinek
    Landor (igen, még B14.. ;)
  • Sunz
    #7930
    A legnagyobb probléma nem az hogy hamarabb indulnak játszani, hanem az hogy egy oldalra beállnak, és mikor bejn pár korrekt játékos, addigra az 5-6 zászlóból 3-4 már az ő kezükön van, és legalább négy vagy ötszörös a túlerő!
    ha lenne egy kicsi korrekt hozzáállás, akkor ezzel nem lenne probléma. :) De igan a megoldás egy 40-50 mp-es startspawntime lesz! :)
  • Nauron
    #7929
    szerintem is egy korreck dolog hogy vagy egy 50mp kell várni mert akinek nincs olyan jo gépe az mért szivjon?
  • Sunz
    #7928
    Yan ok, a Vote-kick az ne legyen, de a Map-vote az kell. Én is sokszor vagyok olyan szerveren ahol nincs admin, és a játékosok zöme már rég pályát váltana. Egyszerüen csak a megszavazási limitet fől kell rakni 80% körülire....

    A restart-ot még az este nézegetni fogom, hogyan is lehet megoldani, mert ahogy látom még ha a kezdő spawn-time fel is van tólva, akkor is van legalább 4-5 ember aki nem ér be a játék kezdésre.
  • Yan
    #7927
    A vote kick nem jó mert bagos, akit kiszavaznak az banolva is lesz.
    A restart az jó 5letnek tünik.
  • Braveheart
    #7926
    De nekem nem szaggat hanem egyáltalán nem megy...
    megnéztem a cd-n lévő 5x.xx-es detonátort, ugyanolyan nem segített... kodekeket letöröltem, semmi. Directx-et újraraktam (d9.0c) semmi. Hangkártyát letiltottam semmi.
    Ja és ISO-ról megy bemountolva...
    Mi a fészkes fene lehet a baja? Ja és anno a Thief 3 UGYANEZT csinálta, azóta nem is jó...
  • Rusid
    #7925
    Hát nem tudom de szerintem a vote kicket nem kellene eröltetni de a map vote tényleg jo ötlet.
  • Sunz
    #7924
    Nem, végülis nem szavazták meg :) Hehhe...:)

    Egyébként a Map és a Kick-vote-ot tényleg be kéne kapcsolni a Muhaha-n. Mert nem egyszer van hogy nincs admin, és senkinek nem tatzsik a pálya,vagy épp benn van egy DTK láma..:((
  • haxoror
    #7923
    mi tart vissza? :)
  • uHs Gerzson
    #7922
    Szerintem már a bázisik sem jutsz el a MI8-cal :D
  • Buba007
    #7921
    Ezért nem értem, hogy miért nem kapcsoljátok be azt a rohadt votekick-et???????!!! Eddig mindig azt mondtad nekem,1: hogy azért nem, mert ahogy ismered az embereket egyből rá fognak nyomni a "Yes"-re anélkül, hogy elolvasnák azt. 2: Hogy nem szereted, hogyha játék közben bevillan a szemed elé egy ilyen ablak. Én azt gondolom, hogy inkább villanjon be, minthogy az egész játék élményét tönkretegye vki, ilyen DTK-zásokkal!
    / Ha bekapcsolnátok egyből vége lenne a kempemnek a Hastingson, mert ahogy meglátnák a MI8-asomat egyből mindenki VOTEKICK BUBA!! Lassan erről is le kéne szoknom.... LoL
  • Csacsy
    #7920
    Köszi Sunznak, Zsoltinak és Hattorinak amiket írtak, ezzel megnyugtattak a jövőbeli normálisabb játék miatt.
    Jah, Sunz végül is kiszavaztak tegnap a Game Wardenen?
  • Sunz
    #7919
    Egyébként van egy jó képem. Nekem legalábbis nagyon bejön :) Egy Francia szerveren Op. Game Warden pályán az elején kezembe akadt a Mi-8 :) Ezután amit láttok, kiugrottam belőle.... a Huey Gunshipbe és békénhagytam őket :)

  • Sunz
    #7918
    Ezt ki fogom venni, igazad van! Nincs tiltás. Nálatok ott van, aki akar oda megy, aki elviseli a basecamp-et az meg JC-re. Általánosan úgyis az megy, hogy ahol többen vannak oda megy a jónép :DA magyar BfV scene nem tud 2 szervert betölteni, egyenlőre ehhez kevesen vagyunk!
  • Sunz
    #7917
    Megmondom, hogy miért a lista tetejéről fogok kirugdosni. Csak és kizárólag azért mert általában véve meggyöződésem, hogy nem a gyenge kezdő az akinek már illik ránézni a scoretab-ra ha elkezdődik egy map. Én például ha bejövök ezzel kezdem (beérkezés tekintetében általánosan jó közepes vagyok).
  • Zs0lt1
    #7916
    Szerintem nem a legjobbakat kéne kirúgdosni, hanem a lista aljáról az ujjonnan jötteket, de ezt majd megdumáljuk este.
  • Zs0lt1
    #7915
    Az én tápom nyagyon halk, csak ajánlani tudom, bár nekem 400ax-em van.
  • Zs0lt1
    #7914
    Szóval, ha valaki kempel válaszolj vissza kemppel :D
  • Zs0lt1
    #7913
    Jah egyébként tegnap volt egy kis vita a JC-n.
    Az us-ek befoglaltak mindent és jöttek kempelni. Mi visszavertük őket és mentünk befoglalni a főbézüket, be is foglaltuk, de előtte kicsit megtisztítottam a terepet :)
    Egyből jött az ugatás, hogy ne kempeljünk. Amit ők csináltak pár perccel azelőtt azt már elfelejtették.
  • Zs0lt1
    #7912
    Szerintem ezt elfelejtettük kiszedni a listából :DDDDDDD
  • Pink Tiger
    #7911
    te zsolt a coolink tápod mennyire halk?
  • polak
    #7910
    BaseCamp TILOS! (KICK) BaseCamp megitélése az adminok feladata.

    ezt a ti oldalatokrol szedtem le:)
    szal van szabály vagy nincs szabály?
  • polak
    #7909
    én nem irkálok ilyesmit, dobálja az emberek ha kell! engem is átdob mégse zuhanok magamba
  • polak
    #7908
    amikor nincs bent <<7th>> vagy cb admin akkor elkanászodnak...
    majd megprob ezek ellen tenni valamit!
  • polak
    #7907
    ha nem a visszaszámlálást bámulja akkor az üres pályát amin egyedűl játszik vagy max 1-2 ember... se ez se az nem élvezetes... majd megprob beállitani az autorestartot!
    amikor bent vagyok akkor max majd én nyomogatom!
  • Baszkurátor
    #7906
    Bizony!És nemis rosszdolog...
  • Csacsy
    #7905
    A CS servereken mindig volt restart.
  • haxoror
    #7904
    Most nem fikázásból de nem a többiek tehetnek arról hogy neked rosszabb géped van, az emberek rögtön játszani akarnak és nem a visszaszámlálást bámulva várni hogy mindenki beérkezzen. Én már rég megszoktam hogy mire becsatlakozok a zászlók felénél már javába megy a lövöldözés :)
  • Csacsy
    #7903
    Akkor azért volt egyszer tegnap restart :D
    Amúgy az összes serverre nem ártana egy restart minden pályaváltásnál, mert akiknek lassú a gépük - mint pl én - vagy 1 perccel később érek be, és hogy indul nekem folyton a játék? Hogy állandóan lekempelnek helivel, és rögtön 6x meghalok. Mondhatom nagyon kellemes így jáccani.
  • Sunz
    #7902
    Csacdy: :) Evvan, ezzel nem tudsz mit tenni... A JC-n direkt nincs Autoteam-balance, direkt nincsenek a kemp-re szabályok. Viszont ha van admin (mintahogy tegnap én benn voltam, akkor sürgősen ki fogom vágni azokat akik csak US oldalon és csak 8:2-be tudnak játszani, persez felszólítás után.)
    Tegnap jó poén volt: Defense of Con Thien pályára töltött be a gép. US oldalon cirka 10-en, NVA oldalon 2-en vagyunk.:) Rászólok a srácokra, hogy "Teams vagy kick" (adminoknak ajánlom figyalméba, hatásos tud lenni ez a mondat:D)
    Srácok átállnak, teljesen jó az arány, restart, hogy eyenlő esélyek legyenek.. erre jön a reklamáció..:)) Err akkorát röhögtem, mint állat :) Ez a magyar scene. Nagyon sok az olyan ember aki nem tud vagy nem akar NVA oldalon játszani, innentől fogva meg nem is fog.

    Mostantól egy figyelmeztetés lesz, ha bemegyek. Ha nem lesz meg 1 pőercen belül a balance, akkor a legjobbaktól kedem el kirugdosni... nem fogok berakni Team-balance-ot, mert nem szeretem mikor ide-oda dobál, viszont, az sem fer valahol, hogy egyik oldalon 2-en a másikon 8-an vannak :)
  • Baszkurátor
    #7901
    Hát kedves barátom,ez a magyar virtus!
    Én (többek között) ilyenekért hagytam ott a cs-t 3 év játék és 2 klán után.
    Érdekes módon,pl német szerveren nincs anyázás,csiterezés .Mindenki a játékkal foglalkozik és nem a másik emberrel.
    Engem a multkor azért rugtak ki egy magyar szerverről mert volt merszem az admin elvtársat többször is lemészárolni.....lol
    neveccséges az egész
  • Csacsy
    #7900
    Sziasztok!
    Le kéne tisztáznunk egy pár dolgot!
    Először is: Ha elviszem a MI-8-at és beszáll 3 ember mellém, és kérik, hogy az ellen főbázisánál dobjam ki őket. Oda is viszem őket, lőnek engem mindt állat, mindenkit kinyírok az ellenbázisnál ( 5 ember kb 15 mp) és utána húzok onnan. Ezt 2x csináltam meg. Erre mi a válasz a visszavágónál? Az, hogy 2 játékos átjön, elkezdenek TK-zni engem, beszállnak a MI-8-ba, és ott csücsülnak benne, hogy ne tudjak vele menni, és írkálnak, hogy "K3mper g*ci vagyok"! El is mondom az egyik tag a B14#Landor volt.
    Másodszor is az ellennek a főbázison kívül minden pontja nálunk volt. Természetesen mindenki oda megy irtani a főbázisukat, én MI-8al megyek, és mit kapok? Azt, hogy k3mper g*ci vagyok. Köszönöm szépen másodszorra is, Landor.
    Harmadik: Vannak bizonyos emberek - most nevet nem akarok mondani - akik összegyűjtenek helivel 50-60 freget 10 perc alatt, azok persze nem kemperek, nem szól nekik senki, ha szólok neki akkor meg leanyáznak, hogy kussoljak.
    Negyedik: az Op. Flaming Dart pályán ugye mindenki amcsiba megy, mert ott van a fantom, engem is oda dob érdekes módon, pedig mindig ucsónak érek be olyan lassú a gépem. Rögtön suicide, átmegyek vietnámba, 4 percen át 4 vs 8-ba nyomunk, mire végre egy nyomorultat átdob a teambalance, aki rögtön elkezd is sírni miatta. Bejön 3 TLD-s társam, rögtön legyakjuk a tornyokat, nuku amcsi repcsi és heli. Erre mi a válasz a túloldalról? Mindenki átjön vietbe, a maradék elkezdi : "TEAMS"
    Hát ezek kapják be, rakják anyucijukat a pöckükre és kezdjék fel-le húzogatni rajta.
    Ezek ellen a köcsögök és köcsögségek ellen kéne valamit kitalálni, és nem foylton mindket baszogatni, amikor mi egyáltalán nem vagyunk kemperek.
    Én szóltam.
  • Mr Manson
    #7899
    jaok nem szóltam
  • Bercy #7898
    Braveheart: ez sztem kodek problema lesz!! altalaban akkor szaggat egy video(intro) ha nem megfelelo kodekek vannak a gepen.
  • Tetsuo
    #7897
    Nekem ilyesmit csinál a Colin McRae Rally 3, de az Codemasters, viszont Win98Se vel müxik..