22902
Battlefield Vietnam
  • Sunz
    #7976
    Elméletben lesz közvetítés netrádión keresztül. Ez a folyamatban van. És lesz meccsbot is IRC-n, bár szvsz a rádiót talán jobban csipázná mindenki :)

    Na majd kidrül..:) Remélem összejön.
  • Pink Tiger
    #7975
    szerintem nevetséges 50 mpet várni, múltkor nekem valmelyik magyr szerveren 60at kellett várnom, szerintem ez már nagyon túlzás, 60as spawnt time??? nem akartam elhinni
    az ilyen játékoknál mindig számít hogy milyen géped van, holnap is fog, én nem szeretek 1 percet malmozni minden pálya előtt a p2esek miatt
  • Pink Tiger
    #7974
    szerintem vote map hülyeség mert
    ha van folyamatosan szavazgatnak, az már nagyon zavaró, ráadásul csak a legritkább esetben van egyetértés hogy mi mövetkezzen, elég ritkén látok olyat hogy sikerül vkinek megszavaztatnia a kedvenc mapjét
    ha nincs kedvem egy pályához én kilépek vagy kivárok
    a vote kick, kicsit értelmesebb mert ha látom hogy olyan embert akarnak kiszavazni aki nagyon minuszban van én is rányomok, ezt gondolom mindenki így csinálja, és így a dtk barmokat ki lehet rúgni, de ha mégsem hát én utánamegyek és addig lövöm amíg le nem nyugszom
    restart meg folyton megakasztaná a játékot

    én megvagyok mind nélkül
  • Pink Tiger
    #7973
    az a baj hogy ha belépek egy szerverre általában többet kell várni míg kiderül hogy milyen az eloszlás, azaz amíg mindenki belép, én ehelyett inkább elkezdek játszani, később nyomok egy tabot, de az elején szinte tök fölösleges
    logikusan a később érkezőknek egyszerűbb oldalt váltani pálya belépéskor, amikor már láthatóan sokan fennt vannak
  • Csacsy
    #7972
    Mikor lesznek a küzdelmek?
    Meg lehet tekinteni a versenyt valahogy?
  • Pink Tiger
    #7971
    igen igen bannoljuk a p4eseket!!!!
    lol
  • Pink Tiger
    #7970
    pedig az nva sokkal jooooobbbb!!!
  • Pink Tiger
    #7969
    lol
    hát engem külföldi szervereken már igen sokszor kirúgtak mert lelőttem egy admnint és felkapta a vizet, de az is elég ha csak sokat fraggelek, vannk szerverek ahol ez nem tetszik és kick:))
    német szerveren is volt már ilyen
  • Mr Manson
    #7968
    Legyetek okosak gyerekek, nehogy HL szintre jussunk:
  • Mr Manson
    #7967
    süti
  • Zs0lt1
    #7966
    Nna gyerekek iszonyat könnyq csoportba kerültünk a CBOC-n:

    Black Watch - [ United Kingdom ]
    united Hungarian soldiers - [ Hungary ]
    Trønderbataljonen - [ Norway ]
    =CCat= Clan Catalunya - [ Spain ]
    [EVO] Clan - [ United Kingdom ]
    [MC]Gamers - [ Europe ]
  • Zs0lt1
    #7965
    nabazz :)
  • haxoror
    #7964
    dehogynem: hardware :)
  • Zs0lt1
    #7963
    Hát csak nem rengeteg stuffal jáccasz napi szinten több órát, hanem a bfv-vel.
  • Baszkurátor
    #7962
  • BurnBaby
    #7961
    én a bfet is még tizenx-ért vettem meg 2002 októberben, úgyhogy nekem nem kell magyarázni :) sőt, amikor kijött az rtr azt is megvettem (sw-re már nem tudtak rávenni az rtr után). bfvm is van, bár azt nem is játszom - na de ajándék lónak ne nézd a... :))
  • haxoror
    #7960
    csak hogy az ember életében rengeteg stuff van ami lébe kerül és azokat a stuffokat nehezebb lé nélkül megszerezni mint a BFV-t :)
  • Bandee1987
    #7959
    Valszinuleg igy lesz a vietnámmal, csak addigra megjelenik a bf 2 :)
  • Bandee1987
    #7958
    Hidd el, én is szívesen megvenném a vietnámot eredetiben, mert imádom, de így, hogy több, mint 10K az ára... (Amúgy megjegyzem, mekdonácban nem voltam kb. 2-3 hónapja, moziba se járok túl gyakran). Amikor megjelent a bf42 4ezerért, azonnal elmentem, és megvettem.
  • Baszkurátor
    #7957
    De ha már jáccik vele és tecccik is neki akkó nem zsákbakutyát vesz!!
    Háromszor kihagyja a mekkdonáccot meg egy filmet nemnéz meg és megvan a lé a stuffra. :)
  • BurnBaby
    #7956
    amióta a bf42 4K magabiztosán vágjuk hozzá a téblábolókhoz, h ugyan ruházz be, nem olyan nagy összeg. de sajna amíg a bfv full áron fut nem túl hiteles úgy meggyőzni az ifjúságot arról h kipróbálja, h 13K-ja bánja...
  • Braveheart
    #7955
    na megy a game, de a grafikájához képest lassú egy picit... asszem maradok a sima bf1942-nél és megvárom a 2-őt ha nem javul...
  • Baszkurátor
    #7954
    Biztos sokszor,csak úgy feltűnt.Pedig mennyivel könnyebb az élet ha eredeti......
  • Sunz
    #7953
    Szerinted itt hányszor hangzott már ez el? Itt sokunknak megvan a járék eredetiben, és általánosan ezek az emberek fantikusak is valamilyen szinten, de ez a mai magyar valóság. :) Mindenki másol, vagy mert megszokta, és 1-2 hónapnál ugysem játzsik többet ezzel, vagy mert nincs rá pénze. Sajnos az első a több!
  • Baszkurátor
    #7952
    Nem bántásiból mondom de érdekes, hogy senki sem javasolta azt a megoldást , hogy esetleg bóótban meglehetne venni a gámát ......
  • Kockásfülűnyúl
    #7951
    köszi sikerült
  • qrz
    #7950
    ezzel
  • Zs0lt1
    #7949
    bfhelp.try.hu és egy kis logikával meg tudod oldani :)
  • Buba007
    #7948
    Nem olyan szar az a LAW!
  • Kockásfülűnyúl
    #7947
    köszi és hogyan?
  • qrz
    #7946
    váltsál cd kulcsot. Mert azzal amit használsz már bannolva van minden PB-s szerverről szerte a nagyvilágban.
  • Kockásfülűnyúl
    #7945
    miért kér a muhaha jelszót??
  • Kockásfülűnyúl
    #7944
    nem mégse ezt írja
    you have been permanently banned from this game server via punkbuster...global punkbuster guid ban 600v407d
  • Kockásfülűnyúl
    #7943
    ok már megszünt
  • Kockásfülűnyúl
    #7942
    Hali
    Skacok végre van netem felraktam az 1.1-es patch-t és amikor be akartam lépni a muhahára akkor közölte hogy banolva vagyok?!
    Úgy hogy még életemben nem jártam a szerveren.
    Ilyenkor mi a teendő?
  • Yan
    #7941
    Senki nem b@szott le. Ne kavarj!
    Az infot thx.
  • BurnBaby
    #7940
    nem nálunk lesz így. így van a progiban :) ha kikapcsoljátok ez van, csak gondoltam szólok, h mindössze időleges banról van szó. de nem baj, máskor kussolok okosan és akkor nem basznak le azért, h bátorkodtam információt megosztani :)))))
  • Yan
    #7939
    Ha praktikus, akkor majd nálatok igy lesz.
    Sztem meg bőven elég ha csak kikkelve van és visszatud jönni, az értelmesebbje abból is okul, ha nem akkor meg a ban is kevés.
    De a tapasztalat ugy mutatja, hogy össze-vissza kickelgetnek a pléjerek.
  • Zs0lt1
    #7938
    Figyelj, szerintem ez nem igaz.
    Elmondom miért.
    Kirakták ugye a hivatalos weboldalra a két képet az 1.2-röl,
    utána kidobták a hírlevelet, amiben még két képen kívül le volt írva, hogy mik lesznek benne.
    Ezután gondolom körbenéztek a nagyobb bf portálok fórumaiban, hogy mit szól a hírhez a bf közösség.
    De nagy csalódva azt kellett látniuk, hogy tömegesen azt írták, hogy inkább a bugokat javítanák ki, mint hogy új kontentet raknának a játékba. Erre hopp az 1.2 híre hirtelen eltűnt.
    Vagy lehet, hogy én is paranoiás vagyok? :ÐÐÐÐÐ
  • BurnBaby
    #7937
    nem bugos az. így van kitalálva. ha kiszavaznak egy szerverről kapsz kb 20-30 perc bant (h ne is menj vissza). de ennyi. ami egyébként szerintem kifejezetten praktikus. mert mi értelme kiszavazni vkit, ha azonnal visszamehet?