22902
Battlefield Vietnam
  • Cobra.
    #7896
    Bravehart pedig ez nálad valami szoftveres, kis eséllyel hardveres gond. Milyen hangkártyád van? DX-ből melyik? Azt figyeld meg, hogy indításnál a HDD mennyit dolgozik, a fej mennyire ugrál. Ja, és CD-ről vagy image-ről megy a játék?

    Mr Manson, 3 hónappal ezelőtt még nem volt csak béta SP2 :)
  • Yan
    #7895
    Más driverrel próbáltad, pl. a cd van egy, az jó.
    VGA driver után esetleg hang reinstall, majd egy dx9 reinstall.
    Igy nekem helyre jött. (30.82 drivert használok)
  • Braveheart
    #7894
    Tehát az van hogy elindítom az 1.1-es játékot, bejön egy hang hogy Í Éj gagems (EA Games) na ekkor megáll vagy 10 mp-re, majd megint megy 2 mp-t újra egáll, 2 perc múlva meg tlejesen leáll és csak az alt-tab kilép segít... mi lehet a baja? Más játék nem csinált még ilyet... gépem nem sazr, driverek jók... hányfajta 1.1 patch van? Van US és UK is?
    Fingom sincs mi lehet a baja... 1.0-t még nem próbáltam
  • Braveheart
    #7893
    Ugyanaz... lehet a patch teszi? Még nem játszottam a játékkal csa krögtön felraktam a patchet install után. Reinstall nem segített.
  • Mr Manson
    #7892
    Bf:V reinstall
  • Braveheart
    #7891
    Minden más tökéletesen megy csak ez nem.
  • polak
    #7890
    ZA nekem is jol ment eddig az op rendszerig:) de ez kifingat mindent... anti virust, tűzfalat... amit csak talál.... ja és egyszerűen nemtom ugy levenni a saját tűzfalát hogy minden netes dolog normálissan menjen, nem warezre gondolok ahol gond is felmerűlhet
  • polak
    #7889
    töredezettség mentesités?:)
  • Braveheart
    #7888
    Hali felraktam a gamet de nem megy, vmiért HIHETETLENÜL lassú,m ár az EA logonál is! Mi a baja?
    A gépem: amd athlon xp 2000+, 512 mb ddrram, gefFX5600, legújabb driverek, win XP prof SP2 nélkül
  • Mr Manson
    #7887
    Minek SP2 béta mikor van full?
  • Cobra.
    #7886
    WinXP SP1 prof angol + NIS 2003 nálam gond nélkül működött másfél évig. Aztán valamiért hirtelen nagyon belassult a gép, és format C: után felraktam az SP2 bétát, ami teljesen jól működik.
  • Yan
    #7885
    ZA nálam is jól müxik
    persze mindjárt lesz olyan is aki fikázza :)))
  • polak
    #7884
    ja és a legveszélyesebb hogy virus nincs a gépemen se spyware.... csak simán win prof... ilyenkor sajnálom ha kölcsönadok valamit:)
  • polak
    #7883
    hogy mondjak 1 mokássat! winfos professional.... nem engedélyezhető teljessen a cookie-k használata igy a saját forumunkba se jutok be! feltettem a zone alarmot mint régen volt a sima normál xpmnél de képes volt behalni... egyszerűen lezárta a netet majd kiiktatta saját magát...
    közel 7 ora cseszekedés után se jutottam meszebb mint szerettem volna.... örülök ha bejön valami
  • Bercy #7882
    en zonealarm-ot hasznalok tuzfalnak pandat virusirtonak es ad-adwart pedig spyware keresonek. igy talan nem pusztulmeg a gep 2 honap utan.
  • LEADER
    #7881
    A norton antivirus egy nagy kaki, az fprot is. ZoneAlarm tűzfal és kész. Egy éve csak ez van fenn és se vírus, se spyware.
    grc.com -on Shield Up! -al letesztelve minden port rejtett, senki se látja, hogy ha fenn vagy a neten, hacsak te nem jársz felé.
    Ingyenes vírusírtó, hetente frissítés, egyszerű és nagyszerű: STINGER
  • Cobra.
    #7880
    Ezt a kettőt egyelőre felesleges felraknod, de az SP2-t tényleg érdemes (bár abban azt hiszem benne van a DX9.0c)
  • polak
    #7879
    nah ujabb format:) asszem leszűrtem a hiba okozóját 2 progira... ATI 4.9-es driver vagy direkt-x9.0C
    amint ezeket feltettem már kezdődött a balhé:)
    nincs kedvem ujra mindent zuzni ugyhogy nem akarom szűkiteni a kőrt:)
  • Mr Manson
    #7878
    Win XP SP2 magyar - hátha segit (vagy nem :D )
  • Bercy #7877
    biztos tele van spyware-ekkel es virusokkal a geped.
    format C: aztan utana csak friss virusirtoval es tuzfallal menni a netre
  • polak
    #7876
    jah amugy a mokás az hogy szinte minden program idnitásakor programfuttatási hibákat észlel a winfos és ezért leáll....
    pl norton antivirus, fprot, nod....
    a játékokrol nem is szolva...
    ATI Catalyt Control Center se megy
  • polak
    #7875
    nincs tűzfalam!
    nekem jo, találjatok ki egy időpontot és ott leszek!
    a szabályt még ma elvolvasom ha lerendeztem a gépeket!
  • Sunz
    #7874
    Hattori, még egy dolog. Össze kéne jönni pár embernek, majd egy TS-csatira. Én a 4 klán vezetőjére gondoltam, és egy kompromisszumos megoldásként a BfV Magyar Bajnokság szabályait véglegesíteni kéne.Ha lehetne egyeztessünk szerdára vagy csütörtökre egty szervert mg egy időpontot ok?
  • Sunz
    #7873
    Hattori, nincs fenn tűzfalad a gépen? Nem lehet, hogy az fogja meg?
  • Buba007
    #7872
    Fogalmam sincs...
  • polak
    #7871
    na van 1 olyan problémám hogy az ASE semmit se talál meg az ég egy adta világon! tudja hány szerver de egyet se jelenit meg! azota formatáltam, ujra install és most se történik semmi! a legujabb verzio meg minden! probáltam a crackeltet és crack nélkülit is!
    pls help
  • Baszkurátor
    #7870
    Kössz ..!!
  • Mr Manson
    #7869
  • Bercy #7868
    ne csak gondolkozz vegyel is, foleg ha draga vas van a gepedben. a kis kedves codegen, mercury stb tapok akarmikor kinyifanthatjak. az is lehet h 2 evig tokeletes majd magdoglik
  • Sunz
    #7867
    Nekem ugyan Codegen házam és tápom van, és eleddig problémám sem volt vele, de tény, sok rosszat hallottam már róla, gondolkodom és is egy jó tápon. :)
  • Sunz
    #7866
    Akit érint, Mansonnak hála ma átkonvertáltam BfV-re a régi Bf42-es szabályrendszert és ezt a bajnokság oldalán a fórumba be is linkeltem. Szerintem nézzétek át, és mostmár véglegesítsük a szabályokat!
  • polak
    #7865
    chieftech rulz:) 18ezer huf és élettartam garis
  • Bercy #7864
    point of exisitence
  • Pink Tiger
    #7863
    thx a tippeket a táp problémámra
  • Baszkurátor
    #7862
    Skacok,BFV-hez van már valami jó mod???
    Olyasmire gondolok mint a DC...
    kössz
  • Tomeee
    #7861
    azért lett ilyen 44-22,51-1 mert time outos volt a server
  • Amon Serrano
    #7860
    Felraktam egyik haveromnál a BFV-t! Rá a peccset, arra a Gamecopyworld-ről az updatelt cracket, és mégis data differs-t ír! Mi lehet? A mod.dll-t is kicseréltem! Help!
  • BurnBaby
    #7859
    drága feleim. a battlefield.hu átmenetileg csak a www.battlefieldvietnam.hu címen érhető el.
  • Zs0lt1
    #7858
    A Coolink 350ax-es táp kb 9 ezer ft és baszott jó.
    A codegen egy nagy kalap szar.
  • Bercy #7857
    igen, lehet a tap miatt. a Codegen tapok koztudottan nagyon silany minoseguek. en a helyedben mindenkepp vennek egy chieftek, enermax, zalman vagy coolink tapot. igaz azok egy kicsit dragabbak, de legalabb biztonsagban van a geped(foleg ha aktiv pfc vedelmes tapot veszel)