22902
Battlefield Vietnam
  • Bercy #8738
    .gif kiterjesztesu kepeket(anim) is fol lehet tolteni. keress 1 gif editor progit, es maris keszithetsz animalt logot
  • Bakter
    #8737
    Hali!
    Hogyan csináltok mozgó képet a nevetekhez??? Me sztem nagyon cool! Légyszi írja meg valaki. Köszi.

    (Ja jövő hét végén vasárnap meglessz a játék és végetek) :)))
  • skorpio7
    #8736
    Nos vagyunk egypáran itt, akik már számottevő ideje fórumoznak és egy adott stílusú játék (fps, auto szim, rpg, stratégia, stb...) majd minden egyes topic-ját olvassák is. Szóval ők lehetnének azok, akiknek azért adnak a szavukra a fórum moderátorai és így csak létre kellene hozni a Moderátornak nevezetű topic mellé (ahol pl. régi ismerős fórumlakóként Hmuda tesz javaslatot folymatosan -teszem hozzá teljesen jogosan- a feleslegesen nyitott topic-ok törlésére -mert hát ugye egyesek képtelenek fórumkeresőt használni vagy arra a fránya Témák szövegre kattintani, ami kilistázza az összes topic-ot) egy másik pl.:Szabályszegők pihenőszobája nevűt is (ugye a neve magáért beszél), ahol javaslatot lehet tenni az arra érdemesekre.
  • Yan
    #8735
    A banolást biztos bevállalja
    halkan megjegyzem, igaza van.
  • dronkZero
    #8734
    Oké, jó ötlet, csinálod, felügyeled, írsz nekik levelet, bannolsz? Merthogy én biztosan nem, de sztem vagyunk ezzel így páran...
  • Yan
    #8733
    Az 1.02-höz is van itt.
  • arty
    #8732
    egyértelmü!

    CS:Source topikban volt, hogy az alatta levő hozzászolásban volt a válasz... tehát nyilvánvaloan nem hogy vissza nem olvasott, hanem csak megnyitotta topikot, és irt ... :(

    BAN PLZ :)
  • skorpio7
    #8731
    Talán ha túl nagyra és feltünőre sikerült megírni azt a hozzászólást (hogy a szemet majd kiszúrja), na meg éppen erre az oldalra (8 hozzászólást kellett volna csak visszaolvasni) hogy lapozni se kelljen annak, aki linket keres a crack-hez...
    Néha elgondolkodom, hogy még mindíg nem elég szigorú a hozzászólási jog az SG-n (ugye mostmár az anonymusok ki lettek takarítva) és szépen aláíratnék mindenkivel egy szabályzatot ami kimondja nem kérdezek meg semmit egy adott topic közösségétől a témával kapcsolatban, amíg meg nem győződtem arról, hogy 5 oldalon belül nem került-e már terítékre a probléma illetve válaszadásra... aki pedig ezt szépen megszegi (mint most pl., hogy 8 hozzászólást képtelen visszaolvasni), az kapna egy 12 órás gondolkodási időt egy szép kis levéllel megtámogatva, ahol közlik vele oként a fentebbi szabály megszegését. Talán így nem lenne annyi (néha idegesítő és nevetséges) kérdés a fórumokon, ami már vagy 100-szor elhangzott és megválaszolásra került. Na de hát most ez van...
  • arty
    #8730
    tul nagy kérés, szorri ...
  • hobbi Csucsu #8729
    nem az 1.2 kell neked inkább????:)))
    1.2 : #8719
  • hobbi Csucsu #8728
    ok, mostmár minden mükszik, van pb és megy az 1.2 is, nagyon köszi mégegyszer a segítséget!!!!
    uninstallom mondjuk nincs de így egyelőre most kevésbé izgat..
  • Android
    #8727
    hi all lenne egy nagy kérésem valaki adja meg az 1.02 höz levő crack-et THX !
  • hobbi Csucsu #8726
    thx YAN !! pb-m már van, de egyelőre vmiért még mindig nem megy csak a single playa mód..:((
    a format c től nagyon fázom, nem szívesen rúgnám újra megint a rendszert:(
  • Robogo
    #8725
    Na ugyan ez a hibám volt nekem is!Én egy format c:-vel megoldotam!
  • hobbi Csucsu #8724
    ok megpróbálom
    nagyon köszi
  • Yan
    #8723
    A 3.CD-röl probáld ujra felrakni csak a PB-t.
    Utána a pbweb.exe-t tölcsd le, és frissitsd. Ha igy se, elküdöm neked a pb könyvtárat.
  • hobbi Csucsu #8722
    uninstall egyáltalán nem mükszik, cdről nem ad rá lehetőséget, programfilesból pedig nem csinál semmit az uninstall parancsra...
    játékból a pbt nem lehet bekapcsolni, kiír egy hibaüzentet
    egyébként még csak pb könyvtáram sincs
  • Cobra.
    #8721
    Uninstallnál ki kell venni a programrészletek elől a pipát az installálóban, úgy szedi le őket. Biztos, hogy nem ment fel a PB? A multipalyer/internet menüben alul be kell jelölni a négyzetet.
  • hobbi Csucsu #8720
    hali srácok!!

    van egy fura problemem
    újraraktam a oprendszert, így újra a bfvt is
    de valami hiba csúszott a telepítésbe és nem települt fel a punkbuster, így nem tudok fellépni a szerverekre, singleben minden mükszik
    gondoltam uninstall, de nem mükszik az sem:(((

    szerintetek mi a megoldás?

  • skorpio7
    #8719
    Ja igen szíves engedelmeddel:

    KATTINTS IDE AZ 1.2-ES CRACK LETÖLTÉSÉHEZ!
  • skorpio7
    #8718
    Simán le tudtam tölteni, szóval műxik ez a link! :)
  • gizzda
    #8717
    hi most valamiért nem jön le az okosság de ha valakinek nagyon kell akkor az dobjon egy emailt ide [email protected] és elküldöm mail-ban
  • gizzda
    #8716
    URL http://www.elite-downloads.net/gbw/files/BattlefieldVietnamv1.2SinglePlayerMultiplayerNoCDFixedexeModFixedEng.rar ha ezt beírod egyből elindul a letöltés...elvileg:-)
  • Morphin
    #8715
    gizzda ftp-t!!!
  • Morphin
    #8714
    Valaki adjon ftp-t a crack-re mert nem jön be a GAMEBURNWORLD.TELE VAN
  • Mr Manson
    #8713
    Nem jön be a link!
  • gizzda
    #8712
    TESTELVE.......müxik.....kircsi....go go go ....
  • gizzda
    #8711
    Hi itt megtaláljátok az 1.2 crack-et http://www.gameburnworld.com/gp/gamefixes/battlefieldvietnam.htm
  • Buba007
    #8710
    Annak örülök, hogy ilyen jópofa vagy!
  • polak
    #8709
    kár hogy totál üres, egyedűl nem szivessen megyek fel játszogatni
  • Gorcsev Iván
    #8708
    THX
  • zeus
    #8707
    Szevasztok 1.2 peccs van a 217.113.53.27:15568 szerveren
    a szerver 52 játékosra nyitva van. Teszteljük hogy mennyi bír....

    gyertek,gyertek.
    aki nem jön az ne írjon feleslegesen :)
  • Mr Manson
    #8706
    EA.com
  • Gorcsev Iván
    #8705
    HI
    Skacok hunnan lehet a az 1.2-es patchot letőlteni?

    És a szervereken már jácccható az új pacssal?
  • Guest
    #8704
    -Unique colors for individual buddies. Once a buddy has been added to the buddylist.con (located
    in the settings\profiles\profile_name folder), that file can be edited manually to adjust the
    RGB value of the individual buddies. The unique color will appear in the mini-map, 3d map, and
    for text, and death messages.
    For instance, game.addPlayerToBuddyListByName "Player" 255.0 155.0 0.0
    = Red(R) 255.0, Green(G) 155.0, Blue(B) 0.0 --> an Orange buddy icon.


    Azt a readmet nem dísznek mellékelik ám hozzá... ;)
  • polak
    #8703
    Milyen Config file? én az egész bfv könyvtárban nem találtam ilyesmit!!! kicsit részletesebben ird le
  • polak
    #8702
    minek örülsz, menstruálsz?
  • Joe004
    #8701
    Va már crack?
  • Zs0lt1
    #8700
    Tegnap a ClanBase-s supervisor szólt, hogy volna itt egy másik klán, akiknek szintén nem állt ki az ellenjük, és akár még egy barátságost is tolhatnánk.
    Mondtam jó.
    Feljöttünk a JC-re Hastings-on minden különösebb kemp nélkül megvertük őket US oldalról 97-0 -ra.
    Előjöttek itt az újabb bugok:
    US oldal: NVA főbéz befoglalva, Huey -jel a MI-8 helyén sem tölteni, sem javítani nem lehet.
    Aztán az előretolt US légibázis US zászló alatt, egy NVA-s a MI-8-al minden további nélkül tölt és javít.
  • Pink Tiger
    #8699
    nekem az tetszene jobban ha ejtőernyőt bmikor nyithatok, mint a bf42ben, de a valóságos az lenne ha 300m alatt már nem nyílna ki teljesen és nagyot sérülnél földetéréskor