22902
Battlefield Vietnam
  • Bercy #8778
    ah dehogy. beiratkozunk. mi az a 4*4000€??? sot a mesterkurzuson is reszt veszunk ugyhogy meg 2*4000€.
    ne mond azt h sajnalsz ennyi penzt azert h profin vezethesd a klanod!!! :P
  • kz
    #8777
    Szerintem az 5 oldal sok, ráadásul vitatható (pontosabban beállítható), hogy hány hozzászólás az egy oldal, de egyébként szerintem is jó ötlet, sőtt meg is valósítható.
    Nincs vele veszteni valónk. Ha van aki csinálja, akkor működik a dolog. Ha meg nem figyel rá senki, akkor minden megy úgy ahogyan eddig.

    Egyébként mivel én is a falra mászom a jelenségtől, így lehet, hogy akár be is segítenék a dologba. Inkább erre menjen el az energiám és érjünk el eredményt, mint hogy rendszeresen tehetetlenül felhúzom magam az ilyenm eseteken.

    Ha lesz szabály erre, akkor én az 5 oldalt sokallom, illetve hozzászóláokban adnám meg (pl 100), a 12 órát keveslem, legalább 24-et javaslok elsőre, aztán 48-at, aztán...
  • Yan
    #8776
    A lovéért? milyen arányban? Bercy v. Yan 10:90 ;)
    :)))
  • Amon Serrano
    #8775
    Na megyek suliba! Már várom a kupát. Kiváncsi vagyok mennyire kapunk ki a 7th megint!
  • Bercy #8774
    uristen. ez mar a tipikus peldeja annak h mivel nem szegyelik lehuzni az embert.
    ui: Yan es en is indulnank ;]
  • BurnBaby
    #8773
  • Yan
    #8772
    Nem kiesett, hanem ügyesen visszadobták

    Hattori: ideadjátok nekem azt a 4000 €-t/fő, és kinevezlek Titeket klánvezérré :)))
  • Tomeee
    #8771
    hueyba
  • Tomeee
    #8770
    nálam olyan bug volt hogy leurottam 1 métert és meghalt az emberem
    meg a csapatszállító huyetba bedobtam gránátot és kiesett az üvegen keresztűl
  • polak
    #8769
    http://www.sg.hu/cikk.php?cid=34008

    Sunz, Dooma, Jakint!
    indulunk?:)
  • polak
    #8768
    ettől még lepörgethető
  • polak
    #8767
    és ha szabad kérdeznem ki volt fent?
  • Zs0lt1
    #8766
    Sőt meg is kérdezem.
    Ha én mentem volna kempelni, mi lett volna?
  • Zs0lt1
    #8765
    Most imént volt a muhahán:
    Egy valami külföldi köcsög direkt leszedett a MI-8-ért, aztán jöttek kempelni is, mikor pedig voltak még bázisaink.
    Voltak 7th-sok és ott volt Yikess is.
    SEMMI nem történt pedig szóvá tettem.
    Miért is ne gondoljam azt a szabályokról, amit múltkor említettem Hastings-on?
  • Zs0lt1
    #8764
    Ehh onn = ott :)
  • Zs0lt1
    #8763
    Hát a poén az, hogy ennek igy semmi értelme, mert ha csak a spawnhajó van már akkor semmi esélye sem maradt a US oldalnak, mert elég egy MI-8 is ahhoz hogy lekempelje, de van onn 2 is.
  • Cobra.
    #8762
    Benne van a readme-ben, hogy a hajót nem érinti ezentúl a tornyok lerombolása.
  • bruce1
    #8761
    az 1.3-ban majd javítanak minden bugot
  • Zs0lt1
    #8760
    Nem hiszem el:
    Flaming Dart:
    Mind3 torony lebombázva, de a spawnhajó még mindíg születget.
    Magyarán nem lehet lepörgetni a US-t.
    LOL.
    Bár ez már nem lol, hanem szánalmas.
    Dice Kanada SUXX!
  • Bercy #8759
    hat nemegeszen. ha magsrol ugrasz ki helibol, es csak a fol felett akarod nyitni az ernyot, neha nem sikerul! nem nyom a heli sehova, az tovabb repul magasan.
  • CB SNIPER #8758
    ejtöernyös bug nagyon nem is volt benn szerintem csak a sok lüke ugy ugrik ki a heliböl stb hogy a heli nyomja lefelé a kiscsákot és hiába nyomkodja szegény a 9-est enm használ nekem is sokx volt ilyen ezért szoktam jól oldalradönteni a helit amikor ugrani akarok és igy nem szorulok be alá...!
  • CB SNIPER #8757
    ironk és véleményt ... :D
    bennmaradt elég sok bug a mapok jók a gépek jók a föld alatti rész is elég jó...a katyusa pedig szavakba nem önthetö olyan ász :D ...röviden tömören... :)
  • gizzda
    #8756
    Ui: össze ülhetne a Jw brigád és adhatna egy jelszót......vagy mondja meg hogy nemkapok.....azt kész...........
  • gizzda
    #8755
    ja az nem rossz csak nem lehet egylapon említeni ezzel a game-val a többi vietes game meg katasztrófa......
  • polak
    #8754
    Call Of Duty UO
    ez jobb mert bugmentesebb és nem laggol!(persze szerver miatt képes rá)
    szerintem az 1.2 jo, én még nem találkoztam buggal!
    se ejtőernyő se semmi.... az 1ik pálya szar de megnem mondom név szerint melyik az! azon nincs repülő!
  • gizzda
    #8753
    1.2....szerintem jó...tetszik a heliknek a sebzése szerintem jól sikerült......új pályák.....1-2 új jármű.....

    Bug bug bug....nem kell mindig annyit sírni a Bfv az egyik leg bug mentessebb játék amivl eddig múltiztam......szóval szerintem jó minden.......

    De ha valaki tud hasonló játékot és jobb ennél az szóljon
  • Zs0lt1
    #8752
    Ugyanolyan sz@r, mint az 1.1, csak a 3 új pálya közül van 1 (Saigon 68), ami jó.
    Ismét van egy rakat bug, meg egy csomó szarság.
  • Mr Manson
    #8751







    asszem
  • Cobra.
    #8750
    Éppen akartam én is kérdezni, hogy milyen az 1.2
  • Yan
    #8749
    Ha nem lennél mindig lemutolva, elmondanám :)))
  • arty
    #8748
    azon gondolkodtam, vajon a ww2 mod felmegy e 1.0ás bfv-re.

    Az 1.2 peccset a ww2 mod után kell felrakni, különben gond van, azaz a ww2 modnak full reinstallkor az 1.0ra kell települnie... probálta valaki, megy ?
  • Lacc
    #8747
    Valaki irhatna már valami véleményt az 1.2-ről, hogy milyen lett. Nekem még csak most jön le.
  • Mortel
    #8746
    De.Skorpio ha rá értél elmélekdni ezen akkor a megvalósulásán nem érsz rá gondolkodni esetleg ha vélatlenül marad időd.. tenni??
    Mindenki elismerne ése szeretne érte...
    akár még egy HŐS is válhatna belőled...
    Kecsegtető lehetőségek!!! Gondold meg.:)
  • Mortel
    #8745
    De ez az a Drönk..
    És igen ismerjük, csak nem szoktt pultozni... persze ha az nem szémít annak, hogy oda jön a pulthoz és kér egy fröccsöt(inkább kettőt vagy 4-et.

    Mért te honnan ismered?
  • skorpio7
    #8744
    Éppen ráértem elmélkeldni a világ és egyebek dolgain.
  • Amon Serrano
    #8743
    Reich László! 3ad éves, palibácsis. 184, elég súlyos, kicsi kis szakáll. Talán néha pultozik is..
  • gizzda
    #8742
    SKORPIO 7.....he he he unatkozol?
  • dronkZero
    #8741
    Jah, BME Drönk. Milyen Lacát?
  • Amon Serrano
    #8740
    Ez a drönk ez az a drönk? BME? Nem ismered Lacát?
  • dronkZero
    #8739
    Nem azt mondom, hogy nincs értelme, hanem azt, hogy ezt szvsz épszű ember nem fogja a feladatának tekinteni (mármint hogy a csökkent intelligenciájú, földműves modorú, vagy esetleg technikai/internet analfabéta lámmákat pesztrálja)
    Ezért mondtam, hogy ha csinálod, akkor rajta(már ha egyáltalán tud ilyet az SG), de ne várd el senkitől, hogy nap mint ezzel töltse az idejét a két szép szemünkért!