22902
Battlefield Vietnam
  • gizzda
    #8818
    látod hogy nem......legalább is azt írják........
  • Mr Manson
    #8817
    Fölös ennyi szoba... 1 elég.
  • gizzda
    #8816
    Uhs...7th...TLD...nem is lesznek ott a BF találkozón?
  • gizzda
    #8815
    akkor kellene egy USA 1 2 3 4szoba + Japcsi 1 2 3 4 szoba azt csak jobb lenne úgy is...nem? Szerintem egy próbát megérne...na mindegy....
  • Robogo
    #8814
    Utolsó warunkon úgy csináltuk,hogy 8-an voltunk a TS-be és úgy waroztunk.(Különben nem így szoktuk mert nálunk 4 csapat van és négy TS szobába vagyunk külön osztva,csak azért voltunk az utolsó warunkon egybe mert nem volt idő összedobni egy taktikát és így egy szobába voltunk)De így is jól lehetett hallani egymást mert az volt a szabály,hogy csak 2 ember beszél egyszere!De végülis megoldotuk!
  • Robogo
    #8813
    Hát war allatt ha már kettő embernél többen beszélnek pl 3-an akkor már nem lehet hallani,hogy ki mit mond!
  • gizzda
    #8812
    Nem tudom milyen lehet én nem azt mondom hogy nincs igazatok....nem lehet könnyű dolog de biztos valahogy műkxik a dolog....én csak Jamrcival szoktam......de egy próbát megérne ez a Publik Ts.......szerintem
  • gizzda
    #8811
    vazz én ott láttam a legtöbb csítert...a csákó olyan gyorsan futott mint a verda ment nyélen és közben baseball ütővel verte a kocsim.....
  • Sunz
    #8810
    Hehhe.. jah :) Mind1..

    Gizzda: egyszer majd ha megérdemled (ez poén és nem nagyképűség ) felhívlak az .:uHs:. TS-ére... meg fogsz lepődni. Főleg meccs alatt.
  • CB SNIPER #8809
    nekem nem mozgo de egy kilo sincs....
  • Robogo
    #8808
    Szerintem a legnagyobb bugos multi játék a GTA:VICE CITY!!!
    Persz amivel én multiztam!!
  • gizzda
    #8807
    nyugi mester....
  • tRsgege
    #8806
    te se sok jatekkal jatszottal.....
  • gizzda
    #8805
    ha tudnám hogyan kell meg is valósítanám.....majd utánna nézek.....Sunz......nem vagytok elég ügyessek....nem beszélgetni kell folyamatossan
  • Robogo
    #8804
    Hogy van mindenkinek ilyen jó MOZGÓ logoja?Mert ez csak 8KB-t lehet!Kinek hány KB-t lett?És hogyan kell ilyen kicsi kb-os mozgó logot csinálni?És adna valaki egy jó logo készítő progit?
  • tRsgege
    #8803
    Cz : Deszépen csillogsz - villogsz
  • Sunz
    #8802
    No egen, publik TS? :))) LOL mi már 10 embernél i gondban vagyunk néha :))))) Főleg ha még beszélgetni is kéne.:)
  • gizzda
    #8801
    Mikor voltunk fenn egyszerre egy oldalon 20-an.......????
  • CB SNIPER #8800
    milyen 120X120? 120X20 te.. :P
  • CéZé
    #8799
    Ja, főleg ha egyszerre beszél 20 ember :)
  • gizzda
    #8798
    olyan TS kellene ...Pl:akik éppen fenn vanak az adott szerveren PL:muhaha .... mindenki kivétel nélkül tudna egymással beszélgetni...persze csak a csapattársaival...kellene egy publikus Ts...azon bellül egy Viet meg egy Amcsi ...az nagyon Kircsi lenne...Nem?
  • polak
    #8797
    hát szerintem a 120x120-as 4szög az négyzet mert minden oldala egyenlő, probáld meg a 120x110-et és lehet hogy téglalap lesz belölle! sok sikert
  • gizzda
    #8796
    Gondoltuk inditunk mi is Jamarcikával egy klánt....vcalami ilyenre gondoltunk.....[Piás.vidékiek]..vagy valami hasonló.....
    Hatori kitalálta...a sorrend logikus......

    De nem látom a tietekét.....nem is fogom mi....
  • Bakter
    #8795
    Vazzeg en ezt nem ertem!!
    Azt irja hogy 120 x 120-as lehet max a gif es mikor beallítom a 120 x 120-at akkor nem egy téglalap hanem egy négyzet lesz amibe elég nehéz megcsinálni a gif-et

    A másik amugy sem tudom megcsinálni mert nagyon nehéz meg nem értek hozzá

    Talán mondana valaki egy programot ami könnyű és jó??? és egy linket is mellé plz
    köszi

    Még 6 nap... :)
  • Yan
    #8794
    Én nem vezetek klánt, az Tyler dolga. :))
    Max csak a bfv-seket próbálom kordában tartani. Elég kicsinyke sikerrel :DDD
    De a százalék még szóba jöhet :)))
  • polak
    #8793
    gondolom pont az a sorrend ahogy irta:)
  • LEADER
    #8792
    Én már rég a hálózat része lettem, elhagytam gyatra fizikai fórmám és a információ tengerébe vetettem magam...
    (vagy csak megártott, hogy a Ghost in the Shell -t 3szor nézem naponta)
  • Tomeee
    #8791
    melyik vagy te ??????
  • kz
    #8790
    Engem sose ölsz meg öcsém!
    Hameg én öllek meg má nem mindegy neked má, hogy ki ölt má meg.
    Má megin.
  • gizzda
    #8789
    külgyetek ti is....had látom kiket gyilkolok...vagy épp ki engem......
  • Tomeee
    #8788
    mit vársz a sok külföldi lamertől????
  • gizzda
    #8787
    Jc? A jelszó a szokásos?.........különben meg nem rágódok ilyesmin soha csak akkor húztam fel magam rajta egy két percig....

    Köszi azt hiszem sikerült.....GIZDA Vs Jamarcika.....akit érdekel......aki röhög az megkapja az ólmot a fejébe

    GIZDA Vs Jamarcika
  • polak
    #8786
    jah és ha zavar titeket a külföldi sereg akkor van rá megoldás!
    a JC szerver jelszavas, azt töltsétek meg és nem lesznek ilyen gondok!
  • polak
    #8785
    ilyesmi előfordulhat, lehet mi másként láttuk vagy lehet nem is láttuk! sorry a kellemetlenségért de mi se figyelünk mindenre állandoan!
  • Bercy #8784
    keptar
    forum
    a keptarnal feltoltod a kepet(van egy gomb ami ad 1 helyet ahova feltolhatod) aztan a kapott kodot a forumba beirod es megkered h tegyenek man be. de asszem az is eleg ha a forumba beteszed e kepet es megkered oket h tegyenek fel. en meg nem hasznaltam
  • gizzda
    #8783
    az jó ...pontossan hol tudom azt feltölteni....nem nagyon tudom... be tudod linkelni?
  • gizzda
    #8782
    ja külföldi köcsi volt
  • Bercy #8781
    megcsinalhatnam, de folosleges. van a SG-n egy resz ahol a forumozok fenykepeit meg lehet nezni(mar aki toltott fol magarol). az tokeletes erre a celra.
  • gizzda
    #8780
    visszatérve amit UHS ZSOLTI is írt........
    Én úgy jártam egyszer , hogy.....játék közben jött egy kempelős idióta csákó.....vazz majd szétdurrant a búrám....olyanokat csinált.....voltak ott (7th...Uhs...stb)...én meg 5 per után ennyit írtam neki SUCK....erre egy jószívü 7th-eberke szépen kirakott a játékból.....szóval....nem tudom.....ez nem normális dolog....talán nem engem kellett volna kitenni........
  • gizzda
    #8779
    Inkább egy olyan Publikus oldalt kellene csinálni.......Pl:
    Akik általában a muhahán szoktak játszani azok fel tudjanak magukról tölteni egy képet.....úgy legalább mindenki tudná kinek is adott fejlövést

    Ha valaki ért hozzá összedobhatna egy ilyet.........