22902
Battlefield Vietnam
  • CB SNIPER #8858
    :)
  • kz
    #8857
    Ezt miből gondolod?
  • kz
    #8856
    A topic felkerült a legnépszerűbb témák közé
  • CB SNIPER #8855
    KZ te munkahelyröl gépezel? ejnye.. :D
  • kz
    #8854
    http://sg.hu/forumbeallitasok.php
    nick kép, tallózás
    feltöltöd, örülsz
  • gizzda
    #8853
    Ha megvan az animáció hol tudom metenni....valaki belinkelné? Köszi....
  • Pink Tiger
    #8852
    www.battlefield.hu
    Battlefield Találkozó V.
    2004. Szeptember 23. - BurnBaby | BF Hírek

    Október 15-én, pénteken, 18 órai kezdettel megrendezésre kerül az 5. Battlefield találkozó. A helyszín ezúttal a Báró étterem és klub (1136 Budapest, Pannónia u. 18.) pincehelysége. Szokás szerint szeretettel várunk minden Battlefield rajongót, aki szeretne kultúráltan, jó hangulatban eltölteni egy estét azokkal az emberekkel akikkel nap mint nap játszik a neten keresztül - legyen bár BF42, DC vagy BFV játékos :)
    Kérem, hogy mindenki, aki el kíván jönni jelezze részvételét (regisztrált, bejelentkezett felhasználóként a bal oldali menű, felhasználó adatok alatt). Bővebb infot a tovább gombra kattintva találtok. Gyertek minél többen!


    TÉNYLEG GYERTEK MINNÉL TÖBBEN!!!!!

  • kz
    #8851
    már megint öntudatára ébredt egy szkript?
  • polak
    #8850
    nah Gyik barátom jelezte hogy 1 uriember használja a nevét!
    mokás mokás bárki is az, tőlem csinálja nyugodtan ha ez aad neki jokedvet!
    csak szolni szeretnék mindenkinek hogy nem biztos hogy mi vagyunk fent ha a nevünket látjátok
  • Mortel
    #8849
    Ha nincsenek fölöslege bezólások , akkor 10 emrber nyugodtan tud dumálni TS-n.Az jó ötlet hogy a légierőt és a földi egységetket külön választani.
  • Mortel
    #8848
    Vegyetek még föl 1-2 embert
    jó tanácsokkal tudok szolgálni.:)
    és 8vs8 csak belefér?
  • polak
    #8847
    ahogy én irtam ugy nincs adatkésés! minden ember channel commander igy nem kell parancsra várni! mondjuk ezt mi se probáltuk, ez még csak 1 jövőbeli ötlet:)
    mi is 1 a NAGY szobában vagyunk aztán had szoljon!
  • Mr Manson
    #8846

    Igy van.
    ÖNFEGYELEM.
    Meccsem meg gondolom természetes hogy GOMBON MEGY A TS. Nálunk tRs ez kötelező volt. Azóta nem is jatszok máshogy.
  • Yan
    #8845
    Mennénk, de pont 10-en vagyunk. Tehát kötelezö megjelenés lenne.:)
    Este ts-n eldönthetjük. (ez szól az összes itt elöfordulo CB-snek :) )
  • kz
    #8844
    És amit a multkor félrészegen behugyozva mondtál?
  • kz
    #8843
    keress rá ingyenes gif animátorra
    ha kevés amit nyújt, akkor készítsd el a képeket pl paint-ban, és fűzd össze az animátorral. ezt mindegyik tudja.
    kevés kép + kevés szín + kevés effekt = kis méret
    egyébként a VIP tagoknak 150x25 és 16K lehet, asszem
  • kz
    #8842
    TS-en egy war során minimális beszéd mellett optimális információtartalommal, na meg jó szerverrel elég egy szoba.
    Nálunk ha a káromkodást sikerült visszaszorítani (Pl: b@zmeg, ez a kis csicska tuti, hogy csítel), akkor gond nélkül ment rendszeresen. Szóval szerintem csak önfegyelem kérdése.
    Ja, és ha gombnyomásra beszél mindenki, akkor sokkal jobban meggondolja, hogy hallatszék-e amit mond.
  • kz
    #8841
    már folyik a föld alatti szervezkedés
  • Mr Manson
    #8840
    Ha fegyelmezett emberek jatszank nincs semmi kavarodás. Sőt...
    Ez tudod, nem keves meccset nyomtam le igy (BattleField szinten). Több probálkozás volt osztott TSre, de adatkéséssel/vesztéssel járt. Páran belebuktak.
    Meghát a nagy titok a COMMAND gombok. Nagy ur. Csak akkor mehetnek a pilóták ha ezt tudják 100%osan figyelni.
    Mert ha pl. zászlót fogalalnék és ott egy tank, kérek egy kis légi támogatást...és be kell gépelnem, hát nem is tudom mennyi értelme lenne jatszani...
  • kz
    #8839
    Végül is én értem, hogy miért itt tetted fel ezt a kérdést, de azt tudnod kell, hogy akik ebbe a topicba írogatnak, azok azért teszik, mert rendszeresen játszanak a játékkal. És ha játszanak, akkor gondolom jónak tartják. Tehát a negatív vélemény csak poén, vagy rossz szándék eredménye.
    Ha a játékról többet szeretnél tudni, akkor ajánlom a www.battlefieldvietnam.hu vagy a www.eagames.com oldalát.
  • Lacc
    #8838
    HunCup? Ez érdekes lehet, Yan elvtárs, erre mi megyünk?
  • polak
    #8837
    szerintem jo is meg rossz is a dolog!
    a jo: még véletlenűl sincs kavarodás!
    rossz: kicsi ütemkésés és ha még külön a parancsnok dönt és az ugyanigy reagál akkor már sulyos másodpercek mulnak rajta!

    1 ötletet tartok teljessen jónak ha külön szoba van! mégpedig azt hogy csak a piloták vannak külön szobába, nincs se parancsnok se semmi(ugy értem hogy mindenki Channel Commander)!a piloták beszélgetése nem szok közbe a többiekébe és ez forditva is igaz, viszont a két pilota ugyan ugy kapja az infot és közli is mint ha 1 szoba lenne!
  • polak
    #8836
    én örülök neki hogy van még 1 klán! személy szerint én a CB-nek is örülnék ha ki tudna álni!
  • polak
    #8835
    Hispan: jelenleg szerintem jo a játék néhány apro bugtol eltekintve! igazán akkor tudnám megmondani ha most kezdtem volna mert elég szelektiven állok a játékokhoz! ezzel megjelenése ota játszok kb napi 1-2 orácskát!
    szerintem megéri megvenni és én meg is tettem:)
  • Tomeee
    #8834
    sokkal jobb a több szoba legalább nincs annyira nagy kavarodás
  • Mortel
    #8833
    Hír: Jó vagy rossz döntsétek L.de én öülök neki remélem komoly a szándék is!

    Még egy csapat jönne HunCupra:[-MNZ-] klán

    Keressétek Bercyt ,ha tényleg indulni akartok.
  • Mortel
    #8832
    Sunz:THX!!
    Nagyjából erre számítottam.

    Hispnan:Nem egyszerűbb ha letöltöd crackelve játszól vele két napot ha tetszik megveszed ha nem törlöd. Én azt tenném ha lenne rá kerte persze limitált keret.

    AMÚGY szerintem megéri megvenni.(mondjuk ezt nem nekem kéne írni de azon vagyok).Mért is??? öööö mert JÓ!!!!!!
  • hispan2
    #8831
    Gyereke, hát szervusztok!

    Most járok itt először, most hallok először erről a játékról, és érdekelnének azon vélemények, mely szerint rossz, avagy jó a játék. Kis esszélet, egyéb szösszenetteket várok ide, kinek mi a véleménye, stb. Írjatok, én meg olvasok, és ha sok jót hallok, akkor lemegyek és megveszem. Sajnálom, hogy zavartam, de azért ha valakinek megesik rajtam a szív, az írjon mégis a fentebbi kérésemre ide ebbe a topicba, köszi előre is.
  • Sunz
    #8830
    Na akkor akinek ez nem új annak sry, de van pár ember akit érdekel.

    A Clanbase rendezvényeire (versenyeire) csak a CB oldalán regisztrált klánok jelentkezhetnek. A regisztráció nem kötelez egy kupában és egy ladderben történő indulásra sem.

    Ladder: Majdnem úgy kell elképzelni mint a profi boxot. Van egy lista, ahol a már meccset játszott klánok vannak. Mindenki az első meccse előtt 1000 pontról indul, a győzelem pontokat hoz, a vereség meg viszi természetesen. A kapott vagy vesztett pontok száma függ attól is, hogy az ellenfél hol helyezkedik el a ranglétrán. Ez az év 365 napján át megy, ameddig megfelelő számú érdeklödő van. Van olyan is, hogy 1 játékból több ladder is indul, pl, ha elég sok angol klán indulna, lehet angol laddert is indítani.
    A Vietnam esetében 3 ladder van: EU, USA/Canada, Benelux államok. (Nekünk csak az EU-ban van lehetőségünk indulni). Illetve már most elindították a Point of Existence mod ladderját is.

    Kupa: Álltalában évente 2-szer (Ősz-Tavasz) kerülnek megrendezésre.
    -Open Cup: Nyitott kupa, mint ahogy a neve is mutatja ide bármely klán nevezhet, ha sok klán van, akkor 2. és 3. ligát is indítanak. A csapatok besorolása a BfV-ladder-ben lejátszott meccsei-től függ. (Pl. az uHs azért lett 3.ligás mert egy ladder-meccset sem játszott, nem volt értékelhető eredménye).
    -Hosted Cup: Meghívásos alapon, csak a legjobbak kerülnek ide.
  • Bercy #8829
    laddere egesz evben. kubakra meg ki van irva h meddig
  • Mortel
    #8828
    Clanbasere mikor lehet jelentkezni?egész évben vagy hogy?
    Megnéztem az oldalukat csak nem vágtam le mi s van.
    Sajna angol tudásom kissé hiányos.
  • Mr Manson
    #8827
    ja asszem megyek én is... ha meló engedi
    1x voltam , és iszonyat jó volt. ( ittunk :D )
    meg 1x az EA LAN (Vietnam bemutato) -on, az is majdnem olyan volt csak nappal ittunk :D
  • Yan
    #8826
    Minek? A tiéd mozog nem? Akkor mi kell még?
  • Mortel
    #8825
    Valószínű Zero és én megyünk, de ez még nem biztos szerdáig elválik.
  • Yan
    #8824
    Azé nem látunk téged jáccani, mert "japcsi" oldalon állsz.
    :D
  • CB SNIPER #8823
    mekkorát röhögnék egyx csak a Balázs pali megjelenne és nekiállna énekelni juj :D
    1 vagy meglincselnmék(ami szerintem a valoszinübb)
    2 vagy mindenki hazamenne... :D
  • uHs Gerzson
    #8822
    De ott lezsünk nézd meg mégegyszer
  • polak
    #8821
    tőlunk ugy tudom hogy csak Sly!
    lehet a drönkösök is mennek!
    kispál koncert rulzzz:)
  • Robogo
    #8820
    Na senki sem tud adni egy logo készítő progit?
  • Robogo
    #8819
    Szerintem nálunk mindig kb 4 szoba lesz a warokon mert nálunk Channel Commanderel oldjuk meg!Szóval van 4 szoba mindegyikbe 2-3 ember és mindegyik szobába van egy főmufti és azok használnak Channel Commandert.