22902
Battlefield Vietnam
  • LEADER
    #8899
    4vs4 AZ JÓÓÓÓ!!! LESZ A KUPÁN vagy csak úgy?
  • polak
    #8898
    Rusid uHs tagja
  • CéZé
    #8897
    szép képet ad a webkamerád :)
  • polak
    #8896
    Ho Chi Minh Trail! meg annak változata!
  • gizzda
    #8895
    Gabóca rád bízom.....nekem 8.....nekem is van egy két kedvenc emberkémPl: Rusid...most hirtelen azt sem tudom hogy melyik k.-ba tartozik de neki is lehetne szólni
  • Mr Manson
    #8894
    ki kell probálni
    bár BFV alatt csak :

    HUE
    QUAN TRI
    meg nem tudom még mi van repcsi/heli nélkül

    map jöhet csak szóba!
  • Robogo
    #8893
    7th-ból vagy UHS-ből vagy VÉNY-ből vagy CB-ből vagy MNZ-ből is jöhet valaki nekem mind1!Csak 4 vs 4
  • gizzda
    #8892
    Vazz ezt nem így akartam betenni....na mindegy....
  • gizzda
    #8891
    Akkor ha van kedvük akkor inkább hozzánk áljanak Hattoriék....mert mi nem tudunk kinek szólni........persze ha nekik ez így jó , hogy a nyertes csapatba vannak.......(nem kell ám komolyan venni csak hülyülök)....köszönet a szerverért Remélem akkor össze jön a Game De addig is csak óvatossan a monitor elött , hogy miért................
  • polak
    #8890
    ilyet is csinálhatnánk:) fene jo gyakorlások jöhetnek ki a dologbol! BFV HUN CUP 4VS4?:)nem klánokkénti nevezés csak simán 4 ember, igy klánonként akár 3 ccsapat is kifutja:) nanana? érdekel valakit vagy csak engem csigázott fel?:)
  • Mr Manson
    #8889
    hehe
    bf42-ben van ilyen liga
    4vs4
    csak assi és csak assi cuccok kivétel gránát, szigoruan csak városi mapok.
    Jó móka!
  • Robogo
    #8888
    Na szerintem nyomjuk 4 vs 4-be na mit szóltok hozzá?
    {TLD}Gaboca,{TLD}Tomi +2ember vs Gizzda,Jamarcika +2ember Hattori és Von Dom ti válaszatok,hogy hova szeretnétek álni hozzánk vagy Gizdájékhoz és aztán még 2 embert hívunk aki akkar játszani!Így oksa?
  • Robogo
    #8887
    A TLD köszöni az UHS-nek,hogy játszhatunk ellenük egy sima mecset meg azt is,hogy fölmehetünk a TS-ükre és jól eldumcsisztunk!
  • Mr Manson
    #8886
    Én is is vagyok már jó BB?
  • polak
    #8885
    szerver nem gond:) legyetek a vendégünk!
    Von Dom ellen nem játszok, de majd megoldjuk:) szoljatok mikor akarjátok lenyomni!
  • BurnBaby
    #8884
    petko, vagy bárki aki a bfv hq ügyében illetékes pls keressen meg. akár itt priv, akár icq/emil (lásd infoim). thx
  • gizzda
    #8883
    Ez jó
  • Mortel
    #8882
    Nem akartok vagy nem tudtok?

    mondani könnyű... lelőni nehezebb.
  • gizzda
    #8881
    Ja ja sokat tanul.... de én sűrűn találkozok (pár házzal ...lakik mellettem) vele hétvégenként együtt edzünk... Külföldi szervereken szoktuk gyalázni az embereketkéső este.....nem akarunk ismerős arcokat gyalázni..

    De eljön az az idő is....de addig is
  • CB SNIPER #8880
    hy eheh most a sulibol irok ....
    jamarcikat már rég nem láttam... :D
  • gizzda
    #8878
    Hattori........ha gondoljátok akkor beszálhottok a játékba...egy ide egy oda áll.......ha Gabócáék nem bánják........Ha Vasárnap délután jó mindenkinek akkor esetleg le is nyomhatnánk......csak kellene egy szerver amit le lehet addig jelszavazni.........Bár szerintem az sem lenne baj ha többen lennénk.....a lényeg hogy Gabóca és Tomka az ellenséges csapatba legyenek.......Gabóca Tomka Vs Gizda jaMarcika..........
  • Robogo
    #8877
    Persze,hogy kiállhatok ellenünk azaz ellenem meg Tomi ellen!
  • polak
    #8876
    Von Dom és Hattori is beszállhat a győztes ellen?:)
  • Robogo
    #8875
    Oksa!De tényleg jól mondod jól legyalázunk titeket!!!
  • gizzda
    #8874
    Gabóca valamikor egy hétvégén lenyomjuk az a mecset.........Gaboca and Tomi Vs Gizda jaMarcika........

    De az gyalázás lesz........
    De addig is........
  • polak
    #8873
    igy van igy van, én is örülgetek:)
  • Bandee1987
    #8872
    Huhh...most tértem vissza Saigon bűzös csatornáiból :) Fasza kis harc volt
  • Robogo
    #8871
    ÁÁÁÁÁ Dehogy!Vagy hát?ÁÁÁÁ de nem!

    Gizzda most megyek fel a serverre és látom,hogy Tomi is ott van szóval HALÁL!
  • gizzda
    #8870
    Breey....ez hülye kérdés volt vigyázz mert meg fognak lincselni a fórumozok...
    Ha egy kicsit vissza olvasnál már rá is jöttél volna .....de még mielött megkérdeznéd...a második oldal közepén van az 1.2Crck az 1.2pecshez......szóval olvass vissza mindig mielött kérdezel.....bye
  • Mr Manson
    #8869
    1.2
  • Yan
    #8868
    Abban reménykedsz, hogy lesz kit elvernetek ?
    :DDD
  • CB SNIPER #8867
    hát jah sajna vannak ilyen....................................... akik más nevét használják... :D :(
  • CéZé
    #8866
    1.2 talán, de az okosabbak majd elzengik
  • Breey
    #8865
    Hy to all.
    Meg tudná nekem valaki mondani, hogy jelenleg hányas patch szükséges a neten való játékhoz?
    Nem is olyan régen még gond nélkül tudtam játszani az 1.1.14-essel. most viszon t azt írja ki, hogy "wrong version"
    pls. valaki segítsen!
  • Robogo
    #8864
    Na mind1 jó nekem ez a logo nem fogom alakítani!Igazad van Yan mozgó kép!
  • Robogo
    #8863
    Az jó lenne ha a CB KLAN és az MNZ KLAN is részt tudna venni a CUP-an!Akkor már 6 KLAN lenne!
  • Yan
    #8862
    Elég szomorú, hogy ez az "uriember" kifogyott az új nickkekböl, és átállt erre, hogy másokét használgatja.

    A végén még én is duplikálva leszek, de az régen rossz, mert akkor dupla ban/kick is lesz :)))
  • CB SNIPER #8861
    :D :))
  • kz
    #8860
    A fene....
    Hát kiderült végre az igazság...
  • CB SNIPER #8859
    tippeltem.. :D