22902
Battlefield Vietnam
  • Repülő Gyík
    #9021
    Te mész?:)
  • Buba007
    #9020
    Még belegondolni is rossz, hogy mit fognak ott szegény Datával csinálni!
  • gizzda
    #9019
    ok Köszi az infót......
  • Android
    #9018
    jah bazz akko ok
  • Android
    #9017
    nah FIGY jol MA PONTBAN 24:00 KOR fent lesz a muhaha szerveren ha még vagy akkor ott lesz Biztos !!! remélem tudsz beszélni vele. Elöbb nem lehet sajna mer megy az V.Battlefield talira :)
  • gizzda
    #9016
    ha négyes a meccs akkor már sajna nem fér be ....én rá gondoltam ötödikként
  • Android
    #9015
    Data val akarsz beszélni ? tudom hol leled !
  • Android
    #9014
    hi all Gizda várj
  • gizzda
    #9013
    A mi nyerő négyesünk..........jaMarcika, Hattori , Von Dom és jómagam
  • polak
    #9012
    4vs4
  • gizzda
    #9011
    Hi all!

    Akkor Vasárnap egykor....valaki (az illetékes)Priviben küldhetne egy jelszót.....ha még nincs akkor találjon ki egyet......mert gondolom lesz....ugye? Nekem sem eredeti a game sajna majd talán egyszer....

    Ui: Datának szólnék de nem tudom hogyan is tudnám elérni valaki segítsen....

    Ja és akkor mehet az 5Vs5 ?

    Szerintem is jó ötlet lehetne ilyen sürübben is
  • Bakter
    #9010
    Hát elég szar lett a nickem :D
  • Yan
    #9009
    Sztem senki, ha jól tom :)
    #8994
  • Zs0lt1
    #9008
    Már ha el tudod csipni a 10000. hsz-t és nem éppen én írom :Ð
    Egyébként a Káosz Brigádból kik jönnek ma talira?
  • CB SNIPER #9007
    sebaj majd a 10000.-nél is megcsinálom ugyanezt aztán nem lesz veszekedés hogy kinek a hozzásólása lesz pont a10000. :D :)
  • CB SNIPER #9006
    ehehe én irtam de kitöröltem mert mégsem akartam beirni :D pech pont az volt a 9000. :D
  • Robogo
    #9005
    Mortel:Te jöhetnél hozzánk 4-nek játszani!Vasárnap 4vs4 lesz azt hisszem,hogy 1-kor!Eddig CB Sniper,{TLD}Tomi,{TLD}Gaboca és akkor ha beáll akkor Mortel!De én abba gondolkoztam,hogy inkább 5vs5 legyen mert ti Gizdájék biztos meglesztek 5-en mert {TLD}Data is veletek van!Szóval legyen már 5vs5 oksa!!!!!Mert mi is biztosan megleszünk 5-en!!
  • polak
    #9004
    nincs sok emberünknek eredetije!
    probáljuk meg, engem nagyon érdekelne a dolog!
  • haxoror
    #9003
    Hova tűnt a #9000 ?
  • CB SNIPER #9002
    najó ha te fizeted akkor már fizzes két körre ;)
  • CB SNIPER #9001
    fizzes a nevemben egy kört mindenkinek :DDD
  • Yan
    #8999
    Mi meg sajnálunk :DDD
  • CB SNIPER #8998
    majd iszok rostos narancslét :D ;))(utálom)
  • Yan
    #8997
    Azé mert kicsi vagy, és Te nem kaphacc tekilát!
    :D
    amugy jó a logod
  • CB SNIPER #8996
    mért lakom ilyen rohadt messzire mindentöl?? :DD :)))
  • CB SNIPER #8995
    :D :)
  • Yan
    #8994
    A Miskolc és környékiek, ha nem mennek a pestire,
    akkor a "három bohóc" c. kocsmába jöjjenek, ott is leszünk egy páran, legalábbis a |3B-sek (7fő) :)))
    Unikum nem kell, lesz tekila.
  • Pink Tiger
    #8993
    unicum rulzz


  • Mortel
    #8992
    4vs4 kipróbálhatnánk akár most hétvégén is...

    Csak nem biztos , hogy okos a klánokat kavarni, ha már együtt játszanak gyakoroljanak is.(csak ez egy kicsit élesebb szitu)

    Ilyet csinálhatnánk minden héten. Biztos leszz fent 4-4 ember lejátszanak egy fordúlót. Könnyítésekkel pl. nem 200 tiketről indulnak hanem 100-ról. ilyesmik. Hétközben is lehetnének meccsek. egy klán indíthana több csapatot. Bajnokság szerű lenne az egész nagyon rugalmas feltételekkel. Publicon is össze futunk általában 4-4-en. Nem nagy megterhelés lenne.
  • Mr Manson
    #8991
    AKKOR MA MINDENKI 18:00ra Báró étterem és klubba (1136 Budapest, Pannónia u. 18.) !!!

    KIFOGÁS NYAFOGÁS NINCS!





  • Repülő Gyík
    #8990
    Na ezekről nemtudok, de gondoltam, hátha érdekel valakit.
    Nekem az Angol szövet túl Kínai:)
  • Mr Manson
    #8989
    Jaja, tennap este le is szedtem.
    De AI-t nem találtam. És BFV-re se gyurtak az info szerint.
  • Repülő Gyík
    #8988
    Lehet, hogy nem ide tartozik, de kiadták a Catalyst 4.10-est.
    http://www.ati.com/
  • Mr Manson
    #8987
    sok sok ember kéne min. 20
    heti min. 2 gyak + 1 meccs - akár északa is... ezeket is kell mérlegelni belefér e a klánnak.
  • Zs0lt1
    #8986
    Ha a NC csapatnak kell egy némi külföldi kapcsolatokkal és nyelvtudással rendelkező wa, akkor rám számíthatnak.
    Sőt, mikor összeáll a csapat tudnék is rögtön egy barátságost leszervezni külföldi klánnal, csak, hogy megnézzük, hol is vagyunk ;)
  • polak
    #8985
    szerintem érdemes lenne, te már benne vagy a témába, ha gondolod lehetnél captain! ha jol gondolom akkor te válogatsz embert mint captain! ha érdekel leirom priviben a csapatunkbol kiknek van eredeti játéka igy tudsz választani!
  • gizzda
    #8984
    Az új pályákat mi még nem nagyon vágjuk ...szerintem azt hanyagolni kellene......
  • gizzda
    #8983
    Ok Tomi akkor gyűjtsd be az utólsó embert és utánna megbeszéljük az időt..........Vasárnap....hánykor..........

  • Yan
    #8982
    Amit leírtál az nem bag, hanem elméletileg újítás. :(
    Na de az állítható szinek a baddy-ban, az nem semmi, biztos azé késett a peccs. :DD
    Sztem ezt is az 1.3-tól fogod jáccani ;)
  • Cobra.
    #8981
    Felraktam a BFV-t az 1.2-vel és talán még rosszabb, mint volt. Az még elmegy újításnak, hogy elmegy a zoom ha eltalálnak, de hogy a találatjelzőt is kivették, az már vicc. A tankos HUD bugról nem is beszélve. Szerintem a sima BF-ben nem volt ennyi hiba, amikor 1.2-nél járt (én csak 1.3-tól játszottam vele).